BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 7 miesiąc temu #216476 przez Moniq
Agna, witaj wśród kwietniowych mamuś :)) cieszę się że do nas dołączyłaś.

od wczoraj mam nudności, a podobno dotyczy to pierwszego trymestru :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #216580 przez Agna
Dziekuje dziewczyny, ze przyjelyscie mnie do swojego grona :))

Moje nudnosci zniknely wraz z wkroczeniem w 2 trymestr i cale szczescie, bo mdlilo mnie non stop jak wspomnialam :)
pojawily sie inne 'przyjemnosci' takie jak lekkie bole plecow - az sie boje co bedzie w 9 mies :D

Milego dnia :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217154 przez iwcia
Agna witaj :)

U mnie wraz z drugim trymestrem pojawiły się bardzo uciążliwe nudności, i ból w krzyżu, nie mogę praktycznie wcale leżeć na plecach, w sumie to nie jest codziennie ale są takie dni, kiedy staje się to uciążliwe.

Ja kolejna wizytę mam 3 listopada :)
pozdrawiam

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217282 przez Karola1990
hejka wszystkim mamusiom :)

co tam u was? jak samopoczucie?
Bo ja tak was czytając to w świetnej formie jestem, pomijając te moje humorki i bóle głowy.
Martwię się tylko czasem czy z moją dziecinką wszystko wporządku bo jeszcze nie czuje żadnych ruchów. Wiem że to wcześnie ale byłabym spokojniejsza gdybym czuła że się rusza.
Teraz jedynie proszę tatusia żeby sprawdził czy słychać jak bulgocze w brzuszku. wtedy jestem spokojniejsza.
Ostatnio próbowałam słuchać stetoskopem ale jeszcze nic nie słyszałam. a szkoda :( wizyta 26 października. ostatnio miałam usg więc jak będzie wyglądać ta wizyta? myślicie że będe miała usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #217567 przez zora85
Witaj Agna :) Czuj sie jak u siebie :silly:

Karola, ja na każdej wizycie mam usg i Ty chyba też powinnaś. Tzn ja chodzę prywatnie więc może też z tego to wynika. Moja wizyta jest 25. więc dzień przed Twoją :) Wstawiam wam link do zdjęć mojego Okruszka. Są tam 2 zdjęcia usg, jedno pod drugim. Kumpele z innego forum się śmieją że nogi to ma dłuuuuuuugalaśne (to po tacie).Fotki są z 12tc czyli sprzed 2 tygodni i troszkę niewyraźne..



www.fotosik.pl/u/zora85/album/948408/1?show=3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217577 przez zora85
Karola, nic nie czujesz tzn że nic się nie dzieje! Gdybyś miała silne bóle, skurcze, plamienia/krwawienia - wtedy byś miała powód do zmartwień!! A Ty nie czujesz nic więc wszystko jest Ok, mało tego jest rewelacyjnie bo Twój organizm świetnie znosi ciąże :) Pytałaś o nasze samopoczucie; nerwy, nerwy, placz, nerwy, bezradnośc ..tak się teraz czuję. Są też bóle głowy i uczucie ciągłego niedospania. I nawet piersi czasami pobolewają ale nie jakoś dokuczliwie. Plecy też mnie bolą po sprzataniu, długim chodzeniu i/lub staniu. A tak poza tym luzik. Pozdrawiam wszystkie mamusie i całuję w brzusie. hihihi ale mi się zrymowało :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218035 przez mamapolkowa
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, SĄ NA FORUM STOSOWNE WĄTKI ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218130 przez Moniq
Karola, nic złego się nie dzieje więc nie zamartwiaj się na zapas :)
mnie dobija ból głowy i nudności dopadające mnie o różnych porach dnia :/ brzuszek rośnie z dnia na dzień; od wczoraj co chwilę czuję jak maluszek się rusza :)
dziewczyny dbajcie o swoje plecy, po porodzie też nieźle "dostaną w kość", postarajcie się trochę poćwiczyć, nie dźwigajcie, nie schylajcie się zamiast tego kucajcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218582 przez zora85
Ja zaśmiecam forum? Ale czym? Bardzo proszę o wyjaśnienie byśmy mogły na przyszłość uniknąć takich błędów!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218685 przez Karola1990
zora.. nie ty. wczesniej była jakaś wiadomość z reklamą którą usuneli. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218950 przez nelka
Agna również witam wśród kwietniówek 2012 :)

Moniq tobie pewnie łatwiej zorientować się że napewno są ruchy dzidziusia bo to twoja druga ciąża, prawda? a powiedz mi czy to tylko ty czujesz w środku czy jak się przyłoży rękę to też można poczuć? czy te pierwsze ruchy to tylko taki powiedzmy bulgotanie w brzuchu? no i czy czuć je bardziej w dole brzucha czy bliżej pępka?

od jakiegoś tygodnia brzuszek mi rośnie i rośnie :lol: czekam na wypłate i muszę zaintestować w chociaż jedną parę spodni, dostałam takie ciążowe z gumką ale na nie jeszcze za wcześnie a w moje normalne dosyć wąskie spodnie mam problem żeby się dopiąć... pewnie to dlatego, że coś mnie opętało i ciągle coś gotuję :silly:

zora a na tym drugim zdjęciu tak dobrze widać, to jest foto w 3d?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219026 przez zora85
Karola, wiem już. Mam subskrypcję i przychodzą mi wszystkie wpisy na poczte i tam własnie widziałam ten wpis który został usunięty. Ale w pierwszej chwili zgupiałam wchodząc na forum :lol:

nelka, sama nie wiem -to chyba 3D. Wiem tylko że to było tzw.usg genetyczne które wykluczyło zespół Downa i inne zespoły chorobowe :)

Moniq, podtrzymuje pytanie nelki o ruchy maluszka? Prosimy o szczegółowy opis :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219088 przez Moniq
na początku to takie delikatne ruchy, jakby muśnięcia i bąbelki w dole brzucha, takie jakby pukanie od środka, na razie nie czuć ich od zewnątrz, więc tylko ja mogę się nimi cieszyć, bo tatuś ręką jeszcze nic nie czuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219332 przez Karola1990
czesc dziewczyny :) chyba będę musiała przyspieszyć swoją wizytę u lekarza. wczoraj strasznie źle się czułam. dostałam zimnych potów. brzuch mnie bolał okropnie później nie byłam w stanie nic zrobić tylko spałam. wiem że powinnam wczoraj jechać ale chciałam tylko spać i jak leżałam wszystko było ok. Jak dziś się to powtórzy pojadę na pogotowie. Brzuch boli mnie z dnia na dzień co raz czesciej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219433 przez nelka
Karola a brzuch boli cie zawsze w jednym miejscu czy za każdym razem w innym? dla własnego spokoju lepiej jedź do lekarza, nie ma co się zadręczać lepiej to sprawdzić, może się okazać, że to tylko taki "urok" twojej ciąży. Takie bóle już ci się zdarzały? Mówiłaś o nich doktorkowi? i jak leżenie pomaga to nie ruszaj się z łóżka!

Zora ja też miałam to usg genetyczne ale takiej fotki nie dostaliśmy, u mojego doktorka można zrobić usg w 3d ale za jedyne 230zł plus cena wizyty:ohmy: niby to nie dużo ale biorą pod uwagę ogrom wydatków to spora kwota, a pamiątka na całe życie :lol:

biorąc pod uwagę moja wrażliwość na bodźce to pewnie ruchy dzidziusia poczuję przy porodzie :silly: hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl