BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #658347 przez Hania84
Wiecie tak sobie teraz myślę, że wszystkie jeszcze jesteśmy w dwupakach (choć nie wiem jak Kasia?) i tak sobie rozmawiamy o dzieciach w brzuszkach jeszcze...a za chwilę będzie zmiana o 360 stopni i dzieciaczki będą nam się rodzić :kiss: ... to już tak blisko... za chwilę będziemy się meldować która już urodziła, a która jeszcze w dwupaku... i zaczną się tematy, pupek, mleka, pępuszków, kupek itp. :D normalnie to już tylko jeden mały krok i zaczniemy się rozpakowywać !!! Dziewczyny !!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658349 przez malutkamilka
Popieram Hanie, bedzie myslec o tym nawet jak nie bedzie chciala to bedzie jej sie kolatac po glowie, ze jedynymi osobami na ktorych jej syn i przyszla synowa moga liczyc to twoi bliscy a nie ona. I dziwie sie bardzo ze jej syn nie jest oczkiem w glowie, bo jak dobrze kojarze to ma tylko jego tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658353 przez WisniaJ
Ja już w końcu trochę ożyłam, wykorzystałam ten moment i pościerałam kurze, odkurzyłam i umyłam podłogę. Męża wykopałam na piwo z kolegą i dostał misję, żeby mi kupić jakiegoś pysznego loda jak będzie wracał... :lol: Trochę jeszcze mnie pobolewa gardło, ale mówią, że niby lody nie zaszkodzą na ból gardła, bo jak boli to i tak będzie boleć :)

Co do upławów to ja też mam takie i niestety chyba już nic na to nie poradzimy... Ale ja mam problem bo nie wiem, czym one mają się oby różnić od płynu owodniowego który może np wyciekać, ale nie sieję paniki :)

Kakaszka olej tą teściową, bo po co ci tyle nerwów... Ale fakt, że z tą kasą to przesadziła trochę. Z tego co pamiętam to twój facet ma rodzeństwo i ona tak do każdych podchodzi? Jest mendą z zasady, czy to tylko do was :unsure:

Dla ciekawych - www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-B2EC6CFC-0E....xsl/index_40629.htm tutaj te staniczki do karmienia, mam nadzieję, że w końcu uda mi się na coś trafić w tym śmierdzącym Lidlu, pójdę po nie z samego rana :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658354 przez KasiaS
Hej mamusie!

Właśnie wróciłam ze szpitala. Cała i zdrowa i synuś też ok. Uregulowali mi to ciśnienie i ma być dobrze. Leżałam na patologii ciąży w klinice w której zajmują się trudnymi przypadkami. Ile ja się tam napatrzyłam, że aż strach. Te historie kobiet... Przeżywałam z rodzącymi koleżankami z sali te bóle... Momentami koszmar, koszmar, koszmar.
Tak się cieszę, że już jestem w domu :laugh:
Powolutku będę nadrabiać czytanie Was :) a mam do przeczytania dokładnie 656 postów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658358 przez WisniaJ
O Kasia wszyscy się tu zamartwiali co u was, super że wszystko ok i że Tomuś jeszcze w środku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658363 przez Hania84
O Kasiu super że jesteś kochana :) tak się o Ciebie martwiliśmy tu :)
Fajnie, że wszystko okej :)
Ja też ostatnio mam problem z ciśnieniem...ale dziś już na szczęście dobrze. Muszę zaraz właśnie sobie zmierzyć.
Nawet długo Cię trzymali...ale ważne że wyregulowane :)
Współczuję tych historii w szpitalu. Czasem na prawdę straszne są przypadki.
Nadrabiaj nas i pisz kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658371 przez rysa
Kasiu dobrze ze wszystko sie unormowalo :)

Wisnia po Twoich doswiadczeniach z Lidlem to powinnas czekac przed drzwiami juz przed otwarciem :) Ja tez sie wybieram w jakis rannych godzinach po jeden z tych stanikow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658376 przez KasiaS
Dziękuję za pamięć i takie powitanie. Aż się rozczuliłam...

Postanowiłam nic nie narzekać bo spotkałam tam kobiety z naprawdę poważnymi problemami. Nie mówiąc o dziewczynach niepełnoletnich w ciąży albo kobietach , których faceci jak dowiedzieli się o ciąży to uciekali....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658379 przez WisniaJ
Ci faceci co robią ucieczkę z powodu brzucha są dla mnie zerem... :/

Rysa zamierzam właśnie tak zrobić, ustawię sobie budzik, tylko, że Lidle od 7 otwarte, ale jakoś dam radę, zaprę się i pójdę :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658431 przez natali
Kasiu dobrze ze juz jestescie cali i zdrowi
Haniu z tym cisnieniem to musisz bardzo uwazac
Kakaszka olej tesciowa ja tak zrobilam a jak ma jakies ale to powiedz jej niech z synusiem gada bo ty nie masz na to ochoty

Dziewczyny moje uplawy zrobily sie dosc geste i takie mleczne i jest ich bardzo duzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658433 przez kakaszka
dzieki dziewczyny za wsparcie psychologiczne :) juz nie chce o tym babsku gadac, nie mam z nia kontaktu i dobrze. ma nas gdzies, to my bedziemy tez ja miec gdzies i wszyscy zadowoleni :)

Kasiu ja myslalam, ze tu juz z maluszkiem wrocilas :P ale bardzo dobrze, ze siedzi jeszcze w brzuszku i niech tak narazie zostanie. fajnie, ze juz lepiej sie czujesz :)

Wisnia tez juz sie czaje na ten stanik. mieszkam w mniejszym miescie takze mam nadzieje, ze nie ma w tej chwili az tak duzo ciezarnych i zdaze wychaczyc :)

reklamuje Biedronke :D od 23 maja zacznal sie promocje na pieluszki i wszelkie inne akcesoria dla dzieci :) takze wczesniej juz ktos pisal prawde :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658436 przez aleksiaa88
Witam się po południu dzień strasznie pracowity posprzątałam, zrobiłam pranie pościeli kocyków i ręczników i koszul do szpitala. Torba wyprana.
Z tego co się naoglądałam to na 9 dziewczyn 7 było przeterminowanych heh. W tym szpitalu dopiero 8 dnia zaczynają działać dopiero.
Na szczęście do szpitala ubranek nie potrzebuję dopiero na wyjście. I dla siebie niezbędne rzeczy więc torba nie będzie wypchana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658447 przez Hania84
Te staniczki fajne w Lidlu będą. Strasznie podobają mi się z koronką.

A ja...a raczej moja mama będzie polować na body z długim rękawkiem (rozmiar tak 80 chciałam)

Wróciliśmy właśnie ze spaceru. Przeszliśmy około 2km i padam :S nie wiedziałam, że siedzenie jest tak przyjemne po spacerze hihi :silly:

Muszę iść zrobić sobie jakieś kanapki , bo przydałoby się jakąś kolację wszamać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658451 przez WisniaJ
Właśnie coś ostatnio wszyscy rodzą po terminie, trochę mnie to niepokoi... Ale zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658458 przez violcia00
Kasiu witamy ponownie.
Dobrze ze z Tobą juz wszystko dobrze i oby tak było do konca ciązy :blink:

Kakaszka a Tobie nie zazdroszcze takiej tesciowej,naprawde wstrętna baba,dobrze ze sie wyprowadziliscie od niej,ale mam nadzieje ze sobie poradzicie bez jej pomocy :blush:

Mi znów doskwiera bol kregosłupa,trzeba wziac cieply prysznic,powinno ciut pomoc :dry:

A staniczki tez mi sie podobaja,moje sa nie zbyt ładne,ale co tam na jakis czas wystarcza :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl