BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661257 przez Agusia83
Beciara, to na pewno dzieciaki, ktorych mamy mialy cukrzyce ciazowa i to nie leczona...ja pierdziele...

Ja tez teraz kilka razy chcialam zmienic pozycje a jak mnie lupnelo i zaczely ciagnac wiezadla to zawylam z bolu :silly: co zrobic, uroki ciazy...lece spac dziewczynki, dojutra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661259 przez Hania84
Ja pikole...ale duże te dzieci B) pisze tam właśnie że przez cukrzycę takie dzieci. Ale jak to nosić w sobie 10 kilogramowe dziecko...albo choćby to 7 kilogramowe? B) mi już z około 3 kilogramowym malcem jest ciężko B) :)

też lecę spać...dobranoc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661263 przez Ikunia1910
:kiss:
Dzięki Beatka z porady takiego adwokaciny napewno skorzystam.
i on napewno powie tez ktore paragony sie przydadzą bo czasem jest tak ze skoro tatus dobrze sobie zyje to dlaczego niby dziecko ma miec obnizony status...
Plan na jutro UP.

A co do wagi to ja sie zastanawiam jak ze mnie wyjdzie takie trzy kg a co dopiero taki kolos 10 B)

Dobrej nocki wszystkim.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661264 przez WisniaJ
Jeszcze a propos tego CC - moja koleżanka 5 lat temu dokłądnie rodziła synka prawie 5kg - a według USG miało być 3,600 :| I biedna w efekcie ponad 20 godz męczarni na sam koniec miała cesarkę, masakra. Strasznie jej współczuję i mam nadzieję, że nie wyhodowałam wielgachnej Gabrychy ;)

Kakaszka to się ciesz, że mdlejesz! :D Ja bym chciała ale ja tylko panikuję i płaczę w ostateczności, może moje gorzkie żale spowodują, że jakiś doktorek wpadnie na cudowny pomysł, żeby mi dać ZZO :D Na to liczę po cichu bo kuzynka rodziła pryz znieczuleniu i mówiła, że bajka... Ze tak to ona może rodzić co roku :)

Co do tych 7 dych "zapomogi" to ja zamierzam po to też uderzyć, gnojki niech nie myślą, że każdy da sobie spokój bo mała kasa. Nie po to tyle mi z pensji odciągają. Nic nie popuszczę, żadnego grosika, który mi się należy :P

Zbieramy się do wyrka, dobrej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661265 przez natali
Ikunia, wisnia ma racje z tymi rachunkami jezeli nie bylby to dla ciebie problem to potwierdz czy takowe cie interesuja tak jak te faktury imienne, wiesz nie bede ukrywac ze nie uzywalam nigdy skanera w mojej drukarce i troche to czarna magia dla mnie jestem w stanie sie poswiecic chocbym miala spedzic pol dnia na wyslanie ci tych paragonow to nie ma problemu tylko szkoda by mi bylo gdybys icy nie wykorzystala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661267 przez rysa
Wisnia moja kolezanka urodzila corke przez cesarke pomomo ze mala wazyla 3600.meczyla sie 23godz i dopiero jej cc zrobili.rodzila w pazdzierniku.

Nie wiem jak to jest dokladnie ale podobno samotne matki dostaja tez spory zwrot podatku z US

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661277 przez KasiaS
Witam pierwsza:)

znów wróciły mi nocne marudy.... w szpitalu całe noce spałam, a w domu znów to samo. Dzis to chyba wina kataru zatykającego nos i spływającego do gardła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661302 przez aleksiaa88
Witam z rana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661350 przez Marta1985
Halo dziewczyny :)

Chyba powoli się zaczyna :ohmy: :huh: Non stop chodze do kibelka, skurcze chyba tez mam b wczesniej takiego czegos nie mialam a po kapieli nie przeszly, bola mnie plecy, mocno brzuch jak na okres, sluzu duzo, nawet rozowe plamki jakby krwi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661351 przez kakaszka
Marta serio !!!!!!!!!!!!!!!! :ohmy: zaczynasz rodzic? co dokladnie sie z toba dzieje??????

a tak ogolnie to witam mamuski :)
ja sie wlasnie szykuje do gina, bo przedwczoraj mialam robione tylko USG, a teraz ide siebie sprawdzic, czy wszystko ok, choc w to nie watpie :)

Kasia a tobie widocznie w domu cos nie pasuje, raczej twojemu organizmowi, moze powietrze za suche, moze materac za miekki lub za twardy, bo skoro spalas dobrze w szpitalu, to chyba powinnas spac normalnie w domu.

Ikunia jak bedziesz cos wiedziala pisz :) bedziemy razem walczyc o te zasrane grosze. ja napewno sie tez w jakis dzien wybiore do MOPSu, ale chyba juz z dzieckiem, bo, jak mowisz, latwiej jest kiedy masz dziecko na rekach i dokument, ze go urodzilas :)

co do wagi dziecka, ja mam nadzieje, ze u mnie USG sie sprawdzi, czyli 3500 kg, wiecej mi nie trzeba do szczescia :) a te dzieciaki olbrzymy to jest dla mnie tragedia. to jak kiedys pisalam, byl program, co mamuska wazyla 170 kg, a dziecko bedac u niej w brzuchu bylo juz strasznie otyle. to wlasnie z takich grubych idiotek rodza sie takie wielkoludy. ale mnie to strasznie wkurza, jak taka mamusia ma ochote swoje zdrowie pieprzyc to jej sprawa, ale to dziecko czego jest winne. niestety juz przez cale zycie bedzie otyle, a to jest choroba, a nie blachostka.

milego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661353 przez malutkamilka
Agusia83 napisał:

Kakaszka, ciesze sie, ze zrobilas to co zaplanowalas :laugh:
niestety w Polsce pomoc prorodzinna jest o dupe rozbic...te 70zl, o ktorych napisalas to rodzinne....

malutkamilka...a to co nam zacytowalas, to chyba chodzi o zwykle becikowe a nie zapomoge z mopsu....a tak naprawde mozna starac sie o zwykle becikowe, becikowe od miast...jesli mieszkacie w duzych miastach i od mopsu...wsio po 1000zl


To wlasnie jest na stronie mopsu w ktorym pracowalam, i wydaje mi sie ze to jest to co bylo przyznawane kiedys kazdemu niezaleznie od zarbkow. to drugie bylo dawane jak matka skladala na rodzinne i mogla zlozyc wniosek na to drugie becikowe zalezne od dochodow. bede musiala sie od dziewczyn dowiedziec, moze dzis zdarze do nich podskoczyc na pogawedke.

No a ja powoli zbieram swoje cztery litery i ruszam w misto. nie wiem jak dojade ale jade. musze isc do orange bo zlodzieje wystawili mi umowe na neta we wrzesniu i na lacze a wolnej lini na neta nie bylo i poszlam im oddac modem to zabrali mi umowe, a teraz mija prawie rok, chcialam zobaczyc do kiedy musze wypowiedziec i nie wiem.

druga misja to wymaz na paciorkowca i zglosic w ubezpieczalni sprzedaz auta.

trzecia misja zakup pralki, anteny, weza do gazu i srodkow czystosci by posprzatac nowe mieszkanko.

ciekawe co zapomne? ;)

Ikunia jak wroce to poszukam moze cos jeszcze znajde, ale za wozek to ja paragon mam chyba u tesciow w piwnicy razem z wozkiem, ale na pewno ci wysle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661357 przez Beciara
Dzien dobry.

Nareszcie swieci slonce. Pierwszy raz od kilku dni.

No macie racje dziewczyny- nie darujcie ani grosza, ktory sie Wam nalezy. Ja tez tak robie. Bo niby dlaczego? Cale lata przepracowane placilam podatki z pensji, a maz nadal placi i to slono. Za kazdy kupiony chleb, ser, mleko czy wlasnie spioszki dzieciece tez placimy podatki. Niby wlasnie po to, zeby pozniej w budzecie panstwa byla kasa na takie oto potrzeby.
Nie odpuszczam.
Jak trzeba to siedze nad jednym wnioskiem nawet 2 tygodnie. Po rodzinne tez pedze zaraz po rejestracji dziecka w urzedzie. Ide kurna po swoje i juz.

70 zloty miec a nie miec dziwczyny... Czasem do chleba pare groszy brakuje.


Milego dnia :)

Postaram sie zlapac moja kuzynke na skypie dzis. Niech mi wyjasni jeszcze raz jak to jest z ta sytuacja prawna i prawnikiem. Ona juz obcykana jest jak biegly po latach walki z urzedami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661363 przez WisniaJ
Witamy się z rana :)

Ja wiem, że się sporo dostaje kasy jako samotna matka pod warunkiem, że w akcie urodzenia jest wpisany ojciec nieznany, bo moja daleka kuzynka tak zrobiła, ale cóż... Dla mnie to nie warto aż tak kombinować.

Kasia mnie też katar męczył i zatkane zatoki, nie mogłam oddychać, w pewnym momencie myślałam, że usiądę i się popłacze, a do tego jeszcze te juwenalia trwające do nocy... :/

Marta trzymaj się w takim razie i relaksuj :) Bo może niedługo Bartuś do nas dołączy :)

Ja jem śniadanko i zasuwam z pieskiem do Lidla po staniczek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661367 przez kakaszka
Wisnia powodzenia z lidlem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661375 przez Agusia83
Martus,to może być czop...albo troszkę dr zranił Ci szyjke. Licz,co ile masz skurcze i jak długo trwaja....
Ale mam ciary...jak będziesz w stanie,to nam pisz a jakbyś jechała do szpitala,daj,ktorejs z nas znac....

Ja sie obudzilam co 2 h na siku,a o 6 rano maly wypychal mi raczke lub nozke po lewej stronie...ale to bolało...dotykalam brzucha i czułam coś spiczastego jakby mi chciało skórę przebić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl