BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu #689731 przez natimp1
hej
Widzę temat wakacje, też wczoraj jakoś zaczęłam myśleć.... u nas wszystko od pogody zalezy ... jak będzie pogoda to morze jak nie to jezioro w Lusowie.. generalnie bardziej sie nastawiam na morze gdy znajdziemy Metę "rodzinną" nie wiem tylko czy w naszym urlopie akurat wolne będzie. Ciotka w Sopocie mieszka ale od czerwca do końca sierpnia jest na "działce " , u Kuzyna w Kołobrzegu mieszkanie 100 metrów ale chętnych sporo... zobaczymy jak bedzie wolne i pogoda to pojedziemy , jak nie to Lusowo- ta opcja fajna nawet przy temp 20 paru stopni żeby zaliczyć kąpiele jeziorne ////

kurcze mi się marzy Oposku właśnie taki wyjazd jak znajomi Twoi, do takiego Hotelu czy pensjonatu gdzie jest fuul miejsca dla dzieci.... w razie niepogody jest alternatywa ...
no nic zobaczymy... generalnie jak Morze podliczyłam w pensjonacie to same spanie 9 stów.. a gdzie reszta ......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689732 przez Oposek
Dzień dobry dziewczęta :)
Zaraz wszystko doczytam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690530 przez aska27
Hej hej

Masuska supe miesce na wypoczynek! Kocham Hel.
Samochodzik powinien Piotrysiowi spodobać się, no i nie dziwę się,ze tacie tez, to taka zabawka dla małych i duzych chłopców. Tata tylko będzie miał "trochę" składania :silly:
Fotelik mamy Hamax Siesta - bardzo wygodny, juz wiele razy polecałam. Ma odchylane oparcie, nawet nie musisz schodzić z roweru,zeby obniżyć oparcie gdyby Piotruś usnął. Polecam.
Kupiliśmy w Decathlonie w promocji. Moze Tobie tez uda się kupić okazyjnie.


Babki cieszę się Wam ,ze imię Wam się spodobało,mojej rodzinie tak sobie.. bo Mikołąj już rozpowiada. Dzisiaj przed snem wymieniał: mama, tata, dzidzia i ja Mikołaj. Z tematem jest wiec oswojony,ale nie naciskaliśmy :blink: Cały czas powtarza,ze w brzuszku jest Sara i wszystko je da jak przyjedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690686 przez masuska
Cześć

Basbo i Asiu, dzięki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690715 przez natimp1
Hej Dziewczyny


Aśka ..przyznam że raz spotkałam dziewczynkę z takim imieniem...

Masuska nie wątpię że Pitkowi by się spodobał samochodzik.... Janek tez by szalał , nawet Maksi pewnie.. ale ja nie moge kupić, mam zakaz bezwzględny od Tomka ... stwierdził ze juz tyle mamy rowerków , odpychanych aut itp że nie ma opcji , w sumie racja bo my wszytskieg9o razy dwa mamy a piwnicę jedną ..

A u nas ospa , Maksi wywalony ,jest u babci, wczoraj wróciłam jak zasnął dziś po pracy jedzie Tomek-ale to taka upierdliwa i ciągnąca się choroba , chyba bedę musiała opiekę wziąć na parę dni .. bo nie zostawie go tak długo u babci nawet jeśli codziennie któreś z nas by miało przyjeżdżać.
Teraz "czekam " na Janka wysyp... :(
ps. wiecie ze teraz często na ospe sie fenistil zapisuje- w kroplach ok , ale do smarowania? jakos nie przekonało mnie to i kupiłam cos innego..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690728 przez aska27
Nati oby małemu ospa szybko minęła.. swoją droga dobrze,ze teraz niż później. Co do leków nie doradzę. Wiem tylko,ze gdy mojej znajomej córeczka zachorowała to nie kazali smarować,ale dla mnie to dziwne.

Fajnie,ze macie dożo zabawek, Mikołaj poza samochodem ma tylko jeden jeździk i rowerek, który dostał po kuzynie, ale jeszcze ciut za duży,wiec czekamy :) Faktycznie przed zakupem trzeba się zastanowić,zanim zrobi się graciarnia.


Basba śliczny i duży taras. Bardzo mi się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690749 przez różyczka
Ale to chyba nie takie głupie z tym fenistilem-bo on łagodzi swędzenie przeciez :dry:
Dzien dobry tak w ogóle :)
Moja psiapsióła ma córke Sarę :) cudna dziewczyna :side:

Pochwale sie,ze Bianka fajnie zasypia na tym swoim nowym mamucie bo od 2 dni ma juz swoje 'dorosłe" łózko :side:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690816 przez olka1730
Witam :)

My bylismy w odwiedzinach u kolezanki z Mateuszkiem w piatek w niedziele dostałam telefon od niej ze była w szpitalu bo tak ja obrzuciło na ciele,lekarz stwierdził ospe,teraz czekam co z Matim okres wylegania 14 dni :dry:
...wiec jakby co piszcie czym smarujecie,o tym fenistylu tez słyszałam do picia,i stary sposób Pudrodrem.

plac zabaw z powodu deszczu czeka,a w domu kocio-kwiku dostaje Mati :P

Mati ostatnio prawie by mi wypadl z kojca,mam nie otwierany i góra chciał wyjsc...chyba bede musiala poszukac jakiegos tapczanika bo strach juz zostawiac go samego teraz :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690925 przez basba
Dzień dobry..

Nati, Olka tak jak pisałam my stosowaliśmy octenilin żel zakupiony na curacja.pl/na-rany/w.html U nas sprawdził sie bez dwóch zdań. Działa kojąco bo z mentolem i zasuszająco. Poza tym odkarzająco. Ten żel stosowany jest również jako opatrunek na rany- wiec jakby został (my zużyliśmy niestety 2 buteleczki na każde dziecko ;) a nie były wcale tak mozno wysypane) to ze spokojem można stosować na jakies skaleczenia i rany. Z tej serii miałam do psikania po cestarce w szpitalu (rane psikali).
Nati a jest sens izolacji Jasia?

Olka no u nas też pogoda masakryczna. Wieje strasznie - aż nam się drzewo w ogrodzie przewróciło :S Musimy je wywalić niestety. Ospa zaraza od momentu pojawienia sie pęchcerzyków prze 7-8 dni. Wyleganie 14 dni...

Masusko prosze cie bardzo. Daj znać na co się zdecydujesz ;)

Różyczko super ze Biance podoba sie łózeczko.

Asiu też sie spotkałam z tym zeby nie smarować My oprócz smarowania podawaliśmy heviran w tabletkach i szybciutko minęło, poza tym nie wysypało ich jakoś mocno wiec spoko, jedno za nami ;) Poza tym miło, że taras ci sie podoba. Mamy w planach zrobić na nim ogród zimowy. Ale to chyba w przyszłym roku. Zaszklimy go takimi rozsuwanymi w harmonijkę oknami, co by jesienią i wczesną wiosną można było sobie posiedziedź. Mąż obiecał mi ze zrobi narośnik drewniany i ławe , wiec juz rozglądam się za jakimiś mega wygodnymi poduchami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691055 przez aska27
Basba spisałam sobie leki na ospę, tak na przyszłość, dobrze wiedzieć :blink:
Świetny pomysł z taka altaną, bardzo fajny!

Olato faktycznie strach i pora na nowe łóżeczko. Nasze dzieci juz kombinuję wiec różne pomysły im w głowie.
Dobrze,ze nic mu się nie stało.

Róóżyczka a miałam pytać jak nowe łózko Bianki, super,ze już w nim śpi :)


Ale pogoda, bryyy,ale Mikołaj juz dzisiaj biegł po kałużach :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691117 przez Rika
Opisem w Jastarni moja siostra pracowała ale nie pamiętam gdzie dokładnie :)
Wy o wakacjach... Nam pokrzyżowały się trochę plany... Jadę na cale wakacje "prawie całe" do Piszą, baby wyjeżdżają do pracy i nie chcemy żeby babcia została sama :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691182 przez natimp1
hej.. Ja używam neosine syrop przeciwwirusowy, thanno thermall, nowoczesna wersja pudodermu, można na rany smarować nawet, sprawdził się u Janka jak mu pępol się sączył... rewelacyjny... no i fenistil w kroplach , jako przeciwświądowy .....

Rose .. w kroplach kumam jako przeciwświądowy ..ale w żelu nie wiem czy jest wysuszający

Basba on jest izolowany tylko po to by sobie Maksi na luzie te dwa pierwsze dni odleżał.. nie wiedziałam jak będzie przechodził , jak będzie wysypany, czy się będzie drapał czy bedzie miał goraczkę itp... a tak by niania została z dwoma w domu... wiec Janko by na dwór nie wyszedł ...a tak dwa dni przepyka u babci... potem juz bedę z Tomkiem to żaden nie ucierpi.. A Jasko wiadomo kwestia czasu ....
Maksi odpukać mało wysypany ale oko ma czerwone wiec trzeba zakraplać a to juz masakra , syrena strażacka to pikuś ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691445 przez masuska
Ooo OSPA


Piotrek ma syrop Neosine, bo tatuś miał półpaśca, Piotrek zachorował i wskazywało na ospę, ale jednak udało się pominąć:)


Rosa gratuluję Biance. Piotrek mi też od dwóch dni ucieka z łóżka (naszego), więc się nie martwię, bo śpi w swoim:)

Rika
mi też życie pomieszało w planach wakacyjnych i raczej dooooopa będzie:( Może chce ktoś przygarnąć 3 osobową rodzinę na tydzień (z pełnym wyżywieniem, + zwrot za paliwo mile widziany)

Basbo, tak jak z wakacjami. Nie wiadomo czy wypali:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #691974 przez natimp1
Hej
Dzis o 5 rano obudził nas sąsiad ... nie komentuje.. jest 8 a ja mam mega zgona ... oczy jakby ich nie było ból głowy .. masakra

Masuska ten syrop dobry jest ,lekarka proponowała żebym dawała go już Jaskowi to by może nie dostał..ale i tak dostanie- przecież z Maksim tyle czasu i tak wiec po co przedłużać, jak teraz nie dostanie to za 3 lata .....Maksi czuje sie spoko wiec jeśli nie dostanie dziś gorączki to go odbieram....
p.s a od półpaśca jest tak samo wysokie ryzyko zarażenia jak od ospy typowej ??

Szkoda planów wakacyjnych .. a to już ostateczna decyzja?? Może coś wymyślisz nalot nad Morze do znajomej czy coś :)

Aska a Wy jakie plany macie na wakacje bo chyba przeoczyłam.....


Anka , Elka śniłyście mi się dziś- hmm to może jednak ten zły sen nas obudził...:) nie wiem dlaczego ale jechałyśmy na jakiś Koncert czy Festiwal i kupowałyśmy bilety na PKP.. Anka narobiła siary, ja zgubiłam bagaże ...a Elka była normalna .....

no nic Kochane przyjemności....

Basba jak moja Wikulaska?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #691989 przez aska27
ooo Nati niezły początek dnia!

Planów na wakacje nie mamy, mieliśmy,ale wszystko się zmieniło.

Nati może na koncert Hey jechałyście :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl