BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550923 przez ufolka
Hej :)

Basba dobrze że już lepiej z tym kręgosłupem :) moje samopoczucie okej już, czekam na kaskę, zostało troszkę do kupienia i w następnym tygodniu mogę rodzić :) dziś mam wizytę usg mam nadzieję że waga będzie dobra, bo coś mała ta córcia moja, no ale zobaczymy :)
Przyszła_mamo moja Amelka 3850 ważyła :P
Nati to pewnie bez tchu leży teraz po tym cieszeniu się mężem :blush: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550965 przez natimp1
Ufolka nie ja tylko mąż :silly:

Przyszła mamo ja miałam 4460 jak się urodziłam.. :):)
Aśka zdrajco gdzie jesteś :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551044 przez aga1040

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551109 przez hoborr
Dobry!


PRZYSZŁA MAMO _ WYBACZ MI!!! WIESZ ŻE JA ROZTRZEPANA JESTEM NA MAKSA!!!!!

Aga luzik:) NIkłe jest prawdopodobieństwo że akurat wybierze ktoś takei same imię. A choćby nawet to ja bym się tym nie przejmowała!

BAsbo schody odłożone na późniejszy termin:) DOpiero jak się górę wykończy. Wiesz adusia ma takie fajniutkie włoski - nawt jej dziś warkocza dobieranego uplotłam:) A Wiki na pewno tez się doczeka po mamusi włosków:) POnoc im później włoski dorastają tym są mocniejsze i ładniejsze:)

Ufolka normalnie wymiękam już z tym brzuchem. Tak mnie ciśnie że poadam! Dziśidę do lekarza i spytam czy by nie dało rady wcześnmiej sprawy załątwić! A jak tam u ciebie??

Asia :kiss:

Różyczko a skąd Basba zdjęcia widziała? Ja też chce! No i powodzenia z konkursem:) hih

Natimp aleś klok duży był przy urodzeniu:) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551123 przez Oposek
Dzień dobry :)

Hoborku ale fajnie, że z Dzidzią wszystko w porządku i że taka duża:) A z tą płcią tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo, chyba że badania genetyczne zrobisz. Moja koleżanka ze studiów na usg się dowiedziała, że będzie dziewuszka, pokoik różowy, napis Marysia nad łóżeczkiem, sukieneczki, śpioszki w kwiatuszki, a urodził się Tymek :) Wszyscy żeśmy Im potem chłopięce ubranka pożyczali, żeby miała dla synusia :)

Aga jeśli tylko możecie się dogadać, jakie imiona Wam się podobają to super, że tak szybko :)
A jak się czujesz?

Ufolka Oliwka to też piękne imię, teraz dużo dziewczynek tak ma na imię, więc niech się gonią :kiss: Najważniejsze, że Wam się podoba, a popatrz jaka świetna laska z Oliwii Różyczki wyrosła :)

Nati no proszę, ważyłaś jeszcze więcej niż Filip :) Ja to przy Tobie kruszyna byłam- 4200 :P :blink: Kupił mąż ten termometr wczoraj, jechał po niego na drugi koniec Warszawy, zapłacił kupę kasy i powiedział, żebym może nie czytała tego forum :blink: Dzięki :kiss:

Masuska jak Mąż się czuje i jak nocka? Mój młody też się wczoraj w dzień wyspał i problem potem był :dry:

Przyszła Mamo Aruś to śliczne imię! choć Franek też mi się podoba, ostatnio Franuś popularny chyba, bo na placu zabaw dużo Franków. Miłego dnia dla Was też Kochana :kiss:

Rose to trzymam kciuki za nową karierę :) Pamiętaj, że to my zawsze w Ciebie wierzyłyśmy :blink: :kiss: A swoją drogą wygrać konkurs aparycji swoim najgorszym zdjęciem to dopiero byłoby coś! :laugh:

Basba no tak to jest właśnie z tymi termometrami, u nas było dokładnie to samo :dry: Jednak rtęciowy to rtęciowy. ZObaczymy co to cudo Natimp warte :) świetnie, że już czujesz się lepiej! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551124 przez Oposek
My dziś w gości idziemy dzidzię oglądać :)
Teraz maluchów w okolicy jak mrówek :)
Za to mój Chrześniak maleńki w szpitalu :( :( :(


no właśnie Rose dawaj foty! jakimś obcym ludziom z hebe pokazujesz, a nam nie chcesz?
Nie wstydź się, Litek Ci z tyłu palmę i słonia dostawi :blink: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551137 przez różyczka
Nie no Hoborrku Basba usmiała sie chyba raczej z tego co napisałam bo fotki tylko jury z Hebe zobaczy :laugh:
a Oliff walczy z tym tunelem, narazie nosi takie obleśne rozpychacze w uchu i rozciąga dziurke, tworzy sobie tez takie spirale grube z modeliny, wypieka je w piekarniku i nosi codzien w innym kolorze :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551138 przez hoborr
OPosku ja właśnie zawsze mówiłam że Franek mi siępodoba albo areczek i dlatego Przyszła Mama tak się zasugerowała:) A co sie stało że chrześniaczek w szpitalu?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551140 przez basba
Łeeee Rose, nie wiedziałaś??? przecież ja z jury własnie :P
Żartujesz teraz z tym tunelem, co???... Napisz ze tak B)

Hoborrku nie chce ci nic mówić ale rozejżeć i zamówić to wy już mozecie. Zwykle czeka sie na schody nawet 2-3 miesiace w zależnosci kto robi i jakie ma obłozenie pracy ;)

Oposku a co się stało że chrześniak w spitalu...? Czytalam właśnie wpisy na blogu... uwielbiam go kochana! B)

Nati wiedziałam ze zamęczysz chłopa jak tylko do domu wróci! I nie bój żaby... z zieciuniem zatańcze choćby sie waliło! :silly:

Aga nieźle u was z tymi imionami. Ja ci powiem że dla Antka mieliśmy imie zanim sie począł a u Wiki mieliśmy mały konflikt i w końcu mąż wygrał hehe. Za to rodzinom najmniej bym sie przejmowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551148 przez aniaw
Oposek ale jakby coś masz drugiego kompa jakby Tobie Litek jakąś blokadę na nasze forum założył??? :lol: jak coś to postrasz go, żeby nie był taki hej do przodu bo moja szefowa rzuci na jego zwierzaki gumkowe jakąś klątwę i wszystkie się pochorują :lol:

Będę za chwilę bo normlanie jakieś komedie weterynaryjne się u mnie ostatnio dzieją :lol:

A cześć tak w ogóle :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551149 przez hoborr
Weź Różyczko mi nie wolno odmawiać - bo cie myszy zjedzą!!!!!! POkaż zdjęcie:)
No a ja jeszcze jak zyje nie słyszałam żeby sobie modeline w uszy pchać! Matko - co to będzie jak nasze dzidzie będa nastolatkiami?? Jakaś masakra!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551152 przez basba
Hoborrku lepiej nie wiedzieć.... ;)

Edytowałam ostatni post mój- przeczytaj :)

Czesć Anula... dawaj posmiejemy sie trochę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #551156 przez hoborr
Basba wiemy juz kto nam będzie robił. Facet robi z drzewa dębowego albo jesionu. Doradzisz które lepiej się sprawdza?? :blush:
Więcej nie wiem, tzn jakie będą. Podglądaliśmy u was na stronie i naprawde super:) Ale zobaczymy co facet powie - jakie on robi itd. Szkoda że tak daleko miszkacie:) byłoby po kłopocie:)

A jak tam plecki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551161 przez natimp1
Oposku .. albo niech Litek nie marudzi albo zapodaj pomysł z cieciem kosztów w domu:)P:)

Rose.. czyli juz wiadomo kto wygra konkurs PIękna z Hebe w Poznaniu .. hahahha na jaka nagrodę mam się przygotować.. ale jak to Oli rozpycha sobie dziurkę... :huh:

Oposku no byłam Ci ja konkreciara .. gdzie nie gdzie zostało jeszcze

Matko dziewczyny-szczególnie te podwójne matule- nie macie tak ze jak patrzycie na te nasze maluchy to łezka się wam kreci ze juz takie duże.. kurde tak patrze na tego Jachola, a on juz .. grubaśne girki traci, z mamą moją na trochu zostaje, nawet o swoje zaczyna z Maksim walczyć... Matko jedyna.. syn mi do wojska prawie wyjeźdża.. nie wiem co się ze mną dzieje to chyba świadomość ze to wszystko już ostatni raz.. przy Maksim tak nie miałam ale wiedziałam ze jeszcze coś tam zmajstruje...

basba ha chyba tego moejgo syna nie oddam jednak... będę się znim tulić do 40 tki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551166 przez hoborr
oooooooo Natimp widze ża masz jakieś nastaligcze wachania nastroju!!! Wisz ja tez tak miałam na początku ciąży :lol: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl