BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #77061 przez alutka1011
Ja używam pieluszek wielorazowych a dokładnie ocieplaczy w dzień a na noc pampersa i na spacery dla mnie rewelacja!
Jak tam nastawienie bo ja jak na wiosne wyszłam na miasto i zobaczyłam mame z małym dzieckiem to aż miałam doła bo też już chciałam mieć to za sobą a teraz 13 Maja już będzie miała 8 msc :ohmy: a ja nawet nie wiem kiedy to przeleciało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77064 przez masuska
A jakie to są wielorazowe? Myślę o tetrowych, ale nie jestem pewna, czy o to wam chodzi.

Widziałam u czerwcówek: "marcoweczki, kwietniowki, majowki i MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Ale ten czas leci:)

Rika od razu relacja jak wrócisz:) Powodzonka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77098 przez masuska
Coś się do tego wkłada? czy po prostu zakłada na pupę i jak dzieciak załatwi się to do pralki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77110 przez basba
Dziewczynki, ja dzisiaj kolejną rzecz załatwiłam... umówiłam się na 1 kwietnia do okulisty. Kurczę w końcu. Na kontroli byłam ostatnio 2,5 roku temu!!! Jak ten czas przeleciał! Do okulisty idę 1 kwietnia. Kilka lat temu miałam operacje LASEK (laserowe likwidowanie wad wzroku) a miałam sporą wadę -7 na obu oczach... a teraz od kilku lat "0" :lol:
Okulista musi mi wystawić zaświadczenie że przeszłam taką operację - bo będę miała drugą cesarkę.
Przy okazji na jakieś większe zakupy dla dzieciaczków się wybiorę hehe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77131 przez Rika
Już jestem po :) lekarz zrobił wywiad, zapisałam się do przychodni. Tak jak mówiłam, nie miałam USG tylko badanie ginekologiczne. Na USG 4D wybierzemy się w marcu po wypłacie :)
Termin porodu nie na 3 tylko 1 lipca. I najważniejsze co było na badaniu to usłyszałam serduszko maluszka :) bije jak szalone :D a później lekarz dostał kopa i koniec badania :) Pamiętam jak w pierwszej ciąży byłam i Zuza też zawsze lekarza kopała podczas badania :D
Właśnie mąż poszedł do pracy a my z małą idziemy na zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77144 przez aska27
Rika też bym chciała urodzić na początku lipca i całe wakcje spędzić z dzidzią :woohoo: super!!

Dziewczyny jak jest z ruchami Waszych maleństw?? Ja dzis nie spałam w nocy, martiwłam się bardzo... cały czas myslałam czy wszystko jest dobrze i chociaż byłam niedawno u lekarza i powinnam być spokojna to cały czas jestem niespokojna.
Jak często wyczuwacie ruchy dziecka? Mocne są czy słabsze? Oj, może przesadzam,ale już taki ze mnie nerwus! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77152 przez natimp1
aska, ja czuje dopiero od paru dni i to wtedy jak jestem na serio mega spokojna . w tygodniu praktycznie wogóle bo cały zcqas gdzies latam , jak nie praca to spacery zakupy itp.. wiec praktycznie w wekendy od rana najbardziej i czasem wieczorami jak nie zdaze zasnąć w nocy raz nie spałam ale nie czulam, dzidzia pewnie spałam, generalnie bardzo leciutkie te ruchy czuję ale widziałam na usg wczoraj jak dzidzia bryka wiec spoko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77157 przez masuska
Kochan, parę dni temu zdarzyło się że dzidzia odezwała się dopiero wieczorem, jeszcze różnie to bywa, mniej więcej wiem w jakich porach ale czasem nie chce się bawić. Co do siły do od wczoraj jak puknie to cały brzuch się potrafi trząść, ale ja mam troszkę starsza ciążę więc pewnie dlatego, no i mam baaardzo dużo czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77202 przez aska27
Dziękuję dziewczyny!!! Straszna ze mnie panikara :blink:

Nie mogę doczekać się już zakupów.. narazie jesteśmy na etapie oglądania wózków :)
...musi być praktyczny, ładny i w miarę dobrej cenie ..dobrze,że wybór jest dość duży :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77216 przez masuska
Co do wózków to miałam wczoraj świetną przygodę.

Mam upatrzony jeden taki i jak byłam w sklepie patrze, jakaś laska ma identyczny, no to idę do niej i zagaduję:
- Przepraszam Panią jestem zainteresowana takim wózkiem, ale nie wiem jak się sprawuje, może by mi Pani powiedziała czy ma jakieś wady?
Dziewczyna się odwraca, a tu niespodzianka:) Koleżanka z Liceum, parę lat jej nie widziałam:) Świetne spotkanie. Szkoda że nasze dzieciaczki będą z innego roku, ale fajnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77232 przez aska27
No proszę masuska jaki ten świat mały!!! :laugh:
No cóż, zakupy to czysta przyjemność, już sie nie moge doczekać!!! Wczoraj pojechałąm kupić mężowi koszulę, ale nie mogłam tez przejść obojętnie obok ciuszków dizecięcych :blink: no i kupiłam bluzeczkę dla mojej chrześnicy :) oczywiście różowa z konikiem hihi ona uwielbia konie,ma 1,5 roczku i jest cudowna!! :)

Hmm, a tak na marginesie... zauważyłyście,ze dla dziewczynek jest więcej ciuszków?! Mąż się śmieje,ze dziewczynki to strojnisie hihi no i chłopcy są "tańsi" w utrzymaniu :blink: a dla dziewczynek, sukienki, bluzeczki , kokardki haha no ,ale cóż to takie słodkie! :woohoo:

Kalkulator koloru oczu Waszych maluszków:
museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eyecalculator.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77276 przez Green
aska jesli chodzi o ruchy to tez jestem pod tym wzgledem straszna panikara :huh: Zwlaszcza ze od niedzieli moj maluch postanowil odzywac sie tylko rano i wieczorem i to jeszcze na tyle delikatnie ze jak bym nielezala spokojnie to bym tych ruchow pewnie nie wyczula? Dzis w kazdym badz razie odmienilo mu sie przynajmniej tak mi sie wydaje do caly czas daje o sobie znac :woohoo: Wiec jestem o niebo spokojniejsza , a jest bardziej aktywny moze dlatego ze dostal dzis spora dawke skodyczy rano poczusie , teraz beze ktore sama upieklam :woohoo: Ostatnio jakos tych slodyczny sobie oszczedzalam zeby tyleczek zabardzo sie niepowiekszyl ale chrzanie to wole zeby dzidzia dawala o sobie znac codzien niz raz na jakis czas gdy skusze sie na cos slodkiego :silly: podobno jak sie duzo slodkiego wcina to dziewczynka ma byc ... ?
[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77282 przez aska27
Green słodkie to na pewno na chłopca!!! :laugh: Wiem z własnego doświadczenia i koleżanek,a na dziewczynkę owoce :) :laugh:
A wiesz już co rośnie w brzuszku? córeczka czy synek?? :)
No i dziękuję Ci bardzo,bo myslałam,ze coś ze mną nie tak,ze tak przeżywam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #77285 przez Green
aska nie niewiem wlasnie kto jest lokatorkiem w brzuszku dlatego tez takie moje zgadywanie, co do slodkiego to ja raczej slysze ze coreczke wrozy a bardziej kwasne przysamaki na chlopczyka . Niebede sie spierac jednak jak to dokladnie jest bo juz sie przekonalam o tym ze co region to inaczej sie mowi i innaczej sie podchodzi co do niektorych 'przesadow' . podejrzewam tez ze jest wiecej takich dziewczyn ktore maja ciche dni w ciazy i reaguja podobnie jak my, jednak trzeba byc dobrej mysli :blink:
[/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl