BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223860 przez nelka
nie wiem jak zrobić linka do zdjęcia więc wrzucam tutaj :silly: aha dzidzia ma ponad 9cm:) :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224008 przez zora85
karola, w ciągu 3 tygodni poczujesz! Najpierw delikatnie a potem już wyraznie. Zobaczysz. A może poloż się na plecach z ręką na brzuszku -może poczujesz te motylki.

nelka, albo ja żem slepa albo nie widze foci :silly: Gdzie ja wstawilaś bo nie potrafię szukać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224047 przez nelka
nie jesteś ślepa tylko ja jakaś ciemna :silly: ale już powinno być widać fotke :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224270 przez Karola1990
nic nie czuć. :(
chyba przez to łapie doła jakiegoś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224277 przez zora85
No teraz widze to usg :)

karola, doła masz przez hormony. Zobaczysz że już może nawet na dniach poczujesz. Moja znajoma w pierwszej ciąży czula ruchy dopiero w 20tc a teraz jest w drugiej i czuje ruchy już od 16tc.

Kupilam oliwke do smarowania ale chyba mi nie służy bo skora jest czerowna i swędzi. Wrócę do kremu bambino. Jestem alergikiem więc mnie to nie dziwi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224684 przez Karola1990
Tak to hormony ale zauważyłam też że strasznie mnie wzieło na przytulanie. Non stop jak mój mężczyzna przyjedzie z pracy głaskałabym go, przytulała, całowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225385 przez Karola1990
tak mnie plecy i brzuch bolą że chyba nie wytrzymam ... macie jakieś sposoby na ten ból? ja chyba się dziś przepracowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225394 przez Moniq
weź nospę forte najlepiej, jak nie masz to 2 zwykłe i połóż się odpocznij:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226292 przez zora85
Dziewczyny, czy ktoras choruje na niedoczynność tarczycy?
Odebrałam tsh: 4,892 (norma 0,55-4,78)
Ale ft4 mam w normie: 12,02 (norma 7,85-14,4).
Powiedzcie, mi prosze czy coś grozi mojemu synkowi??? ;( On ma juz swoją pracującą tarczycę, czy go to chroni? Do endo jadę w środę (innego niz poprzednio, tamten mnie olał). Bardzo się martwię!! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226310 przez Wiki81
Zora, nie martw sie na zapas, bo nie jest to dobre ani dla Ciebie ani dla Twojego maluszka... Tarczyca lubi platac figle w ciazy... Ja tez mam niedoczynnosc tarczycy i biore na to leki, ale u mnie zawyzone wyniki TSH wyszly juz rok temu. Z tego co mi mowil endokrynolog to najwazniejszy jest pierwszy trymestr kiedy to dzieciatka korzystaja tylko z hormonu, ktory czerpia od mamy a Ty jestes juz w drugim trymestrze :) takze nie stresuj sie niepotrzebnie na zapas, idz do lekarza i o wszystko go wypytaj. Bedzie dobrze!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226382 przez zora85
Dziękuję Wiki81. Ja choruję od 4 lat a od dwóch dopiero miałam tsh w normie i czulam się świetnie. Caly czas biorę Letrox50. Wystraszylam się bo naczytałam się o chorobach jakie może miec dziecko gdy matka nie leczy lub ma źle leczoną tarczyce. Jestem po jednym poronieniu więc nikogo nie powinna dziwić moja panika bo teraz tym bardziej drże o tą ciąże i dziecko. Masz rację, 2 trymestr więc powinno byc ok (synka tarczyca już pracuje sama) i parę dni (do wizyty u endo) nie powinno nic pogorszyć. No ale ja i tak się zamartwiam i popłakuję. Już mąz na mnie krzyczy z tego powodu. Bardzo sie boje że mój syn urodzi się z niedorozwojem umyslowym czy kretynizmem.. To by było potworne :( Dobra, biorę się w garść!! Postaram się zachowac spokój do środy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226387 przez Moniq
w pierwszym trymestrze i na początku drogiego betaHCG imituje niedoczynność tarczycy, bo działa bardzo podobnie do TSH, wtedy ważne jest ft4, a u Ciebie jest w normie :)
nie denerwuj się!!!! weź się w garść złe emocje też nie służą maleństwu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228288 przez Karola1990
hejka dziewczyny :) wam też tak w brzuchu ciągle burczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #228385 przez iwcia
Mi burczy ale ruchów nadal nie czuje, czasem coś mi się wydaje ale to tylko chyba moje wyobraźnia.

Brzuch mi w ostatnim czasie wziął się do życia i robi się coraz bardziej wypukły ale i tak jak na 5 miesiąc to wszyscy się dziwią nie praktyczne nic nie widać.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228394 przez Karola1990
u mnie też nic nie widać. więc sama nie jesteś.
ja bardzo bym chciała coś poczuć może dlatego wydaje się że coś się rusza ale w rzeczywistości to w głowie a nie w brzuchu.

Wcześniej miałam większy brzuch ale to dlatego chyba bo był wzdęty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl