BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 1 miesiąc temu #75694 przez hoborr
cześć wszystkim!

różyczka mi się jeszcze nie zdarzyło żeby ktoś chciał dotykać brzuszka ale na samą myśl czuję że bym sobie tego nie życzyła. :dry:

Wczoraj mieliśmy radosny wieczorek z mężusiem! Już nie było wymówek i byliśmy przygotowani na przytulanki;) Leżymy sobie w łóżeczku a tu dzidziuś tak mocno mnie skopał i mężuś poczuł sam te kopniaczki (nigdy wcześniej nie udało mu się ich wyczuć). Był taki zachwycony że nie było już mowy o jakimkolwiek przytulaniu tylko całował mi brzuszek i odzywał się do dzidzi:) Także jeżeli chodzi o seks - nic. Ale ogólne wrażenia - niezastąpione:) JEstem taka szczęśliwa. :kiss: :lol: :woohoo:

I trzymam kciuki za wasze USG;) Ja pewnie będe miała za jakieś 4 tygodnie dopiero! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75717 przez masuska
Hoborr endorfiny i tak maluszek dostał nie tylko od przytulanek:) Super. Uwielbiam jak Mąż okazuje czułość brzuszkowi, to takie wzruszające:)

A mnie męczą tylko 2 osoby z tym dotykaniem brzucha. Trochę tego nie rozumiem, bo ja łap nie pchałam nigdy bez pytania. Zawsze było "Czy mogę?"

Mnie dziś bąbel przekopał w nocy, od około 4 do sporo po 5tej nie spałam przez te wygibasy, jestem zmęczona i niewyspana, ale fajnie było:) Ogarniam się powoli do lekarza, ale jeszcze 2 i pół godziny:)

Kamilka24 pewnie już po, troszkę się spóźniłam, ale 3mam kciuki i za Basbę też:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75720 przez masuska
Zapomniałam dodać, dziś mi leci:P z prawej piersi, oczywiście siara, ale jakaś mętniejsza. Wiecie co z tym zrobić? Jak na razie mam zwykłą wkładkę w staniku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75810 przez Oposek
Hej!
Ja też nie przepadam, jak ktoś dotyka mojego brzuszka bez pytania. Jedna z moich koleżanek, jak była w ciąży reagowała tym samym- jak ktoś dotykał Jej brzucha to Ona zaraz wyciągała rękę do czyjegoś, nawet jak nie był w ciąży. Podobno działało :laugh:

Trzymam kciuki za wszystkie usg połówkowe, proszę ładnie nam tu opisywać co i jak:)

Miłego dnia dziewczynki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75846 przez Kamilka24
No Hej, POTWIERDZONE PRZEZ DRUGIE USG: DZIEWCZYNKA :lol: właśnie wróciłam, jestem bardzo szczęśliwa bo z dzidzią wszystko dobrze, wymiary wszystkie prawidłowe BPD 44, HC 172, AC 149, FL 31- ma około 25 cm i waży 320 gram. BAAARDZO się cieszę :lol:

Tylko nie mam żadnego zdjęcia bo Amelka :blink: nie pokazała się z profilu i nie dało się zrobić, mają mi przysłać poczta datę kolejnego USG. OK Uciekam do pracy znowu kończę o 22:30 więc już dziś mnie nie będzie, ale jutro rano zawitam do WAS znowu. Pozdrowionka i miłego dnia życzę!!! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75855 przez mania_mm1
super, bardzo się cieszę;) u nas też będzie Amelka. szkoda, że nie ma zdjęcia,ale to może następnym razem się uda. pozdrowienia dla wszystkich ciężarówek!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #75880 przez aska27
Witam Was Kochane :blink:
Wczoraj byliśmy u lekarza no i wreszcie dowiedzieliśmy się,że mamy SYNKA :laugh:
Mąż po ciuchu liczył na córeczkę :woohoo: ale z synka jest bardzo dumny.. a dziadkowie przeszczęśliwi! :) Najważniejsze,ze wszystko jest ok!!! :)

Buziaki, miłego dnia!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76062 przez hoborr
JEJ ja nie wiedziałam że coś z piersi może lecieć wcześniej! Ale jestem otłumiona! Muszę się doszkolić - przecież jak bym coś takiego zauważyła to bm popadła w panikę!

Dobrze że mamy to forum i internet!

Gratuluję wszystkim wspaniałych wieści!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76253 przez Patka22o2
Witam,moja dzidzia ma przyjsc na swiat 30 lipca :)
fajnie tak sie urodzic latem, ja sie urodzilam w lutym i teraz od 22 lat jest mi ciagle zimno :P hehe.
mam nadzieje ze naszym dzieciakom za to bedzie cieplutko.

Pozdrawiam wszystkych slonecznie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76312 przez Rika
Ja też z lutego jestem ale nie jest mi ciągle zimno :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #76339 przez masuska
Cześć Wszystkim, troszkę późno się odzywam, ale objechaliśmy rodzinkę no ale u siostry to się zasiedziałam:)
Przede wszystkim Gratuluję Wszystkim bąbli, Kamilka fajnie że dziewczyna rośnie:) A i Asia gratuluję Syna:)

Musze wszystkich zmartwić bo zdjęcia nie mam:( Skończył się papier:( Ale i tak mam przed oczami jak wkłada rączkę do buźki i ten śliczny nosek:) Resztę Mąż widział bo ja się poryczałam i brzuch mi skakał.

Wymiary bąbla to:
BDP (główka) 54,9 mm
AC (obwód brzuszka) 17 cm
FL (długość kości udowej) 33,8 mm
WAGA 503g

Wszystko mam prawidłowe i mały też
A i termin z USG na 12.07:P. Ale klocek mi papuśny rośnie, a mama chudnie. No i na koniec nie wiemy co ma między nóżkami, zasłaniał się i ruszał. Lekarz powiedział że jakby miał lepszy sprzęt to może by powiedział, a tak to wróżyć nie będzie:) Poczekamy do 28 tygodnia.
Co do sączenia z cyca to normalne, ale częściej się wcale nie pojawia, moja siostra na przykład nie miała i mama też, a u mnie leci:P

Dobrej nocki kochane, buziaczki dla fasolek, a i Basba miała napisać co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76370 przez Groszek
Masuska super że wszystko wporządku :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76393 przez masuska
Ale dziś piękny dzień,nie śpię już od 6tej:) Takie cudowne słoneczko:) Mmmmm:) Tak sobie myślę stresu miałam jak cholera ostatnio, miałam styczność z Policją przez jednego wstręciucha i miałam takie kłucia w pochwie, ale jak zobaczyłam Bąbla to od razu serce rośnie:) Szkoda że następna wizyta za miesiąc.

A no nie wiem czy to już powinien się tak układać, ale jest główką w dół, a łożysko mam na samej górze i jak lekarz powiedział wielką macicę, już nie wiele jej brakuje do żeber i pewnie dlatego ostanio nie mogę jeść, czuję się taka pełna, więc odżywiam się racjonalnie, to mleczko, albo owoc, czasem jakaś sałatka warzywna itd.

Dziękuję Groszku:) Widziałam że nie dospana jesteś:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76395 przez Groszek
Oj tak... niestety dzisiejsza noc była okropna :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76404 przez basba
Masuska już melduję :lol:
No więc tak jak juz wczesniej pisałam będzie baba pełną gębą :laugh:
Dzidzia co prawda nie była mierzona ani ważona (to dopiero 23 marca), ale lekarz powiedział ze struktury mózgowe już są prawidłowo uksztaltowane no i ma śliczny nosek. Gin się śmiał że maluda pokazuje: "mama jest git", bo miała wyciagniętą rączkę (piąstkę) z wystającym kciukiem.
Dołanczam foty- 1 z dowodem że dziewczynka :) a drugie z zaznaczonym noskiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl