BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #548289 przez aniaw
Chłopiec kondycyjnie ok i wyniki ma bez zarzutu, każdy ze specjalistów go przebadał i nic nie mogą wykryć.
Niestety to raczej problem psychiki i chyba takiego buntu dziecka bo rodzice się rozwiedli i to dziecko wędruje od jednego do drugiego ;)
Biedny ten chłopczyk ;) Wcześniej pediatrzy nie kazali im się martwić, że wyrośnie z tego, żeby próbowali z innymi posiłkami wciąz a ten jak wyczuje inny smak to histeria, pluje, wymiotuje, no szok.
U mnie był to bułkę zagryzał. A tegn gośc mówi, że jak coś położą na bułke albo czymś posmarują to nie tknie już jakby to było niejadalne ;)
Od pół roku intensywnie próbuja coś z tym zrobić bo plan mają wysłac go do przedszkola ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548401 przez różyczka
No Hoborrku naprawde bedziesz miala królewski warunki :) super :)

Masusko farbowałam po całosci czekoladowym wymieszanym z 3 róznych odcieni brązem bo to co sama utworzylam jakis czas temu sie wyplukiwało z tego poprzedniego blondu i to nierównomiernie niestety, ale teraz mam ladnie :) troche tez pocieniowalam :)
kurcze no to widzisz z tym telefonem ciagle mam cos, ja to w ogóle mogłabym bez niego funkcjonowac, ciagle gdzies mam wyciszony i rzucony, albo w kieszeni płaszcza, albo w torebce, mi to nie przeszkadza, ale ludzie sie wkurzają :dry:
ta pizza z przepisu, ktory dałaś jest ZAJEBISTA :) zrobilam z polowy porcji jedna, nie podpiekałam wczesniej tylko od razu na 8min wstawiłam i byla palce lizac-pieke zawsze z termoobiegiem wszystko, juz nigdy nie zamówie z pizzerii pizzy, zagniatanie trwalo chwilke, urosla w pare min, żadnego problemu z tym pysznym ciastem nie miałam, a jakie brzegi!mniaaam :side: dzieki za przepis :kiss:

Dziewczyny mi kolega zciaga filmy :) nie wiem z czego korzysta.

Nati jakby Ci to powiedziec....nie podpinaj sie pod moj romans bo to żałosne jest poprostu :silly: :lol: Kliczko wybral mnie (w mojej fantazji :blink: ) i nie mozesz tego przeżyć-taka jest smutna prawda :lol:
ten "Niemozliwe" jest ponoc zarabisty, daj znac jak obejrzysz, tez go zamówiłam na przysżly tydzien juz.

Ania mysle,ze masz racje z tym chlopcem, ma to podłoze emocjonalne :dry:
Moja Olif miala tak samo, do tej pory je potrawy tylko z kilku skladników(przez cale zycie z typowych dan obiadowych je tylko filet z kurczaka albo spagetti ale tylko z pomidorowym sosem bez mięsa, ona sama jest tym zmeczona no bo ile mozesz razy w tyg zjesc filet z kurczaka albo spagetti?? wiec bardzo czesto nie je w ogóle zadnych obiadów, tylko tosty czy kanapki :S
jest to cięzki temat dla rodziców, bo czlowiek strasznie sie martwi ale ja nauczylam sie z tym życ poprostu-nie było innej rady jak to zaakceptować :dry:
Teraz z kolei nie moge wyjsc z podziwu bo moja druga corka jest w ciaglym jedzeniu :)

Basba jaka Ty serdeczna jestes :laugh: ja chcialam zebys sie przepisem podzieliła heheheh :laugh:
super ta fotka jak tata gniecie mame :) nie moge sie napatrzeć :side:

Martus bardzo mi przykro,ze synek tak ciezko znosi chorobe :dry:
i dzieki za zrozumienie :kiss: tak sie czuje kazdego dnia i codziennie musze sie przekonywac,ze dam rade jeszcze pociagnąć choc troche :(
dzis w srodku nocy jak Bianka nie spała przez 1,5h i sie darła uciekajac z lózka i lunatykujac po pokoju juz naparwde myslałam,ze zamówie egzorcyste do domu chyba :S

Oposku Twoj syn (widzialam na blogu) ma tak zarąbiste włosy,ze zazdroszcze Mu bo sama bym takie chciała, wygląd anioła ma normalnie :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548409 przez różyczka
i taki skrót jeszcze :)
Hoborrku- ja tez mam fioletowo-biala lazienke :) a z włosami tak-robia uczennice/uczniowie (bo chlopakow tez mamy) a pomaga i zcina (wiadomo heheh) fryzjerka/pani opiekun praktyk czyli kolezanka moja :)

ja sie uczyłam jezdzic na nartach tak samo jak Antek Basby :) ale mnie ze sportów zimowych najbardziej kręci sauna :lol:

Oliwia moja znowu chora, taka grypa jakby... a cały zeszły tydzien leżała :dry: juz nie wiem co robić, ani kaszlu ani kataru, tylko goraczka i bóle całego ciała :S a dzis ma urodzinki i tak smutno troche,ze chora bo planowała imprezke :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548434 przez hoborr
Dobry:)

A ja robię 3 - bita, sałatke - własnego pomysłu - pod tytułem - wszystko co żółte, i piekę rogaliki! No bo ma sis tomka przyjechać z 14 ozdobnymi kurami!!!

No to teraz się chwalę:)
ZAZNACZAM ŻE NA ZDJĘCIACH NIE WIDAĆ PIĘKNEGO KOLORU PŁYTEK- JEST BARDZIEJ ZYWY - NO ALE NIEDA SIĘINACZEJ ZROBIĆ MOIM DZIADOWSKIM APARATEM:)


tu widać całokształt bałaganu jaki panuje u mnie w domku:) Aczkolwiek wnikliwe oko obserwatora zauważy kominek i w tle małą łazieneczkę:) hihi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548437 przez hoborr
Widoczny układ płytek - choć widać tylko jako tako. Łazienka jest zbyt mała żey do niej wejść i zrobić zdjęcie większości ścian. No i trzeba po kawałku:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548438 przez hoborr

Tu cokolwiek widac podłogę:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548442 przez hoborr

Mam nadzieję że tu będzie widać brokatowe fugi:) :silly: :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548445 przez hoborr
Tu jest aranżacja producenta - i lepiej kolor widać:) Mam nadzieję że wam siępodoba:)
ceramikacolor.pl/pl/oferta/25x60/crypton/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548447 przez hoborr

Tak na dokładkę:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548508 przez natimp1
hejkas..... Rose sama jesteś żałosna:)

zdrówka dla Olo, teraz przy trj odwilży masakra jakaś z chorobami

byłam dzis u lekarza bo lykać śliny nie mogę normalnie, a ona ze nic nie widzi.. ze pewnie infekcja i mam orofar brac, mówie jej zez dycham, asz mnie ucho boli itp i cos mocniejszego bym chciała.. a ta pinda ... tak.. no pewnie moze morfinę.. więc się tak wkurw.. laski ze masakra.. na serio jestem ostatnia co biega do lekarza ze sobą a tu taka łosica.. wiec jej powiedziałam ze poproszę 3 dawki bo jeszcze mam dzieci w domu.... idiotka wiecie ze uwierzyła.. musiałam się tłumaczyć... :)

no nic kłądę się bo janko usnął.. maksi sie zbiera do spania, wiec godzinkę odpocznę ale zdycham niesamowici..
zapisała duomox .. zobaczymy...
Anka a ten maksa to amotax..
co polecasz......?? niech będzie ze ci zaufam w tej kwestii... choć sama juz nie wiem..bo jak infekcja to pewnie antybiotyk nie pomoże ale juz 4 dni mnie męczy gardło i nic...

hobborku łazienka super..zazdroszczę.. a Niuńka oczy na pół głowy ma :)

kurcze ale mnie wzięło na te zmiany w łazience o masakra :) tylko nie wiem czy brąz czy pomarańcz ..
a taki wzór wybrałam....
www.wikam.com.pl/pl/sklep/naklejki_dekor...lejka_kafelek_57.htm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548555 przez martus0707
Oposku normalnie kocham Twojego bloga! Czytając wpisy z lipca 2012 normalnie nie mogłam się powstrzymać od łez! Tak to pięknie piszesz, no się nachwalić nie mogę :blush: :blink:

Harborrku łazienka śliczna.Faktycznie na tych Twoich zdjęciach kolor może nie jest szałowy ale w rzeczywistości musi być pięknie! A Ada jak malowana lala, śliczna :kiss: Warunków porodowych normalnie zazdrościmy :P kurcze, z jednej strony bym chciała drugiego bejbisia ale się waham czy bym podołała...

Aniu jak chłopcy po nocy? Z tym niejedzeniem to u mnie podobnie z Igorem jest, żadnych nowości, nic. Je to samo w sumie co wtedy kiedy skończył roczek :dry:

Nati ja bym palnęła tej lekarce! Ona nic nie widzi a Ty z bólu się wykańczasz. Chociaż ja ostatnio miałam podobnie, biały nalot zrobił mi się na gardle a lekarka mi powiedziała że nic nie trzeba z tym robić tylko przeczekać i płukać naparkami domowej roboty...

Różyczko więc wszystkiego najlepszego Twojej pierworodnej :)

A teraz o nas. Igor dziś już o niebo lepiej, nie smarcze w ogóle, nie wiem czy to zasługa kropelek, bo dawałam Mu Oxalin, czy po prostu już się katar skończył. W nocy spał w miarę. Ale pojawił się kolejny problem, od wczoraj wypił łącznie tylko 260mleka i dziś tylko 30ml. Zaczyna chodzić i się potykać, podejrzewam że jest tak osłabiony że już Mu ciężko chodzić, chociaż humor Mu dopisuje. Nie wiem co robić. Aaa i dziś idziemy na urodziny tego Oskara, nie chce mi się :( i zrobiłam dziś dobry uczynek, pojechałam dla teścia po leki do apteki, pierwszy raz "nowym, używanym" samochodem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548559 przez aniaw
Gut morgeeeeeen :lol:

A ja spałam dziś do 11.30 i dostałam śniadanie do łóżka i jestem jeszcze w piżamie i się nie chwalę :lol:
Gut morgeeeeeen :lol:

Dzieciaki super się czują, ani temp, ani dziwnych kupek, więc weekend zapowiada się szałowo i może nawet na chwilę ubierzemy się w kalosze i na space :lol:


Hoborku ale będziesz mieć cuuuuudnie :laugh: a jaka Adusia słodka :kiss:

Rose to przekichane z takim jedzeniem ;) Sto lat i zdrówka dla Olif :kiss:

Dorotas przypomniało mi się Twoje pytanie, dla mnie takie drapanie to nie jest normalne u dziecka ;)

Nati tam jest tylko amoksycylina to słabiutko jak na taki kawał .... jak Ty :P Ja brałam Augmentin bo tam amoxycylina + kwas klwaulanowy, więc silniejsze.
Ale lekarze to na prawdę niektórzy są beznadziejni ;)
Co do morfiny to mi zostało w lecznicy jeszcze 1 opakowanie 10amp jakby coś :silly:

Martuś
dobrze, że Igorek trochę lepiej a on będzie miał siłę na te urodzinki? ;)
Pewnie osłabiony jest jeszcze, bidulek.

Rozmowa z T:
Ja- Widziałeś jakiego kwiatka dostałąm (śliczny hiacynt w doniczce)
T- Od kogo???!!!
Ja-Od szefowej
T- Jasne!!! Gadaj lepiej z kim noc spędziłaś i od kogo masz kwiatek????
Ja- no serio, szefowa mi dała i jeszcze odśpiewali mi w pracy spóźnione sto lat :lol:
(bo kol w pracy miała urodziny i jej składaliśmy życzenia i im się przypomniało, że w moje urodzinki taki ruch był, że tylko na szybko mi składali życzenia a nawet nie śpiewali mi sto tal, więc wczoraj nadrobili :lol: Moja mina musiała być bezcenna :lol: )
Tomi mi nie wierzy i chce dzwonić do szefowej :S

Miłego weekendu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548571 przez martus0707
Aniu Igor zostaje w domu, teście mają z Nim posiedzieć przez godzinkę, a później się zmienimy i Oni tam pojadą :) a o tym spaniu i śniadaniu do łóżka mogłaś nic nie mówić, co poniektóre wykończone wstawaniem a Ty taki tekst na wejściu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548581 przez natimp1
anka nie każdy może sobie recepty wypisywać.. próbuję z duomoxem zobaczymy.....

Stary pimpek juz wstał..zaraz pewnie młody się obudzi.. trzeba sie brać za obiadek po Tomuś za 15 min w poznaniu....

mam nadzieję, ze jest tak stęskniony , ze nie weźmie do siebie tych drobnych zakupów garderobianych i planów z łazienką... jakby was Hobborku i Masusko uszy swędziały to zwaliłam na Was plany łazienkowe...

Martus, Anka ekstra ze dzieciaki lepiej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548628 przez różyczka
Nati róznica między ocenianiem osoby a zachowania polega na tym,ze ja napisałam,ze "to co robisz" jest żałosne a Ty napisałas,ze to ja jestem żałosna....
i wiesz co?
masz racje- fantazjowanie o Kliczce jest załosne.
Dlatego postanowiłam wziac sprawy w swoje ręce i dzwonie do niego a co mi tam :silly: :lol:

a tak serio- chrzanie wszystkich facetów tego świata!!!!!!!! :angry:

Spałam 3h wlasnie i czuje sie jak pijana :S

Hoborr a czy Wy wg tego projektu robiliście calą łazienkę? z ta wanna i umywalkami?
naprawde bardzo ładna łazieneczka bo ja kocham fiolet :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl