BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 6 miesiąc temu #223020 przez Karola1990
dziewczyny jak wasze wizyty?
czekam na relacje
pewnie na zakupy wyskoczyłyście:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223161 przez zora85
Agna, no ja specjalnie nie szykuje pokoju ale zamieniając się z teściem trzeba jego pokoj odświezyc. Wiadomo: starszy pan, tapeta na ścianie, milion świętych obrazkow.. I właśnie się zastanawialam, kiedy by trzeba bylo zająć się zakupami dla dzidzi - tak żeby nie za wczesnie i nie za pózno. Mnie nie stac by wszystko kupic na raz. Wszystko po trochu. Tylko wózek na końcu samym :) A zdradzisz, ile się staralas o ciążę??

Karola, tez myślałam o dywaniku :) Ostatnio czytasz mi w myślach ;)

A TERAZ UWAGA, UWAGA
JESTEM W 15TC I GIN ZAPYTAŁ CZY CHCĘ ZNAĆ PŁEĆ. AŻ KRZYKNĘŁAM ŻE TAK!! GIN SIĘ USMIECHNĄL SPOJRZAL NA MNIE A JA MU SIĘ WTRĄCIŁAM W SŁOWO I MÓWIĘ: ,,CHLOPAK?'' A GIN ŻE TAK, CHOPAK. BEDĘ MIAŁA SYNKA :woohoo: Mąż poki co nie wie, gdy bedzie chciał to mu powiem

Wyniki cytologi nic nie pokazały bo napisane było że za mało komórek znalazło się na próbce. Gin powiedział ze teraz nie będzie ryzykował gmerania patyczkiem głębiej i cytologie mam zrobic zaraz po porodzie. Wizyte mam z 2 tyg bo stwierdził że w tym wieku ciązy szyjka może się otwierać i dlatego teraz częściej trzeba będzie ją oglądać. Ale ogólnie takie zwykłe ryzyko poronienia juz minęło :) Dostalam Nystatyne dopoch. bo infekcja mi się przyplątała :huh: Wrrr..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223176 przez Karola1990
AAAAAAAAAAAAAA...... gratulacje :D ale superancko. Tatus dumny będzie pewnie jak nie wiem co :D Czemu mu jeszcze nie powiedziałaś ja bym nie wytrzymała. Z resztą mój to pewnie sam zadzwoni juz o 9 a wizyte mam na 8:45 zeby zapytać co i jak.

Zakupy też będe robić na raty bo jednorazowy zakup wszystkiego to spory wydatek i obciążenie. Dlatego jak teraz mam ochote coś kupić jakieś body to kupuje białe albo takie uniwersalne.

Ale się ucieszyłam na tą wiadomość. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223232 przez zora85
Dzieki Karola. Nie mowilam mężowi bo był w pracy a chciałam zobaczyć jego minę. A poza tym z początku nie chcial wiedzieć bo twierdził że chce mieć niespodziankę. Ale dziś się zdecydował. Tylko że kazalam mu zgadywac i on był pewien że to dziewczynka. To go zapytałam czy się cieszy. Odp mi że tak ale mine miał jakąś inną. Wtedy mu powiedziałam że będzie mial syna :) Zaraz mu się humor poprawił :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223295 przez nelka
jestem po wizycie i mam foto jak dzidzi macha rączką :lol: a właściwie sama rączkę bo zdjęcie się nie rusza :silly: wszystko jest w najlepszym porządku i nieśmiało doktorek stwierdził że najprawdopodbniej będzie to dziewczynka! oczywiście najważniejsze żeby była zdrowa ale mam nadzieje że może jednak siusiak się pojawi :laugh:

zora chyba trochę wcześnie jak na wizyty co dwa tygodnie? w sumie może są jakieś powody ku temu ale czy on cie czasem nie chce naciągnąć? nie wiem jak u ciebie ale u mnie sporo te wizyty kosztują...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223316 przez zora85
nelka, wlaśnie mój mąż tez sie wkurzył. Ale gin stwierdził że trzeba oglądać tą szyjkę, tym bardziej że jestem po poronieniu. No ale przecież mu nie odmówię. W sumie to i tak chodzilam co 3 tygodnie do niego. W zasadzie nie wiem czy tylko teraz pójde po dwóch tyg. czy może przez jakiś czas :dry: Następnym razem muszę zapytać.. A może gin chce sprawdzić czy wszystko OK żeby mi w koncu odstawić Luteine ktorą mam na podtrzymanie? Nie mam pojęcia. A ja dzis zdjęcia nie dostałam tylko płytkę z 2 minutowym nagraniem (słabej jakości). I w ogóle nic dzis nie widziałam bo źle sie ułozylam na tej kozetce i ekran był za wysoko. Jestem zła. Ale odbiję sobie następnym razem. A ciekawe jak to bedzie bliżej Świąt? Czy tez ze względu na przerwe świąteczną częstsze wizyty, hmmm..
Bym zapomniała: gratuluję córeczki :)
Moja waga stoi w miejsu, waze tyle co na poprzedniej wizycie ale gin mnie uspokoił że w pierwszej połowie ciązy nie musze tyć w ogóle i w drugiej połowie ,,się zacznie'' :woohoo: Za wizyte płacę 100zł + witaminy za niecałe 40zł (na miesiąc)+ Luteina ok.10zł 3 opakowania + dojazdy ok.10zł do gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223323 przez zora85
nelka, a dasz linka do fotki z usg? Jestem ciekawa :silly:
Nadziwić sie ostatnio nie moglam dlugością nóg mojego dziecka a dzis to już szok przezyłam bo te nogi tak urosły że już ich nie prostuje czy nawet nie ugina tylko ma je blisko brzuszka bo nie ma miejsca na nie. Wyglądają jak u żaby - długie i podciągniete do góry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223326 przez Karola1990
nelka wielkie gratulacje..... :laugh:
też bym chciała już poznać płeć ale widocznie jeszcze muszę poczekać.
i chciałabym poczuć już mojego małego lokatora...
i tyle innych rzeczy bym chciała [color=#FF0000]ALE MUSZĘ CZEKAĆ !!!![/color] :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223348 przez nelka
zora to może rzeczywiście ma powodu na tak częste wizyty ale weź lepiej popytaj jak masz kogoś kto do niego chodził bo nawet ta stówka piechotą nie chodzi! mój bierze 150zł za wizyte :dry: ale dzisiaj się dziwili bo chciałam rachunek bo może uda nam się załatwić w pracy męża jakiś zwrocik :laugh:

jutro wrzuce fotki bo nie mam jeszcze skanera podłączonego do kompa :dry: ale naprawde to dzisiejsze usg było super tyle było widać i tak się fajnie ruszał dzidzia :lol:

karola nie martw się tymi ruchami, jest jeszcze wcześnie na takie atrakcje, u mnie też spokój :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223454 przez Moniq
zora, coś faktycznie często chce Cię widzieć, ja swoją gin odwiedzam raz w miesiącu a też jestem cały czas na lutienie; zauważył coś niepokojącego?chyba by Ci o tym powiedział; gratulacje!!! ja też bym chciał synka ale muszę jeszcze poczekać do kolejnego usg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223472 przez iwcia
Zora nelka gratuluje :) bardzo się cieszę :) sama też z niecierpliwością czekam na tą wiadomość :)

Szczerze to niewiem sama co bym wolała, chłopca czy dziewczynkę? Kiedyś bardzo chciałam dziewczynkę, ale praktycznie wszyscy wmówili mi że będzie chłopak bo ponoć bardzo ładnie wyglądam i tak jakoś już zostało. Trochę się nastawiamy na tego chłopczyka. Wszyscy w rodzinie mówią "on" hehe i nawet wiemy że to będzie Michałek, no chyba że niespodziewanie będzie dziewczynka :D tak czy siak będę się cieszyć.

Dziewczyny a jakie wasze maluchy mają wymiary?

Karola też chciałabym poczuć ruchy, ale jak na razie nic w tym kierunku się nie dzieję, pełno kobiet już w 16 tygodniu czuje a ja... no nic trzeba jeszcze trochę cierpliwości. Zazdroszczę Wam dziewczyny że macie wizyty już za sobą i wiecie przynajmniej że wszystko jest wporządku. Ja ostatnio jestem jakaś niespokojna, trochę się niepokoje i mam jakieś dziwne przeczucia, obym się myliła. Jakbym już coś poczuła to byłabym trochę spokojniejsza ;)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223487 przez Agna
Zora :) teraz rozumiem juz :))) ja jestem jednak nad wyraz ostrozna. Mezatka z dlugim stazem 10 lat, tez nie najmlodsza 33 :) Odkad pamietam chcialam zostac mama, ale jakos nie przychodzilo do nas dzidzi..... do tego pracuje z niemowletami i dziecmi do 5 lat, wiec trche rekompensaty mialam, zaczelam sie martwic jakos 3 lata temu.
Pozniej troche perypetii w szpitalach - a pomogl od urlop od tego wszystkiego :)

Gratuluje synka :)
ja chyba tez bede miec synka :D
25 powinnam miec juz pewnosc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223604 przez Karola1990
byłam u lekarza. wszystko ok choć przez chwilę myślałam że zawału dostanę jak lekarz nie mógł znaleźć pulsu dziecka. Ale znalazł i to najważniejsze że wszystko ok.
Następna wizyta 23 listopada z USG wtedy dowiem się może jaka płeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223681 przez zora85
nelka, no wiem że 100zł to dużo na tak częste wizyty. Ale musze do niego chodzić bo on mnie leczyl na pcos i na lekach od niego zaszłam więc musi ,,ciągnąć'' to do końca. Ale nawet fajny jest i sympatyczny.

Karola, przeciez Ci mówiłyśmy że jest Ok :silly:

iwcia, ja zapomnaiłam zapytac o wymiary synka. I jestem na sibie zla bo wszystko zawsze notuję w kalendarzu a teraz wpisałam tylko płeć.

Teraz gdy wiem że to chłopak, nadszedł czas na wyczekiwanie ruchów :laugh: Ciekawe kiedy je poczujei nie pomylę z perystaltyką jelit hahaha :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223842 przez Karola1990
trochę zawiedziona jestem że nie czuję jeszcze ruchów i nie wiem jaka płeć. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl