- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Lipiec 2011 nalezy do Nas
Lipiec 2011 nalezy do Nas
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
My właśnie wróciliśmy z zakupów i wydaliśmy mnóstwo kasy
Ale mamy super buciki dla Szymusia -firmy Bartek, więc całe skórzane i odpowiednio już dobrane do jego nóżki
Jak mu je założyliśmy w sklepie na nóżki to tak stał i się na nie patrzył i jakby podeszwa mu się do podłogi przykleiła, bo nie chciał się ruszyć
Ale jak już odważył się w nich zrobić kilka kroków to już nie można było go złapać
Różyczka śliczny ten kącik dla córeczki
I odpoczywaj odpoczywaj to może ból przejdzie. Ważne, żeby być czujnym
A zastanawiałaś się jak Twój kot zareaguje na nowego członka rodziny?
Masuska i Rika może Wy ustalcie sobie jakiś wspólny termin porodu to będzie Wam raźniej
Dorotas29 dobry pomysł z tymi nakładkami na kibelek
Nawet jak zmieniam wynajmowane mieszkanka to zawsze mamy swoje deski do kibelka
Lucy z tymi saszetkami tantum rosa to już dziewczyny pisały, że można rozpuścić wcześniej w butelce po wodzie mineralnej z dzióbkiem i wtedy łatwo jest stosować
Rika udało mi się kupić tą odżywkę
W carrefourze w arkadii. Tylko, że po 21,49zł. Mam też dla Ciebie, więc jakoś się dalej dogadamy jak do Ciebie to teleportować
I wytrzymaj jeszcze trochę bez papierosa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- martela89
-
- Gość
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- martela89
-
- Gość
-
Rika-pewnie masz rację,ale wolę się zabezpieczyć tak w razie co
A ile saszetek tantum rosa kupujecie?
Ja kupiłam całą paczkę,a użyłam tylko raz
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniaw
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mam cudownych trzech facetów:)
- Posty: 2439
- Otrzymane podziękowania: 0
Ale tych bucików jest taki wybór, że można kręćka dostać
Dobrze, że na razie Mały zaakceptuje każde buciki, które nam się podobają, bo później to on pewnie będzie wybierał
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kamilka24
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- MELKA 22 LIPIEC 2011
aniaw gratulacje z zakupów, i że odżywkę udało Ci się dostać
Ja dziś też zaszalałam i kupiłam sobie kosmetyki i bluzkę z new looka, nie przymierzałam i jak przyszłam do domku to okazało się, że to jest bluzko-spodenki i nie mogę się wcisnąć przez brzuch- no cóż muszę czekać. Założę ją jak już Amelka będzie
Mój pojechał na urodziny do kolegi, a ja wlałam wody do wanny- oilatum do kąpania i leżałam... ale najgorsze jest to, że nie mogłam się podnieść, wanna śliska, uchwytu nie ma, ale po 5 minutach starań się udało
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- różyczka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mamita swoich córek :)
- Posty: 4525
- Otrzymane podziękowania: 0
Lucy - tak jak Aniaw pisze - rozpuscic saszetkę w tej butelce z dzióbkiem i polewac sobie w toalecie, pod prysznicem - ponoć daję duuużą ulgę.
Ja kupiłam 5 saszetek narazie bo to nie jest takie tanie diabelstwo.
AniuW kot jak kot ale ja mam 2 psy jeszcze, z czego 1 to jak mój synek-starszny tulak z niego/cocer spaniel/, kiedyś nawet zamieszczałam tu fotkę jak na brzuchu mi lezy
Fajnie, ze udało sie Wam kupić buciki dla synka, niezla radocha z takich pierwszych prawdziwych
Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Lucy współczuję, wiem co to znaczy
Aniaw a z Masuska będziemy kontaktować telepatycznie
To dogadajmy się
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- różyczka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- mamita swoich córek :)
- Posty: 4525
- Otrzymane podziękowania: 0
Kamilka te naklejki mozna wszedzie naklejać, tez nawet myślałam o tym, zeby na front łóżeczka dać ale w koncu moja starsza córa przykleiła na ścianę, po czym mówi: a jak jej jednak damy inaczej na imię?hehe
Tez bym już sobie chciała kupić coś do ubrania na "po"
Coś Piekarniczyk sie nie odzywa
Masuska i Rika na porodówkę!
Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kamilka24
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- MELKA 22 LIPIEC 2011
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- basba
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Cierpliwośc połowa sukcesu w miłości
- Posty: 1224
- Otrzymane podziękowania: 0
No Rika i Masuska niezle by bylo jakbyscie w ten samdzien urodzily...i to jeszcze w dzien ojca
Kurka jak ja tesknie za mezusiem swoim... masakra!!! a dopiero tydzien go nie widzialam. Antek tez ma kryzysa i chce do naszego domku.
Rozyczka kacik dla coruni przesliczny... Taki listek tez ma nasz syncio nad lozkiem. )fotka sprzed remontu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Green
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 550
- Otrzymane podziękowania: 0
Rika fajny ten rowerek moja chrzesniaczka ma taki b.podobny.
Rozyczka kacik bombastyczny fajnie to wyglada !
Niejestem pewna ale to chyba Olka podawala linki do kocykow (?) sa swietne
Kamilka moj tez dzis wybyl na impr urodzinkowa do kumppla ja zostalam w domu bo jakos niemialam ochoty na imprezowanie. Moj twierdzil ze pol godzinki , godzinka i wraca do domu wrazie czego mam dzwonic jakby mi sie zachcialo rodzic
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Green
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 550
- Otrzymane podziękowania: 0
Moj przed chwilka dzwonil sie usprawiedliwic dlaczego go jeszcez niema
Przypomnialo mi sie chyba Dorotas pisala o TAMTUM ROSA (chyba dobrze napisalam),ja wczoraj tak sie zastanawiam czy kupic ale cena mnie jakos odstraszala
kamilka bierzesz do szpitala te podklady poporodowe ? Noi wogole mialam sie pytac czy mialas juz te szkole rodzenia i faktycznie musialas tam siedziec tyle godzin? Ja nadal czekam na miejsce wiec juz chyba moge zapomniec ze wogole tam pojde jestem wsciekla ze ja pierdziu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Rika
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Ja jestem na etapie szukania krzesełka do karmienia dla Zuzy.
Aniaw może Ty posiadasz coś takiego i możesz polecić???
Dziewczyny powiem tak: do 22 czerwca do godziny ok 19 mam nie rodzić, po godzinie 19 niech się dzieje co chce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Green
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 550
- Otrzymane podziękowania: 0
allegro.pl/krzeselko-drewniane-do-karmie...0190468.html#gallery
Moim zdaniem glupie to to niejest
Na weekend miala Viszka wybyc chyba
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kamilka24
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- MELKA 22 LIPIEC 2011
Green ale masz fajnie z tą jutrzejszą łódką, u mnie nie ma jeziorek wszystko prywatne. Tak bym sobie posiedziała gdzieś w lesie nad jeziorkiem
Tą szkołę rodzenia mam za tydzień w sobotę, pytałam położnej czy to prawda, że tyle godzin to będzie... i potwierdziła, że tak. Jutro na wizytę do szpitala- jestem w szoku bo zawsze na wizytę chodziłam do mojej przychodni koło domu a teraz do szpitala i na dodatek w niedzielę???
Tych podkładów nie biorę, bo mam nadzieję, że nie będziemy długo w szpitalu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











