BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #536465 przez hoborr
:) Aniu - wiesz ja jestem wyjątkowa - i imieniny mam w dzień babci:)

Właśnie zjadłam CAŁĄ czekowaldę i ide leżeć. Ada śpi z dziadkiem:) :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536474 przez aga1040
Hoborrku czy ty masz na imię Agnieszka?
Ja też obchodziłam imieninki w dzien babci, a mój Tomek o dziwo nie zapomniał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536523 przez basba
Hoborrku... cóż mam ci napisać... wiem, ze to przykre jak ktoś najbliższy zapomina o twoim święcie. A ty dziecka swojego filmikiem nie katuj! Opoczywaj kochana póki jeszcze mozesz a prasować nie musisz wszystkiego na raz!!!!!!

Aga kurcze no patrz... zapomniałam o Tobie... przepraszam :kiss: Dla ciebie również wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!

Anka no marzy mi sie... ehhh pomarzyc dobra rzecz, co nie??? ;) a fotelik kupiłam taki :
allegro.pl/fotelik-rowerowy-dzieciecy-be...ski-i2943265265.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536548 przez Oposek
Dzień dobry:)
Ale zimno u nas... Kilka tygodni się poubiera dziecko w te wszystkie rajstopki, buciki, spodenki, czapeczki, wysmaruje kremem, rozgrzewa ciepłą zupą i zaczyna się tęsknić za wiosną :blink:
A tu widzę od rana same moje faux pas, więc na początek:

Aga i Hoborku wszystkiego, co najlepsze z okazji imienin! Wiem, że życzenia spóźnione ale nadal szczere:)

Aniu zdrówka dla Ciebie :kiss: Miałam Ci wczoraj napisać, ale przepis na ciasto francuskie Masuski mnie powalił i zapomniałam :) Migdały paskudna sprawa, ja nie choruję w zasadzie na nic innego, tylko na migdały albo zapalenie krtani, a mąż mi zawsze docina, że to dlatego, że za dużo gadam ;)
Super, że sanki się udały, my też teraz chodzimy codzinnie i już powoli mam dość śniegu ;)

Basbaa ja nie zdążyłam filmiku zobaczyć, a też bym chciała :( :blush:
Bardzo fajny ten fotelik! A Antoś już sam na swoim rowerku, czy na sztywnym holu?
Z rodzinką fajnie, wesoło :) Choć ogarnąć wszystkie te uroczystości przy tylu osobach trochę ciężko, no lae jakoś próbujemy :blink: Tylko ja już nie mam żadnego swojego dziadka, mój mąż też nie- baby ich wykończyły :blink:

Hoborku przykro mi, że mąż zapomniał, ale to pewnie z przemęczenia :kiss: Staraj się odpoczywać, żeby Ci tak to ciśnienie nie latało, choć wiem, że przy Adusi to nie łatwe.

Asia co u Ciebie? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536596 przez różyczka
Laseczki dzieki,ze tak myslicie o mnie i pytacie :kiss: ja tak ostatnio słabo tu sie udzielam i egoistycznie dosyc, ale to przez samopoczucie :(

Mleka juz u nas nie bedzie, bo butle wywaliłam,zeby nie kusiło :blink: szkoda tylko,ze to w parze ze spaniem niestety nie idzie :( no ale moze chociaz dzieki temu zeby jej sie nie popusją bo o to bardzo sie bałam.
Najsmieszniejsze jest to,ze sie moja panienka obraziła i nawet rano po przebudzeniu jak jej chce dac to ma focha i NIE :S :) prosi kawke zbozowa w filiżance, no i ok.
Wczoraj mnie tez zaskoczyła bo przed spaniem wypiła tylko pół porcji, wiec nie wiem czy ta wojna sie tak nie skonczy,ze przestanie MM pić całkowicie, ale to chyba teraz juz nic jej od tego nie bedzie. Ona je duzo nabiału i pije tez normalne mleko do płatków, w kakao czy kawce zbozowej wiec nie zamierzam sie tym martwic.

Problem mam tez taki,ze nie chce dokładnie dac sobie umyc zębów-tylko sama, a sama to wyglada tak,ze wyssysa paste ze szczotki i to całe mycie :dry:
obraziła sie tez na nocnik a podkłądka na kibelek jej nie pasi wiec dalej ciagle najmniejszego sika zgłasza po zrobieniu,ze "Fuuuuuj", no ale co z tego jak po fakcie :S

a jak u Waszych dzieci z myciem zebów? myja same? czy daja sobie umyć grzecznie całą paszcze czy jak?

Agnieszkom samych serdeczności życze :kiss:

Basba nadal jestem w szoku :laugh:

Oposku u nas tez zima na całego :S brrrr

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536628 przez martus0707
WOW Babsa jak Twoja córa nawija!!! Mój to tylko "mama" i "tak" gada. Wczoraj K. prosi żeby powiedział "tata", a Igor "mama", później żeby powiedział "babcia", a ten uparcie dalej "mama" i tak w kółko :lol:

Z okazji imienin wszystkim Agom najlepszego :)

Różyczko mój Igor daje sobie umyć ząbki ale tylko najczęściej podczas kąpieli :dry: w innych przypadkach prosi żeby iść z nim do łazienki, pokazuje na szczoteczkę i pastę i właśnie robi tak jak Bianka, wysysa wtedy całą pastę i prosi o więcej :) a podjęcia wojny gratuluję, odważyłaś się choć wiem że nie będzie łatwo. Trzymam kciuki :)
Mój Iguś albo budzi się raz w nocy na mleko, ale to nad ranem i myślę że faktycznie może być już głodny albo wcale i oczywiście od jakichś 2 miesięcy śpimy co najmniej do 9 rano więc chodzę wyspana jak nie wiem kto :lol: :lol:

Aha i naszym dzieciakom można dawać kawkę zbożową :unsure: Z cukre? bez cukru? z MM? zwykłym? kurcze, nie pomyślałam nawet o tym napoju.

Nie chce mi się dziś wychodzić na dwór z Małym, zimno, jakieś -20 tylko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536633 przez Oposek
Rose trzymam mocno, mocno kciuki za wojnę :kiss: Oby szybko Bianka dała sobie spokój! Filip zęby myje sam, ja poprawiam, śpiewam od początku piosenkę i na razie, odpukać, jest okey. Za to pocieszę Cię, że nocnika/ podkładki to Filip jeszcze na oczy nie widział ;)

Martuś mogą pić kawę zbożową albo kawę z orkiszu, (tylko na tej zbożowej ekspresowej Anatol jest napisane, że od 3 roku). Czy z cukrem i jakim mlekiem to już sprawa dyskusyjna, ale taka kawa jest super:)

Basba udało się obejrzeć :) Cudna Wikusia jest :kiss: Mój się ostatnio rozgadał, ale do Twojej Mu daleko :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536668 przez iwanek1
Hej
A u nas tyle snieguuu napadało,że ja chyba sie z pracy nie wydostanę :laugh:
Basba nie obejrzałam filmiku,bo w pracy karty dzwiękowej nie mam i mam niemy komp :angry:W domu zobaczę,mam nadzieję,że jeszcze będzie. Muszę spróbowac Twoje wariacje na temat francuskiego ciasta:)Aha,ja pracuje w rowerowym,ale niestety nie mamy takiego kasku z myszką :dry: :)
Różyczkotrzymam kciuki dalej.Zeby Hance myję sama,ona tak jak wszystkie dzieciaki,wysysa pastę,"siama" tylko się bawi szczoteczką,no i nie sika do kibelka ani nocnika jeszcze,bo zostawiam ten temat na cieplejsze dni :lol:
Martus jak ja zazdroszcze Ci tego wyspania,niby Hania budzi sie o 4-6 ,potem jeszcze zaśnie,ale zajmuje jej to z godzinę i ja juz wtedy muszę wstawac :)
Oposku tez mam dosyc sniegu,ale ja dlatego,że muszę po nim autem jezdzic,a sie boję :dry:
Aniaw jestem tego zdania co Róża-wytnij migdały,ja wycięłam po zapaleniu kłebuszków,którego dostałam po anginie i prawie nie choruje teraz :lol: :) .Polecam:)Będziesz zdrowiusieńka :laugh:
Hoborr ile Ty masz tych ciuszków :ohmy:
Ide jeszcze popracowac i za godzine do domu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536731 przez różyczka
Widzisz Ania :) Iwona tez nie ma migdalow i zyje :) dołącz do naszego klubu bezmigdalowców :lol:

dzieki,ze napisalyscie jak to u Wasz tym myciem zębów :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536794 przez masuska
Cześć

Napiszę tylko:

Basba jestem w szoku, ale masz Wiki utalentowaną

Szok

Szok

Szok!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536817 przez martus0707
Piotruś jaki mądry, super ogląda z mamą książeczkę ;)

Mój akurat znalazł folię aluminiową w kuchni i ma zabawę, najpierw narwie ileś tam kawałków a później kulki robi :laugh:

Mam problem, szukam prezentu zabawki dla 3-latka na urodziny, coś niedrogiego :dry: dzieciak jest z tych co ma wszystkie możliwe zabawki, ostatecznie i tak nic go nie interesuje tylko ogląda całymi dniami bajki...
Pomożecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536847 przez masuska
Martuś ja nadal jestem w szoku. Wiki mnie rozłożyła na łopatki. Prezent dla 3 latka? Może ciastolina? Książeczka? Hulajnoga?

Hoborrku też puściłam kilka razy Piotrowi rozmówki Basby z Wiki i teraz lata po domu i mówi Haf Haf:) Jak piesek:) A i jeszcze Wiki, ale bardziej mu Miki wychodzi:)

Asia co u Ciebie?

Rosa Piotrek myje sobie zęby sam, nie wychodzi mu za bardzo, ale pomóc sobie nie da. Chyba że myjemy zęby razem to on myje mi, a ja jemu i wtedy mam pewność że są wyszorowane.

Oposku, chciałabym usłyszeć jak Filip gada:)


Boję się że przyniosłam jakieś choróbsko do domu, dziewczyny kichały prychały, a mnie pod koniec dnia zaczęło brać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536939 przez różyczka
Martus to kup mu bajke na dvd i z glowy :blink:

Masusko Piotrus zarąbisty i jak ladnie z mamą "czyta" :)
Bianka w porównianiu do Wiki i Piotra to jest naprawde daleko za murzynami z gadaniem :S jak zwykle z resztą, ze wszystkim tak u niej :)
jak jejfilmik Basby puscic chcialam to podeszla, chlasnęła lapkiem i powiedziała "papa" :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537032 przez hoborr
No ja to się tak wkurwiłąm dziś na maksa że szok! Tomek dalej nei pamięta! TYlko wypytuje co będzie w niedziele!! A wiecie co?? NNNIIICCC!!!! mam to gdzieś. Zawsze się staram, szykuję pamiętam.. a tu nic...
nawet pod choinkę ten młot dostał za prawie 3 stówy a ja sama sobie kupiłam podkład i kredkę do oka! Wtedy naprawdę nie miał czasu. POtem pokazałąm mu co chcę na imieniny! Zegarek albo perfumę! I nic!! Nie wiem o co cho??
No i mam to wszystko teraz w poważąniu i właśnie sobie sama pozamawiałam na allegro!! W niedzielę moja mama przyjedzie z tortem - takżebym ja nie musiała piec.. :) I przez tel mi powiedizała że coś mi przywiezie na imieny:) No i mam nadzieję że wtedy Tomkowi zrobi się głupio! Bo na teściach to mi nie zależy.. jak dla mnie mogą nie pamiętać o moich świętach.

ps. Teściowa dostała od Adusi na dzień babci - gumofilce
a dziadek zegarek casio! i co ani me ani be.... co to kurwa za ludzie!!!!!

No to się wgadałam....:) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537100 przez różyczka
żeja na to nie wpadlam!!! gumofilce :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl