BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #76812 przez masuska
Green Smacznych pączków:) mam ochotę na nie:) Mama wieczorem będzie robić więc skuszę się na jednego:) Po tym spacerku to zdrzemnęłam się teraz, ale mi błogo:) Ze snem to mam jak hoborr, jak padnę to śpię, ale od 2 do 4 jak się obudzę to zasnąć już nie mogę, a do WC latam co noc o tej porze.
aska27 ja przytyłam łącznie 8 kilo i lekarz powiedział że to w normie, wiesz oby 20 nie przytyć.
Co do glukozy to tak myślałam że na czczo i też idę przed wizytą. Zapytałam o tą cytrynę i mogę wziąć:) a pójdę dopiero 1.04:)

A i pochwalę się, po tym spacerku przed zaśnięciem położyłam sobie skarpetki na brzuchu, takie fajne dziś z grzechotką i nagle mały kopnął:) Tak fajnie podskoczyły skarpetki że postanowiła to nagrać i mam uwiecznione w 2 filmikach DWA KOPNIACZKI:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76816 przez masuska
Groszek a ile tej cytryny i jak ją wpuścić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76819 przez Groszek
Musisz w domu przekroić cytrynę na pół i potem do kubeczka wcisnąć dość sporą ilość :) mnie pielęgniarka wcisnęła prawie całą :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #76829 przez Green
A dziekuje , dziekuje masuska smaczne sa niepowiem ze nie :silly: Fajnie masz tez z tymi kopniaczkami Ja mam wciaz wrazenie ze nas maluszek bierze na przetrzymanie tzn kiedy zaczyna sie ruszac ,wiercic czy kopac staram sie jaknajszybciej odslonic brzusio zeby poobserwowac czy widac juz jak sie rusza niestety niunia wtedy przestaje sie ruszac :dry: To samo mamy kiedy kreci sie i przyloze reke do brzuszka i tez odrazu cisza , poczatkowo reagowal tak tylko na reke meza a teraz tez i na mnie . No chyba ze dosc dluuuuuugo reke przytrzymam na brzusiu to mi sie uda wyczuc kopniaczka :woohoo:
Znalazlam dzis artykul o maluszkach w naszych brzuszkach bardzo fajnie napisane moze i wam sie spodoba?
www.macierzynstwo.inspirander.pl/ciaza-i...-19-23-tydzien-ciazy
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76902 przez masuska
No Green też mój bąbel tak reaguje, ale chyba przez ten spacer tak się wyspał że musiał odreagować:) Jak kopał to pukałam do niego i grzechotałam żeby się pobawił, ale nie sądzę żeby dało to jakiś skutek. Ot tak przypadkiem się udało nagrać te kopniaki:) Dumna jestem jak nic:)

Dzięki Groszku, zrobię jak mówisz:)

Co do pączków to będą dopiero jutro:( Za to zjadłam sobie jabłko na kolacje zamiast tej bomby kalorycznej:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76904 przez martela89
masuska napisał:

ja przytyłam łącznie 8 kilo i lekarz powiedział że to w normie, wiesz oby 20 nie przytyć.


Ja przytyłam łącznie 25kg i teraz wyglądam jak przed ciążą :) Czyli chudzielec :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76909 przez masuska
To gratuluję:) Ja zawsze miałam problemy z wagą, dopiero jakiś rok temu doprowadziłam się do dobrych wymiarów, więc dla mnie kilogramy teraz są strasznie przytłaczające, ale wiem że można schudnąć, jak się tego baaaardzooooo chce:)

Green, fajnie pisany ten artykuł:) Podoba mi się:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76912 przez martela89
Ja nie chciałam aż tyle :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76944 przez Oposek
Ja na razie przytyłam 4 kg. Też miałam znaczną nadwagę i nie powinnam za dużo, ale coś czarno to widzę... Na początku nie tyłam w ogóle, aż byłam zdziwiona, a teraz leci w tempie ekspresowym.

My wczoraj byliśmy rozglądać się za mebelkami do dziecinnego pokoju. Wniosek jeden- najtaniej i najsensowniej w IKEA. I tu problem- meble które nam się podobają i pasują wymiarami nie mają w zestawie przewijaka. W komplecie jest łóżeczko, na które nie da się też zamontować takie kładzionego przewijaka, więc lipa. Jest komoda, ale za niska, żeby ten przewijak na niej położyć...
Póki co zastanawiam się co zrobić. Swoją drogą dziwne- mebelki niemowlęce, a nie pomyśleli o miejscu do przewijania.

Swoją drogą słyszałyście o pieluchach wielorazowych? Co sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76962 przez przyszla_mama
hej kochane :)

ja przytylam 3 kg, ale jeszcze przed ciaza z glupoty mi sie przytylo, i tez w tym wypadku wolalabym nie przegiac..

ale tak jak pisze masuska, jak sie bardzo chce to mozna schudnac, teraz mozemy tylko nie przeginac, a po ciazy brac sie porzadnie do roboty, przynajmniej ja bede musiala, ale oby u wiekszosci nie bylo takiej potrzeby :)moja najlepsza przyjaciolka ostatnio urodzila, zostalo jej po porodzie doslownie z 4 kg ktore same sie jej rozeszly, nie wiem jak, chyba po kosciach :) i jest rownie szczuplutka jak byla, marzeniiee

co do testu na obciazenie glukoza to ja mialam i faktycznie cytyna zbawienna.. pol dodzisnelam do kubka, a reszte mialam w plasterkach i miedzy lykami ssalam sobie ten plasterek i naprawde bylo dobrze. zreszta zalezy jak kto ma, bo ja nie znosze takich slodkich rzeczy do picia, herbate slodze lyzeczke niecala, kawy w ogole i dlatego tak sie tego obawialam, ale niektorym slyszalam naprawde to smakuje i nie maja oporow :)

Oposku, czemu nie da sie polozyc na tym lozeczku z ikei przewijaka? takiego kupczego ze sklepu oddzielnie? bo my tez tak wlasnie w ikei chcemy kupic lozeczko i innej wiadomosci nie przyjmowalam do siebie niz takiej, ze poloze na nim dokupowany przewijaczek . nie da sie zamontowac zadnego przewijaka z powodu tego jak jest zrobione czy nie ma u nich takiego?

dobrze, ze o tym piszesz....

caluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76964 przez przyszla_mama
wiem, ze to juz niedlugo, jak dzidzie beda z nami, ze to tak szybko minie, ten okres ciazy, ale slowa masuski to tak przmowily mi do wyobrazni


"Jakby nie było już Marcówki zaczynają rodzić, a później o już tylko kwiecień, maj, czerwiec i MY:"

dopiero sobie uswiadomilam, ze.... to naprawde juz lada moment ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76976 przez basba
Tak, tak dziewczyny zleci zanim się obejżymy... Chociaż mnie osobiście w pierwszej ciąży ostatnie dwa miesiące straaaaaaaaaasznie się wlekły. Chyba już jak najszybciej chciałam zobaczyć maluszka, było mi ciężko i niewygodnie (ostatnie dwa mies. wypadały na lipiec i sierpień- mały jest z 1 wrzesnia). No ale usłyszeć i zobaczyć poraz pierwszy bąbla... bezcenne :) Nie moge się doczekać. Wczoraj byli moi rodzice i przywieźli Antkowi książeczkę- w oczekiwaniu na rodzeństwo. Misio chyba z 5 razy ją czytał z babcią i przeglądał :) Fajnie... jest taki przejęty.
Co do glukozy... dziwne ja ani za pierwszym razem ani teraz nie dostałam skierowania na nią. Tam gdzie jest rubryka glukoza to wpisane jest badanie z krwi.
Ja póki co 4 na plusie :) ... i nie mogę się doczekać pączusiów. U nas we firmie jest tradycja że w tłusty czwartek ktoś idzie do piekarni obok i odbiera dla wszystkich jeszcze cieplutkie... mniam!!!!!!!! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76997 przez natimp1
hej dziewczyny

witam sie i wracam do pracy, jakoţs ostatnio nie mam czasu by pisac, a poza tym troche mnie wkurza to ze mimo iz nie subskrypuje naszego tematu to mi maile na poczte przysyłają z informacja o kazdym poscie!!!!!!! masakra , klne jak szewc jak poczte otwieram.. chyba z 150 maili odostałam w przeciagu miesiąca !!!!!!!!!
juz nie mam siły.
no a teraz o mnie. dzidzia kopie, delikatnie ale czuje jak pływa. Wczoraj byłam na wizycie, dzidzia caly czas wzrostowo z usg mniejsza o 5 dni, wiec juz nie wiem czy sie martwic czy nie, bo rośnie dobrze tylko mniejsza jest, oczywiscie widziałam piekna pupę, i nic wiecej ale za 3 tygodnie ide na badania juz do szpitala, zeby przepływy zrobic itp to wtedy juz się nie wymiga,. Generalnie an ten moment jest wszytsko ok, a dokładnie to sie okaze za te 3 tygodnie jak będa przepływy serduszko badac itp:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77054 przez masuska
Cześć dziewczyny:)

Gratuluje świetnych wyników natimp1. subskrypcje możesz wyłączyć i nie będzie tych maili:).
Oposku możesz wstawić zdjęcie tych mebelków?

Przyszła_mama i basba, już się nie mogę doczekać tego bąbelka małego, a już teraz mi daje tyyyyle radości, że czasem zastanawiam się czy może lepiej by nie było jak by został w brzuszku:)

Na dzień dobry dziś się wkurzyłam na rejestrację do mojego lekarza, mam się zarejestrować na 05.04 dzwonię dziś rano, a tu nie ma już wolnych miejsc!!!! A Pani w ciąży? Doktor powiedział że jak w ciąży to można rejestrować na później!!!! Bywało że dzwoniłam na 2 tygodnie przed wizytą i były jeszcze miejsca. Zła jestem, bo wizyta dopiero 12.04. A ciekawe kiedy ja zwolnienie wezmę. Ale chociaż glukoza mi się przesunie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77058 przez Rika
Lecę do lekarza, może dowiem się czegoś więcej o mojej ciąży... chociaż na USG nie liczę. Trzymajcie kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl