BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #554312 przez natimp1
Oki czyli wiki moimi wnukami będzie sie dobrze zajmować:)
Masuska zdrówka dla Mężulka, ucho to nie fajna rzecz...
Anulka .. głodnemu SŁOŃ na myśli:):)

kurcze dziś miałam jeszcze córe koleżanki .. i fajnie było Maksi sie tak zajmował, Jachu dzielił zabawkami ekstra...

Rose... aj czasem jak ekspres reporterów czy coś tam nie pamiętam dokładnie tytułu na dwójce oglądam to bekse mam na całego, starzy ludzie okradzeni z kredytem do śmierci.., dzieci chore nieuleczalnie.. masakro tylko całowac się w dupy ze szczęścia...

Martuś ja jakoś nie mam ciśnienia na tego smoka, pomyślę może w okolicach wakacji, ale skoro potrzebuje jeszcze to oki....

hobbor gdzie jesteś.../??
a moje plany walentynkowe... rozłożę wyro( teraz śpię na połowie bo mi się rozkładać nie chce),ka i się wtule w moje największe miłości ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554388 przez hoborr
Dobry!

Jestem jestem :) Ale miło jak tak o mnie pamiętacie:) hi

Co do zabaw :)
- taniec, śpiew
- kolorowanki i naklejanki
- rysowanie
- czesanie koników
- czesanie mamy albo adusi
- czytanie ksiązeczek
- zabawy kosmetykami mamy
- granie na pianinku i śpiewanie do mikrofonu
- udawanie zwierzątek
- ukłądanie misiów i różynych pluszaków za łóżkiem
- straszenie babci i dziadka
- sprzatanie (odkurzanie, wycieranie kurzy, mycie podłogi)
- wożenie lalek i misiów w wózku
- patzrenie w okno!
A na podwórku: sanki, ściganie kur, ściganie kota, ściganie psa...

NIe skłamię jak napiszę że zjadłam dziś jakieś 10 pączków! A teraz mam zgage i pewnie na pepsi się skończy!

Różyczko ale smutne to co piszesz... szkoda takiej biedy... A jak dziś dziewczyny?

Aniu no naprawde byłam ciekawa czy ktoś mnie pochwali za posta:) hihi Gratulacje męża, pączków sklepowych i faworków domowych:)

Basbo no ciągle o tym greju tu słyszę a do papierowej dostępu nie mam :) Także poproszę:)
:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A co u tego fryzjewra Pani robiła ? no oprócz masażu? Maolwanie? Podcinanie?

MAsuska no widzisz - męża nie wygrzewasz i efekty są! A jak tam Tatiana i Aleksander??

Ciśnienie na dziś:
rano 140/88
południe 135/94
wieczór 135/90
wziełam tabletkę. POtem w nocy zjem drugą. Takżeby dwie na dzień wyszły,,, coś mi się wydaje że mi się nei uspokoi i wyląduje w szpitalu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554392 przez hoborr
Co kupiś mamie na 53urodziny? Myślałam o jakimś kremie ew. kremach z vichy? Może któaś ma jakieś doświadczenia? opinie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554563 przez różyczka
Dzień dobry.
straszna noc za mna, wszystko bolałao mnie jak przy grypie i pociłam sie jak szczur a poza tym obejrzałam "Niemozliwe" przed snem i sniło mi sie cała noc tsunami :S
Obie moje dziewczyny kaszla :S
normalnie domowy szpital :dry:

Aniu ta rodzina dostaje pomoc z Gopsu-tzn. rodzinne co m-c i raz na kilka m-cy np. 200 zł zapomogi, dzieci maja tez darmowe obiady w szkole, z rodzinnego jak porobią opłaty to niewiele zostaje i ta babka mówiła,ze najgorsze jak one popołudniu zaczynaja juz krązyć koło lodówki, bo wiadomo,ze ten 1 posilek dziennie w szkole to mało :dry:
latem lepiej bo ojciec zawsze cos zarobi, zima najgorzej...
ja sie na codzien stykam z tymi opowiesciami, takimi sytuacjami, ale nie kazdego dnia oglądam siniaki ofiar przemocy czy patrze w takie glodne oczy jak wczoraj :( a co innego słuchac jak ktos opowiada(to tez obciąza wiadomo)a co innego widziec to na własne oczy...
napisąłam to wczoraj tu bo tak jakos odreagowac chcialam chyba troszke :dry:

Hoborrku bądz dzielna-jescze troszke :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554584 przez natimp1
Rose zdrówka Kochan.. no jak tak się na ferie rozchorować...


Hobborku , ty tylko leż i czosnek wcinaj... ciśnienie obniża.....
Ja dzis niekumata Maksi przyszedł o 6:40 i pyta ile jeszcze nocy zostało do baliku.... a my juz od 30min powinniśmy być na nogach :) ale zdążyłam... przy czym muszę odłożyć randkę z Clonneyen bo jakaś taka mało atrakcyjna jestem..)
Jankowi masakrycznie się coś śniło w nocy , poszłam utulić a on mnie straszył.. czyli chyba dinozaury się śniły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554627 przez różyczka
"Poszlam tulic a on mnie straszył" :laugh: może sie Ciebie wystraszył poprostu :laugh:
to Bianka z kolei całą noc sie budzila i poplakiwąła przez kaszel, włazila na mnie, tuliła sie, bo nie mogła spać :dry: od 3 do 5 przerwa, która jej sie ostatnio coraz cześciej zdarza a ja wtedy zawsze mysle,zeby sobie w łep strzelic by zakonczyc te męki...no ale potem nadchodiz nowy dzien i jakos sie pcha to zycie do przodu dalej.....

dzieki Nati :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #554800 przez basba
Dzień dobry...

Hoborrku zaraz ci wyślę. A mamie mozesz kupic np. jakiś ulubiony perfum, albo zafundować wizytę u kosmetyczki/fryzjera :)

Różyczko współczuje nocki... ja dzisiaj też niewyspana ale nie przez dzieci (choć Wiki przerwę zrobiła sobie od 4 do 5:30 ) ale przez męża :angry: . Nie dość że wrócił ze spotkania o 1:30 to jak juz sie położył to tak chrapał ze nawet szturchanie i zatykanie nosa nie pomogło, wiec wyniosłam się na kanape. :dry: Zdrówka kochana dla was!

Nati juz widze tego sprinta twojego!

A gdzie reszta???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #554926 przez Oposek
Dzień dobry:)
U nas zima i masa śniegu :):):)
Dla odważnych ciekawostka:

cjg.gazeta.pl/CJG_Warszawa/1,104436,1336...wszy_taki_lokal.html

Rose, Ania może skoczymy na romantyczną kolacje z robaczkami w tle? :P :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555002 przez aga1040
Masuska ale podkręciłaś tym zdjęciem. Jestem w ciąży i chce go mieć... to moja zachcianka... :lol: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #555122 przez aniaw
Hej :)

Ja już zaliczyłam z chłopakami sanki i robiliśmy bałwana - Dominik znalazł butelkę po piwie i na jej widok od razu "tata, tata" :S Bałwan dostał butelkę do łapki i wszyscy zadowoleni :lol:
Może później jakieś foty zapodam :)


natimp1 napisał:

Anulka .. głodnemu SŁOŃ na myśli:):)


Ja sobie wypraszam, ja SŁONINY nie tykam :P w końcu dieta oficjalnie trwa :lol:

Oposek to ja już wole o tym chlebie i wodzie albo nawet samej wodzie być ;) Dla mnie wszystko co ma więcej niż 4nogi to wróg :ohmy:

Rose ja bym nie mogła w takiej pracy jak Twoja ;) Przykre jest się patrzy na to wszystko, ta biedę a przecież wszystkim nie da się pomóc :(
Zdrówka dla dziewczyn :kiss:

Basba mój czasem też chrapie zaciekle ale jak zatka mu się do nos to się budzi :lol: Dobrze masz, że słodkie Cię nie kręci :) A masażyk główki fajna rzecz :laugh:
Mi dzis zafundował taki masażyk Dominis - szczotką zmiotką :S

Hoborku straszeniue babci i dziadka genialna zabawa :) A ganianie kur i kota to już wyższa szkoła jazdy :lol: Kremik to fajna rzecz jak używa - ale nie znam się na nich, nie pomogę ;)

Masuska zdrówka dla Twoich Panów :kiss:

Aga niezłe masz zachcianki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555188 przez masuska
Basba a ja po jednym plasterku capsiplast, czy jakoś tak, jestem jak młody bóg:) Hehe gibka jakbym jogę z 10 lat trenowała:)

Hoborrku Tatiana i Aleksander w Ogrodzie letnim. Czytam ostatni tom. Następne to Saszeńka, Cukiernia pod Amorem, Biała Wilczyca i co mi tam jeszcze polecą:)

dla mamy to może jakaś biżuteria? Pomysłu nie mam.

Różyczka i ja mogę się z tym szpitalem dopisać. R. chory, Piotr taki jakiś niewyraźny, ale temperatury już nie ma. Wczoraj 37,8 czyli tak sobie. Zdrówka.

Nati straszył bo zobaczył dinozaura:P

Oposku!!! fuuuuu:P

Aga a ja w ciąży nie jestem i też chcę:P

Aniu a ja na dietę od środy popielcowej, taka głębsza motywacja będzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555285 przez różyczka
Oposku no to poszłas po calości teraz z tymi robakami :P
Masusko Wam tez zdrowia :kiss: ja tez mysle o diecie znowu, bo mi sie przybrało pare kilosków ;)
Aniu ja bym tez nie mogla w Twojej pracy pracować :S :)
Basbo klamerke trzeba bylo Mu na nos wsadzić :laugh:
Hoborrku kremy z Vichy sa bardzo fajne i ślicznie pachna :)

mojej Malej chyba "3" ida i stąd to przeziębienie...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555483 przez hoborr
Dobry!
Oposku - ale robale!!!!!!!!!!1
Basba mój Tomek też czasem chrapie ale jak go szturchne w bok to się przekręci i nie chrapie potem. W sumie jak na plecach śpi to wtedy:) Dzięi za greja:) Zuciłam tylko okiem. Akurat na rozdział .. chyba 9 i od razu trafiłam na takie akcje że nie wiem czy to czytać! Bo jak mnie złapie chętka po takich czytadłach!? A chyba nie powinnam sięnarażać na wcześniejszy poród:) hihih no i chyba zostawię na później:)
Rózyczko zamówiłam mamie na allegro krem na noc ijakieś serum . Mam nadzieję ze zdązy przyjśc do 15 lutego:) Biance idą 3?? No u Ady ani widu ani słychu!!!
MAsuska o Cukierni to słyszałam, Wiolczyca tez ponoć ok:) Ale ja to teraz nawet nie marze o czytaniu!!! A moja mam lubuje się w złocie - to mnie nie stać :S :laugh:
Aga , MAsuska a mnie się ten koleś niewidzi! Bałabym się go dotkknąć!!!!
Aniu u nas tyle śniegu że masakra!! Ale nie da się ponoć z nigo bałwana lepić! Tak teściowa twierdzi - bo to ona z Adą wychodzi na śniegi:)


CIśnienei na dziś.
Rano 145/86 tabletka
południe 145/95
wieczór 148/95 tabletka
teraz 134/85

No i modlę się żeby mi nie skoczyło jutro. Bo do szpitala chyba się wniedzielę zgłoszę. Wiadomo w sobotę to i tak niema prawie nikogo!!! :huh: I pewnie bym przeleżała do poniedziłku bez żadnych badań! B)
Ech no zobaczy się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555506 przez hoborr
Ostatnio na forum jak jestem - to nie ma żadnej!! Co to ma znaczyć?? No co???? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #555588 przez natimp1
Masuska nie poeiem komu w krzyzach szczyka:P, Nam wyszly dolne czworki,takie jestesmy Cwaniaki. Dzis mam tak masakry dzien ze szok...szkoda konentowac.. na baliku cudnie bylo,ake chyba musze miec na konkursy z dziecmi tlen w kapsulkach:D:S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl