BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #661085 przez malutkamilka
Ikunia czy na wozek moze byc paragon bo powinnam go miec?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661095 przez Hania84
Dziewczyny dajcie Ikuni wszystko co macie, a ona sobie sama posegreguje i zdecyduje ;) Jesteście kochane...zresztą wszystkie jesteśmy :kiss:

Hehe Beata to samo oglądam co tydzień i dziewczynom co tydzień zdaję relację z porodów i że zawsze ryczę jak bóbr jak dziecko już wyjdzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661110 przez Beciara
A widzialas w zeszlym tygodniu te blizniaki, z ktorych jeden musial umrzec zaraz po urodzeniu? To juz bylo wiadomo dosyc dlugo, ze to dziecko nie ma szans na przezycie i bedzie zylo tylko tak dlugo, jak bedzie w lonie matki.
Matko, to bylo straszne. Wszystkie pielegniarki, polozne, lekarze plakali jak dali tej mamie to dziecko na piers zeby umarlo. Pol godziny jeszcze zylo.
Znowu sie przez to poplakalam.


Hania84 napisał:
[quote

Hehe Beata to samo oglądam co tydzień i dziewczynom co tydzień zdaję relację z porodów i że zawsze ryczę jak bóbr jak dziecko już wyjdzie :D[/quote]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661123 przez Agusia83
Rany, co Wy opowiadacie....az mi staja lzy w oczach....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661125 przez Hania84
Widziałam to też Beata :(

A teraz widziałaś jak ta położna wyciągała to dziecko :unsure: za głowę i podniosła do góry :ohmy: masakra...zagryzłabym ja gdyby zrobiła tak z moim :ohmy: przecież mogło się coś stać. Ale wiesz zastanawiam się ze te kobiety przy skurczach tak krzyczą tu w DE gdzie znieczulenie PDA rozdają jak cukierki...a po takim znieczuleniu jest ponoć jak ręką odjął...chyba że się mylę :unsure: ... chyba że akurat one nie dostają...nie wiem :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661130 przez KasiaS
kakaszka ja też mam termin na koniec maja i z tego co się nasłuchałam w szpitalu myślę że też do lipca dociągne...

Agusia twój brzuch jest THE BEST!!!!

WIecie razem ze mną do szpitala przyjeli dziewczyne z takim ciśnieniem jak ja 140/95. Pierwszego dnia było wszystko ok drugiego też. Trzeciego miałysmy kolejne KTG u mnie wyszło ok au mniej za niskie tętno dziecka i zaraz na cesarke ja wzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661133 przez Agusia83
Hmmm...ja znieczulenia nie mialam, ale przy partych w ogole nie krzyczalam...szczerze, byly dla mnie o wiele, wiele lepsze niz te krzyzowe :silly: zobaczymy jak bedzie teraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661134 przez Beciara
No te polozne zawsze tak glowke jakos ciagna. Tez mnie to wkurza. W zeszlym tygodniu tez bylo, ze ciagnela glowke, az szyjka dziecka sie dziwnie wydluzyla. Okropnie to wyglada, ale chyba wiedza co robia.
Moze nie kazda dostaje pda, bo po tym ponoc porod do 2 godzin dluzej trwa.

Juz nie pisze strasznych rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661140 przez Ikunia1910
Dziewczyny jesteście niesamowite :)
Tak jak mówi Hania wysyłajcie mi wszystko co tylko znajdziecie, a ja sobie na spokojnie poprzeglądam. Bo ja sama też prawie wszystko dla Zosi mam po kimś i niewiele mam rachunków, a wiadomo przed śadem to trza wszystko ładnie pokazać.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusia za sąd rodzinny sie nie płaci, a o tym że on poniesie koszty zwiazane z badaniami na ojcostwo to wiem i to wcale nie małe ( ok 1500zł ) ale z tego co słyszałam źle mu się nie wiedzie ma własną firmę całyczas, na alkohol i inne używki sobie nie szczędzi więc mi go szkoda nie jest.

A wszystko związane z innymi zapomogami moge sie dowiadywac juz z papierkiem w ręku (akt urodzenia dziecka) bo teraz to i tak nic nie załatwie.

Wogóle jesteście wszystkie kochane :kiss:

a tu link do tego programu o którym mówi Gochens, pierwszy odcinek już za mną, bardzo fajny programik.
tvnplayer.pl/programy-online/mamo-to-ja-...ek-1,S01E01,279.html

Kasiu bądź dobrej myśli jeszcze troszkę czasu ma na koziołki, oby się tylko w pore opamiętał :blink:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661142 przez Gochens
Kurcze dziewczyny musze Was przeprowadzic przez to hehe piszę z koma więc nie wiem jak wkleic link ale słuchać prosze... wchodzimy na strone Tvn player nastepnie klikamy w PROGRAMY wyskakują nam różne kategorie na bezowym tle wiec klikamy w MAMA I DZIECKO nastepnie na MAMO TO JA....
Agus wiem jest taka gazeta ale widocznie zrobili tez program :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661143 przez Agusia83
Kasiu, dziekuje, milo mi to czytac :laugh:

od kilku godzin mam skurcze...tak, ze az bol do nog promieniuje....ciekawe ile jeszcze mnie bedzie tak meczyc...?

No to Ikunia nie wiem jak teraz...ale kiedys jak pisalam pisma o podniesienie alimentow to koszty sadowe byly...i zawsze zaznaczalam, ze nie stac mnie na nie....wowczas sad obciazal mojego ojca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661148 przez Hania84
No też tu widać że przy partych już mają lepiej kobiety.
A najlepsi są ci faceci...jakie miny robią jak kobiety krzyczą...jakby to ich bolało hihi :D
Kurka też mam nadzieję że wiedzą co robią...ale to na prawdę okropnie wygląda jak tak głowę ciągną.
Niekoniecznie po PDA poród zwalnia...zależy od organizmu...ale owszem są i tez taki przypadki.
A tamta kobieta co te bliźniaki to cc miała no nie? Dobrze kojarzę? Smutne to strasznie.
Dobra ja też już o strasznościach nie piszę więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661152 przez Gochens

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661163 przez WisniaJ
Ja już pisałam swoje zdanie na temat cesarki z resztą zachodni swiat ma takie samo, tylko Polska trochę na wschód wysunięta za daleko stąd te poglądy ;) Aleksia nie przejmuj się nawet jeśli masz ochotę na CC to nikt cię za to nie potępi

Ikunia tylko uważnie wybieraj te paragony bo jak poprzynosisz im dowody zakupu na karuzlki za 200zł itp to może sąd na to krzywo patrzeć. Co do becikowego z MOPSu to ciekawa jestem ile dają, ale pewnie grosze :/ W ogóle co za palant z tego faceta, ale Hania dobrze pisze, idż zarejestruj się w UP to nic nie zapłacisz, nawet za DNA (chyba, że rzeczywiście wyjdzie, że to nie jego, to wtedy ty ponosisz koszty :silly: ).

Gochens jaaa mam TVN Player i sobie chyba zapodam tą serię jak tak polecasz... Zaraz po dzisiejszym Top Model bo mi dziś Przemek przejął TV i gra w jakiś boks ;P

Mam straszny katar ogólnie dziś i zapchane zatoki... :/ I dość mocne skurcze, ale zrobiłam naleśniczki z serkiem i śmietanką i jakby przeszły, może Gabryśka to łasuch po prostu? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661164 przez Beciara
"Przepraszamy, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlic tego video w Twoim kraju. Obecnie ten film jest dostępny tylko na terenie Polski."

Nie moge tego programu tu ogladac :(

Hania, w zeszlym tygodniu jeden facet byl, to mial mine taka niewyrazna, ze bylam pewna, ze zaraz zemdleje. Mial odruchy wymiotne i chowal sie przed kamerami za taka wielka lampa. Twarz cala czerwona :laugh: :laugh: :laugh:

Rany pokazuja wlasnie ta rodzine, o ktorej pisalysmy. Ten drugi blizniak zdrowiutki ! Ssa wlasnie mamy cyca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl