BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu #140821 przez Rika
Różyczka moja tak szaleje bez przerwy...

Masuska właśnie jak siedziałam dzisiaj w wucecie to chciałam pytać kiedy dodasz dziewczyny do tabelki :D
A no są te fajki, mój kolega ostatnio jak był na grillu to się chwalił ale mówił ze nawet jak te coś nie pęknie to czuć taki posmak mięty mimo wszystko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140823 przez różyczka
Mnie tez ciagnie dziewczyny do fajek choc rzucilam palenie na 3 m-ce przed zajeściem w ciąże, ale wcale juz mi nie śmierdzą fajury i zajarałabym...nie powiem :blink:

laski ten ból mnie meczy już bardzo, trwa cały czas, momentami sie wzmacnia ale nie przestaje ani na moment, boli tak jak I dnia miesiączki, cały czas leżę i zastanawiam się czy wszystko ok :huh: myslicie, że to przejdzie? albo inaczej....kiedy powinnam zadzwonić do gina np.? jak nie przejdzie do której? Moze to głupie pytania ale jestem troche skołowana, pierwszy raz w tej ciązy cos tak bardzo mnie zaczło niepokoić ale nie chce wyjsć na panikare :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140828 przez masuska
Różyczka kładzie się na lewy bok i czeka. Mała się rusza? Jak tak to ok, jak pojawi się plamienie jakiekolwiek, brązowe, czerwone, skrzepy czy co tam innego dzwoni do lekarza i pyta co dalej?

Rika hehe dobre miejsce na rozmyślania. Dodałam je już dawno, ale nie chciało mi się na serwer wrzucać. Już nadrobiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140830 przez Lucy
Dorotas dzieki za rade juz myslalam ze zrezygnuje bo siedze przy tym kocu juz 7 godz i mam dylemat :unsure: ale juz zamawiam ECRU :) Masuska dziekuje za dodanie nas do tabelki bardzo sie z Ola cieszymy :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140831 przez Rika
No Różyczka tak jak Masuska napisała. Obserwować ruchy i czy nic podejrzanego się nie dzieje. A moze nospę weź?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140832 przez różyczka
Tak jest pani Doktor! :) Leże na lewym boku cały czas, juz z 2 godz. chyba, w kibelku nic nie widziałam niepokojącego, dzidzia teraz drzemie chwilowo ale cały dzień bardzo mnie kopala tam na dole brzucha własnie, zapierała sie nogami na moich biodrach od srodka artystka jedna :laugh: wywołuję ja orzeszkami w miodzie teraz :P
Cieszę sie bardzo, ze jestem na tym forum bo nie wiem jak bym bez Was przezyła tą ciążę :unsure: zawsze można zapytac o wszytsko, zawsze ktos odpowie, pomoże... to jest super..

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140834 przez Kamilka24
Cześć Wam z samego ranka :silly:

Byliśmy na zakupkach z moim i jestem wykończona... boli mnie brzuch i kręgosłup, Różyczka Masuska mnie tak kuje od wczoraj na dole już przy samej kokoszce :lol: dziwne uczucie do tego ból brzucha jak na miesiączkę i normalnie czuję jakby mi się biodra rozszerzały ale chyba to normalne w końcówce ciąży... nie wiem już sama :unsure:

Rika jakiś termin na pewno się sprawdzi :blink:

My jutro do położnej...

Buziaczki Brzuchatki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140835 przez różyczka
Czyli jak tylko boli to nic złego?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140836 przez masuska
Proszę bardzo:) Lucy:)

Kurcze, wiecie że do 21 czerwca są jeszcze bliźniaki? Niech się młody spręża bo tak za rakami to za bardzo nie przepadam, w sumie to tak jak z bliźniakami.
Od 22 czerwca zaczyna się lato. Wolałabym żeby syncio był w lato rodzony. Oj ja biedna, hehe. Nie wiem co wybrać. Najchętniej żeby urodził się przed 23, lub ostatecznie w Dzień Ojca, no zobaczymy jak wyjdzie:)

Zbieram się lansować w miacho:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140838 przez Rika
Taaa Masuska i wyjdzie tak, ze obydwie urodzimy w Zuzy urodziny czyli 22 czerwca...
Różyczka leż i pisz z nami :)
Kamilka24 mnie już krocze boli i czuję że to już niedługo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140841 przez dorotas29
Wiecie co, przez te moje bóle brzucha i Wasze dolegliwości,czuję się strasznie podekscytowana :)

Kupiłam sobie jeszcze do szpitala jedną rzecz, moim zdaniem przyda się każdej z nas- papierowe nakładki na sedes :) 5 sztuk 1.2 zł. Żeby człowiek czuł się komfortowo w każdej sytuacji :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140855 przez Rika
Dorotas29 papier wystarczy :) Zresztą tu gdzie ja leżałam jest czysto ale mimo wszystko... jest jedna sala z łazienką (wucet, prysznic) na dwie osoby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140861 przez dorotas29
Rika-pewnie masz rację,ale wolę się zabezpieczyć tak w razie co :blink:

A ile saszetek tantum rosa kupujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140864 przez Lucy
Ja zakupilam 3 saszetki ale w szpitalu to i tak nie ma jak rozpuscic ;) chyba ze macie jakies swoje sposoby ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #140870 przez Lucy
No nie no zalamka moj tesciu w piecu chajcuje 20 stopni na polu!A u mnie tylko w salonie zawor dziala i zeby tego malo bylo to jeszcze chodzi jak slon(mieszka nade mną)o 6-tej mam zawsze pobudke poprostu bosssko

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl