BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719577 przez Gochens
Dzień dobry ;)

Malutka u mnie też jak sciagam to mało z tym tluszczykiem.. przynajmniej jak odciagam tylko jakieś 50 ml z cycka, ale Alan na wadze przybiera więc ja nie dopajam mm, czasem mu daje jak wciąż by na cycu siedział i marudny jest to dostanie butle, złotego strzała i odpływa heh ale nie miej do siebie pretensji dopajaj Wiki cysiem a na pewno będzie równie szczęśliwa ;)

Aleksia czekam również na relacje :)

Marta ja nie słyszałam o tej zamartwicy, u nas na forum czytalas ?

Violcia zdjęć za dużo nie mam bo aparatu nie bralam mąż mi tylko strzelił fote jak wychodzilam zaraz wkleje tylko zmniejsze.

Ikunia Ty dodajesz zdjecia z telefonu, jakiej wielkości są ? Bo ja nawet jak zmniejszam je w edytorze to nie chcą przejść, chyba coś źle robię :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719606 przez malutkamilka
Gochnes sliczne zdjecie. Alan juz duzy chlopaczek, jeszcze troche a tak latwo nie bedzie mozna go trzymac na raczkach.

na razienie rezygnuje z cyca calkowicie tylko chce troche zmniejszyc jego ilosc bo jak Wiktoria tak czesto nie ssie to przeciekam. ona moim mlekiem sie nie najadala dlatego byla niespokojna i na wadze male postepy ale juz jest lepiej z dnia na dzien bardziej akceptuje fakt ze musze maa karmic mm.

pod wieczor zdam relacje z wizyty kontrolnej u pediatry.

dziewczyny jak przestawic malensrwo aby chodzilo predzej spac na noc? proboje juz ja kolo 21 usypiac. a ona zje i szaleje przez co troche uleje i tak potrafi szalec do nastepnego karmienia i zasypia dopiero kolo 23:33 lub polnocy. fakt ze spi mi wtedy do 5:30 lub 6 zje i idzie dalej spac (dzis do 9:30).

A powiedzcie mi jak tam jest u waszych maluszkow z ulewaniem?

Jeju o nas tak malo, dziewczyny wracajcie, potrzebujemy waszych rad i doswiadczen. Wiem ze z czasem cienko ale chociaz raz dziennie sie odezwijcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719612 przez violcia00
Dzieki Gochens-piekna mamusia i sliczny synus :blink: i wcale nie widac ze bylas w ciazy :laugh: i wogole ladny pokój,ten Kubus mi sie podoba :laugh:

Ja po porannym treningu...mowie Wam dziewczyny super sprawa,taka rzeska teraz sie czuje i pelna energii :lol:

Jutro mnie czeka zalatwianie wychowawczego oby szybko poszlo i udalo sie zalatwic i pewnie bede musiala odwiedzic mojego cudownego szefa :huh: :lol:

Aleksja to ja tez czekam na relacje.

A moj pączuszek jeszcze spi,grzecznie zasnal po karmieniu...u mnie caly czas upaly,juz mam ich dosc :angry:

Milego dnia mamuski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719629 przez rysa
Malutka ja chyba bym wolała żeby Filip zasypiała o 23, mi zasypia między 21.30 a 22 i choćbym zaczęła wszystkie nasze rytuały wieczorne wcześniej to itak zasypia dopiero o tej porzr. Tylko że budzi się już po 3-4 godz a potem co 1,5-2 godz.
A jeżeli chodzi o ulewanie to Filipowi coraz żadziej sie zdarza bo na początku to praktycznie po każdym posiłku, więc Malutka pewnie u Twojej cOrci też tak będzie :)

Moje mleko tez nie ma kożuszka i też dokarmiam małego mm 2-3 razy dziennie.

Gochens ale ładna mama z Ciebie :) I pokoik cudny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719643 przez abrakadabra
Hej dziewczynki, widze że upominalyscie sie o to co u mnie.
No to tak, Kubuś jest dzieckiem cudownym, czasami ma swoje gorsze dni, niestety kolki też go dopadają, ale w gruncie rzeczy jest ok, pieknie przesypia noce, jak ja chodze spac ok 23 wtedy go karmie i budzi sie jedynie raz ok 3 dostaje butle i śpi do rana ^^
Sporo urosł ^^
Widziałam,że była kolejna afera. Oj dziewczyny dziewczyny, powiem tak, każda metoda na uspokojenie dziecka jest dobra, na jedne działa przytulenie, pogłaskanie po glowce, czasami wystaczy tylko obrocic je w druga strone w łozeczku i zostawienie ich na chwile w samotnosci też nie jest złą metoda, bo przyznaje sie ze kiedy Kuba zbuntuje mi sie całkiem i nie działa na niego zupełnie nic z metod wymienionych powyżej i wiem,że jest nakarmiony, czysciutki i na pewno nie jest mu za gorąco, albo nie ma w tej chwili kolki, to tak jak Hania zostawiam go samego, poplacze,popłacze i przestaje, ale warunkiem jest to,żeby broń boże mnie nie widział. Uspokaja sie i zasypia na 3-4h a poźniej znow jest małym aniołkiem.Baa powiem wiecej, Kuba mi nie zaśnie w kompletnej ciszy, musi byc włączona muzyka i to nie cichutko, także same widzicie, każde dziecko jest inne ^^ Wiec kochane, nie krytykujmy sie, bo tyle ile matek tyle metod. Moj kuzynka mogła swojego synka uspokoic jedynie ciepłym strumieniem powietrza z suszarki, wyobrazcie sobie, co też niestety było przez wielu niejednokrotnie krytykowane, ale co najważniejsze działało. ^^ :blush:

A co do mojego życia, jestem z pewnym chłopakiem, świata nie widzi poza Kubą i mną. Powiem tak ostrożna jestem,ale bardzo szczesliwa. :kiss:

Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719651 przez Gochens
Abra dobrze że się do nas odezwałas, cieszy oko ze u Was wszystko fajnie, widziałam że Kuba to przystojniak! Gratuluję również związku trzymam kciuki mocno ;-) i pisz do nas częściej bo jak tak dalej pójdzie to zostanę tylko ja i kilka dziewczyn. Eh myślałam że forum trochę pociągnie ale coś się słabo zapowiada :-(

Dziękujemy za komplementy :lol:

Violcia ćwiczysz z Ewka? Mnie wciąż zostało 6 kg i raz waga kilo mniej pokaże a raz więcej... Obiecałam sobie że jak nie wrócę do wagi sprzed ciąży 2 msc to też zacznę Ewę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719653 przez abrakadabra
Gochens No pewnie,że przystojniak :P

Obiecuje, zaglądac cześciej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719664 przez aleksiaa88
Mały leży w swojej nowej zabawce- huśtawce elektrycznej melodyjka leci a on przysypia :lol:

Nakarmiłam go godzinę przed mszą sztucznym żeby dłużej wytrzymał i żeby zdążyło mu się rzygnąć co by ubranka nie ubrudził. W kościele byliśmy za 15 i ładnie spał jakoś 35 minut. Potem się obudził i obczajał ściany i sufit gdy się znudził zaczął się przeciągać, wyciągać, rozciągać jak to po spaniu gdy to wykonał i nic się nie działo zaczął robić dziwną minę jakby na krzyk więc dostał smoczek i był spokój ale miał otwarte oczy. Przy polewaniu wodą nawet nie krzyknął chyba był w szoku bo zrobił wielkie oczy. Potem nastała faza, że zaczął wypluwać smoczek z nieciekawą miną więc tatuś go trzymał i lulał, a ja trzymałam smoczek, żeby nie wyskakiwał. Pod koniec mszy ja go trzymałam i zaczął takie miny tworzyć i rączkami ruszać, że tylko siedziałam i się chichrałam później już nawet nie patrzyłam bo mnie ta rozśmieszał jak nigdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719665 przez aleksiaa88
Zapomniałam dodać, że jak wróciliśmy do domu został położony na łóżku to zrobił taki wielki krzyk, że nie dało się go uspokoić jak dostał cyca to nastała cisza i już był grzeczniutki do końca dnia. W razie "W" miałam w kościele butelkę, jakby dłużej trwało to pewnie by zaczął w nim krzyczeć i by musiał dostać flachę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719666 przez aleksiaa88
torcik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719670 przez abrakadabra
A tu nasz Kubuś ^^
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719674 przez aleksiaa88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719677 przez aleksiaa88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719719 przez srenka_918
Witam się :) Nie było mnie troszkę to najpierw musiałam nadrobić zaległości. Szkoda że Hania postanowiła odejść... Kilka razy świetnie mi doradziła i miło było z nią popisać...

Wczoraj Pawełek też miał chrzest, w kościele aniołek jakich mało :) całą mszę się rozglądał i strzelał miny że też byłam uchachana z niego jak bąk :) przy polewaniu cmokał księdzu że nawet ten się roześmiał :) Ale potem jak wróciliśmy do domu to się zaczęło... Jedzenie, lulanie, 10 min snu i jedzenie, ulewanie, lulanie i tak do 24... potem zasnął... Mama zakwasy w rękach... Później to już rodzina go nosiła, usypiali na wszystkie sposoby i nic... rano obudził się o 6 i już mi także nie dawał spać i cały dzień miałam go na rękach więc też byłam wykończona... przez cały dzień spał razem jakąś godz, może dwie... Nie wiem co mu było... Chyba egzorcyzmy go rozstroiły albo zły duch opuszczał bo dziś to aniołek. Księdzu daliśmy 150zł po zakończeniu uroczystości przy podpisach, w kopercie było a ksiądz z uśmiechem "Bóg zapłać" i wrzucił do skarbony "na cele inwestycyjne" więc pewnie kwiaty przy ołtarzu będą za nasze pieniądze...

A teraz zaległości :)

Aleksiaa mój cycek jeden też jest flaczek ciągle ale go daje cycać jak najczęściej żeby czasem nie został mniejszy bo ten drugi jest większy przez to że ciągle pełny pokarmu... Tort piękny, skromne są najlepsze :) mój tort też był skromny ale zdjęcia nie mam... Za szybko zjedli, a zresztą mąż nie myślał o zdj a ja z małym byłam... Rodzinka piękna :) u nas nie dało się zrobić zdjęć z małym bo ciągle płakał... Mam tylko jedno mało udane z kościoła, w sensie że ja wyszłam grubo jak słoń, gorzej niż w ciąży... A Twój synek jak aniołek rączki składa :) teraz po chrzcie jest święty :)

Rysa gratuluję Ci udanej przeprowadzki, ja sobie swojej nie wyobrażam ani trochę, nie wiem jak to ogarnę i celowo przeciągam bo jak mały będzie starszy to będzie łatwiej bo będzie go można babci podrzucić :)

Malutkamilka mój też strasznie dużo ulewa po większym jedzeniu, czasem jest aż cały mokry... Zaraz potem robi się głodny ale wtedy nie daję mu dużo jeść., tylko tyle żeby nie krzyczał bo boję się tego ulewania...

Gochens jakie śliczne zdjęcie :) Pięknie wyglądacie i ładny pokoik :)

Abra będę trzymać kciuki żeby w tym nowym związku się udało, aby On Was nie zranił...
Kubuś śliczny :) Wygląda na starszego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719726 przez abrakadabra
srenka_918 Też mam taką nadzieje,że nie zrani ^^ Tym bardziej,że goo od razu uprzedziłam,że jeżeli nagle zamierza sie wycofac czy coś to niech nawet nic ze mną nie zaczyna :)
No i dziekujemy, Kubuś faktycznie, bardzo szybko "dojrzewa" hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl