BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 10 miesiąc temu #692094 przez szósteczka
kakaszka to chyba zalezy od szpitala ale na ogol pieluszki i chusteczki musisz miec swoje butelke chyba szpital wrazie co ci da smoczka ja na wszelki wypadek mialam. W samochodzie fotelik obowiązkowi nawet jak jedziesz tylko kawałek i mowie ci to jako żona strazaka ktory napatrzyl sie na różne wypadki i wie cos o tym. Ja nigdy nie zpisywalam ale jesli przez to będziesz spokojniejsza to mozesz sobie wszystko zapisywać i byc pewna ze niczego nie pominelas bo na poczatku to człowieka zeczywiscie jest skolowany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692096 przez WisniaJ
Kakaszka szpital zapewnia wszystko dla dziecka, ale ja miałam swoje pampersy na szczęście bo w szpitalu mieli jakieś frajerskie Belli. Możesz wziąć tylko chusteczki do pupy bo oni nie maja i byś musiała wycierać pupę lignina albo myc woda. Butli nie bierz bo ci dadzą jak trzeba będzie podać MM, ale nie martw się będziesz miała pokarm :) Gabi jechała w foteliku ale do szpitala mamy 15min autem. Ale i tak lepiej w foteliku - dla bezpieczeństwa.

Ja zapisuje tylko godzinę karmienia i ilość :)

Ja tez na szczęście przed porodem kupiłam kilka par gatek normalnych ;) A mi tak podczas porodu wody chlusnęły ze żadna podpaska by rady nie dala :lol:

Ah dziękujemy z Gabi za komplementy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692099 przez kakaszka
wisnia jak sobie poradzilas z tymi wodami? bo my raczej bedziemy jechac taksowka, albo ja sama wyjdzie w praniu i co caly fotek uciapie? czy jak mi wody zaczna odchodzic to na spokojnie poczekac w domu az sie skoncza i dopiero wtedy wyruszac?

boze ja jak male dziecko sie wypytuje :D

jeszcze mi sie przypomnialo :D czy uzywacie juz moze pampersiaki nr 2, czyli te wieksze czy dalej te najmniejsze? bo ja czuje, ze corcia bedzie klockiem i nie wiem czy jest sens na duza ilosc tych najmniejszych pieluch?

sa plusy mojego ostatniego porodu :D przynajmniej moge sie wszystkiego od was dowiedziec z pierwszej reki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692104 przez Hania84
Witam się i ja :)

Agusia gdzie zdjęcie Wiktorii? :)

Kakaszka to ci masz te sny...haha :D jak nie urodzisz szybko to chyba opipiejesz :silly: Ja dziękuję za tyle dzieciaczków...na razie zajmę się jednym :silly:
A skurcze to nie są :silly: to by było zbyt piękne :silly: Pewnie mała jest już na tyle nisko że cię gdzieś tam uciska...tez tak miałam :lol:

Marta świetnie już Bartuś waży ... jak to się mówi chłop jak dąb :) I o to chodzi, widać że zdrowy :)

Kakaszka podkłady i tak musisz mieć poporodowe (te wielkie podpachy) bo w domu ci się przydadzą :) a później jak krwawienie się trochę zmniejszy to zwykłe podpaski. Nie wiem jak u Was z podkładami na łóżko...niektóre dziewczyny musiały mieć swoje. Musiałabyś popytać w szpitalu albo wejść na ich stronę na necie,...może coś tam pisze co potrzeba.

U nas nic nowego. Malutka zjadła wczoraj o 22 później o 24 i 4.30 i już następny posiłek był o 8 rano. Teraz leży sobie w łóżeczku i ogląda szafę :silly:
Ja po śniadanku i czekam na mojego aż wróci z pracy bo musimy pojechać do urzędu i jak to zaliczymy to wysyłam w końcu papiery na zasiłki dwa i mam spokój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692106 przez WisniaJ
Kakaszka ja ci nie powiem tego bo mi wody odeszły wszystkie na raz dopiero na sali porodowej :lol: Ale z tego co wiem to zwykle zaczynają się lekko sączyć wiec podpaska powinna być ok albo najlepiej podkład poporodowy w majty i heja do szpitala :) I czytałam żeby w aucie wsadzić po pupę ręczniki złożone bo podobno trudno doprać płyn owodniowy z tapicerki :lol:

My dwójki od kilku dni już używamy ale one naprawdę nie są dużo większe od newbornów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692111 przez szósteczka
Ja mialam te duze podpaski popieodowe w zasadzie to sa wkładki urokigiczne kupić w aptece i podkład ktory stosuje sie na łóżko położylismy na fotel zeby sie nie zamoczyl lub jakas folie i ręcznik, ja bym jechała w miarę szybki jak odchodzą wody ale glownie to zalezy od koloru wód bo jak sa normalne przejrzyste to można na spokojnie a jak inne to trzeba sie spinac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692113 przez kakaszka
dzieki wisnia za podpowiedz :) faktycznie zapomnialam, ze mam te gigantyczne pampersy dla mnie :D

szosteczka pewnie tak i zrobie z tym zapisywaniem, bo z moja skleroza to nic nie wiadomo.

haniu nie rozumiem czemu tylko ty mi sie z forum snisz? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692114 przez Hania84
Kakaszka ale wcale nie jest powiedziane że ci najpierw wody pójdą :) Może będziesz mieć skurcze a na sali porodowej ci chlusną wody. Nie stresuj się na zapas :)
A w razie czego to tak jak dziewczyny piszą...podkład poporodowy lub folia i ręcznik i heja :)

Ja jeszcze używam pampersów 1. ma jeszcze dobre...ale powoli zastanawiam się już nad kupnem 2. Dwójki są od 3-6kg o ile dobrze kojarzę a 1-nki od 2-5kg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692152 przez kakaszka
dzieki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi :) nie wiem po co sie tak przyjmuje, jak pewnie do wywolania i tak sie nic nie ruszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692153 przez aleksiaa88
Kakaszka mi wody odeszły po 9 i w ciągu godziny jak się dopakowywałam i myłam zużyłam 5 podpasek a były mokre, a z nich ciekło między czasie jeszcze zaliczałam kibelek i też sporo ciekło. Mi jak odeszły to od razu postanowiłam jechać do szpitala i dotarłam do niego do dwóch godzin, skurczy nie miałam nawet po pierwszej dawce oksy. A wody ciekły prawie przez 4 godziny niczym wszystko wyciekło. Mały urodził się a raczej wyciągnęli go po 5 godzinach 40 minutach od zaczęcia odpływania wód.

Co do pokarmu przyszedł nawał w 3 dobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692158 przez szósteczka
ddziewczyny a jakich firm macie laktatory i jak sie sprawuja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692161 przez Hania84
Ja mam reczny z aventu i chwale go sobie.

Moja mała własnie buja sie przy tej piosence...lubi ją...tak jak mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692183 przez violcia00
Kakaszka to Hania bedzie miala duzo roboty przy takiej gromadce hehee :lol:

Ja tez mam laktator z aventu,reczny i tez jestem zadowolona.

Mi wody odeszly w szpitalu po dosc dlugim czasie(nie pamietam dokladnie)ale takie fajne uczucie-lezalam sobie juz podlaczona do zzo i polozna mna sie zajmowala wiec nawet nie widzialam ich :silly:

ja kupki i karmienie zapisywalam w szpitalu bo mi polozne kazaly i teraz w domu tez zapisuje ale tylko karmienie.

A i zapomnialam pochwalic Gabrysie,sliczna niunia i juz taka kluseczka mala :lol:

Ja pije sobie teraz z mama kawke,obiadek mi robi :laugh: ,a malutki spi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692217 przez WisniaJ
Ja mam laktator ręczny Tomme Tippee i jest super. A nawału pokarmu ja nie przeszłam, cały czas go mam na styk nie za dużo nie za mało, ale żeby jakoś mi wyciekało samo mleko albo coś to nie :/ Cycki mam miękkie i nie bolą od samego początku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692250 przez Gochens
Dzień dobry ;)
Widzę temat wód ... to mój temat hehe
Mnie wody zaczęły się LAĆ o 23 i jak zobaczyłam w nich krewke to od razu do szpitala, tam lało się że mnue całą noc...a urodziłam 24 godziny od momentu pierwszego wytrysku na łóżko :laugh:

kakaszka jak wody z Ciebie chlusna to żadne podklady i ręczniki nie pomogą niestety :huh: Facet z taxi zrozumie heh

My po ciężkiej nocy mały miał takie wzdecia że głową mała, postanowiłam dziś zakupić te krople co Wisnia... jesteśmy po pierwszej dawce, właśnie poszedł mega pierd i mały od razu kimonko dalej uskutecznia a chwilę temu prezyl się jak kot, także mam nadzieję, że dla nas będą zbawienne.... :unsure: :unsure:

Byłam dziś umówić się na sterylizacje suczy, w poniedziałek niestety będę zmuszona pozbawić ją końskich zalotow że strony oobliskich kundli :blush:

Ojjj chyba czas na zmianę pieluchy !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl