BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 10 miesiąc temu #141176 przez różyczka
Kaska dziekuje Ci za komplement odnosnie kącika Bianki :) - tam z ikei jest wlasciwie tylko ten listek i kaczor wiszący na scianie, a komoda, łóżeczko kupowane na allegro, reszta w hurtowni dziecięcej, ale to prawda, ze w ikei jest sporo fajnych rzeczy dla dzieciaków i niedrogo :)

Masuska no to możemy bez grzechu jeśc kilogramami te arbuzy! :lol: świetnie bo nic mi teraz bardziej nie smakuje :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141184 przez masuska
w tych arbuzach najbardziej podoba mi się potas:) a i kwas foliowy i błonnik:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #141189 przez Rika
Dorotas29 śmiem stwierdzić ze miałyśmy podobnie :)
U mnie po lewatywie też zaczęło się na maksa, nagle skurcze co 3 minuty, godzina po i mała była po tej stronie brzucha :) Również miałam 3 parte :D
Wzbraniałam się przed lewatywą ale była taka pani Agnieszka koleżanka teściowej którą teściowa poprosiła żeby przyjechała (wiadomo zawsze lepiej jak jest ktoś znajomy na personelu) i ona mi wytłumaczyła co może zdziałać lewatywa i sama mi ją zdobiła.
I tak jak u Ciebie - to była najcięższa qpa w moim życiu i najbardziej bolesna :dry:
A jak długo rodziłaś?

Masuska o arbuzach wiem duuuużo :) niby takie niepozorne nie? :) Jak mi ktoś mówi że to sama woda bez wartości to aż się gotuje we mnie!

Kaska191919 gratuluję zdanego egzaminu :) Ja nie zdecydowałabym się na wyjazd gdzie nie ma prysznica :/ i kibelka... choć sama wczoraj byłam zmuszona do "sedesu" na dworze to jeden wyskok a tak na kilka dni w tym stanie... nie nie nie...

Aniaw to tak jak ja patrzyłam, patrzyłam również kees bo wyczytałam że graco ma mało miejsca srutututu ale skoro jest ok to o 500 zł taniej :)

Acha Dorotas29 i ja wiem, że nie dam szyć bez znieczulenia. jak tylko mnie ukłuje a poczuje coś to sprzedam kopa i tyle... a jestem do tego zdolna :D
Po pierwszym porodzie miałam usuwane łożysko ręcznie więc byłam pod narkozą i szycia nie czułam :) na szczęście ale pamiętam jak baba zdejmowała mi szwy to uciekałam z tyłkiem i powiedziałam że wolałabym jeszcze raz rodzić niż jak ona ma m i szwy zdejmować :/

Różyczka spokojnie, dla chcącego nic trudnego :) takie laski będziemy po porodzie że ho ho. Jak mi coś będzie nie tak to mimo ze nigdy nie odchudzałam się, nie stosowałam diet to po karmieniu wezmę się za siebie :)

A i miałam dzisiaj na zakupy jechać ale wyszło jak wyszło... nie mamy samochodu... a mam taką ochotę na arbuza :( może gdzieś w osiedlowym kupię kawałek :)

Pamiętam kiedyś kiedyś na porządnego kacucha tylko arbuz pomagał. Jest słodki i ma dużo wody a do tego taki zimny z lodóweczki :) na wysuszony organizm w sam raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141211 przez Lucy
A ja właśnie wróciłam z zakupów z ARBUZEM :silly: Dorotas i Rika to mnie nastraszyłyście tym porodem,słyszałam że szycie nie boli a tu masz!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141214 przez martela89
Lucy napisał:

A ja właśnie wróciłam z zakupów z ARBUZEM :silly: Dorotas i Rika to mnie nastraszyłyście tym porodem,słyszałam że szycie nie boli a tu masz!


Ja dostałam znieczulenie i nic nie czułam :)

Rika a co do schematu żywienia niemowląt to ja też się tego nie trzymam :lol: i dzięki temu moja mała wcina wszystko co jej dam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141225 przez piernikarczyk07
Witam w tą piękną niedzielę :)

Proszę nie wyganiać mnie na porodówkę, bo jak już pisałam rodzę ostatnia :P
Dziś u nas na wsi odpust, byliśmy z teściami i resztą rodzinki w restauracji na obiedzie MASAKRA jak się najadłam :S

Nie odzywałam się, bo cały czas śpię i śpię...i tak w kółko :huh: Dziś szliśmy do koscioła na 7.30, wróciliśmy a ja od razu w kimonko do 12 :lol: Normalnie tak jak na początku ciąży, nawet wstaję o 2 w nocy żeby zjeść :cheer:
Czytałam że pod koniec ciąży dziecko rusza się mniej, bo ma mniej miejsca....taaa chyba raczej nie u mnie...młody daje tak czadu ze nie da się ani wysiedzieć ani wyleżeć TERRORYSTA mały :lol: :silly: :kiss:

Ja mam 10szt tantum rosa, co do przewijaka to mam identyczny jak dodała aniaw chyba ( żółty w tą owieczką ) dostałam w prezencie :)

Muszę jeszcze nadrobić wszystko co pisałyście , bo teraz czytałam tak "po łebkach" :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141231 przez aniaw
Rika mój M. zobaczył tego linka jaki rowerek kupiłaś i żyć mi nie daje :laugh:

Teraz się zastanawiamy jaki kupić. Czy taki jak Ty, czy może taki:
allegro.pl/rower-rowerek-trojkolowy-moto...ory-i1637196102.html
coś ala motocykl czy może taki poważniejszy roweryk:
allegro.pl/hit-lata-2011-rower-rowerek-t...lly-i1666165322.html

I weź tu człowieku się zdecyduj :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141235 przez Rika
Martela89 Zuza też wszystko je :) nie ma problemu tylko nie daję jej czosnku i cebuli. Jak karmiłam piersią to mała miała problemy po tym jak zjadłam sos czosnkowy... I fasoli jej nie daję, kapuchę je normalnie :D

Piernikarczyk07 a już myślałam ze pochwalisz się dzieciątkiem :) a Ty nas robisz w konia po prostu tak znikając :)

Aniaw no ja nie pomogę :D ale dla chłopca myślę że taki motorek fajny będzie :) A ten drugi mi się nie podoba bo dziecku mogą się nóżki zsuwać i wisieć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141237 przez aniaw
O witamy piernikarczyk :laugh:
My już na porodówkę Cię wysłąłyśmy :lol:

U nas też dziś odpust, ale jakoś pogoda nie za fajna :dry:
Poza tym niedawno wróciliśmy z kościółka i było święcenie pojazdów.
My autko mamy jeszcze nienareperowane, co i raz gaśnie, ale jakoś doczłapaliśmy się do kościoła :P
Już nastraszyłam mojego M., że jak nam zgaśnie jak będzie trze na porodówkę i nie będzie chciał odpalić to dopiero go zabiję :silly:

Ja też nigdy nie trzymałam się schematów żywienia :lol:

A w lodówce czeka na mnie arbuz (też doceniam jego wartości odżywcze :) ) i mam fasolkę szparagową i chyba zaraz wezmę się za jej przyrządzanie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141238 przez aniaw
A i poświęciliśmy wózek Szymusia, bo jak ksiądz do nas podszedł to powiedziałam, że my dziś dwoma pojazdami :lol:
Szymuś siedział po królewsku w swojej limuzynie :lol:
Ksiądz się uśmiał i wózek też poświęcił :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141240 przez Rika
A zapomniałam Wam napisać :)

jakieś pół godziny temu rozmawiałam z rodzinką przez Skype'a. Były obydwie siostry, mama, babcia i chłopak jednej z sióstr :D

I tak mi się babcia przyglądała i powiedziała że będę miała syna i że lekarze się nie znają :D

Idę do sklepu po PIWO i arbuza bo jak Was czytam to mnie nosi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141243 przez aniaw
Jakie piwo jakie piwo? Ola raczej chyba nie lubi piwa :P


Dorotas to dziś te urodzinki Twojej córci? Jak tak to wszystkiego naj naj dla niej i udanej imprezy grilowej życzę :lol:

Kaska1919191 ja bez kibelka chyba jednak nie dałabym rady :dry:
Ale Ty trzym się dzielnie i podziwiam odwagi 150km od szpitala :)
A jakiś dostęp do neta tam będzie czy opuścisz nas na taki kawał czasu???? :P

masuska udanej sesji zdjęciowej życzę :) Ja muszę wygrzebać jakieś zdjęcia z mojej Szymusiowej sesji. A może mojego M. namówię, żeby strzelił mi kilka fotek. Ale jemu się nigdy nie chce i ciągle marudzi, że jak chciał, żebym profesjonalnego fotografa wynajęła to ja nie chciałam a teraz marudzę :angry:

różyczko a Ty opisywałaś swój poród jaki miałaś 14lat temu? Jak tak to podeślij linka a jak nie to może będziesz miała ochotę i nam napiszesz, bo ja ciekawa jestem jak to było kiedyś.... :silly:

Rika a Ty brzusio masz fajniutki, taki gładziutki i ja tam żadnego roztępa nie widzę :)
Ja mam kilka takich brzydkich rozstępów, że brzusia nagiego nie pokazuje :huh:

Green ja też jakoś oderwać się od kompa i forum nie mogę i jak gdzieś mam wyjś z M. to tylko mówię, że jeszcze chwila, jeszcze chwila... :lol: Miłego wypadu życzę i obyś zdążyła do szpitala :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141247 przez kaska191919
Aniaw[/btam jest szpital oddalony o 30 km, ale jak bym rodziła to jechałabym raczej i tak tu do siebie spowrotem, chyba że już by się to działo tak szybko że nie było by wyjścia to tam bym została :)
a neta to tam nie ma, kobieto tam nawet o zasięg cięzko do komu, normalnie jak na bezludnej wyspie B) też jestem przerażona jak tam wytrzymam, i jak tu się umyć jak by co się działo, w domu to 5 min pod prysznicem, a tam wode trzeba grzać, ale mąż mnie katuje i wiesz już mu nie chce robić przykrości :dry:
ja do kościoła ide na 18 stą, teraz byłam na mieście na pikniku kawaleryjskim i łaziłam 3 godz, a raczej stałam i nogi mi w d... wlazły :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141264 przez Rika
Aniaw ja mam kilka rozstępów na biodrach. Po Zuzi wyskoczyły mi 2 a teraz troszkę więcej ale nie ma tragedii... zbledną
i śladu nie będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #141285 przez masuska
No to wróciliśmy, wrzucam wam jedno zdjęcie, rozwaliło mnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl