BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #548653 przez masuska
hoborr napisał:

sks???


Starość, kur..a starość:)

Hoborr a będziesz rodzić z Mężem? Ma możliwość bycia przy CC?

Młody wstał. Później nadrobię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548673 przez masuska
Hoborrku, ale cudna ta łazienka:) B. mi się podoba:)

Martuś zdrówka życzę Igorowi:)

Różyczko jakaś Ty ekonomiczna, pić nie musisz a pijana jesteś:) Buziaki dla Oliwi:)

Nati tak swędziało mnie:) Noga jak coś:P

AniaW a mój nawet trochę zazdrosny nie jest:( Ale na dyskotekę z dziewczynami puścić nie chce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548675 przez masuska
Słyszałyście o pączkach z ziemniakami?

Podobno ekstra. Będę robić w środę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548696 przez różyczka
masuska napisał:

Słyszałyście o pączkach z ziemniakami?

Podobno ekstra. Będę robić w środę.


ja nie słyszalam ale zyje jeszcze smakiem "Twojej" pizzy :)
tort szwardzwaldzki wyszedl mi super-pisząc nieskromnie :blink: ale nasączalam wisniowką wiec moze to samopoczucie to jednak nie tylko od spanka :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548832 przez hoborr
Rózyczko układ płytrek w łazience jest zupełnie inny niż producent reklamuje. Sama taki wymyśliłam. A ta łazienka nasz to taka maleńka i tam nie ma wanny. Na górze będzie wszytko . Tu tylko prysznic, zlew i kibelek. No imiejsce na pralkę - ale ni będzie na razie:)
Kurcze to jas teraz też mam ochote na ten ca ły tort szwardzwaldzki:) Takiego mam smaka na wiśniówkę że nie wiem co z tego mojego dzidzi wyrośnie! Jak nigdy nie piję alkoholu to w tej ciąży ciągle mam smaka...

Masuska no przy operacji nie ma takeij możliwaości. Przynajmniej z adą nie było. Ale mam znajomą któa jest instrumentaliuszką i będzie ze mną i zanim mnie będą orzewozić to wyniesie dzidzię i pokaże tomkowi i mamie:) Tak było ostattnoi:) A potem jak będę jechac łóżkiem to ich zobaczę:) No ipotem dopiero jak wstanę o własnych siłeach i dojde do sali odwiedzin , bo do sali gdzie będe leżeć nie wolno wchodzić rodzinom!

Nati moja teściówka kupiłą keidyś naklejek na ściany w sklepie za 3 zł i poobklejałam jej kuchnie! I powiem ci że nawet nawewt to wygląda:)


Ale upiekłam dobre rogaliki:) I zrobiłam ciasto i sałatkę. Tomka sis ma być koło 1 w nocy:)
Ze złych nowin to: dziadka zawieźli d\o szpitala - bo serce wysiada. A guz się powiększył. Woda się nie zebrała w płucu i to ponoć jeszcze gorzej.... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548836 przez hoborr
Ania wstydziłabyś się z tym spaniem!!!!! no normalnie krew zalewa!

Martuś super że Igorek daje radę:)

MAsuska nie słyszałam ale chęytnie spróbuję! Znasz adres? Bo któaś musiała znać:) aaaaa ANIA! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548873 przez aniaw
Ja to dziś totalny dzień lenia miałam :lol:
Tak mi się nie chciało sprzątać, że Tomi widząc moje nastawienie kazał mi z dziećmi iść na spacer, żeby sam wziąć się za porządki :laugh: Ubrałam się w 2sek żeby się jeszcze nie rozmyślił :lol:
Dzieciaki wreszcie wyszli na zewnątrz :) Ubraliśmy kalosze i szaleliśmy po kałużach :) I nawet cieplutko było :)

Nati Amotax i Duomox to to samo, może Tobie pomoże albo mąż Cię wygrzeje i będziesz zdrowa :blink:

Masuska pączki z ziemniakami? Brzmi ciekawie :) Ja zamierzam faworki robić :)

Rose się upiła, no ładnie :) Muszę pomyśleć gdzie kupić łyżkę spirytusu do faworków bo jak kupię cały to bedę taka wyspana jak TY :lol:

Hoborku to nas rozgryzłaś :lol: Kurcze współczuję pogorszenia u dziadka :kiss:

Miałam robić dziś ciacho marchewkowe ale z uwagi na moje totalne lenistwo akcja pieczenia odłożona na jutro :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548915 przez hoborr
Ej to tłusy cztwartek juz się zbliża ? czy jak?? a może to taka przymiarka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #548926 przez różyczka
Tak tłusty czwartek :) jupiiii!!!!!!! :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549004 przez przyszla_mama
Hej mamuski moje kochane :kiss: :kiss:



jak milo slyszec co u Was :) Wy to fajooowee jestescie :)

Słyszałyście o pączkach z ziemniakami?


dziołchy, mam apel, MASUSKA NA MasterChefa!!!!

Naprawde Masuska za kazdym razem jak zapodajesz jakis pomysl albo piszesz co pichcisz, podziwiam Twoj zapal, checi i kreatywnosc. Ty to zdolniacha jestes. I pisz oczywiscie jak najczesciej, oby mi sie udzielalo bo ostatnio to taka kreatywna w kuchni jestem ze ojoj zeby sie moj M w koncu nie zbuntowal :)



Hoborrku – Twoj domek PRZEPIEKNY!! O ludzie, ale zazdroszcze :) :) kominek cudny i lazienka sliczna, wszystko w moim guscie.

na kiedy przeprowadzka zaplanowana?

jak fajnie ze juz niebawem w 4 bedziecie w swoim gniazdku :)

No więc wziełam sie za prsowanie:0 37 sztuk body z krótkim rękawem , 28 pajacyków i 4 body z długim rekawem uprasowane:)


wow, ale zbior :) :) ale to bardzo wygodnie, lepiej tak sobie wszystko zorganizowac zeby wiecej czasu moc poswiecac dzieciakom niz prac po kilka razy dziennie

A Hoborrku - juz pytalam wczesniej ale nie odpowiedzialas, co z tym imieniem?????? :side: :side:


Natimp – jak Twoje zdrowko i dzieciaczkow? jak sie czujesz? a moze lepiej idz do laryngologa jakiegos prywatnego? bo z tymi infekcjami to taka niebezpieczna sprawa, tym bardziej ze promieniuje ci az do ucha, o ile dobrze przeczytalam.


Rózyczko – jak malutka i nocki? troszke lepiej czy tak samo?


Aniu, do 11.30 leniuchowals??? łooooooooo matkoooo :)ja chyba do 11.30 nie spalam nigdy, no chyba ze po jakims weselu albo sylwestrze :)
super ze juz chlopaki maja sie lepiej, i zazdroszcze ze Twoj Duzy chlopak zazdrosny o Ciebie, kocha ciagle tak samo :):)

Oposku - widzialam na fb fotki Filipka umorsanego w farbie, aleeeee mnie to zdjecie rozbroilo :) :) musze Arkowi taka rozrywke zafundowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549009 przez przyszla_mama
a co u nas to ostatnio maly nabawil sie okropnego odparzenia. Dziewczyny przez poltora tygodnia walczylam czym moglam - bepanthen, linomag, sudocrem, jakies ziola, nawet takie sposoby stare jak zasypywanie dermatolem, wszystko co mozliwe i NIC!!!

Juz maly tak sie meczyl ze pojechalismy do lekarza takiego fajnego (glupia jestem ze wczesniej nie zdecydowalam zeby pojechac, ale wiecie jak to jest, odparzenie czlowiek mysli ze sam sobie poradzi,tym bardziej ze czasami juz ladniej wygladalo) no i wyobrazcie sobie lekarz powiedzial, ze to juz atopowe zapalanie skory juz o charakterze grzybicznym.

to najprawdopodniej dlatego, ze mlody byl chory, i jak lezal w szpitalu mial mase kroplowek, antybiotykow itd i jego organizm wyjalowil sie bardzo i stad to zapalenie

no i wyobrazcie sobie lekarz przypisal dwie masci, wode borowa robiona w aptece i doslownie po dwoch uzyciach widac bylo poprawe, a po 3 dniach wszystko zniknelo!


co wiecej to samochodzik nasz biedny sie robi, bedzie nas to sporo kosztowalo - okolo 2 - 3 tys :cheer: :cheer: ale mam nadzieje ze w koncu niebawem go odzyskamy


caluje was i sciskam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

aaa no pierwsza :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549030 przez różyczka
Czesc wszystkim :)
O Przyszła_mama przyszła :) pozdrówka :)

Aniu spirytus mozesz zastapic octem, nie bedzie go czuć a chodzi o to,ze alkohol zapobiega "piciu" tluszczu przez faworki :)
hahahhah alkohol zapobiega piciu :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549042 przez natimp1
hej kochane

Przyszła mamo.. mielismy to samo.. Janko przy antybiotyku..miał takie odparzenie ze az rany miał.. dopiero maść robiona pomogła.. dwa smarowaia i o niebo lepiej... ale w tym miejscu co miał ranę ma taką inną skórę na pupie nie wiem czy to blizna czy co

jak rose nocka

ja gardło nadal do bani:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549051 przez natimp1



kurde ile przy tym się rzeczy działo:) pamietacie te klimaty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549096 przez różyczka
Ja pierdziele Nati ale zapodałas mixa :lol:
Dr Alban aj lowju :silly:
normalnie hity z satelity :side:
oj sie działo sie dzialo :lol:
ale niektóre koleżanki to sie urodzily w latach 90-tych :) czy nie?

kurde wpierniczam tego szwardzwaldzkiego torta na sniadanie drugie własnie, no bajka :side:

nocka jak nocka :dry: szkoda gadac...
ale Młoda do tatinka a potem do klubiku z nim jedzie wiec odeśpie popołudniu :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl