BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #661405 przez Hania84
Witamy się i my :)

Marta...ojej...możliwe że to już to jeśli po ciepłym prysznicu ci skurcze nie przeszły. Licz co ile masz i najwyżej do szpitala :lol: trzymam kciuki i daj znać co i jak sie rozkręca :)

Ja dziś w nocy i nad ranem też wstawałam na siku...więc mała już faktycznie niżej bo zawsze wytrzymywałam całą noc.
Dziś nad ranem w dolnej części brzucha tak mnie coś ukuło że myślałam, ze zemdleję...jakbym kolkę dostała. Nie wiem co to było...ale bolało na maksa...na szczęście tylko chwilę.

U nas też dziś słońce. Zaraz ubieram się i lecę do sklepu po jakieś drobne zakupy bo w lodówce pustka się zrobiła. Kupię te uszka czy co to tam na tę sałatkę. Ale podajcie mi jeszcze raz jakie przyprawy dajecie do niej? Wiem, że zioła prowansalskie i co jeszcze...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661428 przez Beciara
Marta, rany julek... :) Jestes sama w domu? Moze jedz lepiej do szpitala?
Wbij w google "czop sluzowy" i zajrzyj do zdjec. Tam jest kilka fotek jak to moze wygladac. Zobacz czy mialas cos takiego.
Ja nie wiedzialam przy pierwszej ciazy jak to wyglada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661449 przez WisniaJ
Uff pierwszy raz udało mi się coś kupić w tym głupim Lidlu! :D Co prawda chciałam stanik granatowy a były tylko białe i biało - różowe, no a biały już mam, więc wzięłam ten drugi. Rozm 80B - najmniejszy :P Ale leży dobrze, tylko jak urodzę, to boję się, że w obwodzie będzie za duży i będę musiała kombinować, ale na razie o tym nie myślę. Kupiłam też malinki i łopatkę, zrobię dziś na obiadek gulasz, a jutro mężuś kończy mi 28 lat :silly: więc zrobię mu jakiś dobry deserek owocowy :) Ze steka chyba zrezygnuję, bo w Almie 1kg polędwicy kosztuje 108 zł :ohmy: więc już wolę go zabrać do restauracji... :)

Ja też dziś wyjątkowo 2 razy wstawałam na siku, ale to pewni eprzez ten nos zapchany... :/ Dodatkowo u nas pogoda do dupy, ledwo 9 stopni, niby w ciągu dnia ma być 16. W ogóle koło północy mi córka tak grzebała jakby rączką próbowała się przepchać na tą stronę :P

Mam nadzieję, że mi ten czop też odpadnie niedługo, bo cholercia raptem tydzień do terminu a tu cisza... :D Oj Gabryśka muszę cię pogonić jakoś :)

Marta jak tam??? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661457 przez _Klara_
Witam was dziewczynki, mam termin na 14.06 spodziewam się córeczki. Zaglądam do was od tygodnia, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661461 przez Agusia83
A ja sie zastanawiam czy isc do biedrony....maz pewnie by sie na mnie wydarl, ze chce isc po te pieluchy...bo sa pewnie ciezkie, a na dodatek pogoda barowa...sloneczko czasem przeswituje, ale ogolnie zimno...wlasnie przyjaciolka dzownila, ze w drodze do pracy tak jej zmarzly dlonie, ze nie pogardzilaby rekawiczkami.

Haniu, ale masz sliczny suwaczek :laugh: dopiero teraz zauwazylam.

Klara, pewnie rozgosc sie...ja tez mam na 14.06 :laugh: choc z ostatnich usg wychodzi 11.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661465 przez Ikunia1910
Dziendobry.

Natali dzieki słonko ale tak mi sie wydaje ze faktury imienne to raczej nie przejdą.
To samo chyba z paragonami w euro, raczej dziwnie by to wyglądało w sądzie.

Marta odzywaj się :ohmy:
Jestem z Tobą całym serduchem.

Wisnia gratki za udany zakup ;)

A ja dziś jak nigdy spalam do 9 a na siku wstalam tylko raz o 7, a nie jak zwykle dwa razy o 2:30 i o 4.
Ale wypoczelam za wszystkie czasy. :side:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661471 przez Hania84
Witaj Klara. Rozgość się i pisz :) Napisz coś więcej o sobie i o swojej córce :) Jak tam badania? Kiedy wizyta następna? No i czy już wybrałaś imię dla córki?

Hehe Agusia dzięki :blink: Wczoraj zmieniłam...spodobała mi sie ta grafika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661483 przez Marta1985
Halo no narazie się jakby ustopowalo, ale krzyże mnie strasznie bolą :-( no poczekamy zobaczymy... Ale mam mega stresa... ale spokojnie zawsze z kimś jestem :-) wszystko spakowane dokumenty na wierzchu :-) będę pisać jakby się coś rozkręcilo mocniej :$

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661494 przez WisniaJ
Marta przez ciebie ja też mam jakieś skurcze, boli mnie strasznie brzuch na samym dole i krocze jakby mi pękało... Muszę poleżeć chyba :ohmy: Na szczęście jakby co to te poród trwa tyle, że się zdąży do tego szpitala dojechać :P Jednak Bóg wiedziała, co robi ;)

Dziewczyny a ja mam 10go urodziny, ciekawe która urodzi w urodziny cioci Wisni :lol:

Agusia ja nie mogę nigdzie znaleźć cen na te pieluchy, ile kosztuj dwójki i ile ich jest w paczce?

Dobra znalazłam... :lol: 156szt za 49zł :ohmy: chyba Przemka wyślę dziś po nie bo to mega tanio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661499 przez kakaszka
ja juz wrocilam od doktorka. bylam u niego w zastepstwie, bo moja jest na urlopie i powiem, ze bardzo fajne mam wrazenia.
powiedzial, ze USG wszystko idealnie i ze od 5 czerwca moge juz rodzic, na co mu odpowiedzialam figa z makiem :D tak szybko moja coreczka nie wyskoczy. po badaniach wyniklo, ze wszystko mam pozamykane, nic nie obnizone, takze jeszcze pobiegam z brzucholkiem. niestety za duzo przytylam w ciagu 2 tygodni, prawie 1,5 kg. gin powiedzial, ze sa 3 opcje dlaczego: za duzo plynow, za duzo soli, no i obzarstwo. jakos nie zauwazylam zebym jadla jakos wyjatkowo wiecej niz zwykle, no i sol tez sie chyba nie zmienila, ale co do plynow to fakt duzo pije. ostatnio nie moglam sie powstrzymac tez od napojow slodkich gazowanych, co moglo spowodowac wzrost wagi, takze od dzis znowu woda :)

pytanie do dziewczyn co chodza na NFZ. badanie na tego paciorkowca czy jak to sie tam nazywa jest platne? bo dzis gin u mnie cos wzial, a jak zawsze sierota nie pamietam co to bylo, ale koszt jest 30 zl. ale przed wymazem pytal mnie czy sie zgadzam na to, tak jakby to nie bylo obowiazkowe, ale lepiej te badania miec. no to podejrzewam, ze to bylo to?

Marta nie stresuj sie, jestesmy z toba :) ja to tylko o tobie teraz mysle, normalnie adrenalina mi skoczyla :)

Klara witamy w gronie czerwcowek :) ( chociaz ja sie pewnie na lipiec zalapie, znajac moje szczescie).

Wisnia no to gratulacje, w koncu ci sie udalo :)

Agusia pieluchy jeszcze nie ucieknal, bo chyba dopiero sie zaczela promocja ( chociaz moze w wiekszych miastach odrazu wszystko wykupuja, to tylko u mnie na zadupiu mozna znalezc w biedzie produkty nawet po promocji jeszcze przecenione) lepiej zebys nie targala sama takich ciezkosci. a i pogoda u nas tez do dupy. zimno strasznie, jakby to juz jesien byla, dlatego ja dzis juz z domu sie nie wychylam i tobie tez tego zycze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661503 przez Marta1985
No bo ja też ńie chce za wcześnie jechać do szpitala :-( no i brzuch mi się mega obniżył teraz to czuje ... Chyba doktorek dobrze stwierdził ze to będzie w ciągu tygodnia :$

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661505 przez WisniaJ
Kakaszka spoko, to pewnie nadmiar wody już ci się zbiera. Ogranicz sól :) No i dobrze, że lekarz w porządku, a taka zła byłaś jak się dowiedziałaś, że twój ma urlop :lol: Co do paciorkowca to ja też płaciłam - 37zł za wymaz z pochwy i odbytu a z samej pochwy było za 25zł.

Ja wam powiem, że wy macie jakieś fajne te sklepy koło siebie, bo u mnie wszystko zawsze znika w tępie błyskawicznym, napisałam Przemkowi smsa o tych pieluchach, może mu się uda dorwać jakąś pakę...

Marta troche szkoda, że nie wyrobiliście się z mieszkankiem, ale daj spokój jest super, jeśli dziś przyjdzie na świat nasz pierwszy mężczyzna :lol: Będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661516 przez Marta1985
No w sumie już mi to mieszczkanie zwisa - przynajmniej wywietrzeje a ja dojde do siebie tam gdzie wszystko mam :-) bo tu to średnio ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661520 przez _Klara_
Wybraliśmy imię Julia, wybór był bardzo trudny. Troszkę obawialiśmy się ze będzie mnustwo Julek ale teraz widzę ze same Lenki się rodzą:). Wizytę u gin mam dopiero na 28.05 jestem bardzo ciekawa jak tam nasza maleńka nam urosła od ostatniej wizyty. W 34 tygodniu jej kość udowa miała 7,5cm gdzieś wyczytałam ze ten wynik mnozymy x7 i mamy długość całego ciała. Jeśli to się sprawdzi to muszę kupić nowe ubranka:)bo te co mam będą za małe.

Wczoraj robiłam badania morfologia, mocz, combs, HBS, toxo, HCV, Hiv został mi tylko ten wymaz muszę się upomnieć o niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661532 przez _Klara_
Wiśnia też wybieram się dzisiaj do lidla po ten stanik do karmienia tylko jestem ciekawa jak ta rozmiarów-ka wypada, może jeszcze skuszę się na jakiś top ciążowy. Mam nadzieje ze coś jeszcze zostanie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl