BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553224 przez masuska
A jednak dosłodzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553271 przez różyczka
Mój kochany Zięć z rana! Oh miód na serce teściowej Masusko :kiss: :) śliczności :kiss: :)

Iwanku, Oposku dajcie do mnie to towarzystwo-zobacze co sie da zrobić :blink:

edit: Ania z kinem to nie wiem jak bedzie ale na drinka wpadaj-tylko musiszmiec drinka bo Oposek nie pije a ja mam malo :silly: :lol:

Hoborrku Ty sobie z Adą radzisz więc Jej nie biore :)
szkoda dziewczyny bo u mnie to wiesz...obóz przetrwania ;)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553283 przez przyszla_mama
Dzien dobry,

Masuska Piotrus jest przeeeeeeeesliczzzzzzznyyyyyyyy :) :)

alez dziewczyny beda sie za nim ci uganialy :P :P

ale oczywiscie juz wiadomo ze to Bianka bedzie jego jedyna wybranka :)

Ardvarki to nie mrówkojady, ale chyba z tej samej rodziny, co Aniu?
O tak wyglądają i są absolutnie przesłodkie


o ludzie, pierwszy raz widze takie slodkie stworki :) ale fajowe :) :)

a ja wam niebawem zamieszcze zdjecia kózek, ktore sie nam "okocily" "okozily" nie wiem jak to sie mowi :) 3 male sliczne kozki! Arek oszalal na ich punkcie, a zeby jeszcze bylo lepiej to mieszkaja przez noc i czesc dnia w lazience u dziadkow u nas na gorze, bo za zimno i nie wytrzymalyby. Wiec mamy male zoo :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553320 przez basba
Dzień dobry!

Pączki zjedzone??? Ja czekam na dostawę ;) Mąż zawsze dla pracowników kupuje wielgachną blachę (jeszcze cieplutkich ) bo cukiernie mamy za płotem :P .

Pytanie nr 2... kto chce greya (wszystkie części??? ) na maila???? :silly:

Nadrobie póżniej....

Edit:

Masuska Pit cud miód malina!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553346 przez natimp1
Ja chce Greya wytarzane w pączkach ) a zaraz reszta:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553353 przez różyczka
Basba ja III cz. poprosze :)
paczek zjedzony jeden narazie :)

Moja Mała wczoraj wymiotowała wiec pojechałamdo lekarza sprawdzic co jej jest-no inic. Starsza tez była u lekarza i tez nic a obie zdychające były na maksa :S ale dzis broją wiec chyba rzeczywiscie nic :) :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553355 przez natimp1
miało być wytarzanego w pączkach....


Oposku... co to za stworasy.. heheh gdzie się to trzyma w ogóle.. pierwszy raz widzę takie storzonka

Przyszła mamo... ale jak Kozy w łazience .. hehehehh a ja się dziwiłam jak moja wychowawczyni miała gęś na balkonie.,...

Masuska.. no kędzior pierwsza kasa.... to jedyny lokas??ostatnie zdjęcie cudniaste z tym uśmiechem
ja juz po kawce i pączku - pewnie mi pomoże na ten tyłek gruby

dziewczyny czy Wasze dzieciaczki potrafią skakać..?? bo Jachu tak "skacze" ze tylko wiatr rękoma robi...:)i nogi ugina.. cudnie to wygląda .. pastwimy się nad nim z Maksim i każemy podskakiwać:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553366 przez aga1040
aniaw napisał:
Aga rezerwacja imion ja pierdziu :ohmy: :lol: Dla dziewczynki proponuję Belzebuba a dla chłopca Cieszymir w ciemno beda wolne :lol:




Anulka ale się uśmiałam. Ty to potrafisz rozbroić :laugh: kochana jesteś :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553379 przez różyczka
Te Nati czy mam rozumiec,ze odpuscilas mojego Kliczko na rzecz Greya?? :)

jak ja bym miała cukiernie za płotem jak Ty Basba to by było juz po mnie bo by mnie dzwigiem z domu musieli wyciągac do pracy :S :woohoo:

Przyszła_mama poka kozy :)

Aga wiesz co...u mnie w rodzinie nie pamietam kiedy jakies dziecko sie urodziło wiec tego problemu nie znam z rezerwowaniem ale strasznie mi sie zawsze podobało imie Laura i dałabym tak Biance na bank na imie gdyby nie to,ze troszke wczesniej najlepszemu przyjacielowi taty Bianki urodziła sie córeczka i tak ja wlasnie nazwali...wiec jakos tak głupio było mi to imie tak spapugowac (no bo tak by to troche wyglądalo)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553465 przez aga1040
No właśnie o to papugowanie Różyczko chodzi, mi też jakoś tak głupio. Ja zarezerwuje 100 imion i zabronie wszystkim ich zaklepywać :-) hehe
w sumie to już mi się śmiać chce z tego. :laugh: Ale ciesze się że rozumiesz o co mi chodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553473 przez natimp1
A masz Rose tego Kliczko.. ja jednak wracam do Georga Clooneya-oglądałam z nim film i uczucie wróciło.... niech stracę.... jakos mu wybaczę te zagraniczne modelki itp.. skoro chce wrócić..:)

Hobborku ... na Maksa metody niani nie działają.. a z czego to wynika... z tego, ze on nie jest niegrzeczny tylko jak mówi jego Przedszkolanka -kreatywny tzn, nie kłamiąc tak przedstawi sytuację, ze wina zawsze jest po innej stronie niż jego, zawsze am ostatnie zdanie.... w większości słuszne bloki zapodaje..
np.... wskakuje na blat w kuchni żeby wyciągnąć cos słodkiego... mówię Maksi nie wskakuj, bo sie blat rozwali a ty możesz sobie coś złamać.. na to maksi... sama mamusiu mówiłaś że ten blat juz Ci się nie podoba.. pomagam Ci żebyś sobie mogła kupić nowy....no i musze sobie sam juz radzić mam 5 lat nie mogę być gamoniem ,
generalnie czasem na dzieciaka w zależności od sytuacji trzeba użyć różnych metod....
Ja Jaśkowi staram się tłumacz ,. np z kremem ze smarujemy się przed wyjściem na spacer a teraz nie wychodzimy więc nie trzeba.... i generalnie działa.. ale metody innej niz zamknięcie drzwi od łazienki jak pralka pierze by nie kręcił pokrętłem lub dusił stop nie znalazłam.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553481 przez aga1040
Po za tym to wam powiem szczerze że chciałam dać zawsze córce na imię Oliwia ( tak mówiłam od zawsze) ale już jest w rodzinie, a ja nie lubie jak się coś powtarza. W końcu każde dziecko jest wyjątkowe :laugh:

Ale w sumie i tak pewnie za jakiś czas coś mi się nowego spodoba :laugh: Narazie jest Oliwier i Matylda. Ale się zobaczy. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553494 przez aga1040
Natimp, Różyczko a ja uwielbiam Van Diesel. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553508 przez aga1040
Powiedzcie mi jakie zabawy wymyslacie dzieciom w domku i na dworzu. Bo mi już pomysłów brak, a Kubek jest troche znudzony juz puzzlami, klockami, samochodami, malowaniem, grą w piłke. A na dworzu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553514 przez Oposek
Dzień dobry :)

Masusko Piotruś śliczny i pięknie Mu w niebieskim :) Kurtka z Tchibo się sprawdza? to może kupię na przyszły rok, bo z tej, którą mamy Młody wyrośnie chyba już w tym...

Rose ja też chciałam Laurę albo Lenkę. Litek kazał mi się w głowę popukać :blink:

PrzyszłaMama jaaaaa chcę kózki, pokaż koniecznie!!! No i foch- bo mąż mi od dawna mówi, że będzie koza jak bęzie ogródek, powiem Mu wieczorem, że przecież w łazience może mieszkać :)

Ania wpadaj na drina! :kiss:

Nati mój skacze, ale tak prześmiesznie- na lekko zgiętych nóżkach tylko :) Wygląda jakby kij połknął :lol: Ale On zdolny ruchowo po mamusi, więc też będzie piłki nosił B) Nie mam pojęcia, gdzie takie stworasy mieszkają oryginalnie, te są z zoo :) Może Ania nam napisze, jak już wytrzeźwieje po wypiciu spirytusu do faworków :lol:

Basba ale macie fajnie z tą cukiernią, choć z drugiej strony wtedy już nawet nie miałabym ruchu idąc po ciastko ;) Ja wciąż się łudzę, że upiekę coś, ale Litek już napisał, że pączki przyniesie, bo nie wierzy, że pokonam lenistwo :P :)

hej Hoborku, jak się dziś czujesz?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl