BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #74336 przez aska27
Odkąd wyczuwam kopniaczki mojego maleństwa zauważyłam,ze reaguje na muzykę której słucham :) Zastananwiam się czy Wasze dzieciaczki też lubią słuchać muzyki, reagują na hałas, różne dzwięki?

Jutro ide do lekarza :blink: mam nadzieję,że wreszcie dowiem sie czy to synek czy córka :woohoo: ale najwazniejsze,żeby wszystko było ok!!! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74376 przez hoborr
aska na pewno będzie dobrze! Trzymam kciuki!

Mój maluszek jak słucham muzyki głośno tez reaguje, także na pewno coś tam słyszy!

Pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74428 przez sandraczekolada
placki ziemniaczane!!! palce lizać :D i malutkiej tez smakowały :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74509 przez Green
MY imiona tez juz mamy wybrane dla chlopca i dziewczynki.
MOj maluszek tez reagowal na halas ,ale to chyba dlatego ze mu to przeszkadzalo , strasznie bylo mi wtedy zal malenstwa ale co zrobic jak sie jest w pracy? Naszczescie teraz juz mam problem z glowy :woohoo: Pozatym moja niunia jest chyba lasuchem i zauwazylam ze na 1 rodzaj ciastek "HIT" i czekolade mleczna jak jem to robi sie pobudliwa ,kreci sie , kopie i przeciaga :woohoo: Przynajmniej tak mi sie wydaje ze jej to bardzo odpowiada :unsure:
Dzis uslyszalam niestety niezbyt mile zdanie od znajomego :'Gruba sie zrobilas' :dry: Maz mnie pociesza zebym sie nie zadreczala tym bo pewnie chodzilo o brzuszek ze ju widac jego kraglosci , ale mnie to jakos nieprzekonuje :dry:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74708 przez Oposek
Green- Ludzie są niesamowici, jak można wyskoczyć z komentarzem "gruba się zrobiłaś"? ani to miłe ani potrzebne, szczególnie od znajomego, a nie kogoś bliskiego, kto mówi Ci to w dobrej wierze.
Wiem, że łatwo to pisać, ale spróbuj nie zwracać uwagi na takie głupie teksty. Tym bardziej teraz, kiedy powinnyśmy się cieszyć brzuszkami i dzidzią w środku;)

Ja wczoraj byłam na usg połówkowym. Strasznie się denerwowałam, ale wszystko na szczęście w porządku:)
No i na 90% będzie SYNEK:)

Mnie też brzuch twardnieje, biorę wtedy nospę. Staram się nie przemęczać i odpoczywać, bo trochę mnie to niepokoi.

Miłej nocki Mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74789 przez hoborr
Dzień Dobry wszystkim!

jakaś pustka nastała.... przy poniedziałku

green nie przejmuj się takimi tekstami, niektórzy tacy już niestety są!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74800 przez Green
No coz staram sie jak moge tym nieprzejmowac ale jakos trudno , zwlaszcza ze patrzac w lustro widzi sie ze te kilka kg faktycznie przybylo ale jak tu nieprzybrac na wadze kiedy lada moment zaczyna sie 6 mies? W kazdym razie dzieki za slowo otuchy.
A z innej beczki dzis zaczyna sie moje oficjalne leniuchowanie w domu :woohoo:
Przyokazji sie troszke martwie bo maluszek jakos od wczoraj sie nieodzywa , znaczy rano raz sie przekrecil i cisza , troche sie martwie. wczoraj bylismy na przejazdzce ,a maluszek chyba tego nielubi bo pozniej niechce sie odzywac, ale tym razem to juz troszke za dlugo mi to trwa (chyba) :huh:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74809 przez Green
Wczoraj dowiedzialam sie ze partnerka kumpla w piatek urodzila-dziewczynke, a na jutro termin ma znajoma ktora przeczuwa chlopca :silly: Ciekawe czy jutro wyladuje na porodowce?
Pozatym niewiem jak to jest ze wy mialyscie juz polowkowenawet w czesniejszych tygodniach i znacie plec dziecka , a mnie polozna powiedziala ze niunia jest jeszczez zbyt mala by rozpoznac plec , pomijajac tez ze oficjalnie mowic niemoga o plci dziecka.
Kamilka a ty juz jestes po polowkowym?
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74819 przez Rika
Green jeśli lekarz ma dobry sprzęt USG i potrafi obsługiwać się nim i odczytać wszystko co jest na ekranie to może odczytać płeć dziecka bardzo szybko. Ja na przykład w pierwszej ciąży już na 95 % wiedziałam ze będzie dziewczynka w 12 tygodniu. Teraz chodzę do innego lekarza i on nie potrafi obsługiwać się na USG mimo że sprzęt ma dobry (lekarz starszej daty i może za duża nowość dla niego) i do tej pory nie wiem kogo tam mam. Powiedział ze dziewczynka ale skąd on to wywnioskował skoro nóżki były tam gdzie powinno być "coś"? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74839 przez masuska
Masuska - 02.07
Piernikarczyk07 - Nikodem Dawid 03.07
Rika - 3 lipca
Iwanek1 - Hanna 06.07
Green - 06.07
Xela - Synek 07.07
Natimp1 - 09.07
Hoborr - 09.07
Sandraczekolada - Córeczka 11.07
Olka1730 - 11.07
Martus0707 - Oliwier 13.07
Oposek - Synek 14.07
Monique - 15.07
Aska27 - 15.07
Kamilka24 - Amelia 16.07
1987gosia - 19.07
Rita - Marek i Wojtek 19.07
Behind - 20.07
Basba - Córeczka 20.07
Kaska191919 - Córeczka 20.07
Anka2011 - Synek 20.07 lub 24.07
Takajedna - 21.07
Luz_de_luna - Synek 22.07
Luska - 27.07
Przyszła_mama - Córeczka 27.07
sl0nko - 27.07
Różyczka - 30.07
Mania_mm1 - Córeczka 30.07
Patka22o2 - 30.07
Happymamma - 01.08

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75070 przez masuska
Witajcie mamuśki.

Przez ten weekend jakoś czasu nie miałam na neta, poczytałam owszem co się działo, ale...
Od soboty miałam problem. Obudziłam się w nocy z bólem boku, tak sobie pomyślałam że to pewnie mięśnie, więc poleżałam z godzinę i zasnęłam, od rana w niedzielę za to miałam te skurcze, co chwila był brzuch twardy a zaraz miękki i tak przez około 2 godziny w krótkich odstępach czasu. Wystraszyłam się jak cholera, bo dodatkowo towarzyszył temu ból jak przy owulce i to mniej więcej w miejscach jajników, a i kucie w pochwie. Koniec końców skontaktowałam się ze znajomą położną i kazała mi leżeć, w razie czego brać nospę, a jak będzie się nasilać do szpitala. Na szczęście wszystko przeszło i przeczytałam sobie książkę. Mały zaczął kopać, więc myślę że już jest dobrze, a jutro i tak do lekarza, więc wtedy się pożalę.

Stracha się najadłam i Mąż też przy okazji, bo cały czas był w gotowości. Nie spodziewałam się takiej reakcji po nim, stanął na wysokości zadania:)

Green - Rika ma rację raz że zależy od sprzętu, a dwa od lekarza, mój ma słabe urządzenia, ale doświadczeniem nadrabia. A i też dostałam takim tekstem tydzień temu, że zwaliło mnie to z nóg i to jeszcze od babci mojego Męża.
Oposku gratuluję synka, może i ja jutro się pochwalę, a przeczucie mi mówi że też będzie chłopak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75100 przez happymamma
Nam w 14 tyg na genetycznych gin powiedziała, że "coś" tam dynda :silly: a tydzień temu potwierdziła, a na dowód wręczył zdjęcie siusiaka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75102 przez piernikarczyk07
happymamma to GRATULUJĘ synusia!!! U nas też między nóżkami "dynda" he :silly:

masuska będę trzymać kciuki żebyś i Ty jutro dowiedziała się co tam chowa się pod Twoim serduszkiem! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75105 przez happymamma
dziekuję :laugh: i równiez gratuluję :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75110 przez monique
Cześć dziewczyny :)
We czwartek byliśmy na USG połówkowym. Poszliśmy prywatnie, więc sprzęt był o niebo lepszy niż na kasę chorych ;) Suma summarum, cytując lekarkę, będziemy mieli śliczną i zdrową córeczkę :) Przed badaniem denerwowaliśmy się jak wariaty... ale kiedy tylko ją zobaczyliśmy na monitorze wszystkie troski minęły :)
Pozdrowienia dla wszystkich!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl