BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 2 miesiąc temu #551920 przez masuska
Sylikonowe formy w lidlu:)

www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-801CFE7C-65....xsl/index_34211.htm

Ja chcę róże:)

Pytanie co dla męża na walentynki? Maryz mi się szary krawat, a'la Mr. Grey:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551949 przez natimp1
Maussko, mój maksi jak miał właśnie 1,5 roku bł na pierwszym baliku ubrany za Myzkę.. Matko jak cudnie wyglądał.. teraz w piątek ide z Jache,m i Maksem do przedszkola na balik.. myślę czy by Jacha w mysz nie walnąć...

Mam takie coś podobnego co pokazałaś tylko diebełka..

Basbo u nas króluje przebranie za policjanta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551978 przez natimp1
Moja Mysz.. jeszcze wtedy jak miał czas pobyć z rodzicami
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551979 przez natimp1
ale jednak jakoś 2 latka musiał wtedy mieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551991 przez różyczka
natimp1 napisał:

ale jednak jakoś 2 latka musiał wtedy mieć


a ta teraz :lol: :lol:
conajmniej jak Edzia Górniakowa co pomyliła sie z datą urodzenia syna o m-c piszac na fejsie hehehe :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #552000 przez basba
hehehe....

Nati no mycha zarąbiasta! Przebierz Jacha i wyslij fotę... Wiki kocha Mikiego więc wiesz ;)
A w pepco były świetne kostiumy policyjne...

Widziały jakie fajne rzeczy w tchibo do wypiekow???

www.tchibo.pl/Pieczenie-i-dekorowanie-ba...osci-t400012304.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552007 przez natimp1
Kurde Rose mi się wydawało ze on miał wtedy 18 mcy ale jakoś to niemożliwe bo on z marca więc karnawał w okolicach bardziej jego urodzin niz końca wakacji...
18 miał jak chodził na zajęcia przygotowawcze do przedszkola.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552053 przez hoborr
Dzien dobry!

A co to za dwa ciacha na forum dziś?? ojoj Adusialibi myszki Piksi i Diksi:) hahahhahhaihihihi


nie wiem co robić... ciśnienie mam 140 na 86 puls 99. CHyba weznę ten dopeżyt coby sie nie rozchulało na więcej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552062 przez hoborr
Ada ma takie puzzle i lubi sie nimi bawić. :
allegro.pl/show_item.php?item=2995379394

A takie bardziej zaawansowane schowałam na później - bo nic sobie z nich nie robiła:)

A wczoraj kupiłam jej w biedrze ciastolinę i jakoś chya tez schowam. Boję się ze to jakies toksyny ma! WIem że już pisałyście ale ja jak zwykle poóźniona jestem w rozwiju! POdajcie mi proszę jakieś sprawdzone ciastoliny czy masy plastyczne :blush: plisss....
A może ta z biedry jest ok??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #552214 przez aga1040
Hej dziewczynki.

Oposku wiem że masz racje. Ale ja to taka staram się być bezkonfliktowa :laugh: A wiem ze nie które w rodzinie mają gadane ;) Ale imię Matylda tak mi się spodobało, że tylko męża musze do tego imienia przekonać bo taki do końca nie jest przekonany. :laugh: Przypadkiem je znalazłam i odrazu zapaliła się latarenka w mojej głowie hehe.
Lubie jak ktoś już do brzuszka z dzidzią po imieniu mówi.

Oposku a ta dostawka do wózka superaśna!!! Dziękuje ci bardzo!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Hoborrku no to zaklepuje to poprostu tak mnie wpieniało jak byłam z Kubim w ciąży że szok.
Jedna jak mi nawymieniała imion które zaklepuje to wychodziło że jeszcze przewiduje z 5 dzieci. A i ten tekst mnie zawsze rozbrajał "a takie imie możesz sobie wybrać bo ja nie chce" no aż żal. Ale przemilczałam, uspokoiłam się i dałam Kubiemu tak na imię jak chciałam. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #552220 przez aga1040
Natimp ja to staram się ugodowo podchodzić do ludzi. Ale wpienić też się potrafię jak już coś albo ktoś zalezie za skórę. Ale ogólnie moja taktyka to unikać ludzi z którymi nie chce mieć do czynienia, bądź którzy ewidentnie są chamscy i podli, a udają przyjaznych.

Masuska mój Kubek napewno przebrał by się za piłkarza. Ma strój i korki adki. I poprostu szaleje. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552232 przez Oposek
Dzień dobry:)

Oglądać dzidzi nie byliśmy, bo koleżanka chora. Może w przyszłym tygodniu się uda.
Moje dziecko znowu świruje ze spaniem :dry: Śpi ładnie w nocy, ale usypiać nie chce w ogóle- ani na drzemkę ani wieczorem, a dziś zrobił sobie przerwę koło północy- siedział i śpiewał :S Rano o 9 jeszcze spał i mąż Go obudził, bo mieliśmy nadzieję, że będzie Mu łatwiej zasnąć w południe, ale choć leży u siebie w łóżku to słyszę, że gada :blink:


Hoborku śmieszny ten Twój gin :) Ja jak leżałam przed porodem w szpitalu to bardzo się denerwowałam, że mój mąż w nocy nie usłyszy telefonu i nie będzie Go, jak się Filip będzie rodził. Litek dobry chłop jest, więc żebym się nie stresowała podłączył telefon do głośnika i wzmacniacza i o 5 rano obudziła Go moja teściowa z pytaniem co tam słychać :lol: Nie wiedziałam, czy najpierw zabije mnie, czy mamusię ;) Weź ten lek i odpoczywaj :kiss:

Basba świetne te rzeczy do pieczenia :) Ja zawsze oglądam na stronie tchibo.de nową kolekcję, bo jest dzień wcześniej. I wczoraj już się napaliłam na zestawy posypek, a tu dooopa- w Polsce nie będzie :blink: No i masz babo placek :) Świetnie, że plecy lepiej!

Masuska dzięki za przepis na pączki, muszę wypróbować :) Mam nadzieję, że Piotruś się od Was nie zarazi. A te plastry co pomagają? są na receptę, czy nie? Nigdy nie używałam... Puzzle mamy, podobne do tych, co pokazałaś, ale Filip nie układa. Jeszcze nie daje rady, rozrzuca tylko po pokoju. Ale moja szwagierka układała już w tym wieku, więc może Piotrusiowi się spodoba :) Mój synek nawet z takimi drewnianymi średnio sobie daje radę, układa tylko te najprostsze takie jak Hoborek linka dała. Świetne te pojazdy! My jakieś ze zwierzakami mamy... Śmieszny strój! :) My chyba prezent walentynkowy na spółę walniemy w tym roku...

Rose eeee, woda droga, jak przyjedziesz to chyba w ogóle się myć nie będę, zawsze to jakaś oszczędność ;) Ja też się cieszę z Twojego pakietu "pyszne żarcie"- to co ugotujesz? :lol: Zdrówka dla Zdechlaków :kiss:

No pewnie Rose, że później też możesz zrobić karierę modelki! Może Hebe będzie miało kampanię Biowital Gold? Wtedy obie pójdziemy :lol:

oooooooooo ja, Nati jaki świetny strój myszowy!!!! cudny :):):) I wcale nie dlatego tak piszę, że Mąż w Hebe :P Ja się cały czas waham co do baliku w tym roku i zdecydować się nie mogę...

Aga dobrze Cię rozumiem z tą bezkonfliktowością :blush: Cieszę się, że mogłam na coś się przydać z tymi dostawkami, tak jak Ci Basba pisała- są jeszcze takie stojące, popularniejsze i tańsze chyba. Wiesz, imię Kubuś jest bardzo popularne (tak jak Filip zresztą). Myślę, że Matyldy nikt sobie nie zarezerwuje i bardzo dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #552237 przez iwanek1
Hoborr muszę to napisac-Dlaczego nie pójdziesz do lekarza,bardzo wysokie masz to ciśnienie dzisiaj,2x1 dopegyt to mało jakoś,mnie w szpitalu dawali do 6-iu tabletek,a spedziłam 2 tyg.przed cesarka na ciśnienie na oddziale i wiem,że to nie zarty.Przepraszam ,że sie wtrąciłam:),ale ja bym sie bała o maluszka:)Albo zadzwoń do lekkarza chociaż.
Buziaki i pozdrowienia dla reszty:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552252 przez natimp1
Oposku.. byłam mega dumna z tego stroju.. bo to był jedyny strój na baliku zrobiony a nie kupiony lub wypożyczony ,oczywiście mój diabelski charakterek dal o sobie znać :) i mówiłam że w sumie jak ktoś ma pomysł to łatwo coś zrobić:)..
hehe oczywiście to pierwszy i ostatni strój robiony, reszta pożyczona lub od gwiazdora:):)
a najcudniejsze kupiłam w lumpie, żabę.. za 3,5 a dinozaura za 2,7

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #552260 przez Oposek
Hoborku ja na nadciśnieniu nie znam się zupełnie, bo całą ciążę miałam 90/50 i ogólnie mam niskie ciśnienie, chyba że teściowa przyjdzie :blink: :P Ale faktycznie zadzwoń choć do lekarza jakIwanek pisze... Ze mną na sali przedporodowej leżała babeczka z wysokim ciśnieniem i zobili Jej cc, bo obawiali się rzucawki. Nie mówię oczywiście, że coś Wam się stanie, ale zadbaj o siebie i maluszka :kiss:

Co do ciastoliny to ja kupiłam tą z Biedry i jest absolutnie beznadziejna. Daliśmy chrzesnemu, bo ma starszą córkę. Wiem natomiast od koleżanek, że w Biedrze bywa też fajna ciastolina- takie zestawy fryzjer, lodziarnia. Koło dnia dziecka jest ponoć zazwyczaj. Będę szukać. Filip ma tą Play Doh, jest naprawdę fajna- miękka, nietoksyczna, nie wysycha tak szybko. On jeszcze nic nie lepi, w sensie zwierzątek, wyciska sobie, wycina foremkami, kroi nożem plastikowym kluski, ugniata. Dostał na Mikołajki, jest w użyciu codziennie i wygląda na to, że jeszcze trochę posłuży. Cena jest dla mnie do przyjęcia. W naszym zetawie było 6 tubek i otworzyliśmy dopiero trzy.
allegro.pl/play-doh-ciastolina-4-tuby-23...tis-i2981861994.html
allegro.pl/ciastolina-play-doh-zestaw-4-...114-i2991083114.html
allegro.pl/play-doh-ciastolina-4-tuby-2-...zja-i2989864190.html
Masuska pisała o ciastolinie Asta, ciastoliny nie mieliśmy, ale farby i kredki mają super.
W przedszkolu, w którym pracowałam kupowano ciastolinę Jovi i też była bardzo przyzwoita.
allegro.pl/ciastolina-5-x-125-ml-fluores...ovi-i2975210959.html

Iwanku pozdrowienia i buziaczki dla Ciebie i Hanusi :kiss: Pisz częściej, bo tęsknimy za Wami i ciekawa jestem zawsze co u Was! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl