BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #551175 przez Oposek
Nati no nie wiem gdzie Ci zostało :P A tulić się będziesz do 40 stki swojej, czy Jaśka? Bo jak swojej to będziemy się wspierać- akurat wtedy pewnie będę kończyć karmić :blink: :P
Niech se mąż mój biedny marudzi, jędzę ma za żonę, musi gdzieś jeździć ciągle to chociaż sobie pomarudzi ;) Ja mam jedno dziecię, ale też tak mam :blush: Jak skończył miesiąc i stał się niemowlakiem z noworodka to mi się wydawało, że jest już taki duży :blush: :P A tu masz- człowiek się nawet nie obejrzał, a tu półtora roku syn ma, biega, gada i zaraz się na pewno ożeni :ohmy:

Ania a jak się mierzy zwierzakom temperaturę? Gumki Litka ciągle ulegają jakimś wypadkom- a to łapa odpadnie, a to nastąpi dekapitacja... Teraz już wiem przez kogo wiecznie muszę przyszywać pluszowe części ciała :P Mojego kompa Filip ostatnio rozwalił i ledwie żyje... Ale wybór pomiędzy mężem i forum byłby prosty :lol: :P

Hoborku no chyba ja też wolę nie wiedzieć, co Filip będzie pchał do uszu za naście lat :) Z pewnością coś, co zagłuszy zrzędzenie mamusi :blink: :blush:

Hoborku, Basba mały ma zapalenie oskrzeli, ale marnie oddycha i się boją, że za mało tlenu dostaje... Biedny ten dzieciak, ciągle coś. Miesiąc temu wyszedł ze szpitala po zapaleniu płuc :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551184 przez aniaw
Rose na pewno zmiażdżyłaś konkurencję - niecierpliwie czekamy na wyniki :laugh:
A z tym tunelem to powiedz Olif, że jak już sobie odpowiednio wyprofiluje go to będzie mogła chomika wytresować i będzie skakał jej przez ucho jak przez obręcz :S :lol:
A tak serio to wydziedziczyłabym :lol:

Oposek u mnie termometr tylko zwykły elektroniczny sie sprawdza zakupiony w hurtowni weterynaryjnej :lol:
A co z Małym?
Ej a może urządzimy jakiś turniej forumowy w siatkę i pokażemy tej Nati jak się gra? :P

Aga fajniutkie imiona, szczególnie Oliwier :)

Masuska książka przeczytana? U mnie obecnie na tapecie "Precz z brunetami" i dziś o mało nie przegapiłam przystanku przez nią :lol: A jak tam dzieciaki i jak Twój kręgosłup?

Hoborku ja tez warkoczyki chętnie upletłabym mojemu Szymiemu bo ma takie fajne kudełki :lol: A co do rad to wiesz, zawsze do usług :blink:

Ufolka a co tam u Was? Widzę, że przepis Masuski żyje już własnym życiem :lol:

Nati niezły ten Twój M ze skarpetami :lol: No wiesz jak mogłaś mu nie kupić tylko biedny z paluchami na wierzchu chodzić musi :lol:
Co do bobasów tez tak mam.... Czas leci :S

Basba silna kobitka jesteś :kiss: Na kręgosłup trzeba uważać a z tymi przeciwbólowymi to nie przelewka ;) Popatrz na Nati u niej to nawet morfina nie skutkuje :P

Przyszła_mama oj tak Areczek kruszynka był a teraz kawał chłopa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551185 przez hoborr
Oposku biedne dzidzi:( Ale wiadomo w szpitalu bezpieczniej...

A i musze napisać że RÓŻYCZKA bardzo jest wyrozumiała dla swej córki:)

A i zbieram się już do mycia.. w końcu zaraz do gina lecę:)

A i ciśnienei mam duże! Mam nadzieję ze skończy się na tabletkach a nie na szpitalu B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551196 przez aniaw
Oposek mierzy im się dodupnie :lol:

1)Przyszła do mnie babka z kotem, który gorszy ma apetyt. On na diecie wątrobowej, więc zaproponowałam badanie krwi.
Po badaniu prosiłam, żebysmy poczekali na wynik i wtedy wdrożymy ewentualne leczenie, bo w badaniu klinicznym żadnych nieprawidłowości nie stwierdziłam.
A babka do mnie z tekstem: To nawet żadnego antybiotyku jie dostanie??? :ohmy:
Dzwonię do niej z wynikami i mówię, że wszystkie parametry w normie a ona : O cholera :S Ja: Myślałam, że się Pani ucieszy, że nawet wątrobowe wyniki wróciły do normy sprzed pół roku? :S
Generalnie wieczorem kot zaczął normalnie jeść i normalnie się zachowywać, więc stara metoda upuszczania krwi wyleczyła kota :lol:

2) Przyszła babka z psem na kroplówkę i ona ciągle zamiast venflon mówiła teflon :lol:
Ale jak spytała kiedy ten wentyl mu z żyły wyciągniemy to już myślałam, że posikam się ze śmiechu :lol:

3) Inne to takie śmieszące tylko weterynarza, więc zanudzać Was nie będę :P

Jakieś różne komizmy sytuacyjne mnie dopadają na dyżurze i nie zawsze udaje mi się zachować powagę :lol: Ja to zawsze byłam dziwna :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551239 przez Oposek
Ania ja Wam będę siatkę naciągać i piłkę pompować podczas tego meczu jakby co :blink: Ale jakby co to mój ojciec chętnie Cię zaadoptuje, jeśli lubisz grać w siatkę. Ja jestem kompletnym sportowym beztalenciem, moja siostra także, o Litku już nie wspomnę, bo On pewnie nie wie, jak piła wygląda i do tego z łuku strzela :blush: Dobrze, że mój szwagier wychowanie fizyczne studiuje to jakoś z lekka ratuje honor rodziny ;)
Co z Małym to pytałaś o Filipa, czy mój komputer? :lol: Syn wczoraj spał i spał, pokładał się dzień cały i jeść nie chciał, więc myślałam, że może to początek jakiejś infekcji, ale dziś już okey, więc chyba leniuch jest po matce tylko ;) A komputer nie ma prawie klawiszy i zleciał ze stołu :)
Dobre z tą babką od wenflonu :lol: Ciekawe czy ma w domu patelnię teflonową i jak wygląda :blink:

Hoborku trzymam kciuki za wizytę u lekarza :kiss:
A Różyczka to w ogóle złota kobieta przecież jest, nie tylko dla swoich Córek, tylko się ukrywa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551241 przez Oposek
aniaw napisał:

Rose A z tym tunelem to powiedz Olif, że jak już sobie odpowiednio wyprofiluje go to będzie mogła chomika wytresować i będzie skakał jej przez ucho jak przez obręcz :S :lol:



dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551263 przez natimp1
Matko laski jak dobrze ze tez tak macie.. bo myslałam ze jakaś jebnięta jestem- Anka bez komentarza,,,,,:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551269 przez natimp1
www.zalando.pl/mint-berry-sukienka-koszu...1_004_shop.&opc=2211

która kupi.... Oposek odpada cała kasa poszła na termometr..ale Ty Rose... moze jak juz oli wytresuje te chomiki to uda się coś na tym zarobić i kupisz koleżance cooooooooooooooooooooooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551294 przez aga1040
Hoborrku a powiedz mi co robisz z wózkiem. Kupujesz nowy? Czy bedziesz używać ten po Adusi? Czy kupujesz może taki podwójny? Że z przodu spacerówka dla Adusi a z tyłu głęboki dla niunieczka?
Sama nie wiem co mam zrobić. Ja mam x-landera xq. Jestem z niego zadowolona. Chociaż pewne rzeczy bym w nim zmieniła. Miałam dwóch kupców i narazie się wacham??? A ty co robisz? I jaki masz wózek??

Oposku czuje się nawet dobrze. Nie wymiotuje tak jak to z Kubim było. No czasem się zdaży ale to jak mam ciśnienie niskie. Dzisiaj jakaś taka chodze troche przymulona. Ale nie wyspałam się. Bo młody z nami spał i tak wierzgał i kopał, że musiałam spać odwrócona do niego plecami, żeby w brzuszek mnie nie kopnął.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551297 przez aga1040
Natimp ja bym chciała taką kiece. Tylko tak, żeby mi się mój brzusio w nią zmieścił i ładnie uwydatniał :-)

Powiem wam, że uwielbiam jak dziewczyny w ciąży podkreślają i uwydatniąją swój okrąglutki brzuszek. Oczywiście w dobrym tonie. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551302 przez aga1040

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551368 przez różyczka
natimp1 napisał:

www.zalando.pl/mint-berry-sukienka-koszu...1_004_shop.&opc=2211

która kupi.... Oposek odpada cała kasa poszła na termometr..ale Ty Rose... moze jak juz oli wytresuje te chomiki to uda się coś na tym zarobić i kupisz koleżance cooooooooooooooooooooooo


a po co? żebys mogła udawac grzeczna dziewczynke tak? :lol:
dobra, jak zostane modelka Hebe to Ci kupie-znaj me dobre serce :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551380 przez Oposek
Aga ja Ci powiem szczerze, że bym miała w dooopie wszystkie takie laski. Zaklepać to sobie można miejsce pod oknem na koloniach w podstawówce. Każdy może nazwać dziecko jak chce i niech Ci ktoś zabroni nazwać synka zarezerwowanym imieniem :) Super, że dobrze się czujesz :) W kwesti wózka to na pewno lepiej Ci podpowiedzą podwójne Mamy, ale to pewnie zależy od tego, jak dużo korzystasz. Ja chodzę chętnie i dużo, często bez samochodu, więc pewnie bym się zdecydowała na podwójny wózek, choć tak naprawdę będziesz z niego nie dłużej niż rok korzystać. Z drugiej strony za ten rok przyda Ci się pojedyńcza spacerówka. Zawsze możesz wozić Maluszka w wózku po Kubim, a dla Kubiego dokupić dostawkę:
www.funkydiva.pl/2011/04/18/dostawka-do-wozka/

Nati fajna kieca! Ale widziałaś, że XS wyprzedane? :blink: Taka w stylu pensjonarki akurat w opozycji do Twojego diabelskiego charakteru :) Pod spodem koniecznie czerwona odważna bielizna :P Kabaretki? Obcasy? Jezuu za dużo tego Greya chyba, Masuska to przez Ciebie! :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551453 przez różyczka
Ale Wy jestesie aparatki :laugh: normalnie szok :)
Anka z tym chomikiem to leje po nogach :woohoo: :woohoo:
Hoborrku ja jestem na NIE z tym tunelem ale im bardziej ja jestem na NIE tym bardziej ona chce wiec cięzka sprawa :blink:
Oposku ale mi tu teraz komlementa zapodałas :blush: :kiss:
Kobietki moja kariera modelki Hebe chyba nie dojdzie do skutku niestety :dry: nie zobaczyli we mnie "tego czegos" :S eee jakies buraki tam pewnie siedza w tym jury całym i nie wiedza jak to prawdziwa kobieta wygląda :angry: :silly:
a to troche ciałka tam i ówdzie byc musi, jaka zmarszczeczka itd. :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551480 przez Oposek
Eeeeee, Rose, jak kariera modelki Hebe nie dojdzie do skutku to nie będę się już podlizywać i pisać, że jesteś naprawdę zajebistą laską :blink: Liczyłam na zniżki pieluch albo szare mydło w gratisie, a tu widzę lipa :P
Choć co prawda to prawda- facet nie pies na kości nie poleci ;) Choć i nie sikorka, żeby za słoninką latać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl