BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 9 miesiąc temu #711844 przez aleksiaa88
Jutro wybieramy się na szczepienie i to jeszcze sama muszę iść :dry: w następnym tygodniu bioderka będziemy oglądać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711863 przez srenka_918
Haniu jest też możliwość że to reakcja alergiczna na proszek lub płyn do płukania, bo położna jak była u mnie i widziała potóweczki na główce Pawełka to od razu szukała czy nie ma ich na całym ciele bo to może być alergia a że miał tylko na główce to już nic więcej nie mówiła.

Kurczę znów mam problem z moimi piersiami... Zachowują się jak nie one, zawsze były pełne pokarmu, mały chętnie spijał... Teraz to są dwa flaki, mały chwile ssie i się denerwuje, przystawiam do drugiej i znów tylko chwile pije i widzę że jest głodny a moje flaczki puste... próbowałam coś ściągnąć, metodą 753 30ml z dwóch piersi a kilka dni temu miałam 75w jednej!!! Jak pobudzić laktację? Już raz małego dokarmiłam, ale chcę karmić naturalnie, to większa wygoda i oczywiście oszczędność

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711886 przez Hania84
srenka ja używam tylko płynu do prania Lovela. Lenka do 4 tygodni nic nie miała dopiero później jej to wyszło...jak zaczeły się ciepłe dni. Posmarowałam jej buźkę niedawno sudocremem...a wieczorem wykąpie ją w Oilatum i zobaczę...będę kąpać na zmianę w Oilatum i rumianku ze szałwią.

A na pobudzenie laktacji ponoć dobre Karmi jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711909 przez WisniaJ
Potwierdzam Karmi jest dobre, ja jak nie karmię ponad 4-5godz to mi cycki prawie eksplodują ;) A Karmi walę codziennie. Nie wiem le w tym zasługi samego Karmi, ale zawsze warto sobie wmówić, że to właśnie to ;) Bo tak na serio to cała laktacja siedzi u nas w głowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711948 przez Marta1985
A tu obiecane zdjęcia, dziś łazienka :)

Brakuje kilku dodatków ale jest gdzie dupkę moczyć :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712007 przez Hania84
Marta łazienka jak dla mnie bomba !!! Swietnie urządzona !!! Nic tylko się kąpać :lol: a na kibelku tez miło będzie posiedzieć :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712026 przez natali
Serenka nie chce cie atraszyc ale u mnie bylo tak samo na poczatku piersi az mnie bolaly tak pecznialy od mleka pozniej robily sie jak flaczki ale nabieraly mimo wszystko a po nie dlugim czasie podczas karmienia zaczynal sie bardzo denerwowac i po ktorejs nocy gdzie postanowilam go czesciej przystawiac zeby pobudzic laktancje bo im dzieci wiecej ssa to niby jest wieksza produkcja mleka ale moj brzdac rano juz pogardzil moim cycusiem i co go przystawilam to wypluwal sutka. Moze u ciebie bedzie inaczej trzymam kciuki.
Wisnia ma racje wszystko siedzi w naszej glowie, widzisz ja duzo sie stresowalam na poczatku ze.wzgledu na drugiego synka dla ktorego nie mialam wogole czasu. Bylo mi bardzo przykro jak przychodzil bo chcial sie przytulic a ja karmilam wtedy albo mapy mial kolke i poprostu nie moglam a moj maz ? Czego mozna sie spodziewac po facetach owszem zabawil go ale on potrzebowal czulosci. I slyszalam ze jak jestesmy zdenerwowane.smutne czy przygnebione to podczas karmienia wydziela sie z mlekiem hormon stresu ktory bardzo negatywnie wplywa na laktancje.

Wisnia Gabrysia to male cudenko, jest przesliczna.

Oj Marta swietna lazienka w takiej to bym siedziala bez przerwy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712130 przez WisniaJ
Martus przepiękna łazienka :)

A my właśnie jemy bo mój potworek wczoraj miał lenia i pól dnia spal i się wcześniej obudziła. Wstałam do niej to nie płakała ale coś tam sobie jęczała i przy zmianie pieluchy mnie obsikała pod ciśnieniem :P

Gabi dziękuje za komplementy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712152 przez Marta1985
Mamy dziś 2 miesiące :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712172 przez rysa
Wisnia moj Filip tez juZ gada i smieje sie na glos ale zabawki jeszcze nie trzyma nawet jesli to raczej nieswiadomie :) Niestety ze spaniem dalej tak samo i pobudki miedzy 4 a 5 rano. No i Gabi sliczna :)

Ja myje sie i robie wszystko razem z Filipem.Kłade go w lezaczku i biore do lazienki inaczej jest wrzask.W ciagu dnia tez dalej nie spi chyba ze na spacerze wiec wychodzimy o 10i wracamy kolo 16.Biore ze soba zapas pieluch i mleka a od kilku dni juz sie nie ptzejmuje i wywalam cyca publicznie :)

Marta łazienka marzenie :)Ucałuj synusia na te dwa miesiące :-*

Ja tez praktycznie codziennie pije karmi czasem nawet skusze sie na Radlera ale nawal pokarmu mam tylko w nocy

Haniu ja tez niczego nie stosowalam do cialka małego i jak zaczał mieć problemy to zaczęłam stosować ziajke płyn do kąpieli natłuszczający i wszystko wróciło do normy dosłownie po dwoch kąpielach.Ta ziajka ma takie samo działanie jak oilatum czy emolium a jest o wiele tansza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712190 przez WisniaJ
Gabi też nieświadomie zabaweczki trzyma ale ćwiczymy już uścisk ;) Ogólnie kładę jej zabawki koło głowy po lewej, żeby mi głowę obracała bo wciąż tylko w prawo i będzie miała krzywą banię, na szczęście to się później równa :)

Tak wczoraj zachwalałam i dziś od rana znowu męczyły bączki i brzuszek, na szczęście wszystko już łagodnieje i zdołałyśmy się zdrzemnąć. Dziś po 11 przychodzi koleżanka z synem i może uda mi się dkurzyć i podłogę umyć, bo kurze starłam jakoś wczoraj :) No a Gabi też w ciągu dnia już prawie w ogóle nie śpi, nawet na spacerze już zaczyna oglądać świat. Tylko wczoraj spała w dzień i dlatego mniej śpi w nocy. A wole już jak w dzień nie śpi, bo wtedy sobie ogląda świat z leżaczka czy z kanapy.

Co do Radlera to jeszcze się nie skusiłam, ale już lampkę winka zaliczyłam, a może skuszę się dziś na Shandyego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712227 przez srenka_918
Ja się boję uderzać w alkohole, nawet te najsłabsze... Ale posłuchałam Waszych rad i wmówiłam sobie że sok jabłkowy jest dobry na laktacje i wypiłam dość dużo, nawet w nocy popijałam i nad ranem jak mały się obudził to miał co pić :) może po prostu miałam za mało płynów w organizmie... Wczoraj ile tylko mogłam latałam po sklepach żeby kupić ubranko do chrztu dla siebie i dla małego i pewnie byłam wymęczona, chociaż babcia też była wymęczona ;) mimo tego że zostawiałam jej śpiocha i przychodziłam jak jeszcze śpiochał ;) śmiała się że ciche zachowywanie się bardziej ją męczy niż praca a bała się go obudzić bo zapomniała jak to jest z maluchami ;) Dzisiaj jeszcze muszę zrobić wypadzik do sklepu po buty jakieś ;) Wczoraj zrobiłam zapas pampersiaków, kupiłam Dwójki ale są jeszcze troszeczkę za duże, chociaż nie wiem jakim prawem skoro jedynki już trochę małe a dużej różnicy między nimi nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712255 przez Hania84
Witam :)

Marta Wszystkiego Naj dla Bartusia z okazji 2 miesięcy :) My mamy w poniedziałek :)

Rysa ja mam tu Oilatum więc będę tego używać, Ziajki nie zakupiłam.

srenka właśnie podstawa dużej ilości mleka to sporo napojów.

Moja mała musi w dzień spać bo późnej jest bardzo marudna...zresztą jak nie śpi to i tak jest ale mniej. Więc w dzień śpi od 3-4 godzin...przeważnie 4h. A wczoraj zjadła o 21...zasnęła o 22 i spała do 5.40 :) Super są takie noce :lol:

A ja czekam na mojego aż wróci z pracy i jedziemy załatwiać ubezpieczenie na auto.

Agusia...a co z Tobą dziewczyno ? Odezwij się !!! :)

Lenka właśnie robi kupala :lol: :D wczoraj nie robiła więc spodziewam się sporej ilości :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712279 przez _Klara_
Bartuś wszystkiego najlepszego, Mara bardzo ładna łazienka :) zazdroszczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712289 przez WisniaJ
Podobno kompot z jabłek jest dobry na laktacje, ale na mnie nie podziałał ;)

Ja na szczęście będę miała sukieneczkę do chrztu zakupioną przez prababcię :) Ale siebie muszę jakoś ładnie ubrać i mam półtora miesiąca żeby schudnąć :P o do pieluch to my mamy jeszcze półtorej paki dwójek, a już z nich wyrastamy... ;) Trójki czekają w gotowości - mamy zapas na dwa miesiące :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl