BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #549696 przez kejti22
Kakaszka, pisalas o tym, ze niedobrze ci po rosole, moze masz tak jak ja, mnie kompletnie od niego odrzucilo,sam zapach powoduje u mnie mdlosci...
Odnosnie ubran, ja chodze w sukienkach, jakos zawsze wolalam :-). Tak mi wygodniej, a teraz to juz w zupelnosci :-) jutro o 13 sesja zdjeciowa, juz sie doczekac, nie moge :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549757 przez Małgośka
Cześć Dziewczyny,
zaraz wychodzę do lekarza na spotkanie z Niunią :) Cała rodzinka wybiera się ze mną, więc będzie tłok. Pozdrawiam i odezwę się później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549760 przez Marta1985
Dzień dobry Dziewczyny ....

I dzień wolnego ... zaplanowany mamy z Maleństwem dzień słodkiego lenistwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549770 przez Agusia83
Ja sie witam trzecia :laugh:
Wlasnie zjadlysmy sniadanie a mnie jeszcze kawka zostala...

Malgosia, czekamy na wiesci i fotki :laugh:

Dziewczynki lencie sie kiedy tylko mozecie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #549827 przez Hania84
Ja również witam :)

Czekamy na zdjęcia maleństwa Małgosia :)
Ja chyba też dziś będę leniuchować. Może jakąś książkę poczytam.
Ja miałam kawkę do śniadania :D bo jakoś tak mi ostatnio smakuje kawa i chleb z dżemem :D



01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka (Bianka)
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - córka (Lenka)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek/Antoś)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549838 przez sunflower
Hej, to ja kolejna dziś dołączam. Jeszcze w pracy, popracuje do konca tygodnia i później urlop. A jutro wizyta u lekarza i prenatalne :) Zobacz co mi powie i czy po urlopie jeszcze wrócę.

Małgosia powodzenia na badaniach i czekamy na fotki.

Dla cordis gratulacje i czekamy na fotki

Kejti udanej sesji i czekamy na fotki

:laugh:

Marta śliczne ciuszki, a sukienka poprostu bomobowa. Aż samej mi się zachciało zainwestować w siebie...

I też się biorę zaraz za śniadanie, dziś mam sałatkę z surimi, zostały mi resztki po imprezie sobotniej.

A chciałam pochwalić się swoim Wojtkiem i wrzucić fotkę ale mi coś photo editor pliku nie otwera i nie mogę zmniejszyć zdjęcia :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549950 przez WisniaJ
A my calutką niedzielę przeleżeliśmy, bo byliśmy w sobotę wieczorem u znajomych i trochę się zasiedzieliśmy, no i Przemek musiał odchorować... ;) A dziś na obiadek szykuję krewetki w cieście, pycha :D Dostalismy od znajomej przepiękny, malutki, różowy swetereczek. Jest najpiękniejszy na świecie. Wczoraj posegregowałam ciuszki no i w zasadzie w rozmiarze do 3 miesięcy to my już nic nie potrzebujemy, teraz powoli zacznę robić zakupki na większe rozmiary :)

Co do odzieży ciążowej to ja mam już od ok 3 miesięcy dwie pary spodni ciążowych i jedną bluzkę, ale musiałam, bo bardzo szybko zaczęły mnie cisnąć spodnie niestety. Jak się startuje z rozmiarem XS to szybko wszystko zaczyna być ciasne :/ Ale na górę jeszcze wszystko pasuje, tylko wyglądam, jakbym sobie wsadziła piłkę pod bluzkę :D Już zaraz 24 tydzień!! Przemek już czuje małą nawet, jak go przytulamy od tyłu, to dostaje kopniaki na plecy, nasza silna dziewuszka tak daje czadu! :)

A już jutro chyba będzie u nas wózeczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550010 przez Marta1985
No coraz bliżej ... się nie obejrzymy a będziemy miały już swoje skarby przy sobie :)

Co do wózka to chyba się zdecydowaliśmy :) W smyku sobie obejrzeliśmy jeden który nam podobał i który również koleżanka nam poleciła. Moj mąż się śmiał ze tak nimi wymanewrowałam miedzy polkami w sklepie, ze czuje ze to model dla Nas :)

allegro.pl/jedo-fyn-4ds-2w1-kolekcja-201...awa-i2988429269.html

kolor 225 lub 227

Nie wiem tylko czy dokupić w zestawie fotelik tej samej firmy czy jednak maxi cosi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550029 przez sunflower
Marta wózeczek fajny.

My fotelik mamy maxi cosi. Jeżeli chodzi o foteliki to zawsze patrzałam na testy zderzeniowe i kupiłam taki, który ma dobre oceny w tych testach. Wychodzę z założenia, że fotelik ma spełaniać jedną funkcję - byc bezpieczny, i jezeli (odpukać) zdaży się wypadek ma prawidłowo zadziałac i ochronić maluszka, a niestety często różnie z tym jest. Także jak kupowałam fotelik kierowałam się instrukcjami ze strony fotelik.info/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550046 przez WisniaJ
Marta wózek fajny, ale z mojego wywiadu przeprowadzonego wśród znajomych wynikało, że takie kółka nie są najwygodniejsze. Po sklepie inaczej się jeździ niż po mieście. My np będziemy na bank często jeździć nad morze, chodzić po laskach, parkach itp, więc dla nas on odpadł. Ale zanim kupiliśmy wózek to bite 3 miesiące czytania opinii i wypytywania :)

Fotelik kupujemy z tej firmy, co wózek, żeby można było wpiąć. Wszystkie foteliki moim zdaniem są dobre jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jeśli są firmy, która się tym zajmuje to nie mają prawa być inne. Nie te czasy:)

Dziewczyny czy przewijak będzie mógł leżeć luźno na łóżeczku? Czy to jest bezpieczne? Niedługo pokoik będzie gotów i nie wiem, czy mogę zrobić tak, jak chcę, czyi przewijak ja łóżeczko będę kładła tylko w razie potrzeby, a później go odkładała gdzieś z boku. Czy taka opcja jest bezpieczna, bo chcę uniknąć kupowania komody z przewijakiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550074 przez Marta1985
Sunflower a czy masz do tego fotelika bazę czy porostu sam fotelik :unsure:

Ja właśnie tez myślałam ze kupimy coś podobnego jak Ty Wiśnia bo wydawało mi się ze są stabilne - ale znowu moje znajome zdecydowanie polecają takie kola bo tu na śląsku żeby gdziekolwiek dojść trzeba pokonać liczne krawężniki dziury itp. A foteliki maxi cosi można wpiąć w zasadzie do wszystkich wózków tylko trzeba miec adapter.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550094 przez Hania84
Ja ostatecznie decyzję o kupnie wózka podjęłam taką, ze kupuję go jak będę w Polsce w sklepie. Muszę podotykać i w ogóle. I na pewno kupuję z amortyzatorami. Te sztywne mi się nie podobają.

Wiśnia myślę, ze przewijak może leżeć luźno na łóżeczku bo jeśli nawet by się przesuwał to równolegle z łóżeczkiem...na pewno nie wpadnie do środka...myślę, że jest to tak zaprojektowane by nie zrobić krzywdy malcowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550124 przez Agusia83
Marta, bardzo ladny wozek :laugh: widze, ze nawet lzejszy od mojego...a to wazne, naprawde...

Jesli chodzi o fotelik, to ja mam zestawu wozka i jestem bardzo zadowolona...tez patrzylismy na testy zderzeniowe...i oczywiscie mozna zakupic duzo tansze niz te znane, firmowe...maxi cosi, to bardzo dobry fotelik...ale teraz gdy jestesmy na kupnie kolejnego fotelika (jeszcze nam sie nie udalo zakupic :silly: ) to raczej wybierzemy cos tanszego...niezawsze tansze znaczy gorsze...to tak jak z pampersiakami...pampersy, dobre, i drogie, a dady, ktorych uzywamy tez dobre, a tansze :lol:

Natomiast jesli macie samochod, do ktorego mozna zamontowac fotelik z baza iso fix, to naprawde fajnie...

jesli nie mozecie wkleic zdjecia dzidziusia..to mozecie do mnie na maila wyslac, a ja bez problemu zmniejsze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550313 przez Hania84
Dokładnie tańsze nie zawsze znaczy gorsze. A jednak na ceny trzeba zwracać uwagę bo na wyprawkę dla dzidziusia troszkę tych rzeczy jest potrzebnych (tym bardziej jak mamy pierwszą dzidzię) więc i portfel będzie szczuplejszy ;)

Zaczytałam się w książce. Lubię jak pisze Janet Evanovich ... a serię książek ze Stephanie Plum jako główną bohaterką uwielbiam :D ... zabawna i lekka lektura :D co chwilę wybucham śmiechem :D
Już po obiedzie jestem. Miałam zupę warzywną i do tego pierogi z mięskiem :)
A Wy laseczki co porabiacie? I co dziś miałyście dobrego na obiadek?



01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka (Bianka)
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - córka (Lenka)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek/Antoś)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550323 przez natali
witajcie kochane
cordis wszystkiego naj na nowej drodze zycia
Marta wozeczek fajny.... ja zdecydowalam o kupnie wozka z gondola matrix uwazam ze praktyczne polaczenie fotelika z gondola sprawdzi sie szczegolnie latem.
A tak wogole to nie wiem co sie ze mna dzieje zawsze tetnilam zyciem a teraz nic... codziennie wchodze na forum a nie mam sily odpisac tylko sie przygladam..... przykro mi ze troche zaniedbuje forum :(
Marta widze ze zakupy sa ze sklepu c&a ja bardzo lubie ten sklep odkad moj synek sie urodzil praktycznie tylko tam kupujemy dla niego ciuszki i jestem bardzo zadowolona z jakosci ubranek i cen ubranek. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl