BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #657420 przez Ikunia1910
Melduje sie .
Ale humor mam do d...
Spokojnej niedzieli wszystkim.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657422 przez Beciara
Ja tez mam zly humor i nie chce mi sie nic... Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657424 przez aleksiaa88
Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie nastawiona do porodu. Poleżałam na patologi poznałam położne, salę zwiedziłam, sprawozdanie współlokatorki z sali poznałam z porodu, jakoś psychicznie się wzmocniłam. Pobyt dobrze mi zrobił na psychikę
Choć to był mój pierwszy pobyt w szpitalu to nie było strasznie, może dlatego, że położne były super babki większość na pewno miłe o wszystkim mówiły, pomagały nawet się wdrapać na łóżko do badania, powiem tyle, że ogarnęłam oddział, poznałam personel, salę porodową i już nie widzę tego tak czarno teraz jak wpadnę na poród to wiem co mnie czeka, wiem co stosują na wywołanie i inne zasady jakie tam panują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657425 przez Marta1985
U mnie dziś w miarę humor dopisuje ... ale do konca dnia jeszcze duzo czasu ....

Wisnia jedz i sie nie przejmuj sam przyjedzie ze skulonym ogonem :)Zrelaksuj sie i miej Go w ... :)

Milego dnia dziewczeta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657463 przez malutkamilka
A witam sie i ja :woohoo:
Właśnie sobie spokojnie usiadlam. Humor mam dobry ale z drugiej strony nie... Właśnie wyprawiłam mojego do pracy :( pojechal na okolo 5 tygodni. Chociaz cos mi sie zdaje ze jak urodze to sam wroci a reszte tam zostawi.

Wiecie co, już nie chce rodzic na poczatku czerwca. chociaz z drugiej strony... Ale nie :silly: lepiej o czasie. Za wczesniejszym porodem przeemawia fakt ze bede 6 lipca na babci urodzinach dosc pokaznych jak na nia bo wyglada i trzyma sie jak rodowita 50, a w rzeczywistosci konczy 80. No i fakt ze bym bylo okolo3 tygodni po porodzie.

Ale z drugiej strony wolalabym urodzic 20 czerwca, tak jak jest termin. Przed chwila widzialam sie z typem ktory mieszka narazie tam gdzie ja mam mieszkac i powiedzial ze od 3 czerwca bede juz miala mieszkanie wolne, wiec bym za pomoca taty i tescia przewiozla co moge a reszte czyli szafe i lozko przewiezie maz jak wroci. Sypialniane mam u tesciow- dwie klatki dalej. Mame bym wziela by pomyc okna posprzatac podlogi i zawiesic firanki... i wtedy moge rodzic jak juz to zrobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657531 przez Gochens
Ikunia Beciara co z Wami¿¿¿ skąd te złe humory? ? Co tu dziś taka cisza. ... my już wróciliśmy z działki jestem po dużej dawce lodów zmieszanych z lionem i innymi ciastkami :) miałam chwilę wyrzuty Sumienia ale trzeba korzystać póki można bo później już ostra dieta więc szybko mi przeszło ♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657532 przez Gochens
Malutkamilka współczuję tego 5 tygodniowo "odpoczynku" od męża. ... ale bądź dobrej myśli że na poród wróci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657534 przez Gochens
Malutkamilka współczuję tego 5 tygodniowo "odpoczynku" od męża. ... ale bądź dobrej myśli że na poród wróci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657539 przez malutkamilka
Wiesz jak ma mi stac przed porodowka to ja wole zeby przyjechal jak juz wyjdziemy do domu. Co mi po nim jak wroci na tydzien gora poltorej (bo na wiecej to chyba tylko w sierpniu bedzie mogl liczyc) jak ja bede w szpitalu, co innego jak juz wyjde.

Dziewczyny poczuly troche ciepelka i wygrzewaja sie na dzialeczkach i relaksuja przy grilach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657545 przez natali
Witajcie

faktycznie strasznie tu dzis cicho.
Z rana mialam tak silne klucie w pochwie mialam wrazenie ze mnie rozrywa od srodka, myslalam ze juz urodze ale na szczescie przeszlo. Moj brzdac od dwuch dni tak sie wierci, zawsze byl taki spokojny i mam nadzieje ze taki bedzie po porodzie.

Malutka 5 tygodni to duzo, gdyby nie zdazyl na porod bedziesz rodzic sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657561 przez Marta1985
Ide sie kapac dziewczynki - potem sie odezwe :)

Ale nogi dziś mam ja serdelki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #657629 przez malutkamilka
I tak bym rodzila sama bo on by nie wlazlna porodowke, zwyczajnei sie boi swojej reakcji, nie chce sie ponoc patzrec i slyszec jak ja cierpie bo by nie zniosl tego - tak twierdzi. Zawsze jest jeszcz szwagierka ktora chce byc.

a moja malutka tak sie dzis mocno rozpycha ze az mnie brzuch pobolewa od tego rozpychania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657733 przez Beciara
Ech, szkoda gadac. Po tylu latach razem, to facet zwyczajnie wie jak wqrzyc do granic mozliwosci. Szkoda gadac...

Gochens napisał:

Ikunia Beciara co z Wami¿¿¿ skąd te złe humory? ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657789 przez kakaszka
ja milionowy raz sprawdzam co musze jeszcze kupic do wyprawki i kurcze caly czas jest tego duzo :angry: z najwiekszych rzeczy to zostala mi w sumie wanienka, ale i stojak tez bede potrzebowac, bo jedyne wyjscie stawiac wanienke na podloge, a nie jest w cale wygodne wyjscie. i znowu brakuje drobiazgow ( pampersy, linomag, sol fizjologiczna, stanik, koszula, wkladki laktacyjne itd.)

dzis moj chlopak byl u swojej mamy i dzwonil, ze z nia gadal. napewno na temat jakiej kolwiek pomocy i ma mi opowiedziec. az ciekawosc mnie zrzera i przez to nie zasne ( bo on jest na piwie z kolega). z jednej strony nie chce od niej nic, ale z drugiej wiem, ze bez pomocy innych ciezko nam bedzie poradzic. takze zagryzam jak cos swoja dume, zawsze jest mozliwosc, ze ona znowu nagadala mu, ze pomoze itd, a w praniu wyjdzie jak zawsze tylko slowa. zobaczymy...

musze sie pochwalic, w kocu wzielam sie za pranie ubranek :) porcja kolorowa jest zaliczona, jutro mnie chyba bedzie czekac wielkie prasowanko :) normalnie jestem z siebie dumna, ze w koncu sie za to wzielam ( bo tak pomyslalam, ze jak nie daj boze teraz mi sie zachce rodzic, to nie bede miala w co ubrac dziecka :) ). przynajmniej chce juz skompletowac torbe do szpitala i wtedy juz bede spokojna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657820 przez Ikunia1910
Dzien dobry.

Na dzis w planach badania, później kurs do babci bo kupiła kaftanik a ja mam tylko jeden bo nie chcialam a teraz przemyslalam to sobie i na początek łatwiej mi bedzie założyć dziecku kaftanik niz body przez głowę... :blush:
Później kurs cmentarz. A po powrocie kolejne okno trzeba umyć.

Muszę sie jeszcze dowiedziec gdzie jest mops, bo ponoć w kiepskich sytuacjach finansowych oprocz becikowego z urzędu przysługuje dodatkowe becikowe wlasnie z mopsu, tylko nie wiem jakie mają kryteria a znając polskie realia musiałabym mieszkać pod mostem i jeść piasek, no ale zobaczymy.

Spokojnego dnia wszystkim panią życzę.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl