BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu #383784 przez mloda_mamuska
Kamyczka teraz musisz leżeć... i odpoczywać. Będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383785 przez daners
Olga tez własnie o tym pomyslalam przeciez krazki sa po to... Kamyczka niemartw sie i nie stresuj choc łatwo powiedziec ale to dla dobra Twojego i maluszka.



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383786 przez Olga
Szkoda,bo jak pisałam kiedyś chyba chlopkowi,że u nas nawet na początku 9 mies.mój gin zakładał dziewczynie,żeby chociaż tydz.dlużej wytrzymała,bo to ważne dla maluszka.Ja teraz tylko czekam na zdjęcie,ale znając życie,to tak szybko nie będzie chciał sie teraz ruszyć :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383788 przez Majowka
Kamyczka, nie martw sie. Lekarz niepotrzebnie Cie stresuje. Przeciez tej mojej kolezance juz w 36 tyg wywolywali porod, po 2 dniach wyszla do domku. Maluszek jest zdrowy, wiec wszystko bedzie dobrze. Nie placz kochana. Bedziesz juz wkrotce cieszyc sie Dominiczkiem. Zaopatrz sie w male ciuszki, bo skoro wczesniej sie urodzi to na pewno bedzie malutki! :kiss:
Ty juz w 35tyg! Ten tydzien dwa na pewno jeszcze wytrzymasz, prowadzisz taki spokojny tryb zycia...zobaczysz na pewno dotrzymasz do lipca! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383793 przez mloda_mamuska
Majowka ma racje ! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383794 przez bidol
Kamyczka - nie martw się - już niewiele - oby jeszcze 2 tygodnie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: a jak byłaś w szpitalu to Dominiś dostał coś na dorastanie płucek???

Na Polsat Cofe- jest super probram :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383795 przez Olga
No właśnie,dostawałaś zastrzyki na rozszeżenie plucek?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383805 przez saiko
mloda_mamuska napisał:

Olga piekny masz suwaczek ;)
jeszcze ze 2 tygodnie by Ci sie przydały ;)

ja juz teoretycznie mogę rodzić,ale też chciałabym jeszcze ponosić Małego w brzuszku chociaż do przeprowadzki. ;)



ojej, to mi brakuje jeszcze 1,5 tyg i w zasadzie miałabym zielone światło :ohmy:
albo i 6 tygodni :unsure:

przez te jelitowe problemy to nie wiem nawet czy poczułabym wstepne skurcze - cały czas coś mi ise tam dzieje, wlasnie jestem po 2 czopku :(
a jeszcze mały przewalił tyłek na druga strone brzucha i denerwuje sie bo inaczej i intensywniej wszystko czuje, nawet łapki nisko w podbrzuszu - az przed chwilą patrzyłam w lustrze czy aby brzuch mi się nei obniżył

Kamyczko - nie stresuj sie i nie płacz, na pewno bedzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383807 przez mloda_mamuska
saiko i co nie ruszają Cię te czopki ???
Kurdę to nie jest normalne,ze nie wypróżniasz się.
a dobrze jesz? warzywa,owoce,nabiał???malo chemii?
ja czasem 3 dni nie moglam jak nie jadlam owocow i warzyw a dużo chipsów i ogólnie kfc mcdonald.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383810 przez saiko
mloda_mamuska napisał:

saiko i co nie ruszają Cię te czopki ???
Kurdę to nie jest normalne,ze nie wypróżniasz się.
a dobrze jesz? warzywa,owoce,nabiał???malo chemii?
ja czasem 3 dni nie moglam jak nie jadlam owocow i warzyw a dużo chipsów i ogólnie kfc mcdonald.


no własnie jem prawie tylko razowe pieczywo, te ciasteczka owsiane, owoce, warzywa zwłaszcza surowe, zupę z kasza, maślankę, czopki ruszają mnie ale raczej intensywnie odgazowują :/ mało jem słodyczy, lodów dawno nie jadłam. nie powiem, po czopkach jest lepiej ale nie jest to ideał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383820 przez Kamyczka
Olga napisał:

No właśnie,dostawałaś zastrzyki na rozszeżenie plucek?

No nie dostałam jak wtedy byłam w 29/30 tygodniu,uznali że mi niepotrzebne i nie ma zagrozenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383821 przez mloda_mamuska
saiko kurdę to jakaś musi być przyczyna,bo nie jest to normalne. ja jem w miare zdrowo. duzo wlasnie owocow,warzyw.czasem napije sie pepsi,bo moj Mąż dużo jej pije,to ja raz na dwa dni nie mogę powstrzymać pragnienia i kilka łyków biorę i 2 razy dziennie chodze do wc.
Moja mama miala tak,ze raz na 2 tygodnie chodziła do wc i musiala się leczyć ,bo to bardzo źle dla organizmu jak sie nie wydala jedzenia .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383829 przez saiko
mloda_mamuska napisał:

saiko kurdę to jakaś musi być przyczyna,bo nie jest to normalne. ja jem w miare zdrowo. duzo wlasnie owocow,warzyw.czasem napije sie pepsi,bo moj Mąż dużo jej pije,to ja raz na dwa dni nie mogę powstrzymać pragnienia i kilka łyków biorę i 2 razy dziennie chodze do wc.
Moja mama miala tak,ze raz na 2 tygodnie chodziła do wc i musiala się leczyć ,bo to bardzo źle dla organizmu jak sie nie wydala jedzenia .


no wiem wlasnie, ale do ok 2 tyg temu nie mialam z tym problemu wiec jak sie nie poprawi to w piatek polece do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383833 przez martadam23
kamyczka spokojnie!!!
więcej straszą niż to warte!

połóż się z nóżkami wyżej i odpoczywaj !!!
damy radę kochana do końca!!!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383837 przez Kamyczka
martadam23 napisał:

kamyczka spokojnie!!!
więcej straszą niż to warte!

połóż się z nóżkami wyżej i odpoczywaj !!!
damy radę kochana do końca!!!

Dzięki dziewczynki za wsparcie:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl