BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #661791 przez KasiaS
Witam mamusie !

Klara witaj

Wisnia a czym leczsz ten katar?? Gratuluje udanych zakupów :laugh:

Wiecie dostałam w szpitalu m.in relanium 2 razy dziennie do brania w domu. wczoraj jak go wzięłam to po pół godzinie ledwie doszłam z łazienki do łóżka i padłam jak długa... w nocy oczywiście nie spalam przez ten cholerny katar który spływał mi do gardła i dusił... ale rano jak znów o 9 wzięłam te relanium to ledwo dokończyłam końcówkę filmu i spałam znów do 12.

Czop śluzowy widziałam w czasie pobytu w szpitalu u kolezanki obok bo rano odeszły jej wody... oj ile sie tam naoglądałam.... wiecie jedna dziewczyna 3 dni skurcze miała i tylko jej mowili ze w nocy urodzi... a ona bidula cierpiała dopiero jak trzeciej nocy odeszly jej zielone wody to zrobili jej cesarkę - psychicznie przy tych bólach to rodziłam razem z nią :-(

U nas tez starsznie zimno. Nawet nie mam ochoty wyjśc na balkon podlać kwiatków. Poczekam na męża.

Kakaszka żaden 5 czerwiec rodzimy razem pod koniec czerwca albo w lipcu. Nie zostawiaj mnie samej :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661795 przez kakaszka
Kasiu nie martw sie to tylko slowa lekarza, a my z corka sie nie spieszymy, takze no stress :P no chyba, ze nagle mala bedzie chciala pooodychac swiezym powietrze, wtedy to juz nic nie poradze, ale ja stwierdzilam, ze charakter bedzie miala po mnie, a ja bym z domu nie wychodzila :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661801 przez Beciara
Znalazlam gdzie indziej suwaczek, ale teraz patrze, ze pokazuje o jeden dzien do tylu. Dziwne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661832 przez Agusia83
Znalazlam cos takiego o pomiarach maluszkow

40tygodni.pl/Category/006/2,17092,Jak-ob...gosc-dzidziusia.html

ostatnio mnie staniki tak uwieraja, ze musze je sciagac..... :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661844 przez Hania84
Czyli dobrze liczyłyśmy :) Więc z tego wynika, ze Lenka ma teraz 48cm :) czyżby była króciutka? Jeśli tak to ciuszki na rozmiar 56 by jej dłużej służyły :) Fajnie by było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661884 przez WisniaJ
Ja tam nie chcę wróżyć z fusów, Gabryśka się urodzi to wtedy będę wiedziała ile ma cm :lol:

Kasiu niestety nie leczę bo wszystkie leki na katar są na czarnej liście, wiec tylko chusteczki + herbata z cytryną i nadzieja, że minie szybko... :(

Przemek zabrał mnie i pojechaliśmy po te pieluchy, 3 Biedrony i żadnej paczki rozm 2 - głupie te sklepy :angry: Jeszcze szansa, że będzie w tej Biedrze u rodziców, ale oni po pracy pojadą dopiero przed 17, więc już pogodziłam się z myślą, że nic z tego... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661886 przez kakaszka
oj teraz zaczynam dostrzegac plusy malego miasteczka, w zwiazku z tymi sklepami. jestem w szoku, bo to dopiero pierwszy dzien promocji, a juz nie ma u was pieluch. moze jeszcze maja gdzies na magazynie i doloza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661901 przez WisniaJ
Kakaszka co ty, na sklep przyjeżdża jedna mała paletka i tyle, więcej nigdy nie przyjeżdża... Robią te promocje, żeby człowiek przyszedł i wydał kasę na coś innego... :/ A te rzeczy promocyjne to dają po kilka sztuk i koniec, kto pierwszy ten lepszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661902 przez Agusia83
Wlasnie nie ma nigdzie na magazynie...jak pytalam pani w sklepie, powiedziala, ze sami sie zdziwili, ze tylko 4 paczuszki przywiezli....i to prawda, ze szybko wybyly....tylu sztuk pieluszek w pampersiakach nigdzie nie kupimy...ale sie nie martwie, bo promocyje sa dosc czesto...zreszta chyba 78szt.kosztuje 29zl...wiec tak naprawde oszczedzamy na tym 8zl....
kiedys byla taka promocja, ze te zwykle paczki byly po 22 zl..czyli 156 sztuka mozna bylo kupic za 44zl...czyli jeszcze lepiej....

hmmm...ja chodze na nfz i za nic nie placilam nawet za gbs

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661909 przez Ikunia1910
Wiecie co dziewczyny, ja byłam w biedronce dwa dni temu i wtedy widziałam na sklepie całą palete tych giga paczek, ale szczerze mówiąc z braku kasy nawet sie nie zainteresowałam tym czy one juz sa w sprzedazy czy tylko tak se ta paleta stała... może u mnie ta promocja była wcześniej...?

Ja wypachniona i naszykowana na niespodziewany poród:P
jeszcze tylko sobie włosy pokręce z nudów.
Na obiad znów pizza nie mam glowy na co innego a ostatnio bezdrożdżowe cudo mi tak smakowało ze będę sie zajadac też dzisiaj :)

Ja za gbs tez nie płaciłam.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661944 przez kakaszka
Hmm, to co on mi tam za probke pobral? ja go pytam czy moge na nastepnej wizycie zrobic, a on mowi, ze to troche trwa, a z tym trzeba zdazyc do porodu. no i teraz sama nie wiem na co sie zgodzilam. ale coz, napewno to nie zaszkodzi, ale 30 zl szkoda mi jak nie wiem co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661955 przez aleksiaa88
Też za gbs nie płaciłam bo miałam robione w szpitalu tylko nie znam wyniku.
Czy jak się wychodzi ze szpitala to dają jakiś wypis?
Mnie wypuścili w niedziele więc nic takiego nie dostałam, a poza tym nikt mi nic o tym nie powiedział, żebym w tygodniu przyszła po to?
Szczerze powiedziawszy wypis mi nie potrzebny tylko ten gbs niby chce rodzić u nich ale zawsze może się zdarzyć, że mogę tam nie dojechać różne rzeczy się zdarzają.
Może nic nie mówili o wypisie bo myślą, że i tak do nich wrócę hmmm.
Może powinnam po te wyniki jednak się wybrać co?
Jak miałyście robiony ten gbs to po jakim czasie wyniki są trzeba odczekać parę dni czy jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661959 przez WisniaJ
Kakaszka no to jeśli powiedział, że się czeka to pewnie to, chociaż ja miałam niby wyniki po 2 dniach... Ale nie wiem, czemu w takim razie miałam płacić, ale to jedyne badanie płatne było w moim przypadku. A robiłam w szpitalu klinicznym w laboratorium mikrobiologii... :/

Aleksia u mnie w jednym szpitalu jest tak, że wypisów w weekendy nie dają i trzeba odebrać w dni powszednie :) Bezsens

Ikunia niemożliwe, że wcześniej, Biedra ma akcje ogólnopolskie. Po prostu te towary całopaletowe przyjeżdżają 2-3 dni wcześniej od dnia rozpoczynającego promocje.

Agusia no tu liczyłam, że wychodzi 31gr za pieluchę to bardzo mało, ale cóż... Poczekamy na następne promocje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661962 przez Agusia83
Aleksia, jak moglas wyjsc bez wypisu? Jest to dokument stwierdzajacy Twoj obyt...powinnas miec tam napisane z jakiej przyczyny bylas hospitalizowana, jakie badania Ci wykonali i w jakim stanie wypuscili....
Jak moglas sie nie upomniec?Powinni sie tez zapytac czy chcesz zwolnienie...a jesli mialabys zazywac leki to powinni wypisac Ci recepty

a paciorkowca hoduje sie kilka dni, ja mialam wynik o tygodniu od pobrania

Moze i glupie, ale mam przeswiadczenie, ze jak nasze forum przekroczy 400 stron to zaczne rodzic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661969 przez rysa
Ja płace niestety za wszystkie badania nawet siusków czy krwi. Za GBS płaciłam koło 25 zł.

Wogóle to chyba Filip zmienił miejscówke u mnie w brzuchu bo zawsze się wypinał głównie po prawej a od wczoraj czuje go po lewej.Mam tylko nadzieje że sie nie przekręcił dupką do dołu :huh:

Ja czytałam gdzieś na necie że nawet na NFZ czasami trzeba płacić za to GBS więć Kakaszka pewnie za to zapłaciłać dwadzieścia pare+za pobranie.

Wogóle jakoś dziwnie się czje dzisiaj, w głowie mi sie kreci, jestem rozkojażona a plusa na klawiaturze szukałam chyba 5min :laugh:

Ja nawet się nie wybierałam po te pieluchy bo musiała bym je targać a tak jak Agusia pisała one często są w promocji, narazie mam Pampersy.(wogóle jak Pampesy w Realu były w promocji to juz o 9.30 puste półki były a sklep od 9 :angry: )
A widziałyście inne rzeczy co miały być bo ciekawa jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl