BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535738 przez masuska
Oposek napisał:

dzień dobry:)
Kto kupić ciastolinę/ piankolinę w Biedronce i powie, czy warto?
Bo ja tylko do Lidla dotarłam (i polecam)


Oposku przeanalizowałam i popytałam o tą ciasto-piankolinę i zrzygnowałam z zakupu. Kupiłam 4 kolory z Astry i są świetne. Piotrek się boi. Ta z Biedronki jest od 5 lat i ma jakiś szkodliwy związek, więc wolę nie toksyczną Astrę:)

A z tym zawijaniem to chodziło o to:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535871 przez hoborr
Dzien dobry:0

Dziewczyny - dzięuję za przepisy:) zachodzę teraz w głowę z którego skorzystać:)

BAsbo - dziękuję bardzo :kiss:
JA uzywam i polecam wszelkie produkty RADIKAL - musisz sama przeglądnąć czy coś by ci podeszło. Bo odżywki sa i takie do wcierania i w sprejach:)

Oposku nie pomogę z ciastoliną. Sama jakoś nie ryzykuję , bo ada na 100 % by wszsytko zjadła:)

MASuska masakrycznie fajny ten zawijaniec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535912 przez różyczka
Teraz jak zobaczyłam te fotki Masusko to chce mi sie jesc :ohmy:
ale ide juz spac wiec bez przesady :S zwłaszcza,ze znowu zamierzam nie dawac jeśc mojej corce w nocy :blink: wiec sama tez pogłoduje zeby bylo jej razniej...
ciekawe czy dzis tez bedzie walczyc cała noc :unsure:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536101 przez iwanek1
Różyczko trzymam kciuki:)
Ja Hankę czasem przetrzymam i nie dam jeśc w nocy-no ale bilans tygodniowy wychodzi nam taki,ze 4 noce je,a 3 nie:(
Narobiłyście mi apetytu tym ciastem francuskim i poszukałam sobie przepisu na pierogi,będę robiła w najbliższej przyszłości.
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536233 przez Oposek
Asia współczuję nerwów, mam nadzieję, że szybko się skończą :kiss:

Masuska ale ja głupia jestem :dry: W życiu bym się nie domyśliła, że chodzi o coś takiego :blush: Dzięki, Kochana jesteś :kiss: Jutro robię :lol:

Hoborku no ta ciastlina na pewno nie nadaje się dla naszych dzieciaków. Tak jak napisała Masuska na opakowaniu jest ostrzeżenie, że dla dzieci od 5 lat, a po spożyciu należy skontatować się z lekarzem :blink: Za to tą Hasbro polecam, jest bezpieczna i można tanio kupić na allegro.

cześć Iwanku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536268 przez natimp1
Pierwsza-
podczytam trochu coscie naskrobały i potem poczytam....

Rose jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536280 przez aniaw
Druga :lol:

Nati damy Tobie czas babinko na czytanie, bo wiem, że już z trudem Tobie to przychodzi :P A czemu wczoraj Cię nie było? Usprawiedliwienie masz? :lol:

Oposek u Was duża rodzinka i taka długowieczna :) U nas 1 babcia i 1 prababcia i 1 dziadek :S

Masuska ja też nie wpadłabym na to o co kaman z tym zawijańcem, oj teraz musze spróbowac :)

Asiu a co się dzieje, że taka nerwowa atmosfera? :kiss:

Rose jak głodzenie? A kto powiedział, że pozamykali sklepy z dopalaczami? Po prostu nie wiesz kogo pytać :lol:

Iwanek 4/3 to i tak nieźle :kiss: U nas też na zmianę z tym Domikiem :S

Hoborku teraz to codziennie możesz jeść coś z ciasta francuskiego :lol:

Ja czuje się troszkę lepiej, dziękuję że pytacie :P
antybiotyk nadal łykam, ale nie wiem czy drugiego sobie nie wypisać bo jutro mi się kończy a migdałek nadal wielgachny :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536287 przez basba
Dzień dobry...

Filmik sie ładuje (jeszcze 20%) mam nadzieje ze nic nie pokićkałam :P

Asiu kurcze mam nadzieję ze Mikołajek zdrowy.... :kiss:

Oj Anula a moze ty byś się tak gdzieś do lekarza z tym twoim migdalkiem wybrała, co???

Nati super ze jesteś... jak Jasino mój kochany??? I jak dajesz sbie radę bez małża...?

Różyczko jak nocka, i jak pokręcony kark???

Oposku dziękuję za opinie co do jedwabiu... O kurcze ale u ciebie fajnie tyle babc, prababc i dziadków!!!!!!!!!

Masusko ale fajny ten zawijaniec... muszę wypróbować :silly: Dziadkowie zapewne przeszczęśliwi że mają takiego utalentowanego wnuczka, co???

Hoborrku jak minęły imieninki??? Dzięki za nazwy odżywek... zaraz poszperam w necie coś na ich temat ;)

Cześć Iwanku. Ja nawet jak mi zostaje pieczeń z dnia poprzedniego to zawijam w ciasto francuskie ;) Plaster pieczeni na to starty ogórek kwaszony, ser żółty i keczup... ;)

EDIT!

Poszukuję kasku rowerowego z myszka minnie... ktokolwiek widział, ktokolwiek wie prosze o cynk!!!!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536320 przez hoborr
BASBA - MASAKRA!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536323 przez basba
:laugh: no Hoborrku mówilam ze zastanawiam sie nad zakupem stoperów do uszu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536327 przez aniaw
Basba ale ona wygadana :laugh: Ale słodziak i fajnie się bawi :lol:
Super :) Bystrzacha dziewczyna :) Jestem pod wrażeniem :laugh:
Kask znalazłam taki:
allegro.pl/kask-rowerowy-dzieciecy-disne...-wa-i2917060435.html
A takie super rękawiczki rowerowe z Minie:
www.okazje.info.pl/okazja/inne/rekawiczk...tm_campaign=sklepy24

Wiecie jak mój Szymi się wczoraj extra bawił :)
Udawał, że piecze ciastka :) Mówił co mu potrzebne i jak on dokładnie pamiętał co używaliśmy do pieczenia ciastek :)
Później wkładał w foremkach swoje klocki do piekarnika sam i udawał, że się pieką :)
Wyjmował klocki i mówił, że gorące i dawał nam do spróbowania :laugh: I tak cały dzień :lol:
Nawet Dominik załapał jego zabawę i brał taki klocuszek do spróbowania i udawał, że je :lol:
Po co im kuchenka zabawka jak oni prawdziwą kuchnią się bawią :lol:

edit.
Wczoraj po pracy udało nam się wyskoczyć jeszcze z chłopakami na sanki :) Mróz okropny, ale chociaż na 15 min było warto, bo oni usiedzieć w domu nie mogli już :) A jak się cieszyli mimo, że już było ciemno :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536385 przez różyczka
NO JESTEM W MEGA SZOKU!!!!! :cheer:
Basba super ma córcię na serio :)
szczęka mi opadła B)

Ania jak sie czujesz??? buahahahahah :silly: :lol:
a tak serio- wytnij migdłay bedziesz miała spokój :blink: ja nie mam i zyje :lol:

jak tak tylko na chwilke w pracy weszłam bo czekałam na ten filmik bardzo - ogólnie noc straszna :( ale mleka nie dałam :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536420 przez basba
Różyczko Aniu dziękuję :kiss:

Różyczko kurcze dzielna babka jesteś... No myślę że jak jej nawet raz odpuścisz to wrócicie do punktu wyjścia... Ale podziwiam za wytrwałość :kiss:

Aniu dziękuję za namiary na kask :woohoo: rękawiczki póki co jej odpuszczę ale kask zamówie :) > Dzisiaj zamówiłam jej też fotelik rowerowy i teraz czekam tylko na ciepełko!!!!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536423 przez hoborr
Basba ja dalej jestem w szoku! Ada w sumie też jest! Puściłam jej kilka razy - a co niech się uczy:)
Dzięi że pytasz o imieniny:) Ale jestem ciągle w szoku - bo wszystcy zapomnieli :S Mama wieczorem zadzwoniła - bo jej sie przypomniało - no i TY pomyślałaś o mnie:) Nawet Tomek zapomniał - co mu sie nigdy nei zdarzyło wcześniej... nie wiem o co cho... Nic nei powieziałam . Sama szykuję się na jego urodziny w niedzielę - robię imprezę niespodziankę - a on? No nie wiem co o tym myśleć.... ech te chłopy. :blush: No ale i tak nie mogę się na niego gniewać...

Różyczko bideactwi Ty nasze!!! Ściskam i życzę siły i wytrwałości... Ech ta Bianeczka....

Aniu no jak ja lubię czytać twoje posty i marzyć że moje dzidzie też się tak będą razem bawiły:)

A u nas nic ciekawego. A zamówiłam tylko dodatkowe pościele dla ady, małego. A i milion ciuszków uprałam.. może dziś jak wysschną zacznę prasować.. ale niewiem ile mi to zejdzie. Kiedyś prasowałam Ady ubranka - tak z 20 minut i miałam puls 115! Tak mi serce kołattało że myślałąm że wymiękne... I wczoraj też ciśnienie mieałam wysokie. Ale dizś już ok. 135/90 puls 94. No to idę szukać dlaej niani elektro....

MIłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536454 przez aniaw
Hoborku to spóźnione całuski imieninowe :kiss: :kiss: :kiss:
U mnie wszystkie znajome Agnieszki mają imieniny 20 kwietnia :S
Fajnie będą bawić się Twoje bobasy :laugh: Zobaczysz sama :)
A nie męcz się z prasowaniem tylko niech teściowa się wykaże :P

Basba a jaki fotelik kupiłaś?
My w zeszłym roku nie kupiliśmy ale w tym roku może się uda :)
Tu śnieg po pas a ta liczy na ciepełko rowerowe :lol: Chyba na rowerku stacjonarnym bedziesz Wikusię wozić :laugh:

Rose Ty to masz nerwy :kiss: Mój jak teraz w nocy się budzi to krzyczy mama :S ja zawsze się przeważnie budzę i pytam czy chce mleczka a ten od razu tak :huh: A dziś tylko się obudziłam ledwo żywa a ten na mnie spojrzał i od razu mówi TAK :S A jeszcze o nic nie spytałam :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl