BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #550340 przez Małgośka
Hej!
Z maleńką wszystko OK, termin potwierdziny, cała rodzinka zachwycona USG a niunia "w nagrodę" pomachała nam ;)
W piątek mam USG serduszka małej, to podobno standardowe badania.
Dzisiaj kupiłam 4 bodziaki i wpłaciłam zaliczkę na wózek Tako Alive 3 w 1 w kolorze korala.Śliczny!
Przed chwilką zjadłam chińczyka.
Muszę zacząć odżywiać się regularniej. Rano zjadłam pół kajzerki z dżemem i dopiero teraz obiad :( Ale przynajmniej na razie przytyłam tylko 3 kg :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550360 przez Marta1985
To bardzo się ciesze, ze wszystko ok z córeczka :)

Tak natali większość z C&A :) Moj mąż uwielbia ten sklep i tez myślę ze często tam będziemy robić zakupy dla naszego synka :) rzeczy bardzo ładne i ceny przystępne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550385 przez Agusia83
Szczerze,jeszcze nic dla Emi w c&a nie kupowalam. Pierwsze ciuszki przeważnie na allegro, w większości bylam zadowolona,ale jednak nie ma jak dotknąć. A teraz mnóstwo rzeczy dostaję od rodziny i nie Musze wydawac kasy.

Małgosia usg musiało zrobić.na rodzinie wrażenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550400 przez rysa
Ja też słyszałam, że w C&A ciuszki są bardzo dobrej jakości, Ja narazie większość mam ze Smyka, po prostu skorzystałam z wyprzedaży :)

Ja jak byłam ze swoim R.,żeby zobaczył maleństwo na USG to był tak podekscytowany i cieszył się jak dziecko :laugh: Od tamtej pory zupełnie inaczej reaguje, już wie że w brzuszku jest nasz synek i nie jest to już dla niego abstrakcja :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550426 przez Hania84
A ja właśnie wcinam lody :silly:

Małgoska super że z malutką jest wszystko okej :) Poprosimy o zdjęcie :)

Mój A. na USG jeszcze ze mną nie był ... ale doświadczył już tego kiedyś. Ja pokazuję mu zdjęcia Z USG jak wracam od ginki. Zawsze wpatruje się w nie długo i podziwia naszą malutką zastanawiając się do kogo jest bardziej podobne hihi :laugh:

Agusia jak tam Emisiowa wysypka? Lepiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550444 przez WisniaJ
Ja właśnie leżakuję po dawce krewetek w cieście. Już coraz ciężej mi z brzuszkiem zwłaszcza, jak się najem. Rośnie z dnia na dzień :) Już jest przeogromny, a dziś idziemy z Przemkiem na kolację do jakiejś pizzerii, chyba zjem sałatkę bo czuje się jak balon.

Ze mną Przemek na każdą wizytę chodzi i wypytuje lekarza o wszystko :)

Niestety otrzymaliśmy wiadomość, że Przemka wujek jest w hospicjum, prawdopodobnie przed porodem czeka nas podróż na drugi koniec Polski...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550475 przez natali
Wisnia wspolczuje tobie i wujkowi,,, niezbyt przyjemne doznania w ciazy majac kogos w szpitalu ja cos o tym wiem bedac w ciazy z Eryczkiem dokladnie w 4 miesiacu przezylam okropne chwile majac mame po zawale w szpitalu 7 tygodni poczym zmarla toz po operacji. nie zycze nikomu takich przezyc :(
Nie wiem czemu ale moj maz nie jest tak podekscytowany usg naszego malca moze to dlatego ze nie minelo jeszcze wiele czasu po pierwszej ciazy :( Sama juz nie wiem. A moze ja sobie cos wbijam do glowy.
Malgosiu to dobrze ze z malutka wszystko wporzadku.
lece robic bulki na parze z kefirem truskawkowym ciasto juz pewnie wyroslo, zajrze tu jeszcze pozniej teraz mam troche wiecej czasu bo moj T zaczol prace na druga zmiane i cale popoludnia bede sie nudzic. pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550487 przez Marta1985
Takie sytuacje są okropne z jednej strony smutek a z drugiej radość ze się dzidzius za moment urodzi. U mas też było podobnie mojemu mężowi tata zmarł 8 miesięcy przed naszym ślubem. I w ciągu roku od jego śmierci tyle się wydarzyło ślub awans męża i zajście w ciążę:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550602 przez Agusia83
Wspolczuje Wam tych przezyc...smierc rodzica, gdy jeszcze sie samemu nie jest rodzicem musi byc okropne...a pisze tak, bo wiem, ze najgorsza jaka czlowieka moze spotkac smierc jest wlasnego dziecka. Niestety przezyly to juz kobiety, ktore poronily :( :( :(

Haniu, wysypka jak byla tak jest...zastanawiam sie nad mlekiem, tyle, ze odkad Emi skonczyla rok robilam jej budyn na mleku krowim i nigdy jej nie uczulil...wiec juz napawde sama nie wiem..a nawet jak pojde do dr, to ona tez nie bedzie wiedziala na co to uczulenie...Mam nadzieje, ze jej szybko zejdzie...na szczescie to ja nie swedzi...ale przy dotknieciu czuc krostki...najbardziej w trakcie kapieli.

A na obiad mialam to samo, co wczoraj, a jutro serwuje zupe koperkowa i zapiekanke z piersi z kurczaka z warzywami, makaronem, sosem beszamelowym i mnostwem sera :silly:

Nie wiem czy Wy jestescie sklonne na takie zakupy..ale jak Emi byla ciut starsza to fajne ciuszki udawalo mi sie kupic na tzw. szmatach...i to naprawde swietne...czasem nawet z metkami...
Ja bardzo lubie bawelne w tesco w f&f...naprawde polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550684 przez Marta1985
Słyszałam właśnie ze f&f są też super jakościowe :-) co do szmateksow to ja chętnie bym się tam wybrała na zakupy ale ja nic tam nigdy nie mogę znaleźć ;-) muszę się też wybrać do Tkmaxxu bo otworzyli niedawno tam są ostatnie sztuki markowych ciuszkow w niskich cenach i dla dzieci też duży wybor:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550693 przez Agusia83
Marta, ja z ciucha mam mnostwo fajnych rzeczy dla Emi...moja mama kupila Emi, gdy miala miesiac sliczna rozowa sukienke ...a wygladala w niej uroczo :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550701 przez natali
Agusia moze zrob malej testy na alergie bedziesz miala problem z glowy a i malej napewno ulzy jak jej nie bedzie zsypywalo. Czasami opinia dermatologa moze pomoc. Moj Eryk jak sie urodzil tez mial pelno chrostek, wyskakiwaly non stop co podleczylam troche za chwile znow bylo to samo lekarze przepisywali przerozne masci ktore nic nie pomagaly az wkoncu udalam sie prywatnie do dermatologa i problem znikl gdyz wiedzialam jak go leczyc. :woohoo:
co do ciucholandow nie mam nic przeciwko jednak tu cenowo nie ma duzej roznicy dlatego jezeli moge kupic nie drogo a nowe to zdecydowanie wybieram nowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550707 przez natali
Twoja corcia wyglada wyjatkowo slodko takze nie masz za co przepraszac :laugh: co do ciuszkow z tesko tez kiedys kupilam malemu spodenki dresowe i nie moge narzekac dobrze sie mu nosily a i po praniu bylo ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550717 przez Agusia83
Natali, tylko ona ewidentnie ma cos po jedzeniu...testy miala robione w wieku 6 miesiecy...na skorze pojawialy sie blade szorstkie placki, ktore pozniej czerwienialy, az w koncu znikaly....ale nic nie wyszlo...teraz pewnie tez nic by nie wyszlo, bo jeszcze jest za mala...wiesz, sprobuje narazie nie podawac jej cytrusow i jablek...moze to to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550729 przez kejti22
Obiecane z sesji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl