BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 5 miesiąc temu #801334 przez basba
Diewczynki pisać pisać!!! do końca roku już niedaleko! moęz byśmy tak przkroczyły w końcu to 2000 strone???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801425 przez aska27
hej

Własnie wróciłam z Mikołajem ze szpitala, w niedzilę pojechałam,bo mały goraczkował, 40stopni, nie chciał jesc i pić. Maluda był odwodniony, ale na szczeście kroplówki pomogły, jeszcze gorączkuje,ale juz coś je. Niestety temperatura co chwile rośnie, oby było ok.

Buziaki, idę się ogarnąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801611 przez hoborr
Dzien dobry:)

Ojejku Asiu a co właściwie jest MIkołajkowi???? Moja kuzynka jest w szpitalu od piątku z 4 letnią córeczką a w niedzielę dowieźli jej 2 letniego synka. Obydwoje mają zapalenie płuc i dodatkowo Lenka jakiś wirus. A w czwartek po południu była u lekarki i ta powiedziałą że dzieci zdrowe. ..

Oposku a ja już myślałąm ze po egzaminach:) hihih ja na szczęsie mam elearningowo i nie musze jezdzic na zajęcia:)

Basba no bajka - ale masz synusia kochanego!!!! Normalnie do zacałowania!! Może będzie lekarzem?? Taki mądry...


Aniu daj trochę twojej energii kobieto!!!!!


Kurcze jak ten czas leci. Teściowa za tydzień już będzie w domu!!!! pppipipipipipi ohohoho ojojojoj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801721 przez Oposek
Bry:)
U nas zimno jak... w zimie ;)
Postanowiłam wziąć się do roboty i ponadrabiać różne zaległości dzisiaj. Póki co idzie mi średniawo ;)

Basba Jak się czujesz? Mam nadzieję, że już bez gorączki :* Naprawde dzielne dzieciaki z Antosia i Wiki :) Super, że dali Ci poleżeć i jeszcze synek się zajął młodszą siostrą :)

Asia Przykro mi, że Mikołajek chory, zdrówka dla Niego!!!! Dbaj o Was także :*

Hoborek Ja to się cieszę, że mogę z domu wyjść ze spokojnym sumieniem, zawsze coś załatwię po drodze, a na studiach też fajnie- nowi ludzie, jak fajne zajęcia to z przyjemnością się uczestniczy, jak nudne to czytam książkę albo gadam na gg i jakoś leci ;) Ciesz się, że Teściowa jeszcze wypoczywa, siedem dni bez Niej to wciąż kupa czasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801848 przez hoborr
Oposku ja tez bym z miłą chęcią chodziła na zajęcia gdyby były niedaleko. A ja mam do Sanoka ponad 3 godziny w jedną stronę .... i jak już się wybieramy to na 2 dni z noclegiem. Odkąd robercik jest na śiwecie, to nie mam sumienia go zostawić na noc. I przeszłam na taką formę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802040 przez Oposek
Dzień dobry Paniom :)


Hoborku bo to fajne rozwiązanie :) Ja na studiach też robiłam różne kursy w ten sposób, bo można było czytać z herbatą i kocem- idealnie :) Niektóre nawet interesujące były.

Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802428 przez hoborr
Dobry. B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802459 przez aniaw
Dobry :)

To ja też się witam :)

Co sądzicie o takim pajacu piżamie dla faceta????? :lol:
allegro.pl/primark-pajac-pizama-z-polaru...0-l-i3727472134.html
Nie koniecznie ta konkretnie ale coś w tym stylu bo sporo tego ostatnio jest :D

Asiu zdrówka dla Mikołajka :kiss:

Basba zdrówka :kiss:
Ale masz cuuuuuuuuuuuudne dzieci :laugh:

Hoborku korzystaj z wolności :kiss:

Oposku jak zdrówko??? Ale masz litościwego męża :blink:

Jutro obiecałam chłopakom pieczenie pierniczków bo w pt mikołajki więc coś muszą Mikołajowi zostawić przecież na przegryzkę :lol:
Chłopaki tylko o Mikołaju gadają :lol: Bajeczki i książeczki to tylko takie chcą teraz czytać :lol: Szymi ciągle opowiada, że wózek widłowy dostanie a Dominiś, że koparkę :laugh:
I jak im tu wytłumaczyć, że teraz tylko drobne prezenty a głównie pod choinke jak im Tomi chce wmawiać, że to aniołek pod choinke przynosi prezenty :S Przecież mi dzieci ogłupieja :lol:

A gdzie reszta Pań????

Ojej zaraz mykam z pracy, więc dobrejnocki życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #802525 przez masuska
Witam:)

Zamelduję się tylko że my cali i zdrowi, Tatuś właśnie w pracy, odśnieża, a Pitucha śpi:)

Aniu ja to bym mogła mieć taką piżamę w domu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #802610 przez przyszla_mama
hej laseczki, jestem taka wpieniona, tak pieknie cwiczylam, pilates, fitness, jeszcze na zumbe mialam chrapke, zaczelam ladnie jesc, poszlo 4.5 kg!!!

i DUPA, chorobsko mnie dopadlo... taka zla jestem bo tak fajnie mi sie cwiczylo.. mam nadzieje ze szybko znowu wpadne w rytm...


Hoborrku – bardzo się ciesze z dobrych wiesci!! Ale macie prezent na Mikolajki!! A jak się czuje?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Oposku – opaski dostana jednak młodsze dzieciaki, dwie grupy 3 latkow, i jednak dobrze, bo doszly, sliczne sa, ale akurat na raczki male, trzylatkow. Dla starszakow jeszcze szukam, ale będą to naklejki i kredki, albo gumki albo długopis, pomysle

Oposku a jak samopoczucie? Już calkiem wyzdrowiałaś?

super. ze Litek tak zadbal o Ciebie :) :) Moj M. OSTtanio jak bylismy na weselisku, jak wrocilismy, zajal sie Arkiem i rosol ugotowal :ohmy: :ohmy: i co bylo jeszcze bardziej zaskakujace bardzo dobry :ohmy: :P :P

doszlam do wniosku ze on nie ma po prostu okazji sie wykazac, jak mnie kac dopadl to mial chociaz mozliwosc, a ja zakladam ze moj facet do niczego i nie umie :)

Basba – ale Twój Antos madry chlopiec i taki wrażliwy ze o Ciebie zadbal i o siostre :) .= Super :)
Ja się tez troszke rozchorowałam, Arek mierzyl mi gorączkę, ale samopoczucie moje to było na bardzo odległym planie :P :P frajde miał po prostu ze w koncu może dotknąć do elektronicznego urzadzenia i zrobic mi PIK! a zawsze ma zakaz dotykania, takze watpie zeby bardzo byl przejety :P :)

Basba – walczymy o 2000 strone!

Aniu – super ze imprezka udana!
A jak sasiad??Już dal wam regulamin na swieta?
A na sylwestra strach pomyśleć co będzie na sylwestra, na bank zadzwoni na policje, ze zakłócacie spokoj! :P
A co do pidzamy M, by mnie zabil za taka :laugh: ale szczerze powiem ze ja tez bym go jakos w niej nie widziala :P

Wersja pidzamy Masuskowej tez mi jest jakos blizsza :P :P

Aniu a powiedz jak chlopaki, dalej zainteresowani DINOZAURAMI??

Asiu – napisz koniecznie jak Mikus? Jak się czuje?? Odzyskal apetyt? I jak Twoje samopoczucie?

Masuska - a co u Was slychac? jak Piotrus?

i jak Twoje kuchenne rewolucje? :) myslisz cos moze juz o swietach, moze masz przepis na lososia jakiegos fajnego w galarecie albo innego? cos zeby przyszpanowac na wigile :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802628 przez hoborr
Dzien dobry...


A mi coś ciśnienie szwankuje.. myślę że to przez rychły powrót teściowej....



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

BAsbo no właśnie masz juz kuchnię? :) Jak dzieciaczki? Wikusia co mówi na mikołaja? Opowiadałąm mojemu T o tym jakiego masz synka kochanego i jak ci pomagał w chorobie.. w szoku był:) Kiedy moje będa takie poradne??


Oposku pewnie znowu przebierzesz Filipka za mikołajka, co??
Masuska no to zamawiam twojego meza do mnis na podwórko.. ściegu ohohohohoh mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #802672 przez Oposek
Dzień dobry:)

Masuska fajnie, że jesteś:) U nas spadł wczoraj pierwszy śnieg, ale dziś już go nie za wiele ;) Mąż ma pracę- rewelacja :):):)

Asia, Basba, Nati a kto przychodzi do Waszych dzieci? :) Mikołaj, czy Gwiazdor?

Przyszła Mamo super, że opaski Ci się podobają, no i najważniejsze, że już masz :) Zdrówka Kochana :kiss: Widzisz, Ty jesteś wpieniona, że chora, a ja bym się cieszyła, że mam wymówkę- taki ze mnie leniuch ;) Zdolniacha z Męża Twojego, że rosołek ugotował :) Litek wczoraj też obiad zrobił, On wie, że ja jestem wielką fanką Jego kuchni ;) (a jeszcze bardziej tego, że nie muszę nic robić wtedy, ale ja w ogóle kocham obserwować, jak ktoś coś robi z pasją :blink: )

Aniu zdrówko tak sobie- kaszlę jak gruźlik, ale temperatury nie mam, więc co tam :) Filip tylko pokazuje na obrazku Mikołaja, ale nie kuma jeszcze za wiele ;) A jak ja byłam dzieckiem to do mnie Gwiazdrorek przychodził (taki zwyczaj w Wielkopolsce), więc wiem, co czują Twoje biedne Dzieci :lol:
W okolicach, z których pochodzi Tomek przychodzi do dzieci Aniołek? :) Co do piżamy to ja sama w takiej spałam jeszcze niedawno na różnych wyjazdach- kochałam ją :lol: Mąż się ze mnie nabijał, więc kupiłam Mu różowy szlafrok w baranki w prezencie i wyglądaliśmy już jak dwa oszołomy czyli w sumie jak zwykle :) My też chcemy pieeeerniczki robić :)

Hoborku no z przebraniem taki plan jest, że jeszcze w tym roku się Młodego przebierze, ale jakaś ostanio nieogarnięta jestem- kupiłam i popakowałam prezenty i w zasadzie tyle mam na święta gotowe, ani strój dla Młodego nie przymierzony, czy dobry z zeszłego roku ani Wigilia nie ogarnięta- nic. Trochę miałam nadzieję, że jakoś może święta odwołają, czy coś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #802681 przez Oposek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #802763 przez basba
Dzień dobry!

Dzieki dziewczyny, ze pytacie o samopoczucie... ja na drugi dzień w pracy już była. Tyle tematów do ogarnięcia że nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu- no chyba ze dzieci byłyby chore- to calkiem co innego :)
A Antoś od kiedy pamiętam taki opiekuńczy i kochany był. Zresztą ma super podejście do Wiki i widze że ona czasem bardziej się go słucha niż mnie ;)

Asiu jak Miki? Mam nadzieje ze wraca do drowia...

Hoborrku lekarzem powiadasz mój Antek będzie... hmmm no kto wie- anatomie człowieka zglębial za szopką z sąsiadką kiedy oboje mieli dwa latka :cheer: W szoku lekkim byliśmy jak cos sobie tłumaczyli przy gatkach do kolan :P :lol:
Hoborrku, niestety z kuchnią stoimy w polu ;) mąż obiecał przed swietami- ale zagroziłam mu ze jak w ostatni weekend przed swietami to już wole po swietach!

Ania nie no padlam smiechem jak sobie wyobraziłam mojego męża w tym moro na zamek hahaha!!! Pierniki upieczone? My dzisiaj będziemy piekli- co roku moi rodzice przyjeżdżają i pieczą z wnukami :)

Masuska a wiesz że mój mąż ma podobną piżamkę :silly: tzn... takie spodnie w kratkę ;) reszta hmmm no w sumie też podobna :) buziaki dla Pita... a u nas śniegu ni ma!

Przyszła_mamo jej 4,5 kg! no gratuluje! Nie przejmuj się przeziębienie szybko minie i znow Powera dostaniesz na zajęciach ! drowiej kochana!

Oposku a ty Filipka za Mikołaja przebierałaś? Pierwsze słysze... Co do tych nazewnictw to 6.12 przychodzi Mikołaj- raczej ze słodyczami, a 24.12 gwiazdor ... z rózgą hehe- co roku skaczemy przez nią ;)
Ojojoj!!! Ależ festiwal ;) nie no w stolicy tylko takie atrakcje ;)

Buziaki dla Rose i Natki - jeśli czytają a nie piszą oraz dla ich cudnych dzieciaczków!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803038 przez aniaw
Witam gruźlików, innych chorych psychicznie a nawet tych zdrowych na umyśle :kiss:

Chciałam tak dla żartu kupić pajaca:
patilati.pl/
Masuska no ile moge ogladać mojego Tomiego w sexi ciuszkach, piżamkach itp :lol: :P

Hoborku
jak trzeba zaświadczenia lekarskiego dla Twojej
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Trzymaj się tam :kiss:

Przyszła_mamamój Domik też na termometr mówi pik pik :laugh:
Dinozaury cały czas na czasie :) Mają książeczki, filmy i takie drewniane układanki i kilka figurek :) Zdrówka życzę i dalszego poprawiania kondycji :kiss:
Sąsiad na razie nie przyszedł - ech tęsknie juz za nim bo mam tyle gotowych tekstó dla niego do dyskusji :lol:
A Tomi stwierdził, że teraz jak przyjdzie to zaprosi go na herbate bo gośc może nie ma z kim w domu gadać :lol:

Oposek no wiesz taki fajny seans i ja o tym nic nie wiedziałam, foch :P :lol:
A nie wyrosili Cię z seansu jak tak kasłałaś - można było posądzić Cie o kaszel dezaprobaty albo obruszenia :lol: Tak u Tomiego Aniołek prezenty przynosi :laugh:
Ja też uwielbiam jak Tomi gotuje a jak zaserwuje śniadanko do łózka to żyć nie umierać :blink: Tylko szkoda, że tylko od wielkiego dzwonu :S
U mnie Dominiś codziennie prawie gada z Mikołajem przez telefon wirtualny i coś tam z nim uzgadnia :side: A Szymi tylko chodzi i powtarza, że jest grzeczny :lol:

Basba u mnie Szymi mi podwędził atlas anatomii człowieka i dopiero wywija z obrazkami i opowiada co jest co :lol: Najbardziej podobało mu się pokazywanie Dominisiowi, gdzie jest mózg :lol:

Pierniczki dziś robiliśmy - to moje pierwsze pierniczki w życiu - serio :S
dzieciaki zachwycone :lol: Sąsiad może mniej, bo jak wstawiliśy je na 15min do piekarnika to Szymi pyta się Dominika to co robimy a Dominiś SKAAAAACZEMY :lol: I bawili się w żabki a potem udawali ciuchcię :lol: Ostatnio wszędzie chodzą razem po pokojach, wymyślaja sobie zabawy, czasem na długo mam spokój dopóki któryś nie zacznie krzyczeć :lol:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl