BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 4 miesiąc temu #806700 przez aska27
Nati oj mały artysta z Maksa.. :) fajnie! oby mu to nie minęło, niech robi to co lubi :) Jasiek niezłe ma pomysły z tym chowaniem rzeczy no i "ubaw" z rodziców.

Co do prezentów to dla Mikołajowi chcemy kupić garaż taki poziomowy, bo nie ma.

Puzzle które pokazała Oposek są swietne.. tak sobie mysle,ze Jasiowi pewnie się spodobają :)

Oposku to juz przygotowania do świat pełną parą u Ciebie :) a choinkę kiedy planujecie ubrać, czekacie do samych świat?

Ja natomiast wczoraj byłam u lekarza, Sara to duza dziewczynka wazy juz 2170g!
Co do porodu będziemy wiec myśleć czy znowu CC czy co ma być będzie :blink:
ja już się godzę na wszystko oby było wszystko ok.

Dzisiaj bylismy kupić karpie,bo mąż ma takie zachcianki hehe jutro bedzie smażył,ale niech robi skoro lubi.. no i Mikołaj tez uwielbia ryby. Chociaz cos.
Nie wiem czy Wam pisałam,ale mięso w jego przypadku odpada, nawet gdy są schabowe to zje troszkę jak powiem,ze to rybka :silly:
Tak wiec u Mikołaja w jadłospisie królują śledzie i inne rybki, warzywa i owoce..chociaz wazywa bardziej. No nic,dobrze,ze chociaz tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807145 przez natimp1
Asieńko super , że u Sary wszystko ok...;) ja miałam 4 prawie 4,5 kg jak się
urodziłam i nadal jestem dużą dziewczynką:)
Karp pyszna sprawa , ja uwielbiam w sosie śmietanowo pietruszkowym...
A mój Janko sie mega popsuł z jedzeniem , i co .. jajco... nic nie zrobię, neurolog zawsze mówiła że dziecko się na smierć nie zagłodzi a jak organizm będzie miał ubytek np w wapnie to się dopomni i np zacznie pic dziecko mleko którego wcześniej nie lubiło...


oposku a te puzzle to tylko na allegro czy np w empiku tez takie cuda widziałaś?

Maksi w nocy wymioty dziś rozwolnienie , dorwała go jelitówka,, masakra cały czas ryczy że w poniedziałek Jasełka ... kurcze pyknę mu diete, podam smecte mam nadzieje ze przejdzie bo nie zniosę w domu niezrealizowanego aktora :)

macie jakieś skuteczne pomysły na te dolegliwości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807265 przez Oposek
Nati ja kupiłam te puzzle stacjonarnie, w zaprzyjaźnionym sklepiku koło nas, nie mam pojęcia, czy są w Empiku, ale nie widziałam ich tam.
Co do jelitówki to do poniedziałku wszystko powinno być ok już!
Myślę, że dieta, smecta i niewiele więcej możesz zrobić tak naprawdę....

Asia ja też się dołączam do tych, co mieli ponad 4 kilo, Filip też ponad 4 i żyje, a przecież Mała będzie już teraz wolniej rosła ;)
Będzie dobrze, super, że wszystko ok z Sarunią! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807278 przez Oposek
www.lidl.pl/cps/rde/SID-02ACDE9E-C138844...sl/oferta.htm?id=145

Nati w lidlu będą jakieś puzzle interaktywne, puzzle na szybę. Sprawdź sobie, link powyżej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807523 przez aska27
Nati zdrówka dla Maksa! Oby mu minęło... w iare szybko.

Oposku świetne sa te puzzle :)

Mój Mikołaj też lubi układać puzzle i inne układanki,ja nie przepadam hmm,ale często bawimy się wsólnie,no cóż :)

Co do Sary to macie racje,najwazniejsze,zeby był zdrowa :)

Poza tym Mikołaj ma etap powiedzonek: " nie moge się nadziwić" ( to tekst z piosenki "Jadą,jadą dzieci") i "nie moge się doczekać" :) a wiec zawsze jest zdziwiony i niecierpliwy :silly:
W sumie te jego teksty sa niesamowite. Np ostatnio podczas zabawy z literkami i cyferkami ( bo bardzo lubi, ma magnesy i puzzle piankowe) przekręca cyferkę 9 i mówi "tak jest 9 ,a tak 6" .. potem wziął W i mówi "łobacz mama, tak jest W,a tak jest M", mówię,zeby mi pokazał jeszcze raz,a on: "no łobacz, tak jest W,a tak M, pomyś!" :laugh:

Nie pamiętam czy Wam pisałam,ale Mikołaj ma etap czytania, idac z nim na spacer trzeba miec czas..duzo czasu.. wszystkie wyrazy literuje, tablice rejestracyjne... masakra. W ksiązeczkach, gazetach, oczywiście nie składa w sylaby :blink: tylko "czyta" literki i cyferki które widzi,często od końca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807806 przez aniaw
Cześć babeczki :)

Kopę lat :) Widzę, że tematy przedświąteczne w modzie :) Istne szaleństwo ;)

Nati zdrówka dla Maksiego :kiss: Ma talenta to niech się chłopak w jasełkach wykaże :D Ma chłopak fantazję, więc możliwe, że biegi historii zmieni i własną interpretację wprowadzi :D U mnie też chłopaki się teraz sami sobą zajmują i zabawy wymyślają nie z tej ziemi :D A chowanie buta to przedni pomysł :D

Asiu ale Twój Mikuś to bystrzacha :D To pewnie od tej diety rybnej ;) Moje maluszki też są za rybkami i nawet dziś mieliśmy łososia w sosie jogurtowym ;)
A Sara rośnie w siłę, żeby z Mikusiem bawić się w zapasy :D
Fajnie, że śięta spędzicie całą rodzinką :)

Oposek a Ty nie zaczynaj znó z tymi linkami lidlowymi :P My kupiliśmy takie puzzle podobne w biedronie pociągowe wielgachne, ale u nas jakoś ogólnie bez szału z puzlami ;)

Masuska jak tam pieczenie ciasteczek? :) Fajnie, że nic na święta nie musisz robić. U mnie wigilia w tym roku, więc czeka mnie troszkę roboty a nie wiem czy nie będę pracować w wigilię ;)

Basba zaszalałaś na przedświątecznych zakupach?? :laugh:

Hoborku co u Was? :kiss: Trzymam kciuki za siostrę :kiss:

Reszcie pań przesyłam buziaki :kiss:

U nas chłopaki nie mogą się doczekać ubierania choinki :) Ostatnio robili wieżę z autek i rzucali na nie równe papierki i mówili, że to choinka :D i bombki :)
Prezenty już wybrane, pozamawiane :)
W pracy ostra jazda codziennie i przeważnie ledwo żywa wracam do domku ;)
Ale teraz mam wolny weekend i taki totalny tumiwisizm i tak dobrze mi z tym :D

Buziaczki przesyłam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807927 przez Oposek
Dzień dobry :)
u nas bez mrozu, ale szaro-buro ;)
Filip dziś był na basenie i wybiera się z Tatą na przedstawienie, a ja się będę mogła czymś zająć ;)
Póki co "coś" jest bliżej nieokreślone :)

Asia my choinkę u Filipka ubraliśmy wczoraj, a większą będziemy mieli pewnie jakoś na dniach. Na święta wyjeżdżamy, więc nie ma co szaleć ;)

Ania fajnie, że masz taki wolniejszy weekend, skoro tyle pracy... Filip też nie jest miłośnikiem puzzli, choć ćwiczymy. Wczoraj Jego rówieśniczka rozwaliła sama takie z 20 elementów, a On składa zwierzątka i pojazdy 2-3 elementy i czasem też nie ogarnia ;) Kocha za to pociągi, wię puzzle z ciuchcią może się sprawdzą ;)

Nati jak się czuje Twój przyszły adept szkoły teatralnej? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808033 przez hoborr
Dobry..

U nas po staremu:) Dzieci szaleją - ja się odnaleźc nie mogę pod jednym dachem z teściową! Ale jakoś leci. Byle do świąt. Cały tydzień miałąm na głowie płytki. POjechaliśmy do sklepu, zamówiliśmy. Na drugi dzień dzwonie facet ze sklepu że producent wycofał ten dekor i ma inny. Ale nie podoba nam sie ten noey. Wynalazłam płytki na necie. Objeżdziliśmy cały swiat i nigdzie na zywo nie dało się ich zobaczyć - bo w tej dziusrze niestety nie mają wszystkich płytek:
to te płytki.
cer-rol.com.pl/pl/oferta/kolekcje_katalogowe/bruna/
Ostataecznie zamówiłam przez nete po paczce czerwonej, białej i po jednej płytce dekoru. Zobaczymy na zywo i jak będzie ok to zamówimy przez neta a jak nie to \inna kolekcja znowu trzeba szukać.

Ale za to dzis kupiliśmy płytki do kuchnie na podłogę.


OPosku ada tez uwielbia ciuchciuę. Kupiłam superową wypuszczającą bańki w kauflandzie za 34zł:)
allegro.pl/lokomotywa-z-bankami-babelkow...nki-i3790177161.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808413 przez hoborr
chyba nie dobijemy do magiznej 2000 strony..... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808528 przez różyczka
hoborr napisał:

chyba nie dobijemy do magiznej 2000 strony..... :(


JAK NIE DOBIJEMY???!!! Co to za pesymizm ja się pytam???? :angry: B) :silly: :lol:

Dobijemy dobijemy, tylko trza sie zmobilizowac, nie ma to tamto, dosyc opierdalanctwa pospolitego, od dziś kazdy nabija posty w miare możliowsci czasowych, a ta która zamieści na stronie 2000 pierwszego posta bedzie..... UWAGA!!!!!......
ZAWSZE PIĘKNA, MŁODA I ZAKOCHANA!!!!!!!
[/size][/color] :lol: :lol: :lol:

Przy okazji witam się po dłuższym czasie, na szybciocha bo z roboty ale zawsze to cos, nie? :silly: :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808563 przez natimp1
Rose żadna mobilizacja, ja bez posta na 2000 stronie taka jestem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808685 przez hoborr
No dla mnie jeszcze - szczupła!!!!

hgahhahahahhah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808691 przez masuska
Siemka,

Obiecałam Eli pochwalić się ciasteczkami, więc proszę





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808699 przez masuska
Rosa podoba mi się taka motywacja:)

Nati i Oposku Pitucha dostał takie puzzle
merlin.pl/Trefl-Bob-budowniczy-puzzle-ma...uct/206,1205575.html

Rewelacja, sam układa i świetnie się bawi, przechodzimy powoli na takie:)

Oj Hoborrku i ja tak tez chcę

Asiu jak wyniki? Fajnie że będziecie w trójkę w święta i sylwka, u nas nie wiadomo:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808740 przez różyczka
natimp1 napisał:

Rose żadna mobilizacja, ja bez posta na 2000 stronie taka jestem :)


ale Hoborrek chce zeby dopisac jeszcze szczupła....to dalej sie bedziesz upierać?? :silly: :lol: :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl