BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #675630 przez WisniaJ
Ikunia gratuluję i obyś szybko doszła do siebie :) U nas w szpitalu jedzenie nawet nawet ale w dniu porodu nie mogłam jeść, następnego tylko suchary i kleik mi dali, dopiero wczoraj jadłam normalnie... A wróciłam lżejsza o 5kg :P Więc przed nami ostry trening :)

Gabi to mały ssak, ciągle chce być przy cycku. Nie mogę się ruszyć a i sutki bolą strasznie, i trochę popękały, oby szybko przeszło bo wczoraj wieczorem to aż płakałam :(

Ale pochwalę się mam wspaniałego męża bardzo mi pomaga w domu i przy Gabi bez niego ie dałabym rady, zwłaszcza, że przez cięcie ledwo chodzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675664 przez violcia00
wracamy do szpitala,skurcze co 5 minut,bol ogromny.trzymajcie kciuki zebym dala rade i wytrzymala w tych katuszach :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675666 przez Hania84
violcia dasz radę jestem pewna. Choć wywoływanie to nic przyjemnego...ale jak ja dałam radę to i Ty :) Już niedługo ujrzysz synka :)

Wiśnia...super fotka z ranka :) Śliczna ta Twoja córa :)
Moja mała mimo że wczoraj mleko mi po brzuchu leciało to nie chciała ssać...tylko się ciesz że Twoja tak ładnie chce jeść z cyca. Moja przyzwyczaiła się już do butli...odciągam swoje mleko i daję jej w butelce, żeby choć z butelki miała moje mleko.

No czyli jak na razie partnerzy nas nie zawodzą :) Pomagają każdej ile wlezie. Super i życzę nam tego dziewczyny by było tak dalej :)

Ikunia u mnie w szpitalu też były skromne porcje. Ale mi starczało. nie było źle i też pyszne ;)

Lecę robić obiad a później na spacer. Musimy mojej mamie wysłać kartkę na urodzinki bo 13 czerwca ma :)

Położna była...obejrzała mnie i małą i wszystko okej i pomogła nam jeszcze wypisać papiery do elterngeld :) Fajna babka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675667 przez Hania84
vilcia trzymam kciukasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dasz radę nic się nie martw !!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675674 przez Marta1985
Piekne dzieciaczki i chlopczyki i dziewczynki :) Do wycalowania - my wrocilism ze spacerku bo akurat slonko wyszlo :) ale ksieciuniu non stop spi :P

Wiolcia trzymamy kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675690 przez Gochens
Ikunia super ;) jak dojdziesz do siebie to poprosze o relacje .... musze wiedziec jak sie nastawic... o jedzonku slyszalam oni katering maja o ile sie nie myle to z restauracji U Szwajcara - naszego znajomego;))

Wisnia super ze dochodzisz do siebie a sutki jak najczesciejwietrz i moze jakis krem ??? Albo posmaruj swoim mlekiem tez podobno dobrze robi!

Violcia trzymam kciuki oby tym razem sie udalo i szybko poszlo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675694 przez Gochens
Wisnia wlasnie wyczytalam ze LANOLINA jest bardzo dobra na popekane brodawki... smarowac przed karmieniem i zaraz po... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675708 przez natali
Ikunia cudna coreczke masz, najszczersze gratulacje.
Szusteczka fajna fotka, nie ma jak u mamy,,, slodziak.
Wisnia dobrze ze sie odezwalas, a malutkia wyglada wspaniale zero przebarwien w tak krotkim czasie tylko calowac takie kruszynki.
Violciu trzymam mocno kciuki, oby maly zechcial wyjsc.
Haniu ciesze sie ze wkoncu troche lzej masz z tymi papierami i ze wszystko u wqs dobrze.

Mam dzis okropny dzien jestem tak nerwowa ze juz nie wyrabiam, bylam dzis w urzedzie pracy bo potrzebowalam certyfioat do rozliczenia z podatku czekalam 1,30 tylko po to zeby mi powiedziano ze w tej sprawie musze rozmawiac z dyrektorem ktory bedzie dopiero w poniedzialek. Do tego maz sie na mnie wyzyl bo poszedl bez obiadu do pracy a to dlatego ze rano zamiast cos przygotowac poszedl z synkiem na plac zabaw a ja dzis ledwo stoje bo w zlosci ze pies pogryzl mi sandala chcialam go kopnac ale nie trafilam za to bardzo zabolal mnie brzuch. Juz przestaje nad soba panowac az mnie to przeraza. Jedyna dobra wiadomosc dzis to to ze stracilam kg na wadze.

No i oczywiscie wasze szczesie mnie pociesza ze maluszki sie kluja dzis szybciutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675712 przez Agusia83
Hej dziewczynki, na początku, chciałabym pogratulować Ikuni :laugh: Śliczna dziewczynka z Zosi i naprawdę bardzo Ci zazdroszczę tak szybkiego porodu :laugh:

Wiśnia, witam w domku z Gabrysią...za niedługo już dojdziesz do siebie...a takie zdjęcia córek z tatusiami są najfajniejsze :lol:

Violcia, już zaciskam kciuki...za niedługo ujrzysz swoją kruszynkę...

Szósteczka, takie zdjęcia te,ż bardzo lubie :lol: mama ze swoim potomkiem :laugh:

na popękane brodawki a takowe miałam plus do tego pogryzione przez Emi używałam jakiejś maści, która dostałam w szpitalu, ale jak ona się nazywała? Zabijcie mnie, nie pamiętam.

A ja jestem po ktg i zapis mam wręcz idealny....skurcze były non stop, ale malutkie...i nastepny zapis mam dopiero w środę...aż się zdziwiłam, że dr mnie nie badała, ale to dobrze...ileż można w tych miejscach gmerać? :silly:
jak wiecie, ja mam takie extra przeczucia, że mnie nie zawodzą jak z ta 400 stroną :silly: i teraz wydaje mi się, że zacznę rodzić w piątek lub w sobotę przyszłą :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675724 przez renata329
GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!VIOLCIA BEDZIE DOBRZE ,TRZYMAJ SIE Ps.kurcze jedna rodzi po drugiej

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675730 przez Agusia83
haha....a kiedy my? która teraz następna powinna?
Gochens i ja?Jeszcze chyba Natali?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675750 przez natali
Agusia termin mam na 13 i w tym dni z rana mam sie zglosic na ktg, ale mam nadzieje ze sie rozpakuje wczesniej bo juz mam serdecznie dos :anry: chocbym miala rodzic znow 16 h to chce zeby juz sie zaczelo, bo juz mnie na placze zbiera poprostu nie wytrzymam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675791 przez rysa
Ja na brodawki używam maści Maltan, była w próbkaćh które dostałam w szpitalu i faktycznie pomaga.

Dziewczyny ale mamy śliczne te nasze dzieciaczki :kiss:

Mój Filip od 4 godz spi i az nie wiem co mam zrobić z czasem. Do tej pory jego rekord to 3 godz...

Wisnia też nie mogłam się powstrzymać i cyknęłam fotkr pierwszego odpoczynku R. z Filipem zaraz po powrocie ze szpitala.
Takie zdięia są super.

A u mnie właśnie była przyjaciółka i dostałam od niej sesje fotograficzną noworodkową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675812 przez Gochens
No Agusia przed nami jeszcze troche.... przede mna Violcia ( moze juz rodzi) Ewelina i Madzix.... ehhh no ciekawe ja tez do przyszlego tygodnia to juz chcialabym urodzic choroba...

Moze nie dzis bo jedziemy z M po szynke wiejska do dziadkow na wies... 1 ,5 h w jedna strone ;) Maciek mi nie pozwolil ale sie uparlam i jade najwyzej bede rodzic w polu... babcie nasze rodzily i prosze...

Rysa wyyyyyypoczywaj albo zrob sobie SPA ;) a sesja super sprawa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675826 przez abrakadabra
Dziewczynki wróciłam z wizyty u ginekologa :) No to tak jeszcze podobno weekend mam przesiedzieć i po weekendzie mam się rozpakować :) Miałam dziś "małe gmeranko w szyjce" także czekamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl