BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #550208 przez aga1040
To się ciesze bo pewnie jak rodzina usłyszy że może będzie Matylda to pewnie będą komentować. Ale ja i tak wybieram imię pod Nas a nie pod rodzinę. A Matylda naprawdę mi przypasowała. Więc narazie zostaje Matyldzia :-) jeśli bedzie dziewczynka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550275 przez różyczka
Oposku masc z kofeina to nie słyszałam, ale jesli takie cos faktycznie jest to mogłabym ją na chleb smarowac i takie kanapki brac do pracy :laugh:

ja tez ten do ucha/czoła mam do dupy a obie córki maja dzis temperature i teraz nie wiem :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550337 przez Oposek
Rose wyczytałam właśnie, że maść z kofeiną jest na celulitis, więc smacznego :lol: Chyba mi tą maścią ktoś mózg wysmarował i nie mam już tam żadnej fałdki :blush: :cheer: ;)
Współczuję temperatury, oby dziewczynki szybko poczuły się lepiej :kiss:
Pewnie Rika jest z lat 90 tych.

Aga u mnie w rodzinie Filip nie podobał się nikomu :) Moja babcia proponowała żeby Lech był :dry:
Ja nie chciałam żadnego imienia "po kimś", wybrał mój mąż, bo takie Mu się zawsze podobało i już :) A podobno Filip Lityński to najgorsza zbitka numerologiczna i nie wróży absolutnie nic dobrego :lol: Mi imię Matylda kojarzy się bardzo sympatycznie z książką "Matylda" Roalda Dahla, polecam, jeśli nie znasz :)
Proszę bardzo :) litki.blogspot.com/

Basba sprawdziłam, że mam w domu maść Bengay, ale pewnie w każdej aptece kupisz jakąś przeciwbólową. Skąd mi się wzięła ta kofeina to nie wiem (patrz wyżej- celulit na mózgu :) )

Myślę, że się Nati nie obrazi, jak napiszę, że poleca termometr:
www.elmedico.pl/product-pol-396-Termomet...zYnLUCFcpZ3godfhwAyA

Kosztuje co prawda majątek, ale ma świetne opinie i mierzy też temperaturę cieczy. (jakby ktoś chciał sprawdzić na przykład, czy ma browara odpowiednio schłodzonego :blink: )
Zobaczymy co mąż powie, możę ten argument Go przekona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550368 przez masuska
Oposku z tym browarem to i mój by pewnie się skusił:) Jeszcze 4-pak w gratisie i bym pewnie jutro witała kuriera:)

Zażartowałam z biednej Basby i mam. Rwie mnie w krzyżu, czy siedzę czy stoję to boli:(

A ja słyszałam pani Rosa o kofeinie jako składniku antycellulitowych maści i kremów.
allegro.pl/listing.php/search?string=kofeina&category=9314

to co na kanapki? :)
Jak dziewczyny? Nadal z tempką? Bianka to chyba jeszcze nie chorowała, co?

Aga nie wiem czy to zdrobnienie od Matyldy, ale mnie się podoba Mati:) Ba nawet jakby szukać to jeszcze i Madzia by pasowało:P Zagalopowałam się chyba:)

Edit' a ja mam męża zaziębionego, czyli automatycznie 2 dzieci w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550469 przez masuska
No chłopaki mi śpią, a to dopiero drzemka popołudniowa... Jak ja do pracy wstanę? Jak nie wiem o której zasnę? Ba jeszcze noc nie przespana za mną...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550515 przez różyczka
Masusko, Basbo biedne jestescie z tym krzyzem :dry: znam ten ból
a Bianka fakt-raz chyba była chora, a teraz narazie tylko 37,2 wiec nawet nie goraczka, cos ja bierze, wiec zapodaje Lipomal i zobaczymy a Oliwia jutro rano do lekarza, próba nr 2 bo dzis sie nie dostalysmy :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550598 przez hoborr
Dobry!!

Dzięki dziołchy za pocieszenie:) Dzis już mam lepsze nastroje:)

Aniu - wiesz jak biedną kobitę pocieszyć!!! Wstydziłabyś się!!!!!!!!!!!!!

Masuska kurde daj przepie na tą picce! I nie jedz parówek!

Różyczko zdrówka dla dziewczynek! A nie odpisałaś mi kiedyś czy ten tunel już jest ? Bo przsez to spać nei mogłam w nocy kiedyś - o wyobraziłąm sobie że ada bedzie chciałą takie coś!!!!!!

Oposku wczoraj bloga czytałam:) cacuszko:) JA tez mam termometr do czoła i ucha i badziew masakryczny. Dobrze że adusia jeszcze nigdy nei chorowała - to nie musiałam się martwić o temp...

Basbo biedna! Ból p;eców od kilku tygodni nie jest mi obcy -ale choć wiem z czego..... A co tam mła księżniczka móiwła ostatnio?? :kiss: :lol:



Aga dopiero 13 tydzień a już wiesz imię!!! Ja do tej pory się zastanawiam!!!:) A jeszzcze mi została śmieszna liczba dni:) A i jedna rada: jak się będa pytac o imię to powiedz że jeszcze nie wiecie i tyle! Ja nikomu teraz nie zdradziłab - żeby mi nikt z głowy nie wybił. No tylk otu na forum wiecie że Robert:) Albo Kornelia:)

A ja dziś po USG:) Wszystko ok! dzidzia duuużżża jak na 36 tydzień. Ma 3300 w tej chwili! A za miesiąc to może 4 dobijemy:) Jak dla mnie może być - bo i tak cesarka i tak:) No i długi jest - ale zapomniałam ile!! No to tylko ja tak potrafię. Jutro u lekarza będzie wynik to docztam:)
A i płeć NIE POTWIERDZONA! ustawienie nie dało podglądnąć czy dalej chłopczyk czy już dziewczybnka:) hihihihihihihihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550620 przez hoborr
Masuska to coś męża nie wygrzewała i teraz zachorował? Co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550646 przez natimp1
hej kochane.. i hej Anka :P :P
kurcze jakos tak dziwnie samemu w domu ... dzieciaki śpią ja wykąpana.. chyba sobie zapodam Anatomie prawdy i do wyrka
dzwoniła dziś kumpela czy może mi w czwartek na 40 min córke 8 miesięczną zostawić.. hehe chyba z trójką sama w domu to po kielichu dopiero:)

dziewczyny termometr polecam.. rewelka w kwestii wygodnego mierzenia...bezinwazyjnie, bez kręcenie po skroni.. ekstra jest... no a cena... hmm nie wymieniajcie mężulasom gaci na nowe i jakoś wyrównacie budżet:)

Masuska mi Mati jako zdrobnienie od Mateusza pasuje:) , a z tą skazą to może faktycznie za dużo poprostu

Hobbor ale zastanów sie nad Natanielem.. tak dobrze bedzie ci sie kojarzyć:):)

basba .. oby do wesela się zagoiło.. bo Jachu z paralitką teściową tańczyć nie będzie ..zdrówka


Rose dla twoich dziewczyn również... Masusko a Ty masz teraz okazje dać męzowi to mleko z butli na noc... jak cierpi jak dziecko:).

anka ... hallo hallo.. kogo dziś upiekliście z chłopakami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550721 przez ufolka
hej :)
zdrówka dziewczyny życzę wszystkim chorym :lol:
Ja mam termometr g*wniany, ale kuzynka ma baby ono i chwali :)

Tak naprawdę to wpadłam podziękować Masusce za przepis na ciasto do pizzy, przerabiałam tonę, ten jest mega rewelacyjny :) Już poszedł w świat, dzięki :)

AA i Hoborrku super płytki, a kominek marzenie... ehh fajnie tak swój domek urządzać :) a jak będziesz pokoiki dla dzieci robić to w ogóle hehe niezły chłop Ci rośnie w tym brzuszku :) ale niech rośnie, w końcu cc :blink: czy już pisałam że zazdroszczę? :P no i w końcu masz tę datę cc??

Aga ja jak Hoborr radzi, też mówię że nie wiemy, za dużo ludzi ma coś do powiedzenia na ten temat .. a ostatnio świrce sprzedałam imię, Oliwka, mina jej bezcenna hahaha ojj długo jej nie zapomnę :lol: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550841 przez natimp1
pierwsza a reszta później...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550855 przez basba
Cześc...
melduje że już jest lepiej. Wziełam jakieś tabsy na rozluźnienie mięśni przy kręgosłupie i jest o niebo lepiej... do tego przeciwbólowe (co prawda zoładek mi wysiada) i nawet dzieci udalo mi sie pomyć- gorzej z dzwiganiem czegokolwiek ale juz nie narzekam :silly:

Hoborrku foty łazieneczki super... Będziesz miała ślicznie w domciu. A jak schody? na co sie zdecydowaliście??? Adusia słodka laleczka :) Śliczne ma te oczka a wloski to Wiki chyba bedzie jeszcze rok musiała czekać zeby mieć takie jak ona ;)
Jak to płeć nie potwierdzona??? Najażniejsze że wszystko OK. A dzidziula wagę ma niezłą ;)
Pytasz co gaduła gada- no wszystko gada wiec nie wiem co mam nowego napisać ;)

Aga najważniejsze zeby imię wam się podobało a nie rodzinie.

Różyczko jak dziewczyny? Oprócz temperatury jakieś jeszcze dolegliwości mają?

Nati już się nacieszyłaś swoim męzulem ;) Zapodałaś muze nie powiem hehe... ;) No i domyślam sie jak mozna czuc sie z połknietym kijem od szczotki :) skoro pozycja "na bacznosć " tylko odpowiada :P Ejjj... no nie gadaj ze z 3 nie dasz rady... ;) Ja w październiku miałam miesięczną chrzesnicę męza, 3 latka no i moich dwóch więc spoko dasz radę :lol:

Masuska no proszę... jak to mówią- nie smiej sie dzadku z czyjegoś przypadku :silly: Zdrówka kobito. Weź coś przeciwzapalnego.
A sniadanko mmmmm.... palce lizać ;) i podziel się przepisem na te pączki ziemniaczane...

Oposku dziekuję za fatygę kochana! A kofeina tez sie przyda jakby co ;) Termometr dobry to zjawisko ostatnio chyba bardzo zadkie- ja mam taki sam tylko z baby ono i raz mierzy 35 a za chwile 37... bez sensu :dry:

Anka no widze że pichcenie ci sie udzieliło... Forumowe koleżanki co pochwile jakieś pysznosci tu zapodają wiez aż zal nie wypróbować, tym bardziej jak sie ma takich pomocników!!!

Ufolka jak samopoczucie??? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550856 przez różyczka
A
druga :P
dzis chwila prawdy czy wylonia mnie jako modelke w konkursie Bądz piekna z Hebe czy nie ;)
tylko mi sie pomyliło jak wysyłalam fotki bo ja zrozumialam,ze to chodzi o kandydatki do metamorfoz i wyslałam najgorsze fotki jakie tylko sie da,a potem doczytałam w regulaminie,ze beda oceniac aparycje wiec jednak modelek szukali chyba :blush: :laugh: mimo wszystko sie łudze, na kariere nigdy nie jest z apózno, co nie? :silly: :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550859 przez basba
Nie druga Różyczko tylko trzecia jesteś :P

Daj znać co wyszło z konkursem... swoją drogą uśmiałam się z tych fotek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550886 przez przyszla_mama
hej dziołchy :kiss: :kiss:

wpadlam tylko pozyczyc wam milego dzionka


i zlozyc zazalenia do Hoborrka

No tylko tu na forum wiecie że Robert:) Albo Kornelia:)


to ja juz chyba z 4 razy pytam o imie dla Twojego malenstwa, Ty NIC A NIC nie odpisujesz a tu sie okazuje ze juz wybrane!! :) :)

a ja sie glowilam czy Arus czy Franio :) :)

ale fajnie, czekamy na Roberta albo Kornelie, super :)

Ma 3300 w tej chwili!


łooo matkoooo :) :)

Arek wazyl 2740 jak sie urodzil! a Twoj szkrab 3300 i jeszcze ma zamiar rosnac :) :)

cos czuje ze to musi byc synio :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl