BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #657821 przez Marta1985
Dzień dobry :-) wczoraj zAsnelam jak dziecko :$ a teraz trzeba wstać, zjeść i zbierAm się na budowę :$ i dziś muszę uszykowac mamie ciuszki na wyjście ze szpitala. Dla Bartusia :-) Stwierdziła ze te wszystkie najmniejsze wypierze jak coś się będzie zaczynało wykluwac żeby wnusiu miał wszystko swiezutkie ;-) bez niej to ciężko by było :-( bo ten mój chłop to zero pomyslunku :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657832 przez rysa
Ja też się witam!
Problemy z netem okazały się chwilowe :)Ja też wczoraj zasnęłam jak dziecko ale się nie dziwie po 3godzinnym spacerze w takim upale.Nawet założyłam krótkie spodenki,wyglądałam jak baleron...i te blade nogi ale trudno,przynajmniej się nie ugotowałam :)
Plan na dzisiaj to wyprawa do ZUSu kolejny raz sie dowiedzieć o macierzyński a potem do koleżanki na plotki :)

Chociaż powiem Wam że już się troche boje chodzić i tłuc się autobusami sama z cm rozwarciem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657863 przez Agusia83
Ja tez jestem zmordowana...przez cala noc bolal mnie kregoslup i biodra....a teraz zjadlam sniadanie,bylam gary,dalam Emi mleczko i sie zmeczylam.

Rysa,ja mam rozw.na puszek,moze nic ale tez sie sama boje chodzic...choć z drugiej strony chyba jestem niezniszczalna. ;)

Jutro sie dowiem co tam u mnie slychac.

Patrzyła na wagę,to tak jakby mi sie zatrzymala....wam tez?

Kakaszka wanienke Mozesz postawc na stołki...my akurat wkladdamy wanienke do wanny. W ten sposob nie musialabys kupować stojaka.

Sol fizjologiczna tez nie jest Ci potrzebna. Mozesz buzie i oczka przemywac przygotowana woda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657903 przez rysa
Ja tez nie mialam w planie kupowac stojaka tylko stawiac wanienke na ławie ale dostałam od znajomego.A soli fizjologicznej mam kilkanascie ampułek bo pani w aptece mi poleciła i kosztowaly 30gr jedna,ale jak sie skoncza tez zamierzam korzystac z przegotowanej wody.

Z waga to już pewnie bedzie 15-16na plusie,dowiem sie w piatek u lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657910 przez Gochens
Powitać ;)

Kakaszka ja nie kupuje stojaka postanowiłam, że będę malca myć na blacie kuchennym jest dość wysoko i jest wygodnie to raz a dwa jest długi przez co moge przygotować sobie obok te wszystkie pierdółki potrzebne do mycia, a jeśli masz mały blat np to zawsze możesz użyć stołu ;) Moja mama też kąpała mnie na stole :laugh:

Co do soli fizjolo ja też nie będę jej kupować, przegotowana woda jak pisze Agusia albo rumianek w razie jakiś ropek czy czegoś podobnego, aspiratora do nosa też nie kupuje, zobaczymy może w ogóle nie będzie mi potrzebny ;)

Agusia ja nie wiem jak z moją wagą ale po działce i codziennych grillach narazie wolę nie wchodzić :blush:

Rysa, Marta, Ikunia owocnych wypraw ;)

Mój plan na dziś zwiedzić castodramat z mamą i wyprawa na działkę zawieźć farby od jutra zaczynami malowanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657912 przez Ewelina 1985
Cześć dziewczyny!!!
Nazbierało mi się czytania bo ostatnio nawet nie włączałam kompa.
Było cieplutko to dużo na dworze i nareszcie się wzięłam za ubranka.
Poprasowałam trochę i ułożyłam w komodzie.

W sobote robiłam Oli urodzinki więc też nie miałam czasu.
Były 4 koleżanki z przedszkola i 2 kolegów .
Poszaleli trochę.Na szczęscie było ciepło to biegali sobie przed domem,grali w piłkę itd.

Od niedawna zaczęły mi puchnąć nogi :( Nie jest tak zle bo zakładam jeszcze buty.
Jak pochodze dłużej to bolą troche.

KaKaszka:Ja też nie mam jeszcze wszystkiego:pampersy,chusteczki i inne kosmetyki dla małej.I wanienki też nie.W moim przypadku muszę poczekać na wypłata bo jestam spłukana :( :( W tym miesiącu tyle wydadków ,że szok!Al mam nadzieje,że wszystko dokupie.

Czytałam,że mężusiowie was troche wkurzają.
Ja tak miałam w piątek.Zaczął mi dogadywac jakieś głupie hasła przy sąsiadach,że aż się popłakałam.
Nie rozumie ,że potrzebuje troche spokoju psychicznego.
Powinien się cieszyć ,że wszystko w porzątku ze mną i dzidzią.Ze nie mamy żadnych problemów,ale chyba tak nie jest.

Ide zjesc śniadanko bo jest 9.40 a jeszcze nic nie jadłam.
Pozdrawiam was mamusie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657922 przez natali
Dzien dobry

A ja znow poszlam spac o 2 w nocy ale to z nerwow na moja tesciowa. To babsko mnie w nerwice wprowadzi. Raz w tygodniu przyjezdza bus z polski i od dwuch tyg co tydzien wysyla mi paczki z rzeczami po starszym synku w sumie poprosilam ja o przeslanie tylko 5 rzeczy i z tych pieciu odebralam narazie dwie ja nie wiem czy ja mowie do niej po chinsku czy co , ze za kazdym rqzem przysyla mi rzeczy o ktore jej nie prosilam a na dodatek sa to rzeczy nie kompletne np wczoraj przeslala mi palaki od maty edukacyjnej bez maty i mnustwo gzrechotek od chodzika i barierke od hustawki bez hustawki. Ona mnie chyba chce wykonczyc. Tak wczoraj na nia bluzgalqm ze moj maz slowem sie nie odezwal zeby nie oberwac przez przypadek. Dziewczyny czy to taki problem wziac zapakowac rzeczy i podac na busa, ani za to nie placi ani nie karze jej tego prac przed wysylka ja juz nie wiem co o tym myslec czy to ze mna jest cos nie tak czy to ona jest niedojeba...a ibrak jej 5 klepki. Wkoncu dojdzie do tego ze urodze a nasze rzeczy wciaz beda w polsce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657935 przez Gochens
Naatali ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do niej i grzecznie chociaż dosadnie powiedziałabym jej, żeby sobie wzięła kartkę i długopis i zapisała co potrzebujesz od niej gdyż dostałaś rzeczy których kompletnie nie potrzebujesz... A na koniec możesz zaproponować, że na dzień matki kupisz jej coś na pamięć skoro takich prostych rzeczy nie może zapamiętać ;)

Ciężko się nie denerwować na takie rzeczy... więc Cię doskonale rozumiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657978 przez kakaszka
witam dziewczyny :) u mnie dzis pochmurno, ale swiezo w koncu. w nocy nie moglam spac, bo tak mi bylo duszno i goraco, ze nie moglam sobie znalezc miejsca.

co do stojaku w tym mam problem, ze na blaty mam wszystkie male, stolik mam niziutki i szklany, wiec boje sie sie rozdupcy, no a stolki mam nie stabilne i sie chwieja.
wiec pytanie do Agusi, jak stawiasz wanienke do wanny, kregoslup twoj nie umiera potem? chociaz w wannie tez za duzo miejsca nie mamy i sie boja, ze jak bede mala nosic z wanny do pokoju po kapieli to sie przeziebi, albo przewieje?
chyba, ze jakos ustabilizuje stolki to bede kapac na nich, albo wyrwe gdzies jakis urzywany za grosze, wtedy zainwestuje :)

natali tez nie nawidze jak kogos poprosze o banal, a nic z tego nie dostaje. wczoraj poprosilam swojego chlopaka, zeby pozyczyl zelazko od mamy na doslownie jeden dzien. oczywiscie zapomnial, pozniej byl u kolegi, gdzie tez poprosilam jego dziewczyne, moja przyjaciolke, zeby mi pozyczyla na jeden dzien zelazko. i co dalej nie mam czym prasowac :( i bede musiala dzis specjalnie zapieprzac na drugi koniec miasta, bo ktos nie ma mozgu. ale jak cos jemu trzeba to nigdy nie zapomni.

ewelina no to mialas wesolo z taka gromadka dzieciakow. ja bede musiala sie nauczyc tolerowac cudze dzieci, bo nie chce zeby moje wyroslo na dzikusa :)

milego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657982 przez abrakadabra
Witamy sie dziewczynki :kiss:

Dzisiaj lecimy do ginekologa na ostatnie już badania :)

Musze sie Was o coś zapytac, czy Wy też tak macie,że ciągle Wam dretwieją dłonie?? Niezależnie od pogody i tego,co robicie??
Bo mnie to dotyka ostatnio ciągle. Po nocach aż spac nie moge normalnie :(

Ah właśnie, bo tak próbuje doczytac i nie moge, o co chodzi z tymi numerami telefonów?? :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657991 przez Gochens
Abrakadabra ja też tak mam!!! Na początku myślałam, że to dlatego, że może "przytrzasnęłam" rękę ale dziwne właśnie było to, że zdrętwiała mi dłoń ... masakra budzę się czasem w nocy patrze a ręką leży normalnie a mimo tego jej nie czuję..Wtedy "wkręcam żarówki" to samo mam ze stopami jak np siedze i biorę nogi na stół (podkładam sobie poduszkę) to po jakimś czasie w ogóle ich nie czuje... Jak będziesz dziś u ginka zapytaj go o te zdrętwienia ;)

A numery podajemy do siebie jakby któraś dłużej się nie odzywała...kontakt musi być ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657996 przez abrakadabra
Aaaa to o to z tymi numerami chodzi... :)
Właśnie chce jej powiedziec, ale jak ją znam to zaraz mnie na kolejne badania powysyła :D Taka już jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658005 przez Agusia83
Kakaszka,wanienke wkładałam i wkladam nadal do wanny trzeba sie schylac,ale takie mal3nstwo szybko sie kapie. Przez p8erwsze 2 tygodnie mąż kapal Emi. Wystarczy mieć 2,3 stopnie wiecej niz w pokojach....kladliśmy ja na pralce i wycieralismy....
Jeżeli chodzi o aspirator do noska,nie chce sie wymadrzac,po prostu juz to przechodzilam. Na początku mialam fride,za pomocą sily swoich płuc musialam wyciagnac smarki z nosa. I jak dla mnie o dupe rozbić...nie ma jak ta rula do odkurzacza.

Abrakadabra...wymieniamy sie swoimi nr tel bysmy wiedziały co u jaś jak sie poród zacznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658021 przez Agusia83
Mnie lewa ręką dretwiala na początku ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658026 przez kakaszka
kurcze, ale jestem rozczarowana. wychaczylam taka fajna oferte, ale lipa z tym wyszla.
wanienka, przewijak, pokrowiec na przewijak, i stoliczek na przewijka, na wanienke i z poleczka na dole za 50zl z reszta zobaczcie same

tablica.pl/oferta/zestaw-wanienka-przewi...ar-ikea-ID2Spcl.html

nadal aktualna wszystko ok, ale niestety za przesylke duzo zaplace ( z 40 zl). wiec musze zrezygnowac, a juz tak sie nakrecilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl