BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #77308 przez aska27
Green najważniejsze jest zdrowie maluszka :) a czy synek czy córeczka czas pokaże :blink:
Ja dopiero niedawno dowiedziałam się,ze urodzi nam się chłopiec :) Mikołaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77322 przez Green
No ja po cichutku licze ze bedzie dziewczynka , a i licze ze jak bede w PL to lekarz zdradzi nam plec niuni :woohoo: Poki co na USG polowkowym wyszlo ze zdrowe i mamanadzieje ze tak zostanie do konca :blink:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77373 przez monique
Jesteście kobietki nie do zdarcia. Ledwo nadążam za Wami czytać :D Cieszą mnie dobre wieści z wizyt na USG, że wszystkie nasze Maluchy są śliczne, całe i zdrowe. Jestem ogromnie ciekawa ilu będzie chłopczyków a ile córeczek... :) A kiedy zaczniemy wstawiać w lipcu pierwsze zdjęcia naszych pociech po drugiej stronie brzuszka - to dopiero będzie jazda hihi! :D
aska27 i Green mi wszystkie ciotki, znajome i inne wtajemniczone osoby wróżyły chłopczyka. Bo dietę miałam taką, bo brzuszek tak a nie inaczej się układa, bo tak akurat wyglądam itp. itd. Więc generalnie sama zaczęłam w to wierzyć. I przyznam, że fakt, że jestem w ciąży mnie tak nie zaskoczył jak to, że córcię mamy w drodze :D Nie zapomnę tego momentu do końca życia :)
Jeśli chodzi o ruchy Maleństwa, to dostrzegam pewną zasadę. Rano się budzę, to dzidzia od razu dokazuje. Później ma okres nie-odzywania-się :) Jestem wtedy w pracy, albo gdzieś mnie nosi ;) Jak usiądę na dłużej niż 15 minut, Mała się odzywa ponownie. Najbardziej jest ruchliwa kiedy wieczorem odpoczywam i zasypiam :) Aaaa i jeszcze mam pozytywkę, którą uwielbia. Kiedy ją włączam ruchy są wyraźnie i takie... hm.... inne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #77415 przez Oposek
To jest łóżeczko nad którym się zastanawiamy. Z tego co pomierzyliśmy ten typowy nakładany na łóżeczko przewijak jest za wąski i przez to mało stabilny. Ale musimy chyba po prostu go przymierzyć "na żywo".

Druga seria nad którą się zastanawiam to LEKSVIK, drewniane. Komodę z przewijakiem mają rewelacyją- stabilną i wygodną, tylko mniej nam się podoba.

Ja podobno też mam synka w brzuchu i ochotę na słodkie:) Więc nie wiem od czego to zależy. Na początku ciąży miałam przeczucie, że to dziewczynka, a wszyscy wróżyli mi chłopaka (że cera ładna itd)

A powiedzcie jeszcze Dziewczyny, czy to prawda, że po tym badaniu z obciążeniem glukozy źle się człowiek czuje?
Raczej nic się potem nie planuje i leży, czy bez problemu?

Ja się przyznam bez bicia, że mam już sporo rzeczy dla maleństwa. Nie mogę się powstrzymać, szczególnie jeśli chodzi o ciuszki. No i wydatek rozłożony na raty mniejszy. Ale to prawda, że dla dziewczynek większy wybór :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77419 przez Oposek
Co do ruchów to ja też czuję rano, jak jeszcze leżę w łóżku (ostatnio trochę leniuchuję na zwolnieniu) i wieczorem, jak się położę. Ale na początku były takie dni, że w ogóle się nie odzywał i denerwowałam się wtedy bardzo...

Dziewczyny, które chcą chodzić do szkoły rodzenia- nie wiem, jak to u Was wygląda, ale ja dziś dzwoniłam do swojej i zapisałam się na ostatni termin na maj. W życiu by mi nie przyszło do głowy, że są takie terminy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77495 przez różyczka
Jestem dziś pierwsza! :)
Dziewczyny tak sie zdenerwowałam wczoraj w pracy, że w nocy nie spałam od 1.30 do 4 rano :angry: Cały czas rozpamiętywałam co sie wydarzyło w ciągu dnia i aż sie trzęsłam z nerwów.
Pierwszy raz myślę poważnie o tym żeby pójść na L4 i trochę odpocząć, bo przeciez nerwy szkodzą dziecku, a stresów w pracy mi nie brakuje :dry: Boję się tylko, że dni będą sie dłużyć i umrę z powodu nudy....eeeeeech

Dziś wizyta u ginka i rozpoznanie lokatora :) Mam nadzieje zobaczyć najpiękniejszego w świecie siusiaka! Trochę mi smutno bo idę sama, mąż raczej nie wyrobi się na 16.30 a córka nastolatka wybrała.....konie :(
Proszę napiszcie coś na pociechę bo dół mam starszny i w dodatku niewyspanie daje sie we znaki....i smutki jakieś i płacz na końcu nosa :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77546 przez aska27
różyczka ech też miałam w pracy takie małoprzyjemne sytuacje, jakoś ludzi mało obchodzi Twoje zdrowie, a bardziej interesują się swoimi sprawami, NIE DENERWUJ SIĘ,bo teraz jet najszczęśliwszy okres w Twoim życiu :blink: ten czas oczekiwania na maleństwo jest piękny! Myśl o sobie i o zdrowiu maluszka :) i niech Ci nikt już nie psuje humoru :blink:

Koniecznie tez daj znać co lekarz powiedział hihi ..też jestem ciekawa :laugh:

Oposek śliczne mebelki :woohoo: super!!! Oj, też już chciałbym kupować różne rzeczy dla mojego dziecka ..doczekać się już nie mogę!!! :)

MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY i głowa do góry! To nasz czas :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77555 przez różyczka
Dzięki Aska- jesteś kochana... Z tego co pamiętam tez pracujesz w szkole, a to naprawde specyficzne środowisko ludzi :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #77620 przez Kamilka24
Witam Was mamuśki :)

Różyczka nie przejmuj się, złość nic nie pomoże a i dzidzia będzie niespokojna ;) Idź na to L4 bez żadnego zastanawiania, gdybym ja tak mogła, to bym była całą ciążę na zwolnieniu, ehhh... :dry: Główka do góry, pomyśl o kruszynce i od razu poprawia się humorek.
Napisz później o twoim lokatorku :lol:

Oposek łóżeczko śliczne i piękny kolorek.

A co do przesądów to mi mówili cały czas, że chłopiec będzie- bo to, bo tamto zwariować było można, a tu jednak dziewczynusia :silly:

A cha i dzwonili do mnie ze szpitala, że kolejne USG mam już 21 marca, bo muszą zmierzyć kość nosową, bo ostatnio malutka się chowała, lecz ja nie mogę w tym dniu właśnie wracam z PL i przełożyli mi na 22 marca na popołudnie, więc mój misiek zobaczy teraz malutką naszą księżniczkę :kiss: Ale się cieszę, bo znowu ją zobaczę...

Dziewczyny kurde znalazłam jeszcze jedno imię dla dziewczynki LEILA- wiem dziwne ale mi się podoba, teraz nie wiem, które mam dać AMELIA czy LEILA hehe rymuje się :woohoo: popytam jeszcze rodzinki co o tym myślą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #77645 przez masuska
Cześć dziewczyny:)
Ja mam za to dziś rewelacyjny humor:)

Różyczka trzymam kciuki za tego siusiaczka, a na poprawę humoru powiem tylko że dokładnie tydzień temu woziłam się po policjach przez pewnego palanta, miałam atak paniki, później jakieś kłucia i skurcze, a dziś znów mi zaświeciło słoneczko, w sumie to parę dni temu:) Więc uszy do góry:) na L4 sobie wypoczniesz szczególnie psychicznie:)

Kamilka24 Leila przepiękne imię, ale i Amelka mi się podoba, ja myślę o Lenie lub Elenie:) Ale jeszcze nie wiem co ma między nóżkami.

Oposku, piękne mebelki:)

A ja wczoraj kupiłam w sumie spontanicznie, ale Mąż nie marudził http://www.delti.com.pl/lezaczek-swing
Świetne bajerki ma i cholerka troszkę drogi, ale chciałam bardzo więc już mam:)

A i jeszcze zagrałam w totka i kupiłam zdrapkę i w jednym i drugim mam wygraną:) Najniższą, ale jest:)

Fruwam dziś normalnie:)

Pozdrawiam Was bardzo gorąco i życzę tak dobrego humoru jak mam dziś ja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77654 przez basba
Masuska świetny ten leżaczek... w internecie go kupiłaś? Jeśli mozna wiedzieć za ile?

Kamilka Leila fajne imię ale Amelka chyba bardziej mi się podoba :)

Oposku fajne te mebelki. I śliczny kolor mają.

Różyczka czekamy na wieści od lekarza :)

Ja właśnie skończyłam sprzątać dom- masakra! Prawie 3 godziny mi zeszło!!! :huh: Ale jutro przynajmniej mam luzik (o ile Antek znowu nie rozsypie albo nie powylewa czegoś!). Teraz wstawiłam zupkę, jak Antoś sie obudzi muszę na zakupy wyskoczyć a po południu na imieninki do teścia idziemy.
Mężuś wczoraj wrócił z Niemiec... od razu humorek mi się poprawił. Oglądał zdjęcia z USG naszej córuni. W weekend mamy wybrać w końcu do niej imię... Ale ustaliliśmy już że przeważający głos w tej kwestii mam JA (on wybierał dla Antosia). Tylko że ja teraz mam niezły mętlik w głowie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77672 przez masuska
Przypadkiem odkupiłam od znajomych, mało używany, ba wcale nie nosi śladów użytkowania, w pełni sprawny:) za 150 zł, w necie znalazłam nowy za 375 najtańszy. Także jestem baaardzo zadowolona.

Fajnie masz z tym imieniem, ja mam wybrane a Mąż nie chce mi się zadeklarować jakie mu się podobają, więc czekam co wymyśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #77682 przez Kamilka24
Ja tak na 80% dam Amelka bo wszyscy juz sie przyzwyczaili i mówią do brzuszka Amelka szczególnie mój misiek, jak mu przed chwilka powiedziałam, że Leila to mnie wyśmial :P Uduszę go jak przyjdzie z pracy :silly:

Masuska świetny ten leżaczek też nad takim myśle ale własnie okropnie drogie są. Może znajdę jakis tańszy na allegro albo na ebay'u :)

A to nasz profil na NK zapraszam :lol:
nk.pl/#profile/31563538

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77814 przez Oposek
Kamilka24 pracuję w przedszkolu i mam w grupię Amelkę, jeśli Twoja będzie choć w połowie tak słodka jak ta, to namawiam :laugh: Naprawdę jest urocza.

Różyczka współczuję przeżyć w pracy. Też czasem mam już dość, bo edukacja to faktycznie dość specyficzne środowisko, ale już niedługo Kochana. Czekamy na wieści, co u Twojego maluszka:)

Masuska leżaczek świetny! ja też myślę o podobnym, może dostaniemy podobny od którychś Rodziców;)

A ja w poniedziałek wracam do pracy... Z jednej strony się cieszę, z drugiej strasznie mi się nie chce.
No i pewnie powiecie, że jestem nienormalna, ale robię kurs prawa jazdy. Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to byłam w trakcie i chciałabym dokończyć, a nuż się uda?
Cieszę się, że mebelki Wam się podobają. Jedyny minus to fakt, że to bardzo znana seria IKEA, ale z drugiej strony są ładne no i cena zachęcająca.

Miłego dnia Brzuchatki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77828 przez aska27
Różyczka ja pracuję w p-lu, teraz jest mi coraz cieżej,ale nie ukrywam ,ze nabardziej jestem zmęczona atmosferą w pracy... no cóż w końcu same baby :blink:
oj, widzę,że Kamilka24 też pracuje w przedszkolu :woohoo:
Właśnie dlatego,ze mam taką pracę to z imieniem miałam mały problem, bo imię od razu kojarzyło mi się z dzieckiem :) ale w końcu wybraliśmy Mikołaj :laugh: a Mikołaja żadnego nie znam!!!

masuska fajny ten leżaczek :) oj,czekam z niecierpliwością na pierwsze zakupy, jak narazie kupuję ciuszki dla chrześnicy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl