BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 6 miesiąc temu #230021 przez nelka
zora i jak tam wizyta u lekarza? wszystko ok?

jak tam brzuszki rosną? ja najpierw zamartwiałam się że wogle nie przybieram na wadze a teraz panikuję że nagle kilogramy idą w góre z dnia na dzień:silly: sama ze sobą oszaleje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #230057 przez zora85
Byłam u endo i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Lekarz był zaskoczony slysząc że jego poprzednik odmowił przyjęcia mnie i tym że opierał się na samym tsh w dodatku raz na 3 miesiące. Dal mi skierowanie na tsh i ft4 na za miesiąc. Ogólnie powiedział że maleństu nic nie grozi i jest wszystko w porzadku. Dodal że bardzo ważne by robić badania po 20-tym tc. I że jest pewnien że dziecko urodzi się zdrowe bo regularnie biore leki. Kazał mi brać tabletki tak jak brałam po 1 tabl dziennie, z tym że w soboty i niedziele mam brac po 1,5 tabletki.

nelka, od teraz dzidzia podwaja swój rozmiar więc tycie nieuniknione :silly: Wizyte u gina mam we wtorek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230127 przez iwcia
A moja wizyta jutro więc trzymajcie kciuki :) oby wszystko było dobrze... i już bym tak bardzo chciała poznać płeć ahhh :)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230218 przez nelka
to super, że trafiłaś na dobrego lekarza :)

teraz zaczyna mi się robić już taki bardziej ciążowy brzuszek, taki okrągły, wcześniej to wyglądałam jakbym łuszczykiem zarosła :silly: choć mój wspaniały mąż dzisiaj do mnie po obiedzie patrząc na mój brzuszek powiedział: to nasza dzidzia czy naleśniki :lol:
niech dzidzia rośnie i niech zacznie być wreszcie towarzyska bo czekamy z niecierpliwością :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230247 przez Agna
Ja tez sie zamartwialam ze ten moj brzuszek nic nie rosnie tylko taki zaokraglony - ale odkad znalazlam w sieci ponizszy rysunek to jestem spokojna :)



Kilka dni temu mialam kolejne usg i mimo bylo popatrzec na zdrowa i dosc aktywna dzidzie. Chyba mignal nam siusiak ;-) coraz czesciej czuje ruchy ale sa dni (jak dzis) ze caly dzien cisza :)

sciskam wszystkie wiosenki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230468 przez Karola1990
Cześć dziewczyny ... u mnie żle i to bardzo. Wczoraj w nocy wymiotowałam co poł godziny tragedia jakaś przez cały dzień nie mogłam wstawać z łóżka
ale "odpukać" dziś całą noc prawie spałam i teraz jak wstałam nic mnie nie boli. więc jestem pełna nadziei że już to nie wróci.

Widocznie te chodzenie po cmentarzach zmieniło się w grypę żołądkową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230909 przez iwcia
Ja już po wizycie. Jestem taka szczęśliwa :) z dzidzią wszystko w porządku a najlepsze że to prawdopodobnie ... dziewczynka :D :D :D wszyscy stawiali na chłopczyka i w sumie my sami też, już mieliśmy imię :P a tu taka niespodzianka :) zawsze chciałam córeczkę więc jestem bardzo szczęśliwa na myśl o tych słodkich ciuszkach :P
Tym razem lekarz nie mierzył całego maleństwa, tylko głowę która ma 39 mm :) ale mówił że wymiary na 18 tydzień. Polepszył mi się progesteron, ale jeszcze mam brać luteinę przez jakiś czas i witamy dla kobiet w ciąży.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231353 przez Karola1990
ale super... gratulacje wielkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231681 przez ilona_2037
Witam dziewczyny widzę że wszystko dobrze u Was idzie. staram się Was śledzić i czytać o Waszych postępach jak mam czas. Chciałam Wam tylko powiedzieć że byłam u gina z wynikami i wszystko już wiem. To przez tą taką wysoką gorączkę co miałam na przełomie 5-6 tygodnia. :(
Gin kazał nam odczekać 3 cykle. i wtedy mamy zacząć działać. Dam Wam znać jak nam się uda.
TRZYMAM ZA WAS KCIUKI.

Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231731 przez iwcia
Ilona daj znać koniecznie no i owocnego starania :) pozdrawiam

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231744 przez andzia2490
cześć dziewczynki fajnie,że u was wszystko ok i maluszki zdrowo rosną :kiss:

Ilonka fajnie,że się odezwałaś czekamy na dobre wieści;)

Kwietniówka 2011 :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231769 przez nelka
iwcia gratulacje!

ilona my za ciebie też trzymamy kciuki i niech ci Bóg wynagrodzi te przykrości właśnie w dzieciach :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234051 przez Karola1990
Cześć dziewczyny :laugh:

Coś tu ucichło ostatnio. Co u Was słychać? Jak samopoczucia? w moim rejonie pogoda jest tragiczna co wpływa nie tylko na mój nastrój ale i innych. Ciągle jest mgła okropna i tylko wyrko pomaga :silly:

Czuje cie już kopniaczki swoich kruszynek? Ja w dalszym ciągu czekam i nasłuchuje ale jakoś nie chce się ujawnić. ;)

Ciągle nie mogę doczekac się wizyty ale jeszcze tyle czasu że ho ho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234167 przez zora85
Witam. Nic nie pisałam ale czytam was :) Dzis miałam wizyte. Z synkiem wszystko ok. Szyjka macicy taka jak powinna. Malec leży na głowie. Dosłownie! Tak się obrócił że nawet gin był zdziwiony co też mój synek wyczynia :laugh: Robiłam ostatnio morfologię i gin powiedział że mam lekką anemię. Muszę łykać dodatkowe żelazo mimo że w witaminach dla ciężarnych już ono jest. I znowu wizyte mam za 2 tyg. Mąż zły bo jednak 100zł piechotą nie chodzi. Możemy już pomału wracać do przytulanek z mężem :woohoo: W końcu!! No ale co z tego że mam pozwolenie skoro M sie chyba boi bo odmowił mi. Ach, te chłopy. Myślą że zaraz oko wybiją dziecku czy jak?! :lol: No nic, nie będę go zmuszać - może sam z czasem się przełamie. Bo jesli nie to czeka mnie niemal roczna abstynencjaq :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234168 przez zora85
Karola, u mnie cisza z kopniakami. Pewnie pojawią się około 20tc. Czyli w ciągu 3 tygodni :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl