BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 4 miesiąc temu #809868 przez aska27
hej hej

dopiero zaczął się dzień,a ja z chęcią wróciłabym do łózka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810061 przez aska27
aa zapomniałam Wam napsiać,ze przedwczoraj maz odebrał łózko dla Mikołaja

wczoraj złożył no i pierwszą noc Mikołaj spał sam w swoim łózku :) co prawda łózko miało być mniejsze,ale lepiej,ze jest wieksze niz za małe :blink:

Jak zrobię zdjęcie pokazę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810073 przez Oposek
dzień dobry :)

Asia podzielam entuzjazm do powrotu w łóżkowe piernaty ;) Czekamy na zdjęcia zatem :) Może i ja się w końcu zmobilizuję i zrobię fotki pokoju Młodego...

Basba łer ar ju? ;)

Rose miłego spotkanka (o ile może być miłe;))

Filip ma dziś w żłobku spotkanie z Mikołajem. Jedno rendez vous już zaliczyliśmy podczas zabawy mikołajkowej w galerii. A ja mam dziś wreszcie dobry humor, więc zostawiam pozytywne fluidy i życzę Wam fajnego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810158 przez basba
Oposku hir aj em ;-)
Dziewczyny liczyłam ze znajdę chwilkę w pracy no ale się przeliczyllam! W pracy sajgon jak codziennie od kilku tygodni, potem biegiem do przedszkola na występy Antosia. Miał główna role świętego Mikołaja- no i znowu jak głupio ukradkiem wycieralam łzy wzruszenia :P Niedawno przyjechaliśmy wiec znów biegiem obiad... Matko tak bym chciała żeby czas stanął na chwilkę w miejscu!!! Jeszcze jutro będzie masakra bo muszę odebrać sto paczek do pracownikow - oczywiście jeszcze nie mam prezentów do wszystkich. Dzisiaj się wcielam z babka ze sklepu internetowego. Kupiłam Antkowi odtwarzacz cd zygzaka mqueena i przesyłka miała dojść jutro, po czym dzisiaj dostaje meila ze przesyłka się opóźni i będzie po świętach!!!! Zaje...cie porostu!!! Nie mam pojęcia co mu kupić bo zamowienie anulowalam oczywiście!

Poza tym u nas po staremu. Może w końcu maź się nade mną ulatuje, skończy w weekend kuchni i przywiezie dziś choinkę . Wogole nie czuje świat.

Wybaczcie ze nie odpisuje każdej z was, ale myśle o was! Mam nadzieje ze jakoś jutro poczytam co u was...

Ściskamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810198 przez aska27
Basba niefajnie z tym zakupem ... szkoda,ze prezent nie dotrze, tym bardziej,ze taka informacja dosć późno.
"Trochę" masz biegania przed świętami, nie zazdroszczę echh

Oposku zrób koniecznie zdjecia :) Mój Mikołaj w tym łóżku to taka kruszynka :)

fajnie,ze Filipek już się ze świętym Mikołajem spotkał,ja znowu dowiedziałem się dziś ,ze jutro jest impreza dla dzieci i spotkanie z tym Gwiazdorem,ale.. nie zdązyłam zapisac Mikołaja,szkoda.. trochę za późno informacja do mnie dotarła,ale zorganizuję mu jakiegoś który przyniesie mu prezenty do domu,a co hehe :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810368 przez hoborr
Dzien dobry:)


A ja mam podrasowany komputer i mi śmiga teraz jak ta lala:)

Natimpna ja tez cię kocham oczywiście:)

Basba kurcze niefajnie z tym prezentem:) Mój już przyszedł w zeszłym tyg więc luz. I jak opisałaś jaki masz zapieprz to ja sobie pomyślałąm - że nie mam prawa nażekać na swoją dolę!!!

Teściowa mnie wkurw bo wiecznie ma jakieś problemy. A to ją noga boli , a to palec. itd. Do tego krowa ma się cielić od 13 grudnia i ciągle płaczę że coś j\nie tak będzie, że ciele może zdechnie albo krowa zachoruje! Normalnie paranoja! I mam bajzel w obydwu pokojah ba nawet nie mam kiedy posprzątać gruntownie. Ciągle tylko z cenrtum. We wtorek posprzątałam tylko w kilku półkach i tyle. Bo ciągle obiad musze pół dnia gotować. Jaj jej nie było to do południa miałam wszystko zrobione:) brrrrr.........

Acha musze się pochwalić że w lokalnej gazecie: TYGODNIKU NADWIŚLAŃSKIM był artykół o mojej mamie:) hihihih szkoda że nie mają wersji internetowej bo bymm wam zalinkowałą. W każdym razie tytuł artykułu to: "Zza biurka, na scenę":) No to taką niespodzankę wójt mamie chyba przygotował - bo ona wywiadu udzielała w zeszłym roku i zapomniała o tym. A na konicu jest na[pisane że: Często śpiewa z córką ale i ona niezdecydowałą się na taki zawód. Pokłada za to nadzieję w 2 letniej wnuczce Adriannie:)

coś jeszcze miałan anpisąc ale nie pamiętam.


Acha w Boże narodzenie mam koncert i dziś lecę na próbę.
Płytki przysżły - piękne:)

No i nie wiem dokłądnie co piec?? Teściwej przykaż to : 3 masowce!!! no i musze coś wymyśleć bp jutro sobota i juz coś by można upiec..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810631 przez Oposek
Dzień dobry Paniom :)

Basba ojej, faktycznie masz sajgon, ale fajnie, że znalazłaś choć chwilkę, żeby zajrzeć na zp :)
Współczuje perturbacji z prezentem, tak się urządziłam dwa lata temu, więc wiem, jak to jest :dry:
Mam nadzieję, że wszystko uda się jeszcze ogarnąć :kiss:

Asia szkoda, że nie udało się w tym roku spotkanie Mikusia z Gwiazdorem, ale powiem Ci, że Filip tam pewnie zazdrości, bo tak się biedak przestraszył, że aż się rozpłakał. Czytamy tyle tygodni książeczki o Mikołaju i opowiadamy i pokazujemy i już przecież jedno spotkanie było, a Młody choć powtarzał, że Mikołaja nie trzeba się bać, bo Filipek był grzeczny i dostanie prezent to i tak łezki popłyneły :blink: Duże przeżycie dla takiego Malucha.

Hoborku a wiesz, że mój małżonek szanowny kiedyś był przez przypadkiem przy tym, jak się krowa cieliła i opowiadał to potem chyba wszystkim na kuli ziemskiej ;) Do tej pory się tym chwali, w przeciwieństwie do uczestwnictwa w porodzie własnego syna, kiedy mało nie zemdlał z wrażenia i pytał, czemu "ten noworodek taki niebieski" ;)
Gratulacje dla Mamy!!!! No i my też pokładamy nadzieję, że Aga nam kiedyś coś zaśpiewa, a dwuletnia Adrianna zostanie sławną gwiazdą estrady :) Już teraz obiecuję, że będę na Nią wysyłać smsy w Mam Talent :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810811 przez hoborr
No u nas już się ta cała krowa ocieliła! Moja rola to polewanie wódki chłopom - sąsiadom któzy pomagali... ale masakra ... bleeeeee


CHyba nie dociągniemy do 2000str :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810860 przez aska27
Hoborr ooo proszę, gratulacje dla mamy! zazdroszczę Wam tego pewnie rewelacyjnego głosu. Ja publicznie staram isę nie spwiewać, w kościele szczególnie,albo pod nosem,bo ciut głosniej i wszyscy się oglądają :laugh: :silly:
Co do teściowej hmmm... byle do wiosny ;)

Ja ze swoją znowu miałam spięcie, no cóż.

aaa Hoborrku 22 lutego przyszłego roku, ma być koniec świata, znowu, akurat w 1 urodzinki Robercika (dzien po moich. tylko u mnie nie ma co się chwalić których hehe) :cheer: :blink:

A jak Ada i Robercik?

Oposek ach, bo to jednak duze przeżycie, Mikołąj tez na pewno zdenerwowałby się, tym bardziej,ze ja go tak ładne nie przygotowuję na spotaknie z Gwazdorem.

a propos mojego Mikołaja dzisiaj taka sytuacja:

Wszedł na piętro,ja byłam w kuchni i krzyczy do mnie:
-mama, mama,mama
ja- Co się stało?
M- przynieś mi narzędzia, będę naprawiał
ja - ok.. chwilka,poszukam
M- przynieś mi narzędzie,czekam!

Obszukłam pokoje na dole,ale nie znalazłam idę wiec do niego na górę do naszego pokoju
Mikołajku tutaj nie ma, juz idę
Pytam się go:
a po co Ci narzędzia?

M- będę naprawiał szafę

po chwili znalazłam na pólce za misiem :)
Mikołaj zabrał je, otworzył szafę,wszedł do niej, a ja siedzę i patrzę co robi.

M-mówi do siebie- potrzebuje śrubokręt, i nożyczki i takie coś i to.. i klucz i...
spojrzął się na mnie i mówi:
widzsz mama cięzka praca

ja- no widze własnie :)
M- i niebezpieczna!!!


:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810895 przez Oposek
Któraś z Was pytała, o której zaczynamy Wigilię, zapomniałam Która i odpisać też zapomniałam ;) Zaczynamy zawsze 15-16, ale ostatnia to już tak na luzaku, bez spiny ;)


Hoborku to gratki dla Krówki, pewnie słodki taki mały Cielaczek :)
Zacne zajęcie widać miałaś przy porodzie ;) Damy radę z dwusetną stroną, dziesięć się machnie, nie? 1 dziennie i będzie dobrze, najwyżej któraś siądzie i Pana Tadeusza przepisze;)

Asia mądry Twój Synek i jak ładnie mówi :) Filip też już zdaniami zazwyczaj, ale odmiana z kosmosu i daleko Mu do Mikołajka ;)
Ja też talentu muzycznego nie mam, ale śpiewać lubię bardzo, szczególnie w samochodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810910 przez hoborr
Dzień dobry:)


Asiu ale masz mądrego synka! Takie teksty mnie rozczulają :)
Adusia ostatnio nie chce spać w dzień. I wieczorem też trudno ją uspać. Tomek męczy się czasem godzinę. NIe wiem co jej się stało. KOło 19 juz jest tak padnięta że spi na stojąco , a jak już idzie do łóżka to wariactwo!!! A pozatym to ciągle Robercikiem sie zajmuje - przynosi mu wszystko co się da. Od śrubokrętów po miotły! A i jeszcze ma manię ściągania rajstop i grzebania między palcami!!! Normalnie wygląda to komicznie. Do tego stopnia że chyba wczoraj, przychodze do pokoju a tu Robcio raczkuje i na końcu jednej stopy ma rajtuzę uwiązaną. Nawewt jemu ściągnęła. Ale on nic soibie z tego nie robi! Ona normalnie po nił skacze, kładzie mu na głowę pieluszki i takie tam różne rzeczy a on się śmieje.

A dziś 21 - to koniec świata miał być rok temu:) A jeśli nawet będzie 22 lutego (w co nie wierzę! ) to nie powiem - huczne będą urodzinki:)

Oposku u nas też w moim domu rodzinnym tak w tych gdzinach - a tu u Kędziów później - jak już przyjedziemy odemnie z domu. A za rok będziemy u siebie:) :):):)


A wczoraj ktoś u nas był - jakiś facet i myślał że Ada i Robercik to bliźniaki!! No fakt tylko niecałe 2 kilo różnicy! Śmieję się bo robercik ma większą głowę od ady:)

Miłej soboty kobitki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810943 przez aniaw
czy słyszałyście o tym gościu?
www.wprost.pl/ar/429064/Musialo-zginac-d...awy-Mariusza-Nowaka/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U mnie komp w naprawie a w pracy jak zwykle zapiernicz a tu 2000 strona czeka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811008 przez aska27
Aniu słyszałam.. dla mnie to przerażające!!!! Bardzo mi przykro.

Oposku fajnie po prostu jak dzieci zaczynają same tworzyć, mówić, to cieszy :) ogólnie cieszą hehe ale usmiac się można jak coś kombinują :blink:

Hoborr własnie się zastanawiam jak to będzie u nas, czy Mikołaj będzie zazdrosny /ale troszkę pewnie tak/, wiele się zmieni. Przyznam się Wam,że mam wyrzuty sumienia, bo dkąd mała jest w brzuszku i mieszkałam z tesciami to miałam takie nerwy, kiedys nawet zastanawiałam się po co mi to wszystko. Nie załuję..tzn żałuje swoich mysli,a teraz wiem,ze potrzeba czasu,zeby wszystko się ułozyło,zeby spojrzeć na całą sprawę z innej strony. Z dobrych wieści, chyba juz moge napisać, sprzedalismy mieszkanie, kolejny krok do przodu. Co prawda bez wielkich korzysci,ale pewien etap zamknięty.


Co do Wigilii to my mamy ok 16 :) choć nadarzały się i o 18 i o 20 ,ale tak późno to była wyjątkowa sytuacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811045 przez basba
Dziewuchy trzymajcie kciuki żeby szybko skończyli...zaczynaja robić kuchnie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811077 przez różyczka
aniaw napisał:

czy słyszałyście o tym gościu?
www.wprost.pl/ar/429064/Musialo-zginac-d...awy-Mariusza-Nowaka/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U mnie komp w naprawie a w pracy jak zwykle zapiernicz a tu 2000 strona czeka...



jezuuu Aniu cos strasznego :( :(
brak mi slow normalnie :dry:
tak mi przykro :(

i jeszcze teraz to :(
niektorzy ludzie nigdy nie powinni miec prawa jazdy :angry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl