BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #484674 przez chłopek
anszka bo poszłam do sklepu a on został z chłopakami, zostawił światła właczone, gdybym nie poszła do sklepu to by nie padł akumulator,
a lepiej bylo jak wracalismy z krakowa mówie mu zjezdzaj w prawo a on na natepnym zjezdzie no i moja wina ze nie czytam znaków nosz kurde przeciez on jest kierowca a nie ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484697 przez anszka
No nieźle :laugh: :laugh: :laugh:
Przypomniało mi się, jak kiedyś jechałam z bratem i on, wyjeżdżając z podporządkowanej, zahaczył o nadjeżdżający autobus. Przyjechał mój ojciec i miał do mnie pretensje, ja zdziwiona mówię, że to Paweł prowadził, a on mi na to, że gdyby nie przyjechał po mnie, to by nie uderzył, a poza tym mam prawko i powinnam mu powiedzieć, żeby nie wyjeżdżał :woohoo: :woohoo: :woohoo: męska logika :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484706 przez saiko
anszka napisał:

No nieźle :laugh: :laugh: :laugh:
Przypomniało mi się, jak kiedyś jechałam z bratem i on, wyjeżdżając z podporządkowanej, zahaczył o nadjeżdżający autobus. Przyjechał mój ojciec i miał do mnie pretensje, ja zdziwiona mówię, że to Paweł prowadził, a on mi na to, że gdyby nie przyjechał po mnie, to by nie uderzył, a poza tym mam prawko i powinnam mu powiedzieć, żeby nie wyjeżdżał :woohoo: :woohoo: :woohoo: męska logika :silly:



matko!!! faceci to jakis inny gatunek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484715 przez chłopek
moje dziecko pije piwko :) (coca cola taka wygazowana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484721 przez Daria23
Ja myśle o tej piosence - Jessie Ware "Wildest Moments"jakoś mi tak wpadła w ucho piękna ta piosenka.A wcześniej właśnie chcieliśmy tą co chłopek "zabiore cię"

Oh te chłopy zawsze jak coś złego to zwalają na baby:_)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484729 przez Daria23
wiecie co mój Tymek chyba będzie lewo ręczny wszystko tylko lewą a prawą się nie pali zbytnio żeby chwytać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484743 przez chłopek
daria ma czas moze jeszcze na prawa sie przezuci kawcio tez lewą większość rzeczy robi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484749 przez bidol
Saiko - ściska- mam chyba taki sam model w domu - poza pracą i prawkiem :dry: też musze mu pożądną zjeb....ę dać żeby ocknoł się z letargu :laugh: a i teściowa- ach - ten model tak ma - moja jest gorsza - bo Jędrula nie powinien już nic poza pracą robić - bo on ma bardzo odpowiedzialną pracę i musi być wypoczęty - hahahahahahahaha- szlag trafia - ostatnio powiedziałam że ja też muszę być wypoczęta bo mogę przezprzypadek z przemęczenia Kamile włożyć do pralki :laugh: :laugh:


Daria - ja jak Anszka - Wielka miłość - ale myślałam też nad Bo jesteś Ty - krawczyka- ale tego nie da się pożądnie zatańczyć - :lol:
Piosenka - SUPER - ale spróbujcie ją zatańczyć - my chodziliśmy na kurs ntańca przed weselem. I mój brat bosko tańczy i przygotowywał Nas do pierwszego tańca - i tak jak pisałam niektórych piosenek nie da się zatańczyć :blush:

Chłopek - no to tak jak mój - jak ząb mu się złamał to też była moja wina- bo herbaty nie zrobiłam :lol: :lol: :lol: :side: hahahaha :lol:

qwa- dziewczyny co sie dzieje :unsure: :angry: 2 godz temu napisałam ze z Kamą da się wytrzymać i że nie będę marudzić bo może być gożej ;) - no i jest gożej :dry: non stop płacze nie chce spać ( no teraz padła) piszczy, ma lekką gorączkę- dałam jej panadol, ale nie wiem czy zadziała - nie chce ssać smoka tylko pcha rączki do buzi i gryzie :(
MASAKRA :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484753 przez Daria23
Bidol-bo ją pochwaliłaś:)a nie chwali się dnia przed zachodem słońca:P
Penie pan ząbek się zbliża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484766 przez bidol
Daria23 napisał:

Bidol-bo ją pochwaliłaś:)a nie chwali się dnia przed zachodem słońca:P
Penie pan ząbek się zbliża


no nie :dry: ma dwie białe kreski ale coś kiepsko rosną :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484786 przez Olga
Ja ślubowałam 10 lat temu i miałam Windą do nieba-zawsze chciałam mieć właśnie ten utwór na pierwszy taniec

saiko współczuję,ale tak jak dziewczyny piszą,nie pozwól sobie,bo męzuś stwierdzi,że tak musi być i przy następnym będzie to samo.Ja tak miałam przy córkach,chociaż wtedy nie było jeszcze internetu,a teraz jak tatuś wraca z pracy,je obiad i przejmuje małego i już praktycznie do wieczora Ignaś jest jego,łącznie z wieczornym usypianiem.I mój robi ciężko fizycznie,przychodzi padnięty,ale ma super kontak z małym,Ignaś aż się trzęsie na jego widok :laugh: bardzo mnie to ciesz :)

Ktoś pytał o ten naczyniaczek,to nie jest jakaś malinka tylko tak jakby żyłka pod skórą,jak znajdę jakieś zdjęcie na którym w miarę to widać to wkleję,a jak nie to byłam właśnie u fotografa wybrać te pozowane z chrztu i na niektórych zbliżeniach właśnie widać :) A zdjęcia są boski-wybrałam 5 ujęć,po 3 zdjęcia z każdego ujęcia.Będę je miała ok.20 grudnia i 250zł mniej w kieszeni,ale ja na zdjęcia nigdy nie żałowałam i na komunie i chrzciny zawsze idziemy do fotografa :laugh:

Dałam małemu wczoraj chrupki kukurydziane,nie mogłam mu później zabrać,tak mu zasmakowały i nic mu po nich nie było,a zjadł z 5-6 napewno :)

bidol Kamilka jest świetna i jaka sprawna :) ja już widzę,że Ignaś chyba nie będzie raczkował,bo nie ma pojęcia o czymś takim jak wasze maluszki,on tylko na boki się delikatnie przekręca,a na brzuszek nic.Jak go położę do lożeczka,to praktycznie tak cały czas leży i tylko mu zabawki podaję.Za to na nogach sztywny jest,najchętniej by mi stał tylko :) Ja myślę,że on zacznie szybko chodzić,bez raczkowania :)

Odwiedziła nas dzisiaj moja pani od w-f ze szkoły średniej,mieszkaliśmy kilka lat koło siebie i się zaprzyjaźniłyśmy :) maly dostał fajne kosmetyki z Avonu,bo ona jest konsultantką i ja też dostałam :)
I przyszły małemu zabawki co zamówiłam,jeszcze nie wszystkie,ale warsztat jest boski i ta książeczka też-czyta bajeczki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484798 przez chłopek
a to butki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484802 przez Olga
chlopek fajne butki,takie na co dzień do latania-też muszę sobie jakieś kupić,ale teraz na chrzciny kupiłam,to może za jakieś 2 tyg.jak kasę dostanę :)

Ignaś wstał po nocy o 10,o 12 juz padł i jest 15 a on ndal śpi :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484806 przez kejtin
anszka to mialysmy ta sama slubna piosenke:)
Apropo kiecki slubnej, to moja byla taka:
rodik.pl/suknia.html achh mile wspomnienia:)

saiko - no nie ma wyjscia, skoro mala polubila butle to pozostaje odciaganie i jeszcze dluuuga droga przede mna:).

Kamyczka po karmieniu odciagniecie 80ml to duzo:) takze nie masz sie co martwic:)

Ja juz zredukowalam odciaganie do trzech w ciagu dnia i jednorazowo mam mniej wiecej miedzy 260 a 320 dlatego mala jest czasami na karmieniu mieszanym - dokarmiam :)

Dzis kupilam malej kaszke manną mleczna nestle napisane na opakowaniu ze pomaga wprowadzac gluten:) Zaryzykuje i dam zaraz, zobacze jak bedzie:)

Bidol moja córcia tez tak tylkiem zamiata hehe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484814 przez chłopek
olga sebek ma taka zylke na policzku, a moja siotrzenica na nosie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl