BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 10 miesiąc temu #690711 przez rysa
Abra gratulacje!:)

U nas dzien zaczyna sie zwykle kolo 4-5rano bo od tej godz Filip juz nie chce dpac.A jak zasnie to yylko na moment bo meczy go brzuszrk :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690759 przez Ikunia1910
Kubus :kiss:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690790 przez Kasiasia
kolejne slicznosci na świecie GRATULACJE

Ja dzis noc kolejna nnie przespana. Synus dwa razy wymiotował mlekiem na calego. Chciałam sie dzis wbic do lekarza bo wizyte mam dopiero w piatek ale nie ma szans. jedynie popołudniu prywatnie.
Mały sie spina i kurczy co chwile i wyrażnie widac ze cos mu jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690817 przez Gochens
dzień dobry kochane ;-)
abra śliczny synek gratuluje !!!!
unas noc w miarę spokojna, wczoraj wypiłam zioła z kopru włoskiego i muszę wam powiedzieć że mały mimo że jeszcze się napinal to walił baki aż miło!

Właśnie pije inke i uciekam chyba do łóżka... Dziś czeka nas wizyta u chirurgia, ciekawe co powie -

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690837 przez WisniaJ
Haniu Przemek kupił Bobotic bo podobno najlepsze są te kropelki - mają najlepszą opinię na necie. No i faktycznie chyba poskutkowało - Gabi dostała je wczoraj przed snem i dziś już do śniadanka. Ogólnie wczoraj cały dzień bez kupki... W nocy poszła jedna skromna, ale ulżyło mi. Dziś tez Gabi juz nie marudzi, wiec mam nadzieje, ze się uporamy z tymi kolkami. Wydaje mi się ze to zależy od dziecka i te wszystkie koperki i inne gowienka co pijemy nie maja na to wpływu niestety :( Bo ta herbatka na laktacje co ja pilam to byla wlasnie z kopru i gowno dala albo nawet pogorszyla jak polozna stwierdzila.

Własnie pisząc tego posta Gabi walnęła takie kupsko ze jej wyciekło na zewnątrz :lol: Wiec kropelki podziałały szybko :)

Abra gratuluje slicznego chlopaka :)

Gochens moja właziła kretynka pod kola ale parę razy ja potraciłam i się nauczyła z wózkiem spacerować :D A stepera nie zostawię bo mam gigantyczne dupsko, wczoraj zrobiłam 2x po 50 przysiadow dziś zamierzam zrobić z 500 :)

Co do naszej dobry to juz jest super uregulowana, mamy 7 karmien: 3, 6, 9, 14, 17, 20, 23 :D Gabi chodzi jak w zegarku, jedyne co to wybudzamy ja kolo 23 na jedzonko zeby pospala do 3 :) Ciekawe kiedy zacznie przesypiac w nocy troche wiecej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690891 przez rysa
Gochens a jak sie te ziola nazywaja,pisalas juz o nich ale na tel nie chce mi sie szukac :) I mozna je kupic tylko w aptece?

Caly czas sie zastanawiam czy wyjsc na spacer, musze isc do pracy wypelnic jakies dokumenty ale boje sie ze deszcz nas zlapie :/

Abra cudowny bąbel :) :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690895 przez Małgośka
Cześć dziewczyny!
W końcu i ja mogę podzielić się dobrymi nowinami :) 22 czerwca o 8 rano urodziła się Ninka :)
Poród w tempie kosmicznym :) o 3 rano odeszły mi wody, o 6 byłam na trakcie porodowym, o 6:45 doktor stwierdził rozwarcie na 2 palce a punkt 8 Nina była w moich ramionach :)
3700g, 57 cm, 10 pkt Apgar.
Wkrótce wrzucę fotki mojej Księżniczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690900 przez WisniaJ
Małgoska gratuluje dużej dziewczynki :) czekamy na zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690943 przez Ikunia1910
Małgosia gratulacje i czekamy na zdjecie Niny:)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690955 przez violcia00
Abra gratuluje...Kubus sliczny :)
Malgoska dla Ciebie rowniez gratulacje...czekamy na zdjecie coreczki :blink:

Ja nie wyspana-polozna kazala budzic malego na karmienie ale ja wiem czy to takie dobre-troche pociagnie i znow zasypia i pozniej znowu sie budzi troche pociagnie i tak w kolko,nie wiem czy on wogole je czy tylko ssie,a jak po jakims czasie sie sam obudzi to znow chce jesc,wiec jestem wymeczona ta noca,a trzeba wziac sie za robote.troche mieszkanie ogarnac i obiad zrobic,bo zaraz moja mam przyjezdza :blush:

Ps.Haniu moja mama tez na 2 tygodnie przyjezdza bo wiecej nie dostala urlopu,ale dobre i to :blink:

Milego dnia mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690988 przez Gochens
Rysa ja mam herbatki Herbapol koper włoski... Piję rano w dużym kubku 2 saszetki i wieczorem tak samo. Na mnie działa jak ta lala a słyszę że na Alana również bo wcześniej tak głośno nie pierdzial ;-) ja kupiłam w aptece ale może w markecie czy gdzieś też dostaniesz w sumie firma dość znana
Smacznie sobie spałam a tu nagle dzwonek domofonu i wizyta położnej,w domu syfek ale równa babka więc pewnie nawet uwagi nie zwrócila ;)

Małgosia gratuluję czekamy na zdjęcie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691010 przez kakaszka
witam mamuski :)

abra jestes dla mnie bohaterka :) szybko sie kuruj, no i wielkie gratulacje przecudnego synka.

malgosia rowniez gratuluje i mam nadzieje, ze mi tez tak szybko pojdzie :)w co oczywiscie watpie.

cordis milo slyszec, ze jeszcze jestes w klubie dwupakow :)

u mnie bez zmian, czekanie czekanie czekanie...
wczoraj o 22 sie wkurzylam i poszlam kupilam sobie chipsy i pepsi na pocieszenie ( w koncu ostatnie mozliowsci). nazarlam sie jak swinia i poszlam spac,a dziwie sie skad te kilogramy sie wziely. ale juz zbieram przepisy dietatyczne i powiem szczerze dawno nie mialam takiej motywacji, juz bym chciala zaczac.

wczoraj rozmawialam z mama i proobowalam jej wytlumaczyc, ze jest mozliwosc, ze wyladuje pod kroplowka, a ona mi na to, ze nikt nigdy tak nie rodzil i ze ja wygaduje jakies bzdury. myslalam, ze glowa o sciane bede sie walic. ja jej mowie, ze ona rodzila ostatni raz 24 lata temu i to jeszcze w zwiazku radzieckim :D ( bo na bialorusi), a ona dalej swoje, ze dziecko wyjdzie kiedy bedzie trzeba i to ze juz mam skierowanie w razie W to ja nie ruszalo :D juz sie boje co to bedzie jak ona przyjedzie mi pomagac, musze jakies tabletki uspokajajace kupic :D

P.S. na suwaczku mam " dzis urodziny twojego dziecka". mam nadzieje, ze Eliza uslyszala !!!!!!!!! bo jak nie to do kata pojdzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691060 przez cordis
kakaszka , ja to 2w1 będę chyba jeszcze jakiś czas. Dzisiaj byłam na ktg żeby chociaż jakiś minimalny skurczyk był nic, zero null :dry: . W związku z powyższym dostałam skierowanie do szpitala na wtorek na wywołanie a na skierowaniu dopisane "zalecenie do cc". Jak zapytałam lekarza dlaczego powiedział, że dziecko ma sporą główkę i żeby go nie uszkodzić on proponuje takie rozwiązanie ale co wymyślą w szpitalu cholera wie. Bartek z dzisiejszego usg ma ok.4 kg. Jestem pozamykana, chyba zacementowana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691064 przez kakaszka
no to mamy podobnie cordis :) co prawda ktg mi jeszcze nikt nie robil i chyba dopiero w szpitalu zrobia, ale pewnie bym cos czula jakby cos sie zblizalo :) no to czekamy jeszcze tydzien, bo ja mam skierowanie na srode :) ale trzymajmy kciuki, zeby samo poszlo.
pewnie ciebie jeszcze beda badac dokladnie czy napewno cc, wiec sie nie stresuj moze samo pojdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691068 przez Hania84
Witam :)

U nas nocka super...jedzonko o 23 i 3...a później to już o 6 rano i 9.30.
Lenka teraz nie spi od praktycznie 6 rana (chwile tylko przedrzemała o 8...ale jest grzeczna, leży sobie i ogląda wszystko w koło) ja zdążyłam zrobić dwa prania, posprzątać i przygotowac do obiadu wszystko.

Abra gratulacje ! Synuś śliczny :)

Małgosia również gratuluję i czekam na fotki :)

kakaszka no tak dziś Twój termin...ale nie martw się już niedługo...tylko 5% kobiet rodzi w terminie :) to tak na pocieszenie :)

Tak początkowo posumowując nasze porody to jak na razie najszybsze miały Agusia i Marta a najdłuższe Abra i ja ...chyba dobrze myślę ?

Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl