BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #75114 przez piernikarczyk07
monique Gratuluję! Piękne to zdjęcie Twojej córeczki!

A tak z innej beczki, oglądałam dziś "dzień dobry tv" i było o albumach "fasolek"

O to stronka albumfasolki.pl/ co o tym myślicie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75144 przez happymamma
Też ogladałam :) Ja robię taki sama, od poczatku ciaży, ale bardziej "domowym" sposobem i tym samym mam mozliwosć bardziej osobistych opisów zdjęć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75176 przez Green
bardzo fajny pomysl z tym fasolkowym albumem , jednak ze jest juz chyba troszke za pozno by cos takiego zakladac?
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75277 przez piernikarczyk07
Ja też mam zamiar sama coś takiego zrobić dla dzidziusia :)
Zbieram z każdej wizyty zdjęcia maluszka już troszkę się ich nazbierało :blink:

Green dlaczego za późno??? Nie masz foteczek dzidziusia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75321 przez Kamilka24
Monique małe śliczności- jaką długość ma Wasza dzidzia? Bo jesteśmy w sumie dokładnie w tym samym terminie (2 dni różnicy) a ja jutro mam USG.

Green ja mam jutro USG połówkowe, o 10:40, mam nadzieję, że wszystko dobrze będzie nie wiem czemu ale się martwię, oby było zdrowe nic innego się nie liczy :ohmy:

A co do tych albumów to troszkę drogie :P można samemu zrobić tak jak chce piernikarczyk07, ja mam specjalną ramkę na zdjęcia USG i tam wkładam każde :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75372 przez masuska
Cześć:) Gratuluję wszystkim świetnych wyników z USG połówkowych.

Nasze będzie jutro później bo o 14:45, Mąż już wziął wolne w pracy na ten czas:)

Kamilka24 jak będziesz już po to pisz od razu:) Ja też się postaram, ale najpierw do teściów zajedziemy.

Bardzo podoba mi się ta ramka:) A co do tego albumu, też oglądałam DDTVN i podobał mi się dopóki nie usłyszałam ceny. Troszkę za drogi. Ja mam za to taki album: http://www.lideria.pl/Mamo-Tato-Juz-jestem-Anna-Wojciechowska/sklep/opis?nr=253508
Ma kilka stron do obklejenia zdjęciami z przed narodzin, ale na USG jest mało miejsca, już teraz mi się moje nie mieszczą, ale planuję to w kopertę wsadzić. Fajne w tym albumie jest to że można napisać kiedy dowiedzieliśmy się o ciąży i komu o tym powiedzieliśmy. Opisane są różne etapy rozwoju i są miejsca na pisanie listów do dziecka, o tym czego chcemy Go nauczyć. Takie wymuszanie motywuje do działania. No i mamy postanowienie że dzieciaczek dostanie ten album na któreś naste urodziny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75397 przez basba
Fajne te albumy ale cena naprawdę .... przerażająca!
Ja zrobię dla naszego Maluszka album (od poczęcia poprzez pierwszy rok)- taki sam zrobiła dla naszego pierwszego (wkleiłam jak wygląda). Prowadzę też "pamiętnik ciąży", wktórym opisuje wszystko - moje wzloty i upadki :silly:
Mam zamiar spakować to w pudło (kupiłam na allegro takie fajne obite pluszem) i dać razem zinnymi pamiątkami - typu: malutkie śpioszki, smoczek, ulubiona przytulanka, grzechotka, album pięciu lat życia dziecka, itp- na 18 urodziny... muszę tylko dobrze je pochować żeby dzieciaczki się do nich nie dorwały wcześniej hehehe!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75398 przez basba
Ja też jutro do lekarza jadę - na 11:20. Szkoda tylko że mężuś nie pojedzie ze mną - znowu wyjeżdża... tym razem do Belgii. Heh... no ale na 3d już zapowiedział ze choćby się waliło to pojedziemy razem. Antka tylko z chrzestną lub nianią będę musiała zostawić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75423 przez monique
Kamilka24 nasza córcia ma prawie 18 cm. Ponoć wygląda na co najmniej tydzień starszą.

basba genialny masz ten album! Ależ fajna pamiątka... pomyśleć, że ja pierwsze swoje zdjęcie mam zrobione w wieku 2 lat :D

Fajne są te różne albumy... ale tendencja jest jedna - co się wiąże z ciążą, to z tego tytułu jest drogie jak diabli. Począwszy od ubrań, a skończywszy na gadżetach. Szkoda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75429 przez Green
pierniczyk moze nityle ze zapozno ale mnie sie takiego albumu chyba niezabardzo oplaca robic.Po 1 ja mam ledwie 4 fotki z usg od poczatku ciazy z czego 2 ostatnie sa z tej samej wizyty. Wy chodzicie co miesiac na usg i co miesiac dostajecie nowe foteczki wiec wam sie troszke uzbiera przez cala ciaza , a mnie szykuje sie max jeszczez1 wizyta tutaj i to pod koniec ciazy i jak bede w Pl mam zamiar odwiedzic jakis gabinet jednak niewiem czy uda sie to tak wszystko zgrac by na wszytsko starczylo czasu :huh:
Swoja droga niewiedziec czemu dzis tutaj STRASZNIE cicho :silly:
niewiem jak wy ale ja juz mam spora kolekcje ciuszkow dla maluszka i nawet dzis wytargalam ze strychu kolejne 2 reklamowki zapomniane ze odziedziczylam je kiedys tam dawno temu , niema to jak pozadki z nudow :woohoo:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75434 przez Rika
Ja od dawna mam taki plan żeby stworzyć album wraz z obszernymi wpisami z bloga który prowadzę od samego początku pierwszej ciąży. Znaczy blog jest od pierwszej ciąży ale album będzie od lipca 2009 roku :)
Niestety teraz nie mam na to głowy i czekam na spokojniejsze dni. Kiedy będzie już po wszystkich egzaminach, po remoncie i przeprowadzce, wtedy będę mogła oddać się przyjemnościom :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75608 przez Kamilka24
Witam Was mamuśki i wasze brzuszki :lol: Właśnie wychodzę z domu jadę do szpitala na USG Trzymajcie kciuki!!! Odezwę się jak wrócę, oby wszystko było dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75613 przez Groszek
Kamilka24 trzymamy kciuki :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75637 przez różyczka
Cześć Dziewczyny! :)
Dziękuję za wsparcie co do tego twardnienia brzuszka. Poszperałam trochę w necie i poniewaz nie jest to bolesne i nic innego się nie dzieje, czuję się świetnie i dzidziolek codziennie skacze radośnie - postanowiłam poczekac spokojnie do piątkowej wizyty u ginka. Nie mam tez potrzeby brac żadnej nospy, wystarczy, ze położe się wczesniej do łózka i rano wstaję nówka sztuka nierdzewka hehe :laugh:
SLiczne te albumy :) mi brakuje czasu narazie, więc zbieram wszystko do 1 koszulki i planuję kiedyś poukładac w jakiś ładny album. Ale wiecie co....takie odkładanie na później nie jest niestety dobre. Ostatnio zepsuł się nam dysk zewn., na którym mielismy WSZYSTKIE NASZE ZDJĘCIA! Niestety nie jest to do odzyskania :( Zawsze sobie mówiłam, ze kiedyś powywołuję i poukładam w albumy no i teraz nie mam już co układać :(

Szok ile już mają wzrostu nasze dzidziolki po wprostowaniu nóg! :)
Idę szamac ryż z truskawkami :laugh: Od poczatku ciązy zjadłam już chyba z tonę truskawek! Oczywiscie mrożonych bo do świezych bym nie dotrwała :laugh:

Masuska, Kamilka i Basba koniecznie relacje i fotki z usg prosimy! :woohoo:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75644 przez różyczka
Monique nie mogę sie napatrzeć na ta fotkę! Ślicznosci! :)
Aska jak tam po wizycie, nic sie nie odzywasz...mam nadzieję, ze wszystko ok! :)
Green apropo głupich komentarzy - na świecie są ludzie i .... taborety :lol: Ale wiem jak trudno olać bezsensowne teksty, zwłaszcza w naszym stanie gdy jestesmy troszkę nadwrażliwe :)
Ja mam cały czas problem z wieloma osobami pragnącymi dotknąc brzuszka, szczególnie od kiedy go już widać, na szczęście teraz po kilku akcjach z odpychaniem ręki i moim groźnym i stanowczym NIE - zaczęli przynajmniej pytac czy mogą. Teraz to moje 'nie' moze być asertywne bo wczesniej jak ktoś pchał sie z rękoma to było raczej agresywne :)No ale wszedzie piszą, ze nie musimy sie zgadzać na to by ktoś nas dotykał i naruszał nasza barierę intymności w ten sposób. Nie mam tu na mysli bliskich, których dotykanie wręcz uwielbiam, a szczególnie męza i córki :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl