BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 11 miesiąc temu #352449 przez ewelinda83
to prawda czas leci :) po dzieciach widac jak szybko :silly:

Iwcia polecam do czytania KALENDARZ ROZWOJU DZIECKA
babyonline.pl/kalendarz_rozwoju_dziecka.html?cac_week=1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352467 przez Elwerka00
a te nakladki naklada sie na sutka i karmi przez nia tak?

To napewno krocze,po zszyciu jeszcze ciezko mi usiasc ;(


Moj maluszek siusia troszke z krwia,czytalam ze to moczany jakies i ze to normalne u noworodkow... Tez tak mialy wasze skarby?

a maly sypia kiepsko w lozeczku i konczy sie tym,ze zasypia mi na rekach ahh ;)

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352468 przez agata250885
Czesc kochene szczesciary. Gratuluje mamunia. Oj jak ja wam zazdroszcze kobietki ze juz macie to za soba.Ja czekam jeszcze na Leosi i coraz bardziej sie boje. :dry: . Tak mi sie teraz dluzy ten czas ze nie macie pojecia. Elwirko strasznie sie ucieszylam jak przeczytalam twoj wpis ze zostalas juz mamusia. Bardzo sie ciesze. :laugh: a myslalam ze urodzimy w mniej wiecej w podobnym czasie. Dbajcie o siebie i maluszkow kochane. A ja dam znac jak Leos bedzie juz z nami. :) Jestem troche spanikowana i boje sie tego bolu kobietki. Ale skoro wy zyjecie to ja tez przezyja jakos chyba :huh: BUZIAKI DLA WAS I DZIDZIUSIOW KOCHANYCH!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #352506 przez ewelinda83
Tak Elwira te nakladki zastepuja ci sutki :blink: przykladasz ja do cyca i maluch przez nia je :) w ten sposob twoje sutki dojda do siebie i bedziesz mogla karmic bez nakladek. chociaz ja ich dalej czasem uzywam bo Kinia przez nie szybciej je i sie nie denerwuje, ale do samego cyca tez ja przykladam :) bo częste ssanie jest bardzo ważne - dziecko ssąc, stymuluje laktację

Po ok tygodniu powinnas odczuc poprawe z kroczem ;)

Elwirka a jak tatus Aleksa ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352665 przez Elwerka00
Agatko ;* ja sadzilam,ze urodze po Tobie a tu taka niespodzianka ;) porod da sie zniesc ; ) zobaczysz jak sie zacznie to nie zdazysz zastanowic sie a juz zobaczysz maluszka ;)

Ewus,tata malego na poczatku stroil akcje teraz jest niby lepiej,ale trzeba poczekac by zobaczyc zmiany ; )

Wiesz,ze moj ksieciunio Alex jest podobny do Twojej Kini?;D i tak myslalam,kogo on mi przypomina i teraz wiem;p tez ma ciemne oczka i wloski dlugie i ciemne ;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352796 przez nelka
Agatko nie ma co się bać, boli nie da się ukryć ale da się przeżyć. A potem to już sama radość z maluszka :lol: Ja gorzej wspominam szycie krocza niż sam poród :silly: za to połóg myślałam że będzie dużo gorszy a też po za dyskomfortem w siadaniu jest ok :blink:

Też karmie przez nakładki bo inaczej bym z tego bólu zrezygnowała z cyca. Zośka jest póki co bardzo grzeczna, czasem marudzi i trzeba jej dawać smoka bo strasznie lubi ssać chociaż jest najedzona. Nie mogę jej za dużo chwalić bo jej się odmienia :huh: Karmie ją mniej więcej co 3godz a w nocy muszę ją budzić o ile sama nie zaśpie bo śpi nawet 4-5godz ;)
Jedynie co to wieczorem zasypia najpierw na rękach a potem idzie do łóżeczka więc musimy nad tym popracować...

Ach jest taka słodka że nawet jak jestem zmęczona to nie umiem się na nią gniewać :woohoo:

Ja to chyba jestem w jakimś szoku poporodowym bo jak na tydzień po porodzie to mam za dużo energii :lol: ale pewnie za pare dni padnę jak martwa mucha...

Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich bobasków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352825 przez Elwerka00
Nelus ja tez mam duzo energi ,a to dopiero 4 dni po porodzie,tylko te bolace krocze ;//

no a moj maluszek ma biale krostki,ktore po paru h znikaja,co to moze byc?ma ich pare na twarzy..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352906 przez ewelinda83
Elwerka milo mi to slyszec ze Alex jest podobny do Kingi :)

Nelka ale ci dobrze :) Kinia niestety albo stety zasypia na rekach :( pozniej ja kladziemy do lozeczka i od paru dni przesypia w nim cala noc :) na poczatku czasami spala z nami ;)
musi malenstwo widocznie czuc nasza bliskosc :)
mi to nie przeszkadza, klade sie wtedy z nia :) tzn ja klade sobie na piersi i tak sobie lezymy :lol:
smoka tez jej daje bo tak jak twoja kruszynka mimo ze poje to musi cos ssac :silly:
rano miewamy male problemy z bakami :( ale jak podam Kini Espumisan albo Infacol to przechodzi, krzyku czy placzu przy tym nie ma raczej postekiwanie :( :dry:

wlasnie przed chwila przebieralam mega kupe :cheer: az z pieluszki na brzuszek wycieklo :cheer: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352907 przez ewelinda83
Ma ktoras z Was wiesci od Madzi albo Kamili ???? ciekawe jak one sobie radza z maluszkami ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352951 przez nelka
Ewelinda mi też nie przeszkadza wrecz zasypianie razem jest mega przyjemne ale niechcemy jej przyzywaczajać, bo wiadomo do dobrego szybko się przyzyczaja a potem ciężko się odzwyczaić a my chcemy za jakiś czas wrócić do swojej sypialni :lol:

za to bączki też ją dręczą ale raczej wieczorami i też stęka a nie płacze, a przy tym chrząka jak świnka :silly:

oj inne mamusie pewnie nie mogą się oderwać od swoich maluszków :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352993 przez Karii
Witam Wszystkie szczęśliwe mamusie i maleństwa.:)
Chciałam się podzielić nowiną, że 21 kwietnia o 2.05 urodziłam synka Adasia. Kruszynka ważył 2670 i ma 50 cm. Poród był bardzo szybki. Pierwsze skurcze dostałam po 222 lecz nie byłam świadoma że to to, dopiero ok 23.30 miałam silniejsze i od razu bardzo częste. Zdecydowaliśmy się jechać do szpitala po 24, o 1.15 byłam przyjęta na izbie a o 2.05 maluszek już leżał u mnie na brzuszku. Mimo, że poród był bardzo szybki to bardzo źle znoszę połóg. Krocze mnie bardzo boli mam problem z siadaniem a nawet z chodzeniem, droga do domu była dla mnie udręką.Dziś jest już może troszeczkę lepiej ale naprawdę tylko troszkę. Nawet jutro na pierwszy spacerek tatuś pójdzie sam z synkiem bo ja bym jeszcze nie dała rady. Mam nadzieję, że to wszystko jest kwestią czasu i że z dnia na dzień będzie tylko lepiej.

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i życzę samych cudownych chwil z maluszkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352997 przez agata250885
Nelka i Elwerka dziekuje moje kochne kobietki za slowa otuchy. Juz mi lepiej sie zrobilo. Caly czas sobie tlumacze ze najwazniejsze to nie wpasc w panike i spokojnie gleboko oddychac. Jutro jade na badanie do szpitela. Zobacze jak tam malutki sie miewa. Jeny jak fajnie sie czyta o waszych dzidziusiach tutaj. Jakie to urocze male istotki. Buziaczki dla was i bobaskow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #352998 przez agata250885
Karii Gratuluje! Caluski dla Adasia. Nie martw sie napewno z czasem wszystko bedzie w normie i przestanie tak bolec, nie martw sie. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353007 przez nelka
Karii gratulację :kiss: twój synuś urodził się dwie godz przed moją Zosią :lol: hihi a była u ciebie położna sprawdzała jak goi się kroczę może jakieś szwy niepotrzebnie cię ciągną i dlatego tak boli? Napewno z dnia na dzień będzie co raz lepiej, grunt to dużo leżeć i się wietrzyć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353034 przez misia88
witajcie kwietniowe mamusie. ;) no i wykrakalam, zostalam mama w kwietniu :) a mialo byc 10maja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl