BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 3 miesiąc temu #61531 przez hoborr
E dziewczyny! Nie nakręcajmy się:) Na pewno wszystko jest OK!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61532 przez hoborr
piernikarczyk07 super! Cieszę się razem z Tobą! I gratuluję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61533 przez piernikarczyk07
Dziewczyny nie martwcie się tak tymi ruchami! Na pewno jest wszystko ok, dzidziusie pewnie się ruszają ale Wy wtedy śpicie ;)

Ja gdybym dziś o tej 6 rano nie spała też pewnie nie wiedziałabym że malutki tak kopie!

Wczoraj na wizycie zapytałam lekarza czy to źle że jeszcze nie czuję ruchów dziecka powiedział, że absolutnie nie i że w ciągu 2 tyg na pewno je poczuję!

A tu dziś taka niespodzianka... :laugh:

Będzie dobrze, zobaczycie!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61541 przez masuska
Gratki piernikarczyk07, też chcę chłopca, a może tak, nastawiłam się że będzie synek, ale nie wiem czy chcę wiedzieć, zaczynam mieć wątpliwości i zastanawiam się nad niespodzianką dla mnie i dla Mężusia. A ubranka i przybory lubię w kolorach neutralnych, więc nie ma problemu.

Masz rację co do tych ruchów, ja poczułam Bąbla, jak leżałam z godzinę przed snem, ale tak prawie bez ruchu, no i przed wstaniem w nocy na siku:P. A teraz to już częściej i łatwiej mi wyczuć dzieciątko:) Lekarz powiedział że to i tak wcześnie jak na "pierwiastkę" Ale dobrze że już są. hoborr mówił że w 22 tygodniu można dopiero poczuć.

Co do tej wagi to tak sobie myślę że ostatnio ważyłam się u lekarza w tunice, zaraz po zejściu z "samolotu", a teraz i w dżinsach i bluzie i z komórką w kieszeni, wiec trochę było więcej. A teraz jest w normie. Owszem pofolgowałam sobie ostatnio, jak nie słodziłam, nie używałam majonezu i nie smarowałam chleba masłem tak w styczniu zmieniłam to wszystko. Teraz znów odstawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61565 przez natimp1
masuska owszew w 22 ale raczej w pierwszj ciązy z tąd ten mój niepokój , ja mam druga 18tc i nic ale spoko, poczekam do poniedziałku..

piekarniczyk- szczerze ale pozytywnie, mimo ze mam juz jednego synusia , to drugi tez by był fajną niespodzianką:)

hobbor , xela, to mnie pocieszyłyscie ztym tłuszczykiem :( ja nie mam tłuszczyku heheheh , rzynajmniej na brzuchu bo tyłek to pewnie mało atrakcyjny no ale to akurat z ruchami nie ma nic wspólnego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #61700 przez hoborr


Co sądzicie o tym wynalazku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61717 przez Kamilka24
Hej wam Mamuśki, myślę że to wiaderko do kompania nie jest dobre... :dry: Najlepsza jest wanienka i umyjesz dzidziusia normalnie i w ogóle a w takim wiaderku to nic nie zdziałasz nawet dobrze nie przytrzymasz... ale to moja opinia.

W sobotę mam USG trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze, może dowiem się co będzie :woohoo:

Pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61718 przez Green
hoborr ,wiem ze teraz panuje duze BUM wokol tej 'wiaderkowej-wanienki' moze i jest fajna i ma te wszystkie zalety jakie sie pisze o niej , ale mnie osobiscie sie niepodoba moj maz ma takie samo zdanie. Wiec co jak co ja napewno bym tego nie kupila , sama tez niechcialabym byc kapana w wiaderku :P
Co do ruchow malenstwa to ja zuje jakies babelki , ale niewiem czy to nasze malenstwo bo glownie je odczuwam wieczorem po obiado-kolacji wiec cieko mi stwierdzic czy cuje juz ruchy, Aczkolwiek i tak bardzo sie martwie czy aby wzytsko jest ok? Noi oczywiscie ja wizyte mam dopiero 23 :dry: wiec swoje znow musze odczekac .
Pozdrawiam wszystkie mamusie :woohoo: i
[/color][/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61721 przez Green
kamilka24 moim zdaniem tez najlepsza zwykla wanienka a nie takie cuda-cudenka. Mam nadzieje ze twoja niunia odpowiednio sie ustawi do zdjecia i pokaze co tam ma miedzy nozkami ;)
[/color][/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61728 przez basba
Ja też na pewno nie kupiłbym takiego wiaderka... Nie wyobrażam sobie kapać maluszka w czymś takim... opłukać, ochłodzić moze, ale jak tu umyś wszystkie zakamarki kiedy dzidzia ma swoje slodkie fałdeczki??? No i to trzymanie za główkę noworodka - jak dla mnie masakra jakaś... No ale to moja opinia :)
Green,mogą to być pierwsze ruchy dzidzi które czujesz :) Dzidzia po obiado kolacji najedzona i zadowolona więc możesz czuć już jego /jej kopniaczki. Mi też nasilają się po jedzonku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61732 przez Green
Alez bylabym przeszczesliwa gdyby te babelki faktycznie byly od malenswta :lol: :lol: :lol: zobaczymy czy sie jeszcze dzis 'odezwie' ?
Swoja droga wy na poczatku jak czesto czulyscie te ruchy malucha ? kikla razy dziennie czy moze o jakiejs okreslonej porze? np. rano , wieczorem albo po jedzenie? :unsure:
[/color][/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61741 przez asia26
a ja musze obronic wiaderko :) sami w nim kapiemy nasza Oliwke od samego poczatku i malenka je uwilebia :) widac ze czuje sie w nim bardzo bezpiecznie i wygodnie :) ma tam warunki podobne do brzusia mamusi :) jak sprobujecie ie bedziecie zalowaly :) i kamilka dzidzius w wiaderku jest bardziej stabilny niz w wanience nie wyslizgnie Ci sie bynajmniej i umyjesz normalnie jak w wanience przynajmniej nie zauwazylam zeby moje dziecko niedomyte bylo :) obejrzcie moje agugu tam mamy zdjecia z kapieli we wiaderku wiecej moge na email przeslac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61743 przez asia26
aha i wiaderko odpowietrza jelitka dzidziusia i tym sposobem kapiac w wiaderku dzidzius nie ma kolek :) moja kolezanka kapala w wanience i malenka miala kolki a gdy zaczela w wiaderku problem sie skonczyl :) moj lekarz tez poleca wiaderko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61746 przez różyczka
Hej dziewczyny :)
Ja już się wypowiadałam na temat tego wiaderka - moja szwagierka używała i dzidzia wyglądała na baaaardzo zadowoloną :)Sama jeszcze rozważam zakup. Ale najfajniejsza informacja jaką usłyszałam ostatnio w tv to zalecenie żeby jak najwcześniej zacząć "wrzucać" dzidzię do taty do dużej wanny :laugh: Tata oczywiście w slipkach i na macie antypoślizgowej a dzidzia podobno w ramionach taty bardzo się relaksuje, czuje się bezpiecznie no i zabawa murowana ;)
Mi się ten pomysł baaardzo podoba, a Wam?
I mam jeszze pytanko - codziennie leci mi krew z nosa, czy Wy tez tak macie? Bo czytalam, że to nic nadzwyczajnego w ciąży, ale jednak nie jest to fajne :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61748 przez Green
Kada z na ma jakies tam zdanie na temat tego'wiaderko-wanienki' nietwierde ze jest zla aczkolwiek balabym sie kapac w tym moje dziecko zwlaszcza niemowlaka. Dlatego ja ju jestem zaopatrzona w wanienke zwykla.
Co do krwanien z nosa to ja tego niemam , ale podobno tez bardzo czesto dziasla moga krwawic i to w ciazy tez jest norma , osobiscie ani jednego ani drugiego niemialam :silly:
[/color][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl