BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553523 przez Oposek
My na dworzu dużo gramy w piłkę, ganiamy się, robimy tory przeszkód, bawimy się w balonika, kółko graniaste i starego niedźwiedzia. Trochę z pokazywaniem, bo do tego trzeba dużo miejsca, a w mieszkaniu nie bardzo jest gdzie. Wszystkie takie zabawy są fajne. Do tego plac zabaw. No i zabawki, które można pchać i prowadzić na kijku lub sznurku ostatnio są hitem. Jak nie ma śniegu i jest sucho to jeździk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553638 przez natimp1
u nas króluje ciągnięcie słonika... i zwiedzanie okolicy.. Janko powściągliwy w ruchu- w końcu juz mruga więc o co chodzi :)ale chłopaki uwielbiają się wspinać i gonić... potem jeszcze chowanego w domu i na dworze .... Jachu chowa się np za patykiem :)
poza tym piłka i chodzenie po piaskownicach...
w domu króluje garaż boba budowniczego z torem do zjeżdżania i wszelkiego rodzaju tory przeszkód...

placu zabaw jeszcze nie zaliczyliśmy w tym roku....

Wiesz Oposku jeśli nogi od powierzchni odrywa to ekstra .. wyczytałam ze w okolicach 2 roku życia pełen wyskok się robi .....

Kurde laski myślicie ze jak do 18stki będę mu wkładać dyduśki w łapki do spania to będzie dziwne i zboczone jakby tak trochę ze niby psychiczna matka czy coś:)P.. kurde on tak słodasko z tymi dyduchami w łapkach wygląda, plus taki ze wczoraj zasnął z 4 dyduchami ale żadnego nie miał w pyszczku :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553826 przez Oposek
Nati myślę, że takie trzymanie w łapce to taki etap przejściowy pomiędzy ssaniem, a wyrzuceniem :)
Któraś z Dziewczyn pisała, że obcieła dydusia i tylko plastik został, może to jest jakiś pomysł?
Dla mnie to, że Filip- pulpet w ogóle nogi od ziemi odrywa to już sukces :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553834 przez natimp1
hehehh.. jaki tam pulpet.. chłopak dobrze zbudowany tak jak należy.. Paździochy niech idą na wiochy.... tak się u nas mówiło..

no pewnie to jest jakis pomysł.... ale po co.... ja tam se fajki na imprezie tez odmówić nie potrafiłam... :)a jak w ciąze zaszłam to nie było problemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553838 przez Oposek
Nati czyli mówisz, że Jachu rzuci smoka, jak w ciążę zajdzie? :laugh:
No to ma jeszcze czas chłopak myślę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553848 przez natimp1
oj tam oj tam.... wiadoma o co komon.. przyjdzie odpowiedni moment i tyle.. mi się nie spieszy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553883 przez natimp1
Dla Wikuni :

Ciocia znalazła.. mamusia kupi :

pl.inviptus.com/baby-fashion-16/c/FBLM_Adidas_25-64_m.2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553918 przez masuska
Pączki, rogaliki, faworki (chrusty) pochłonięte w ogromnych ilościach. A jak tłusty to i żeberka na obiad! A co:)

Rosa, na drinka to i ja się wpraszam:) A u mnie Mąż dalej chory, Piotrek pokasłuje.

Basba, ja chcę Christiana Greya ale w całości w moim łóżku:P

Przyszła mamo ja chcę kózkę!

Nati Piotrek nie skacze, a loczki to ma jeszcze z tyłu główki.

Aga ja też:)
:kiss: :kiss: :kiss:


Oposku kurtka Tchibo jest świetna, nie wiem czy na przyszły rok będzie dobra, mam taką nadzieję. Spodnie zapowiadają się że będą ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553919 przez masuska
Hehehe

Zapomniałam

Dziękujemy za komplementy:)

Piotruś taki cudny po mamusi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553921 przez różyczka
Wrócilam własnie z pracy, a konkretnie z domu pewnej rodziny mieszkajacej na totalnym zadupiu, w której jest 10 dzieci od 18 lat do 6 m-cy(i ma przyrosniety język ten maluszek :( ), jedno z tych dzieci to nasz uczen i dlatego tam byłam....
przywiozłysmy im z kolezanką pare kilo wedlin/kiełbas...ale oni nawet na chleb nie mają :dry:
dzizassss ....musze poczytac jakies pierdoły w necie bo mi łep peknie :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553925 przez aniaw
natimp1 napisał:

u nas króluje ciągnięcie słonika... i zwiedzanie okolicy..

W kontekście tego Greya to ja nie wiem czy nie powinnam odpowiednich służb zawiadomić :lol:

Oposku mi udało się przezwyciężyć lenistwo i faworki robiłam z chłopakami :lol:
Pychaaaa :laugh:

A rano mężul jeszcze przed pracą polazł po świeżutkie pączucie :lol:
Ech przez Wielki Post tylko o chlebie i wodzie przyjdzie mi żyć bo pewnie jutro nawet ulubionych spodni nie wcisnę ;)

Rose, Oposku ja już znam ta Waszą gościnność :S W odwiedzinki to ja wezmę swoja wodę mineralna, kanapki i papier toaletowy :P :lol: :lol:

Masuska Piotruś ślicznościowy z tymi kędziorkami :)

Tak w ogóle to cześć :) Reszta później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553927 przez martus0707
Cześć :)
sorki że nie pisałam ale jakoś czasu brakuje. Byliśmy z Igorem na pogotowiu w niedzielę, bo robił zielone kupy i wyobraźcie sobie że pediatra powiedział że nie widzi żadnego śladu anginy :angry: a nasza lekarka ją stwierdziła i kazała brać antybiotyk :angry: ten z pogotowia kazał odstawić leki na gardło. Więc został tylko kaszelek. Na moje nieszczęście K. chory więc jeszcze gorzej niż z dzieciakiem. Ja też przeziębiona, ajjj.
Mój Igorek też udaje że skacze ale nie odbija się od ziemi, po prostu nie potrafi.
Pączków zjadłam dziś chyba z 5, ale już obiecałam sobie dietę antypączkową do końca dnia :laugh:

Masuska Piortuś śliczny chłopczyk! Taki niewinny blondasek :) Van Diesel hmm miodzio :laugh: szkoda, że mój K. taki w ogóle inny jest niż on :blush: :S

Nati mój Mały też smoczka ciąga bez przerwy. Obcięłam Mu w jednym końcówkę to chodził i się ślinił ale w buzi smoczek musiał być. Maczałam nawet w pieprzu, soli, ale to nic nie pomaga :dry:

Hmm co więcej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554099 przez aniaw
Szefowa w pracy tez zabrała się za faworki i już mi grozi, że zaraz dostane porcję ;)
Dobrze, że śnieg się rozpadał to co chwila odśnieżam przed wejściem do lecznicy, więc jakby co trochę kalorii spalonych :P

U mnie chłopaki jakoś paczkami nie byli zachwyceni, Domik raczej poskubał a Szymi wyjadł tylko środek ;) Za to po faworku zjedli calutkim :lol:

Hoborek ale dłuuugi post :laugh: A co znaczy, że jak urodzisz to nie będziesz już wychodzić? Co ty wtedy dopiero zaczną się wychodne :lol:

Oposek genialne plany walentynkowe :lol: Proponuje wymalować sobie jeszcze na gołych ciałkach Waszych nawzajem wyznania tym złotym markerem - tak mnie jakoś zainspirował :lol:
A mrównik kopie sobie nory w ziemi i nawet takie 10m długości korytarze wykopie, więc pisałam do Rose, żeby zapakowała też tone ziemi dla Ciebie w pakiecie do tego stworka :lol:

Przyszła_mama poka poka fotki kózek :lol: Moja kumpela ma kózkę i przerąbane zawsze miała, bo na dłużej wybyć nigdzie nie mogła bo zaraz musiała wracać ją wydoić :lol: W towarzystwie jak to mówiła wszyscy się na nas dziwnie patrzyli :lol:

Nati
szacun dla Maksiego :lol: Musze przyuważyć czy Domik skacze :S
A Ty poka zdjęcie dydusiowe Jacha :P

Masuska ten Diesel to daj spokój :P Nos jak kartofel, uszy odstające i jakieś takie oczy za małe :lol: Twój Piter to zobaczysz dopiero jaki będzie model :lol:

Basba mieć cukiernię po drugiej stronie ulicy to samobójstwo :lol:
Ja jakoś nie daje rady czytać ksiązek na kompie wolę wersję papierową :)

Rose ale przykra sprawa z tą rodziną ;) A nie da się ijm jakoś pomóc? A opieka społeczna??

Aga 100 imion dobre :) Chłopaki na dworzu zawsze sami coś wymyślą :) Obok mamy plac zabaw :) Poza tym zbiór kamieni do kolekcji im się nigdy nie znudzi :)

Martus może Igorek już się wyleczył i antybiotyk zadziałał? Super, że nie musisz już go zmuszać :) A Wam zdrówka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554234 przez masuska
Mężu mój w końcu nie wytrzymał i pojechał do lekarza (zawsze na ostatnią chwilę czeka) i co zapalenie ucha! Zwija się właśnie z bólu. Tak to jest jak się żony nie słucha.

Piotrek 37 stopni ale nic mu się nie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #554284 przez basba
Cześć Baby... ja od fryzjera niedawno wróciła... Jej ale relaxxxxxxx :blush: Facet taki masaż głowy robi że ajjj... i jeszcze ten masujący mój zbolały kręgosłup fotel - no jak nowo narodzona jestem a tylko przyciac bylam hehe...

Nati ale cudne didaski!!! Szkoda ze na małą nóżkę (zobacz na podeszwe- one chyba dla dziewczynek co jeszcze nie chodzą). Znajdzie ciocia na większą to mamusia pomyśli ;) W każdym bądź razie dziękujemy :kiss:
Nati a Jachu to widze niezły kolekcjoner smoków ;)

Oposku wy jak zawsze wesoło czy w domu czy na dworze- moc atrakcji :)

Rózyczko kurcze, straszna bieda u niektórych i do tego 10 dzieci :ohmy:

Masuska by to mąż słyszał!!! Zdrówka dla niego... a twój krzyz jak??

Ania mnie cukiernia nie rusza bo ja słodkiego nie lubie haha! A pączka tylko 1 zjadłam bo słodki masakrycznie był :S U nas też jakoś dzieciaki jeść nie chciały.

Martuś... nieźle z tymi lekarzami. Ale mam nadzieję ze juz oK, no i obie zdrówka zyczę.

Aga moja Wiki tarmosi wszędzie wózek z lalą. Nosi lalkę jak małe dziecko (na dwóch rączkach) i śpiewa aaa... A dzisiaj pousadzała lalki w rządku, gotowała obiad na swojej kuchence a potem każdą jedną karmiła łyżeczka. Potem rozbierała do golasa i myła im tyłki mokrymi chusteczkami (zużyła pół paczki) bo zrobiły kupę

Hoborrku jak twoje ciśnienie dzisiaj???

Ja planów walentynkowych nie mam i nie robie. Moze jakaś kolacja na mieście ale to i tak z dziećmi. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl