BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 6 godzin temu #661540 przez WisniaJ
Marta no i dobrze niech ci zwisa, a zaraz nie tylko mieszkanie będzie ci zwisać, ale coś jeszcze hehe... :D Pisz nam tu jakby coś się ruszyło :kiss:

Klara fakt Julek trochę jest, ale co z tego :) Skoro wam się podoba. Staniki wydaje mi się rozmiarówka trochę zaniżona. Ciuszki ciążowe baaardzo fajne, ale ja na końcówkę już nie potrzebowałam, mogli to dać kilka miesięcy temu no :P

Lecę oglądać Tap Madl na Playerze, bo wczoraj graliśy ;) Mężuś kupi pieluchy w Biedrze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #661542 przez Ikunia1910
Klara witamy :)
U nas na liście czerwcowych dziewczynek tez nie bylo do tej pory Julci, wiec bedzie jedyna dziewczynka o tym imieniu:)
A cala lista jest pod suwaczkami u Hani, musisz kliknac na napis ZDJECIA

Ja miałam jechac do tego UP ale jakos mi sie nie chce, robię sobie dzień pizamowca chyba :)
Dawno tak nie mialam, nic mi sie nie chce. Wiec korzystam z ostatnich chwil lenistwa.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #661546 przez Hania84
Klara to jeśli by się takie przeliczenia sprawdzały to u mojej małej wychodzi że na 38 tydzień ma 48cm. Czyli malutka by była. A skąd wiesz o takim przeliczniku? Pytam z ciekawości. Napisz coś o sobie też żebyśmy Cię lepiej poznały :) Skąd jesteś? ile masz lat, czy to Twoja pierwsza ciąża itp. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu - 11 lata 5 godzin temu #661565 przez _Klara_
Jestem piąta na 14.06:) Ciekawe jak to będzie z tym terminem wydaje mi się ze wcześniej. Brzuch już od tygodnia mi się obniżył, jak to jest u was z tymi brzuszkami?

Jestem z trójmiasta mam 26 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Cała ciąże pracuje i po porodzie tez wracam do pracy :dry:

A o tej metodzie na obliczenie długości dziecka to wyczytałam na jakimś forum tylko pisało tam jeszcze ze inaczej to wychodzi u dziewczynek bo mają dłuższą kość udową niż chłopcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661623 przez Gochens
Witajcie dziewczyny witaj Klara ;)

Kurcze ciekawa jestem jak to jest z chłopcami i tą kością udową... Ciekawa jestem jaki ten mój chłopaczek jest duży już ;)

Wiśnia gratulacje, w końcu Lidl Cię nie zawiódł ;) A co do spanka to robie tak samo jak Ty z tą nogą heh byle by liznąć spanka na brzuszku ;)

Ikunia wysłałam Ci rachunki ;)

Ja dziś już przed 8 pognałam do Biedry i kupiłam pakę tych pieluch ale muszę Wam powiedzieć, że dużo było tych midi i dla juniorów a dla maluszków czyli tych mini chyba ze 2 paczki tylko na całą paletę ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661640 przez Beciara
Kakaszka, lekarz moze miec racje, bo cos ostatnio moscisz intensywnie gniazdko ;) Moja mama mi mowi zawsze, kiedy sie skarze, ze brak mi energii, ze przed samym porodem dostane pare kopniakow energii. Natura tak to ustawila, zeby samice ssakow ( i nie tylko, bo ptaszyska tez tak maja) wlasnie przed samym porodem gniazdka uwily :)


Marta, caly czas zagladam na forum, zeby nie przegapic pierwszego wyskoku na porodowke :)

Hania, skad taki suwaczek wzielas? W ogole niektore macie takie inne te suwaczki..


Witaj Klara. Ja tez relatywnie nowa jestem i tez z Trojmiasta :laugh: chociaz od lat tam nie mieszkam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661641 przez Agusia83
Ja tez wrocilam z biedronki...maz do mnie zadzwonil, ze jedzie i czy chce sie z nim zabrac...
Gochens masz racje...nam niestety wykupili wszystkie paki rozm.2....kupilismy tylko dla Emi 5....bylismy jeszcze w jednej biedronie, ale to samo...teraz dzownila do mnie kuzynka, ktora ma zobaczyc u siebie i w razie czego mi kupic :laugh:

Wiecie, ze ja tez kiedys czytalam o takim pomiarze dl,.dziecka....musze zobaczyc jaka dluga kosc udowa mial synek na tym echu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661646 przez kakaszka
Beciara dlatego dzis leze na tylku i nic nie robie :D bo jeszcze mala sobie pomysli, ze na nia czas.

co do pampersow, to te 2 to sa chyba od 3 kg? bo ja tak mysle, ze tych najmniejszych duzo nie trzeba? wy jak kupowalyscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661655 przez Agusia83
Kakaszka, wszystko zalezy jakie urodzi sie dziecko...widzisz Emi choc miala te 4kg to chyba zuzyla 2 lub 3 opakowania jedynek i przenieslismy sie na dwojki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661657 przez Gochens
Agusia jak gdzieś znajdziesz o tych kościach udowych to daj znaka z chęcią poznam długość dzieciaka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661660 przez Marta1985
Będę pisać .... ewentualnie napisze ktorejs smska narazie kawke pije :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661665 przez Agusia83
Gochens nie wiem czy znajde, ale tak jak Klara napisala dl.kosci udowej razy 7....zaraz Wam napisze ile moj synek mialby cm......maly to raczej nie bedzie...Emi miala 58cm przy porodzie...teraz ma jakies 90cm...
ja mam 170, a maz 194

Martus, pisz pisz...tez ide zrobic kawke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661666 przez Gochens

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 godzin temu #661671 przez abrakadabra
Witam sie dziewczyny :)

Marta1985 skarbie, jakbyś miała zacząc rodzic, to tak jak moja ginekolog powiedziała, nie byłabyś w stanie normalnie rozmawiac,a co dopiero pisac, wiec spokojnie :kiss: :kiss:

Klara witamy na forum :)

kakaszka ja kupiłam na początek dwie paczuszki tych newborn, a kolejne już dwójki :) bo są od 3kg właśnie :silly:

Dzisiaj czuje sie wrecz wyśmienicie, na dworze słonko świeci, dostałam słuchajcie śniadanie do łóżka, czekoladowe cappucino... no kurde jak królowa :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 godzin temu #661688 przez Gochens
Abrakadabra Ty to masz dobrze ;)

Ja się coś doczekać śniadania do łóżka nie mogę ;)

A z tą kością udową to nie wiem już sama czy dobrze bo 02.04 miał 58 mm więc teraz wychodziło by, że ma 40,6 cm tak? Trochę mało mi się wydaje...no chyba, że taki karakan się urodzi heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl