BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #676255 przez abrakadabra
Agusia83 6 w teorii :D A jak będzie zobaczymy, ja to już bym chciała mieć to za sobą mimo wszystko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676260 przez Agusia83
Abra,ja tez bym chciała,z drugiej zaś strony jeszcze można sie wyspać :laugh:

Marta,ja bym Bartusia nie budziła...Tobie sen tez sie należy...ja karmiłam Emi na zadanie...a skoro sie nie budzi to znaczy,ze nie jest głodny...no chyba,ze będziesz miec przepełnione piersi,wowczas go przystaw na spiocha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676270 przez Marta1985
Dziewczyny - juz niedlugo :)

DZis 8 ... czyli nasz planowany termin porodu :P

Wogole zakupilam poduszke klin - bo Bartusiowi sie ulewalo czesto - polozna tez polecala i powiem wam ze super jest ta podusia ... nie ulewa mu sie nic i fajnie sam sobie glowka na wszytskie strony kreci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676276 przez Gochens
Witam mamuski i Ciebie srenka ;)

Noo naprawdę idziemy jak burza !!

Marta ją się nie znam ale nam polozna mówiła żeby w nocy budzić jeśli przerwy między karmieniami są dość długie... mówiła też że nocny pokarm ma inny skład potrzebny dzidzi... nie wiem może zapytaj swej poloznej zobaczysz co Ci powie ;)

Kakaszka ją też się boję porodu i tego bólu a na początku ciąży mówiłam że inaczej jak przez cesare to ją rodzić nie będę.... od razu każe sobie dac znieczulenie bo bez tego ani rusz... DAMY RADĘ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676279 przez cordis
Naczytałam się ile z Was już ma dzieciątko przy sobie i śniło mi się, że mój Bartek też już ze mną i rano go szukam po przebudzeniu ręką aż do momentu jak nie natrafiłam na mój brzuchol duży:) Ostatnio nic tylko szpitale, porody i dzieci mam w snach.

Gratulacje dla kolejnej mamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676282 przez Marta1985
:) zapytam poloznej ... nam na szkole rodzenia mowili jedynie ze jedno z karmien musi byc miedzy 1 - 5 w nocy wiec jakby sie zalapalismy :)

Mnie najbardziej bawi to ze wszyscy sa specjalisci a kazdy co innego mowi :P no to zadna filozofia nie jest ale co specjalista to inne zdanie a my mamy poczatkowe nawet nie wiemy kogo sluchac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676284 przez rysa
Ewelina gratulacje.Szybko sie wyrobilas :)

Marta bo ja mam tylko jeden szew a szczypie i boli jak jasny gwint,siedziec sie nie da.Polozna mowi ze goi sie dobrze.
Filip dzisiaj w nocy przespal ciagiem 4,5godz-sukces:) Ja bym na Twoim miejscu nie budzila Bartusia.

Witamy srenka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676325 przez Gochens

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676363 przez WisniaJ
Kakaszka my za dnia się kluliśmy :)

Marta mi te babki z poradni laktacyjnej radziły karmić na żądanie i nie rzadziej niż co 3 godziny ale to chyba lekka przesada. Tak czy siak Gabi je częściej ale może powoli będziemy wydłużały przerwy. Ja będę ją budziła tak po 5 godz jak tyle zacznie spać. Bo dziś to w nocy jadła o 1, 4 i 6. Pomyślę z tą poduchą, bo Gabi się dziś zaczęło ulewać i się zaczęłam bać, że to niebezpieczne w nocy jak śpi w swoim łóżeczku :( a śpi cały czas w rożku.

Co do rany to mogę tylko powiedzieć, że moja goi się super już ledwo co widać, w pon ściągamy szwy i kupię jakąś maść a blizny. Teraz psikam 2x dziennie tym sprejem do pępuszka. Co do krwawienia to pierwszy dzień leciało sporo, drugi już mniej, a ze szpitala wyszłam w podpasce. Od wczoraj już tylko wkładki, więc mam prawie 3 paczki podkładów nie wiem po co :)

Ah Maltan pomaga, nawet dziś normalnie ubrałam stanik, bo wczoraj chodziłam goła, tak mnie sutki bolały. Rodzice mi dziś kupią po drodze całą tubę :) A cycki mi tak urosły że mam z 5 rozstępów ba prawej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676389 przez Gochens
Dziewczyny co taka cisza ???? Nie zartujcie że wszystkie rodzicie !!! ;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676407 przez Agusia83
Gochens,ja nie rodze,jeszcze nie dzis.:-) Emi spi więc i ja ide.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676408 przez kakaszka
witam :)

ja napewno nie rodze, nie doczekacie sie :P

mialam rano sie odezwac, ale tak pomyslalam, ze nic sie u mnie ciekawego nie dzieje, takze nie chcialam zasmiecac forum swoimi bzdurami.
jakiegos dola mam ostatnie dni, ocziwscie przez faceta, ale to nie wazne.

dzis mnie czeka ostatnia partia ciuszkow do prania ( mam nadzieje, ze ostatnia ), w planie doonczyc pokoik, a poza tym wielkie lenistwo, bo nic mi sie nie chce robic. no i zaraz sie burza zacznie :) to to ja lubie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676419 przez Gochens
No to dobrze ze nie rodzicie bo chyba bym juz sama zostala ;)

Aj tam kakaszka pisz wsjo co Ci lezy na serduchu bo pozniej juz nasze rozmowy skupia sie tylko na karmieniu, przewijaniu i innych maluchowych sprawach ;)

Agusia odpocznij sobie ale pozniej na forum marsz heh


Ja wlasnie zjadlam 3 nalesniki z nutella i chyba zaraz puszcze pawsona tak mi slodko... oj juz na finiszu nie oszczedzam sie w ogole... cos czuje ze do 20 dobije !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676425 przez WisniaJ
Kakaszka Gochens ma rację, pisz co ci leży na serduchu :) Ja ciągle ryczę, z 5 razy dziennie, niech te hormony się uspokoją

ja mam dychę do zrzucenia, co za bezsens :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676436 przez Gochens
Wisnia a ile przytylas ??? Pewnie szybko zgubisz Gabi wysysnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl