BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #676097 przez Ikunia1910
Dostalam dzis smsa od Eweliny ale nie miałam kiedy wam napisac bo sama wymeczoba po porodzie jestem .
A oto sms : Czesc IKunia!Tu Ewelina 1985 jak tam u Ciebie? Ja urodzilam dzis corke Patrycje:-)Wazy 3.33O i ma 56 cm.Rodzilam naturalnie 2godziny.pozdrow wszystkie mamusie jak mozesz.

dziewczyny co do bólu to szybko mi poszło fakt ale dziwie sie a raczej podziwiam dziewczyny które zdecydowały sie na kolejne dziecko ja po porodzie powiedziałam zeby mi przy okazji zaszyli całą psioche zeby juz wiecej nie rodzić :P




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676135 przez Agusia83
Jestem :laugh: a tu kolejne cudowne wiadomości...pewnie i Violcia tez urodziła.

Ewelinka, wszystkiego najlepszego, jaka długa córcia :laugh:

Ale ja Wam zazdroszczę, że już jesteście po....mąż mi dziś oświadczył, że zna datę naszego porodu :silly: tak więc zaczniemy rodzić w sobotę 15.06 jakoś rano :silly: haha...jeśli się sprawdzi, będę mówić, że mam w domu jasnowidza :lol:

Ikunia, ból jest masakryczny, wiem o tym...ale dzieci są tak cudowne, że naprawdę nie myśli się aż tak bardzo o porodzie tylko o chęci by mieć kolejny cud :lol: Zresztą sama zobaczysz, jak kiedyś poczujesz, że ten czas nadszedł :blink: :lol:

Właśnie multan, ja chyba też takowy krem stosowałam na brodawki...a wówczas wystarczyly 3 dni by Emi je zgryzła, tak, że miałam po 2mm głebokie rany w sutkach...raz się nawet zdarzyło...i tu się bardzo przestraszyłam, bo Emi zwymiotowała krwią...położna powiedziała, że musiała krew ssać razem z moim mlekiem, bo tak miałam poranione sutki...ale ten multan i 2 dni odciągania pomogło...a później jedynym uczuciem, które czułam, to było mrowienie w cyckach jak mleko napływało :silly:

Dziewczyy idziemy jak burza :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676155 przez renata329
ja mam chyba skurcze tylko nie regularne jedne sa co 10 min a druge co 5 -3min ,sama nie wiem co mam robic

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676156 przez kakaszka
no dziewczyny przestancie juz rodzic !!!! bo ja sama zostane nie rozpakowana, a i tak juz mam takiego cykora, ze szok. wlasnie siedze i rycze, bo po dzisiejszym bolu tak sie boje rodzic, ze sobie nie wyobrazacie. a wy jeszcze nie pocieszacie, ze to jest masakryczny bol :(
naprawde zaczynma rozumiec kobiety, co biora cesarke na zyczenie, wczesniej myslalam, ze to idiotyczne, a teraz dostalam paniki :angry:

ewelinka gratuluje coreczki :)
cyba codziennie ktos sie rodzi, co nie? a chyba kazda rodzi w nocy? czy jakiejs sie udalo po udanej nocy na spokojnie w dzien urodzic? chyba nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676168 przez renata329
pomocy nie wiem co mam robic łapie mnie i za 5 sekund puszcza czy to jest

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676170 przez Agusia83
Kakaszka, spokojnie, nie płacz, mój poród z córcią zaczął się koło 10 rano po mega przespanej nocy...a urodziłam wieczorem....spokojnie, w dzień kobiety też rodzą :lol:

Renata, idź pod prysznic...taki cieplejszy, albo zrób sobie kąpiel...zobaczysz, czy bóle zelżą, czy nie...jeśli będą regularne wówczas marsz do szpitala...
Renata, 5 sekundowe skurcze są za krótkie....tak jak napisałam weź ciepłą kąpiel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676184 przez natali
Ewelinka gratulacje,
Ale fajnie ze sie tak rozkrecilyscie z tymi porodami jak tak dalej pojdzie to w polowie czerwca wszystkie bedziemy po.
Renata kilka dni temu tez tak mialam wszystko ustalo po kilku godzinach, moze tobie sie poszczesci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676211 przez abrakadabra
Dzień dobry :)

Noo widzę rozkręcamy się wszytkie :) Oby tak dalej :)

U mnie spokojnie,choć po tym gmeranku w szyjce czuję się tak jakoś inaczej :D :D
Trochę mnie rwie i bardziej się ze mnie sączy, czyli to chyba dobrze.
Ostatnie kosmetyczne poprawki przed porodem już za mną, czyli nic tylko rodzić :D

Życzę miłego dzionka :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676226 przez srenka_918
Witam Mamusie Czerwcowe ;)
Ja mam termin na 30 czerwca więc też się tu zaliczam :)
Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie co już urodziły, oraz te zestresowane zbliżającym się porodem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676233 przez Agusia83
Dzień dobry.
Srenka,witaj,napisz coś wiecej o sobie i maluszku.
Trochę sie nie wyspalam...może jak Emi bedzie miala drzemkę to i ja przywozem glowe do poduszki.
W nocy miałam 3 skurcze i tyle..

Abra,a co Ci leci? Wydzielina,krew,czy czop?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676240 przez abrakadabra
srenka_918 Witamy serdecznie kochana :) :) Rozgość się i napisz koniecznie coś o sobie :blush:

Agusia83 Czop już ten taki bezbarwny wyleciał, czekam aż coś podbarwionego się pojawi, może się doczekam :) A leci ze mnie "mleczna" wydzielina, ale Pani Doktor uprzedziła mnie, że może się coś takiego pojawiać już :) Noo i oprócz tego brzuszek mi się stawia coraz częściej ;) :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676242 przez srenka_918
Co by tu więcej napisać ;) Synek zdrowy, nie za duży, mój brzuch ogromny i dokuczający w codziennych obowiązkach ;)
Czeka mnie pierwszy poród więc się stresuję... ;)
Od kilku dni bardzo często mi się brzuszek stawia i upławy mam duże (bez wkładek ani rusz), ale koloru wręcz białego nie wiem co to i nie wiem czy tak powinno być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676244 przez Marta1985
Dzień dobry :)

No pięknie nam te dzieciaczki się rodzą :)

Rysa pytałaś o krocze - no mnie już prawie nic nie boli ... miałam 4 szewki 2 wypadły mi w szpitalu i 2 zdjęła mi w poniedziałek położna ... i kazali mi smarować przez kilka dni te szwy żelem Sorcoseryl i podobno pięknie się wszystko po tym goi ... a w środę idę do kontroli do Gina ...

Dziewczyny mam pytanko .. bo Bartuś coraz lepiej przesypia noc poszedł spać o 22 a na karmienie wstał o 03:30 a potem o 7 i nie wiem czy w nocy mam go częściej budzić na karmienie czy jednak karmić jak się sam obudzi :unsure: Bo rano miał problem żeby się najeść :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676245 przez abrakadabra
srenka_918 No kolejny synek ;) Z tymi upławami powinnaś się zgłosić do lekarza, żeby skontrolował to ,czy nie jest to jakaś infekcja czy cuś ;) Ja tak miałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676250 przez Agusia83
Teraz taka wydzieline raczej każda z nas ma i jest jej mnostwo...ja to czasem czuje jakby mi sie coś lalo,ale to ta mleczne wydzielina. Fizjologiczne prawidlowa.
Juz 8.06 dziś:-) ale czas leci...jeszcze 6dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl