BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #484831 przez Kamyczka
Chłopek butki super :blink:
Kejtlin piekna suknia ślubna :)
Olga mój mąż tez jak wraca to zajmuje się młodym :blink: mój ma naczyniaka na odbycie,że tak napiszę....pediatra mówiła,ze może zniaknąć do 2 roku zycia,tzn. się wchłonąć
Daria piosenka piękna ale jak do niej zatańczyć?
Bidolek czyli masz teściową z koszmarów???????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484836 przez chłopek
u mnie ksawery ma pod pacha ale po woli znika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484841 przez Olga
Ignaś na nosie tez ma,ale inną,a to to mi coś pod jakiegoś naczyniaka podpada,ale zobaczymy,nie panikuję,może nie będzie tego widać :)

Mój synuś w końcu wstał po 3,5 godz.spania i jest zachwycony nwymi zabawkami,jednak z Fisher Price są super zabawki :)

Taką książeczkę mu kupiłam.
allegro.pl/fisher-price-ksiazeczka-rymow...886-i2795579486.html

i tak warsztat
allegro.pl/fisher-price-warsztat-z-narze...885-i2820401149.html

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484860 przez anszka
A ja się wściekłam, bo też zamówiłam zabawki z fishera i okazuje się, że szczeniaczek nie śpiewa do końca piosenek, tekst nagle się urywa :angry:
Napisałam już do sprzedawcy, zezłoszczę się jeszcze bardziej, jak będę musiała wysyłać to na mój koszt.

W Tesco będą teraz zabawki z fishera chyba w dobrych cenach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484876 przez mloda_mamuska
fuck.rozpisalam sie i usunelo sie!!!!!!..............maly sie budzi,wiec nie wiem czy dam rade odpisac znow az tyle.... :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484907 przez mloda_mamuska
Daria,Olga ja tez nie narzekam na Męża.Po pracy to On przejmuje Małego a ja odpoczywam;)
Oby im nie przeszło,bo będziemy musialy ich ustawic do pionu . :lol: :lol: :lol:
anszka ja uwielbiam Wielka miłość.moj też. :kiss:

saiko
nie przejmuj się.tak to bywa z facetami. Mowisz z Nim na spokojnie porozmawiać..że też chcesz trochę odpocząc,bo jesteś ledwo żywa i jak tak dalej pójdzie to padniesz z przemeczenia;) On też chciał dziecko ;) i mały tak jak mamy tak samo potrzebuje taty;)
bidolku tak samo moj robi,tylko bardziej nerwowo ;) no i moj Oliwierek nie ma takich słodkich udeczek papuśnych tylko patyczaki bardziej ;P Kamilka tak spokojnie probuje raczkować..moj to taki nerwus. pare razy mu nie wyjdzie cos i drze sie ..jakby to moja wina,ze mu nie wychodzi;) zero cierpliwosci-po mamusi .haha

a ten filmik z duchem.masakra! :ohmy: zawału bym dostała.! ja w ogole ciemnosci sie boje..a takie cos............ :huh:


anszka,chlopek
z tymi faceta.jakie historie.hahaha Moj jak kupil auto i zostawilismy pod opieka moich rodzicow;p bo wzielismy od nich ich autko-bo mniej pali :lol: a jechalismy na kilka dni do krakowa..to byla taka historia,ze dzwoni moja mama ,ze moja siostra miala wypadek-wtłuczke.a moj zamiast spytac sie co z moja siostra to darłsie.co z autem....... bo myslal,ze jego nowką jechala......... kretyn.ale po chwili chyba zdałsobie sprawę ,że to było kretyńskie pytanie -widząc moją wkurzoną minę;) i spytal co z kingą;) a jak sie cieszyl,ze ona swoim autem jechala a nia jego...prawie skakal z radosci.czubek.

moj to jeździ ostrożnie i od kiedy jezdzi a juz sporo to trwa to nigdy zadnego wypadku ani stluczki nie mial;) ani zadnych pukncikow;) a jego brat to przeciwienstwo.jezdzi po 170.180 popisujac sie. juz tyle razy byl skladany.i nie nauczyl sie,ze zycie jest kruche i nie warto tak szaleć.....kiedys spalil mojemu miskowi auto. pozyczyl na zabawe jak wracali w nocy-ona narabany to wpadl na drzewo i auto splonelo.na szczescie jemu nic sie nie stalo.ale jak moj sie dowiedzial,ze jego brat jego autem popijakujechal i z auta nic nie zostalo to dwa lata z bratem nie gadal.......no i nie dziiwe mu sie,bo kasy do dzisiaj za auto mu nie oddal.. :dry:

chlopek
butki fajne,musza byc cieplutkie?:)

bidol
pewnie zabki ida kamilce,bidulka;)
moj mial takie biale plamy i kreski kolo 2 tygodni i dopiero po tym mu sie przebily;)

Olha super te zabawki,a ksiazeczka boska,chyba tez Oliwierkowi taka kupie;)
anszka skoro kupilas nowe ,a przyszlo jakies zepsute to jest wina sprzedawcy i jego geście jest wyslac nowe ,sprawne.i ksozty przesylki powiny byc po jego stronie.ja swego czasu kupowalam bardzo duzo na allegro.najwiecej ciuchow. i ze 4,5 razy na 40/50 przytrafilo mi sie,ze przyszła np.bluzeczka zaciągnięta co bylo na srodku bluzki i nei dalo sie tego naprawic a koszztowala 200zl.......to klocilam sie,az mi oddali kase.musialam im pogrozic oczywiscie..... a innym razem dostalam spodnie biale z dwiema plamami na nogawkach i bez problemu wymienili mi na inne ,czyste i przesylki oni pokrywali .raz tez mialam tak,ze kupilam bluzke piekna i byla brudna na 4 cm od pudru. mysle,ze mieli ja na sklepie i babki przymierzaly i ubrudzily pudrem. ;/ byla nowa z metkami..no i bardzo mi sie podobala.napisalam do nich ,chcialam wymienic a okazalo sie,ze nie ma juz wiecej i mogli mi oddac kase.ale tak mi sie podobala,ze zostawilam ją;)...a kiedys puder kupilam,ktory przyszedł w polowie .bo druga polowa byla w pudelku rozsypana....... i miesiac z nimi walczylam az przyslali mi drugi. niby 50zł.ale nie lubie takich sytuacji.place i wymagam.chocby to 30zl bylo;ppp a przytrafilo mi sie,ze babka wystawila kurtke w rozmiarze S. nie bylo wymiarow ani nic. tylko 2 zdjecia kurtki z przodu i tylu. podobala mi sie.. i w miare -jak na zare-okazyjnie. kupilam...otwieram paczkę.a to dziecięce S........... mała jak dziewczynkę....... no i nie moglam odzyskac kasy,bo babka usunela konto.a ja bylam przed wyjazdem na wakacje i nie chcialo mi sie latac i zalatwiac oszustwa i popuscilam jej...kuzynka dostala w prezencie... ;) NA allegro tez trzeba uwazac i z glowa kupowac i nie popuszczać oszustom!;)


UFFFFFFF UDało się;))

moj spi jeszcze a ja pije Creme brulle ; :laugh: ) z ==

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484911 przez mloda_mamuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484919 przez saiko
Mm- chyba istatna

Szymul lezy na brzuszku i prubuje podkurczyc kolanka pod siebie a lezac na pleckach lapie za stopy :)

Maz zdal prawko za 7 razem !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484924 przez anszka
M_M - mnie się najbardziej podoba ta trzecia, ale wszystkie są super :)

Wyczytałam w necie, że z tyłu jest jakieś zabezpieczenie (folia, którą się zdejmuje) i powinno działać, no ale teraz to już udam głupią i poczekam na odpowiedź.
Nie chciałam niszczyć opakowania, bo to ma być prezent na gwiazdkę, no ale będę musiała to sprawdzić. Synek się nie pogniewa. I już wiem, że wszystkie zabawki mu się spodobają, bo jak testowałam, to się zaśmiewał.

I wiem, że zgodnie z prawem to sprzedawca pokrywa koszty przesyłki, ale różnie to bywa z tymi sprzedawcami :)

Mój mąż też od razu przejmuje dziecko, jak wraca z pracy i w weekendy też się nim zajmuje i sprawia mu to radość, co mnie bardzo cieszy. A mały też się strasznie cieszy na jego widok :)

Saiko - gratki dla męża, może mu pomogłaś tą kłótnią wczorajszą - chłop się spiął :)
I brawo dla Szymka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484928 przez mama89muminka
Hej.
Miro nie mial od wczoraj juz goraczki ale caly czas marudzi, nie mam sily juz dzisiaj, nerwowo wychodze z siebie. W nocy nie moglam go uspic, nie spal do 2 rano, obudzil sie o 7. A to przez to ze maz go wzial o polnocy i zaczal zabawiac, ja sie mylam wtym czasie, przychodze dosypialni a oni sie bawia w najepsze, pozniej mial do mnie pretensje ze dziecko nie chce spac, bo oczywiscie chcialo sie bawic dalej. Na spacer owszem wyszlam, ledwo zamknelam drzwi za soba i placz, wzielam poczte ze skrzynki i musialam sie wrocic, do domu bo nigdzie z takim wrzaskiem nie pojde przeciez, ludzie sie gapili jakbym niewiadomo co dziecku robila...

saiko u mnie to samo, tez gry i youtube. a jak bierze mlodego to nawet tylka z krzesla nie podniesie zeby go zabawic czy cos, tylko siedzi i oglada dalej a dziecko tak zostawione same sobie. I tez obiecywal ze bedzie pomagal a tu guzik. Oststnio mi mowi ze jak cos chce to mam przyjsc i go zapytac, a niech sie w d... pocaluje. Od tego jest zeby sam przyszedl a nie zebym ja sie go prosila jeszcze. W dodatku robi taki balagan, jak kiedys wychodzilismy gdzies, mielismy busa za 15 minut a on szuka paska do spodni i czapki, zaczal mnie obwiniac ze to ja mu gdzies schowalam, a ja jego balaganu nawet nie ruszam, mam wystarczajaco zajecia przy dziecku, co mnie to jego rzeczy obchodza. Co jak co, ale ja rozumiem co przezywasz teraz, wiem jak to jest jak trzeba samemu myslec o wszystkim, a maz nic nie robi tylko siedzi. jeszcze jakby do pracy chodzil to moze bym zrozumiala, ale i tak jako matki my robimy duzo wiecej i pracujemy 24/7 niz nasi faceci.

Daria23 moi Miro tez wszystko lewa reka bierze, ja mu daje do prawej, a on lewa i tak wyciaga, niewiem co to z tych naszych chlopakow wyrosnie :)

Miro to ani nie chce jesc, ani bawic sie, ani spac, zupelnie nic, zeby go tylko na rekach nosic. W nocy mialam to samo, co go odlozylam do lozeczka to od razu placz i trzeba bylo na rece brac. I tak sobie mysle, ze to nie moze byc nic inego niz zabki... Macie jakies sposoby na zabkowanie, czy po prostu jakos wytrzymujecie to wszystko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484935 przez mloda_mamuska
mamamuminka wspolczuje. u nas to tez tak wygladlo. kupilismy pelno masci ,plynow,ale nie pomagaly tylko portfel odchudzony ;) po 2,3 tygodniach meczarni w koncu sie troche uspokoil;) a moj tez tak mial,ze jak tylko wychodzilam z domu to wrzask,krzyk.. ale i tak z nim spacerowalam.co prawda ludzie sie patrzyli.ale nie bardzo mnie to interesowalo;) Jak juz się dławil od krzyku i placzu to wyciagalam go,bralam na rece i uspokajal sie.i znow go wkladalam do wozka;) a on znow wrzeszczal.ale przeszlo mu;) I miro tez przejdzie,nie martw sie!jestem z Toba :kiss:

saiko
gratulacje dla meza! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484944 przez mama89muminka
Ja mam jakies gryzaki ale nie chce wcale ich grysc. Pozostaje mi chyba jakos to przezyc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484958 przez mloda_mamuska
mamamuminka moj tez nie chcial na poczatku gryzakow.chyba za bardzo go dziaselka bolaly;) slr pozniej jak przeszla najgorsza ta pierwsza faa to teraz juz gryzie wszystkie gryzaki;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484969 przez chłopek
saiko gratulacje dla meza
mm buty super ciepłe i wygodne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485021 przez Olga
Dziewczynki bym chciała Ignasiowi zrobić kleik i mam ryżowy i kukurydziany,to jaki lepiej najpierw? I na 210 mleczka ile tego wsypać?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl